ΠΑΥΛΑΚΟΣ-ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΦΗΜΗΣ ΤΟΥ

Ιστορικά γεγονότα, καταστάσεις. Αναδρομές και διευκρινίσεις.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Alchemist501, Non4me, Opsimos, Phil Lynott, The_Twelve, ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ και 51 επισκέπτες

Re: ΠΑΥΛΑΚΟΣ-ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΦΗΜΗΣ ΤΟΥ

Δημοσίευσηαπό diamantis » Ιούλιος 21st, 2009, 9:03 pm

diamantis έγραψε:Μηπως ξερει κανεις, ποιος γιος του ειχε ατυχημα με αεροσκαφος η ελικοπτερο της Πολεμικης Αεροποριας, αν ηταν
αυτος ο πιλοτος και με ποσες ωρες πτησεων, ποτε εγινε αυτο, σε ποιο μερος (νομιζω στη Σαμο), τι εφταιξε (αν βγηκε ποτε πορισμα), κι αν ο Γιαννης Παυλακος ηταν ποτε καλεσμενος σε καναλι γι αυτο το περιστατικο και πως το αντιμετωπισε;
diamantis
Casual Poster

Δημοσ.: 765
Εγγραφη: Ιούνιος 26th, 2008, 9:52 am
Το μέλος diamantis, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Re:

Δημοσίευσηαπό vagelis19701970 » Οκτώβριος 12th, 2009, 12:00 pm

karkatim έγραψε:Σιγά τα επαναστατημένα νιάτα!! Καλοβολεμένα παιδάκια έχει η Σπάρτη και αρκετά ξ...ωλα.

Αρκετα Ξεκωλλα;
Μαλλον εχεις αρκετη εμπειρια απο τα Ισραηλινα ξεκωλλα οπως καταλαβαινω απο το avatar σου.
Τελικα δικιο εχει ο Πλευρης.
Ο Αδολφος δεν εκανε καλη δουλεια.
Λιγους ''καθαρισε''.
Πολλους θα ειχε ''καθαρισει'' αν σας ξεπαστρευε ολους.
vagelis19701970
New poster

Δημοσ.: 6
Εγγραφη: Οκτώβριος 12th, 2009, 11:54 am
Το μέλος vagelis19701970, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό karkatim » Οκτώβριος 12th, 2009, 12:03 pm

Νωρίς το θυμήθηκες...Γιατί έχω άδικο; Τι να κάνει τυγχάνω να έχω περάσει αρκετά καλοκαίρια εκεί. Και να αράζω στο Ministry...
עתיקה רוחות של הרוע, המרה זה גוף רקוב Mumm-Ra את הנצח
Άβαταρ μέλους
karkatim
Extreme poster

Δημοσ.: 38843
Εγγραφη: Δεκέμβριος 27th, 2004, 8:28 pm
Τοποθεσια: Sliema
Το μέλος karkatim, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Παπά-Λέηζερ » Οκτώβριος 12th, 2009, 12:17 pm

Κοινή η μοίρα των ανθρώπων...

.
αγαπάτε αλλήλους και πληρώνετε φόρους.
Άβαταρ μέλους
Παπά-Λέηζερ
Fast poster

Δημοσ.: 1685
Εγγραφη: Απρίλιος 5th, 2009, 12:25 pm
Το μέλος Παπά-Λέηζερ, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό vagelis19701970 » Οκτώβριος 12th, 2009, 12:22 pm

karkatim έγραψε:Νωρίς το θυμήθηκες...Γιατί έχω άδικο; Τι να κάνει τυγχάνω να έχω περάσει αρκετά καλοκαίρια εκεί. Και να αράζω στο Ministry...

Ναι νωρίς το θυμήθηκα εφόσον σήμερα έγινα μέλος στο Forum.
Στο μόνο που σκάλωσα είναι στο συγκεκριμένο θέμα σου.
Αν παρατήρησες δεν έχω κάνει πουθενά αλλού παρέμβαση.
Τώρα το κατά πόσο σε τιμά σαν Έλληνα το avatar και οι εκφράσεις που χρησιμοποιείς αυτό το ξέρεις μόνο εσύ.
Εγώ όπως και πολλοί πιστεύω εδώ μέσα σε θεωρούν Ανθέλληνα ,κατάπτυστο και Σιωνιστή προδότη σε βάρος του Ελληνικού Έθνους.
vagelis19701970
New poster

Το μέλος vagelis19701970, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Έκτορας » Οκτώβριος 12th, 2009, 12:24 pm

Ρε τι είστε εσείς ρε...δεν υπάρχετε λέμε :lol:
Άβαταρ μέλους
Έκτορας
Doom Spirit from Above

Δημοσ.: 78577
Εγγραφη: Ιούνιος 15th, 2005, 6:27 am
Το μέλος Έκτορας, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό karkatim » Οκτώβριος 12th, 2009, 12:24 pm

Με τιμάς!! Με την Σπάρτη έχεις καμία σχέση;
Άβαταρ μέλους
karkatim
Extreme poster

