ΓΙΑΤΙ Η ΛΕΞΗ ''ΠΟΡΝΟΓΕΡΟΣ'' ...

Εδώ συζητάμε ο,τιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις παρακάτω κατηγορίες.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 35 επισκέπτες

Re: ΓΙΑΤΙ Η ΛΕΞΗ ''ΠΟΡΝΟΓΕΡΟΣ'' ...

Δημοσίευσηαπό ΑΙΝΕΙΑΝ06 » Μάρτιος 25th, 2008, 10:37 am

Εχετλαίος Αχαιός έγραψε:Ποιος κωλοφορουμιτζής πλήγωσε τον ΑΙΝΕΙΑΝ?

Ποιος τον αποκάλεσε "πορνόγερο"? ( :lol: )

Ποιος;

Καποια ... νεαρα τσογλανια ... που μου εκαναν .. αντιπραξη οταν την επεφτα σε καποια πιπινια [ κοριτσακια μουρλια ] σε καποιες παμπ :smt013
Τελικα ... ΧΑΛΑΣΕ Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ... ΚΑΝΕΝΑ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΥΣ
:smt012
Η Ελλάδα μπορεί να πηγαίνει κατά διαόλου και τελικά, όπως είναι το πλέον πιθανό, να βαρέσει διάλυση και να καταστραφεί. Σε κάποιο βάθος τριάντα, πενήντα χρόνων. Ο Ελληνας όμως θα επιβιώσει.
Άβαταρ μέλους
ΑΙΝΕΙΑΝ06
Extreme poster

Δημοσ.: 56638
Εγγραφη: Μάιος 15th, 2006, 1:17 am
Το μέλος ΑΙΝΕΙΑΝ06, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό ΑΙΝΕΙΑΝ06 » Μάρτιος 25th, 2008, 10:40 am

Εχετλαίος Αχαιός έγραψε:
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
kukos έγραψε:Εαν μια 30αρα .. μπλεξει με εναν 60αρη ... δεν μπορουμε να πουμε οτι η 30αρα ... αποπλανηθηκε απο τον 60αρη κι δεν ηξερε που πηγαινε η που εμπλεκε :smt003

Άρα, η 30άρα σε αποκάλεσε πορνόγερο! Δεν της άρεσες; :smt003

Δεν ειμαι 60αρης .... 52 ετων ακμαιοτατος αντρας ειμαι [ με την φαλακρα μου και την κοιλιτσα μου ] ... πανω στην ακμη της ερωτικης μου φυσης και του σεξ απηλ που εκπεμπω στις γυναικες :smt003
Η Ελλάδα μπορεί να πηγαίνει κατά διαόλου και τελικά, όπως είναι το πλέον πιθανό, να βαρέσει διάλυση και να καταστραφεί. Σε κάποιο βάθος τριάντα, πενήντα χρόνων. Ο Ελληνας όμως θα επιβιώσει.
Άβαταρ μέλους
ΑΙΝΕΙΑΝ06
Extreme poster

Δημοσ.: 56638
Εγγραφη: Μάιος 15th, 2006, 1:17 am
Το μέλος ΑΙΝΕΙΑΝ06, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Babylinos » Μάρτιος 25th, 2008, 11:04 am

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:Δεν ειμαι 60αρης .... 52 ετων ακμαιοτατος αντρας ειμαι [ με την φαλακρα μου και την κοιλιτσα μου ] ... πανω στην ακμη της ερωτικης μου φυσης και του σεξ απηλ που εκπεμπω στις γυναικες :smt003

είσαι 26 φορές μεγαλύτερός μου :smt005 :smt005
Babylinos
Crazy poster

Δημοσ.: 8377
Εγγραφη: Μάρτιος 16th, 2008, 10:08 am
Το μέλος Babylinos, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Sui generis » Μάρτιος 25th, 2008, 11:19 pm

θα πρσπαθησω να προσεγγισω το θεμα μεσα απο την σκοπια τησ βιολογίας και δη τησ κοινωνιοβιολογιασ!
γιατι υπαρχει αυτη η αυθορμητη αντιδραση απεναντι στους σεξουαλικά ενεργούς ηλικιωμένους?

υποθετω οτι συμβαινει το εξής:

ο ανδρασ εχει αναπαραγωγικη ικανοτητα μεχρι τα βΑΘΙΑ του γεράματα συνεπώς η φυσητον ωθει να διανέμει το σπερμα του με σκοπο την αναπαραγωγή για όσο αντέχει!
επιπλέον εχει το πλεονέκτημα της κοινωνικής καταξίωσης ΤΟΥ ΣΥΣΣΩΡΕΥΜΕΝΟΥ ΠΛΟΥΤΟΥ και της εμπειρίας ζωής που συντελεί στο να προσφερει ασφάλεια σε μια γυναίκα

το οτι αυτοσ τείνει ενστικτωδώς να προσφέρει το σπόρο του σε μικρούλες ειναι απολύτως φυσιολογικό διότι η νέα γυναίκα εχιε πιο φρέσκα ωάρια και περισσότερο χρονικό ορίζοντα να μεγαλώσει τα τέκνα της

ΕΛΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΚΑΙ Ο ΝΕΟΣ ΤΟΥ ΟΠΟΙΟΥ ΝΑΙ ΜΕΝ ΒΡΑΖΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΗ ΕΙΝΑΙ ΑΔΗΜΙΟΥΡΓΗΤΟΣ ΤΕΙΝΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΕΙ ΕΡΩΤΙΚΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΟΥ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΥ ΠΛΗΘΥΣΜΟΥ!!

