Ο ΑΝΤΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ... ΠΟΛΥΓΑΜΙΚΟ ΖΩΟΝ Η ΣΚΕΤΟ ΖΩΟΝ;;

Εδώ συζητάμε ο,τιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις παρακάτω κατηγορίες.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Argouen, Ο άλλος μου εαυτός, Σουβλίτσα και 39 επισκέπτες

Re: Ο ΑΝΤΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ... ΠΟΛΥΓΑΜΙΚΟ ΖΩΟΝ Η ΣΚΕΤΟ ΖΩΟΝ;;

Δημοσίευσηαπό EKPLIKTIKOS » Αύγουστος 19th, 2009, 9:36 pm

ο ανδρας απ'τη φυση του ειναι πολυγαμικος
εμενα ομως ο πουτσος μου -σε γενικες γραμμες- ειναι πολυ σωστος :oops:
USA #1
Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Maniac poster

Δημοσ.: 10895
Εγγραφη: Δεκέμβριος 14th, 2008, 1:29 am
Το μέλος EKPLIKTIKOS, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Re: Ο ΑΝΤΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ... ΠΟΛΥΓΑΜΙΚΟ ΖΩΟΝ Η ΣΚΕΤΟ ΖΩΟΝ;;

Δημοσίευσηαπό EKPLIKTIKOS » Αύγουστος 19th, 2009, 9:41 pm

gregvas έγραψε:
marla έγραψε:Ανδρες και γυναίκες έχουν τις ίδιες ορμές.

Καμια σχεση ομως. Διαβασε κανενα βιβλιο εξελικτικης βιολογιας να δεις γιατι ο αντρας ειναι πολυγαμικο και η γυναικα μονογαμικο ον.Παντως δεν αφορα στερεοτυπα.

δεν ειναι ακριβως μονογαμικο ον η γυναικα (οχι μονο.. εξελικτικα αλλα και εκ των πραγματων αν το δεις... αν ηταν μονογαμικη δεν θα κερατωναν ποτε γυναικες, μονο ανδρες) :)
Αλλα οντως δεν εχουν τις ιδιες ορμες ανδρες και γυναικες. Ενας ανδρας μπορει ωραιοτατα να καλυψει τις αναγκες 50 γυναικων. το αντιθετο ομως δεν γινεται γιατι ο ανδρας θελει να ξερει οτι ο απογονος ειναι δικος του :D
USA #1
Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Maniac poster

Δημοσ.: 10895
Εγγραφη: Δεκέμβριος 14th, 2008, 1:29 am
Το μέλος EKPLIKTIKOS, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Προηγούμενη

Επιστροφή στην Περί ανέμων και υδάτων

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Argouen, Ο άλλος μου εαυτός, Σουβλίτσα και 39 επισκέπτες