Το μέλος karkatim, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό vagelis19701970 » Οκτώβριος 12th, 2009, 12:27 pm

karkatim έγραψε:Με τιμάς!! Με την Σπάρτη έχεις καμία σχέση;

Με την Μανη εχω.
Με την Σπαρτη καμμια σχεση.
vagelis19701970
New poster

Δημοσίευσηαπό karkatim » Οκτώβριος 12th, 2009, 12:29 pm

Ε, εγώ για τους Σπαρτιάτες είπα, εσύ τι θίχτηκες;
Άβαταρ μέλους
karkatim
Extreme poster

Δημοσίευσηαπό vagelis19701970 » Οκτώβριος 12th, 2009, 12:42 pm

karkatim έγραψε:Ε, εγώ για τους Σπαρτιάτες είπα, εσύ τι θίχτηκες;

Δεν μπορείς να χρησιμοποιείς τέτοιες εκφράσεις για μέρος του Ελληνικού πληθυσμού φίλε μου.
Αν είναι έτσι πήγαινε μια βόλτα στην Κρήτη , στην Ξάνθη, στην Λάρισα , στα Ιωάννινα και σε πολλά ακόμα μέρη της Ελληνικής επικράτειας και θα δεις πολλά από αυτά τα κοριτσάκια που λες.
Το να απομονώνεις μια συγκεκριμένη περιοχή και να λες ότι είναι γεμάτη ξέκωλλα δεν νομίζω ότι είναι πρέπων.
Ούτος η αλλιώς άλλες εποχές τότε άλλες εποχές τώρα.
Η σεξουαλική απελευθέρωση των γυναικών έχει φτάσει και στην επαρχία και όπως εσύ τις αποκαλείς ξέκωλλα κατά τον ίδιο τρόπο μπορεί να θεωρηθείς και εσύ Κίναιδος και Σάτυρος.
vagelis19701970
New poster

Δημοσίευσηαπό karkatim » Οκτώβριος 12th, 2009, 12:45 pm

Αφού για την Σπάρτη μιλάγαμε να μιλήσω για τα Ιωάννινα; Όχι ρε εγώ είμαι Ανθέλληνας,κατάπτυστος και Σιωνιστής προδότης σε βάρος του Ελληνικού Έθνους. Μην μου τ' αλλάζεις...
Άβαταρ μέλους
karkatim
Extreme poster

Δημοσίευσηαπό vagelis19701970 » Οκτώβριος 12th, 2009, 12:51 pm

karkatim έγραψε:Αφού για την Σπάρτη μιλάγαμε να μιλήσω για τα Ιωάννινα; Όχι ρε εγώ είμαι Ανθέλληνας,κατάπτυστος και Σιωνιστής προδότης σε βάρος του Ελληνικού Έθνους. Μην μου τ' αλλάζεις...

Δέν αλλάζω τιποτα.
Αν εισαι Έλληνας ή θεωρείς τον εαυτό σου Έλληνα , οσο υπαρχει το avatar που χρησιμοποιείς στο προφίλ σου τότε θα ισχύουν αυτά που είπα και παραπάνω.
Δεν συνεχίζω γιατι ξεφεύγουμε τελείως απο το θέμα.
Καλημερα λοιπον και καλη συνεχεια
Τελευταία επεξεργασία απο vagelis19701970 την Οκτώβριος 12th, 2009, 12:52 pm, επεξεργάστηκε 1 φορές συνολικά.
vagelis19701970
New poster

Δημοσίευσηαπό karkatim » Οκτώβριος 12th, 2009, 12:52 pm

Χαιρετήσματα στο Οίτυλο...
Άβαταρ μέλους
karkatim
Extreme poster

Δημοσίευσηαπό torero » Οκτώβριος 12th, 2009, 12:53 pm

:smt015
Πάρτι κάνουν οι Ευρωπαϊκές ομάδες. Ξέρετε γιατί, δε μπορώ (και δε χρειάζεται) να το γράψω!

Δεν αντέχεται το 50-50 λέμε στην Ευρώπη (και στην Ελλάδα εσχάτως)
Άβαταρ μέλους
torero
Maniac poster

Δημοσ.: 14628
Εγγραφη: Ιούνιος 21st, 2007, 4:00 pm
Τοποθεσια: Αττική, φαιό νταμάρι
Το μέλος torero, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό vagelis19701970 » Οκτώβριος 12th, 2009, 12:57 pm

karkatim έγραψε:Χαιρετήσματα στο Οίτυλο...

Πολύ χαμηλά κατέβηκες αλλά παρ' όλα αυτά θα μεταβιβάσω τους χαιρετισμούς σου και θα ανταποδώσω με τους χαιρετισμούς μου στο Τελ Αβίβ.
vagelis19701970
New poster

ΠροηγούμενηΕπόμενη

Επιστροφή στην Ιστορία

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Alchemist501, Non4me, Opsimos, Phil Lynott, The_Twelve, ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ και 51 επισκέπτες