συνεπώς δρα ανταγωνιστικά σε σχέση με τον περασμένης ηλικίας αρσενικό και για να τον ΜΕΙΩΣΕΙ κοινωνικά ΤΟΝ ΑΠΟΚΑΛΕΙ ΠΟΡΝΟΓΕΡΟ!!

αυτα ειναι κατάλοιπα μια μακρόχρονης εξέλιξης του ανθρωπινοΥ είδους ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΣΤΕΘΕΙ ΝΕΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΣΤΗ ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΖΩΗ!ΕΝΑ ΑΠ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ Η ΦΘΟΡΑ ΣΥΝ ΤΟ ΧΡΟΝΩ ΤΟΥ ΣΠΕΡΜΑΤΟΣ ΛΟΓΩ ΚΑΚΗΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΜΟΛΥΝΣΕΩΝ ΚΛΠ ΠΟΥ ΔΕΝ ΙΕΧΥΑΝ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ!!
παραφορουμ : viewtopic.php?f=15&t=133451

http://magnusmagus.blogspot.com τελευταία ανανέωση: έχετε το νου σας !
Άβαταρ μέλους
Sui generis
Crazy poster

Δημοσ.: 9837
Εγγραφη: Μάρτιος 16th, 2005, 5:52 pm
Τοποθεσια: Λακωνία
Το μέλος Sui generis, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό conundrum » Μάρτιος 25th, 2008, 11:24 pm

Η λεξη απο μονη της εχει αρνητικη χροια...Τωρα αν καποιοι προσπαθουν να αποδειξουν οτι κατι τετοιο δεν ισχυει αυτο γινεται για να νοιωσουν καλυτερα με την ηλικια και τις κακες συνηθειες του...
Οσον ευκολώτερα πιστεύομεν και ταχύτερα λησμονούμεν, τόσον μεγαλυτέρα είναι η ασυνειδησία εκείνων που μας απατούν
Άβαταρ μέλους
conundrum
New poster

Δημοσ.: 219
Εγγραφη: Ιανουάριος 30th, 2008, 10:34 pm
Τοποθεσια: Λακωνία
Το μέλος conundrum, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » Μάρτιος 25th, 2008, 11:25 pm

Konapo έγραψε:
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι το γιατί δεν υφίσταται το πορνόγρια

Ανενημέρωτο σε βρίσκω.

για πες.
εννοείς τις τεκνατζούδες;
Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Extreme poster

Δημοσ.: 33811
Εγγραφη: Αύγουστος 28th, 2007, 12:55 am
Το μέλος ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Saliveros » Μάρτιος 26th, 2008, 1:03 am

Εγώ δηλώνω πλήρη άγνοια του θέματος.
Εκβιασμό δεν το λες. Αλλά το λες, ρε παιδί μου! Πώς να το πω;

Ο Κόκκινος περί απεργίας
Άβαταρ μέλους
Saliveros
Νονόγραμμος υπερσυντονιστής - Στην ομάδα από το '07

Δημοσ.: 39997
Εγγραφη: Ιούνιος 19th, 2007, 10:10 pm
Τοποθεσια: ΑΘΗΝΑ
Το μέλος Saliveros, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό elman » Μάρτιος 26th, 2008, 1:38 am

Babylinos έγραψε:
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:Δεν ειμαι 60αρης .... 52 ετων ακμαιοτατος αντρας ειμαι [ με την φαλακρα μου και την κοιλιτσα μου ] ... πανω στην ακμη της ερωτικης μου φυσης και του σεξ απηλ που εκπεμπω στις γυναικες :smt003

είσαι 26 φορές μεγαλύτερός μου :smt005 :smt005

:smt005 ... Μη βιάζεσαι θα μεγαλώσεις κι εσύ και θα γίνει πορνόγερος.

ΥΓ: Εδώ που τα λέμε 52 χρόνων δε θεωρείται κάποιος πορνόγερος διότι δεν θεωρείται γέρος.
Άβαταρ μέλους
elman
Fast poster

Δημοσ.: 3521
Εγγραφη: Ιανουάριος 29th, 2007, 4:19 am
Το μέλος elman, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Προηγούμενη

Επιστροφή στην Περί ανέμων και υδάτων

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 35 επισκέπτες