Μαθήματα Γαλλικά κ.ά.

Διαφημίσεις ιστοσελίδων, αγγελίες: αναζήτηση - προσφορά.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες

Re: Μαθήματα Γαλλικά κ.ά.

Δημοσίευσηαπό ΑΙΝΕΙΑΝ06 » Σεπτέμβριος 28th, 2008, 8:16 am

ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ έγραψε:Landser, και βέβαια. Όταν ξέρεις γερμανικά καταλαβαίνεις σχεδόν τα πάντα ολλανδικά.
Και τ' ανάπαλιν.
Αυτήν μάλλιστα την συζήτηση είχα από...τηλεφώνου, όταν ήμουν Βερολίνο, με την Ολλανδέζα φίλη μου ζωγράφο και μεταφράστρια.
Η απάντησή μου ας θεωρείται απολύτως επαρκής.
-------Επί τη ευκαιρία: έχει κάποιος να μού στείλει, από τα διαδικτυακά μαθήματα του bbc, τα GERMANSTEPS - TIP 3 και TIP 8, που τα έχασα πριν καν διαδικτυωθώ;
Θα τού είμαι υπόχρεως.

http://209.85.135.104/search?q=cache:rH ... cd=1&gl=uk
Κοίτα αν τολμάς απ' ευθείας μες στου δράκου τα μάτια.
Άβαταρ μέλους
ΑΙΝΕΙΑΝ06
Extreme poster

Δημοσ.: 55032
Εγγραφη: Μάιος 15th, 2006, 1:17 am
Το μέλος ΑΙΝΕΙΑΝ06, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ » Σεπτέμβριος 28th, 2008, 9:06 am

Τέρας......ΑΙΝΕΙΑΝ06, πού το βρήκες το 3ο μάθημα γερμανικών;
Αρχίζει να σέ....φοβάται το μάτι μου.
Ευχαριστώ.
Εἶμαι ὁ μεσιὲ Κλινοηδυεπὴς
ὡραῖος, ὀλέθριος.

* Ζῶ μὲ δύο ἐρωμένες, τὴν Γαλήνη (Σολωμὸς),
τὴν Τρικυμία (Σαίξπηρ).
* Γιὰ χρήση κειμένου μου, χρειάζεστε ἔγκρισή μου (Π.Μ.)
Άβαταρ μέλους
ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ
Extreme poster

Δημοσ.: 21765
Εγγραφη: Ιανουάριος 31st, 2008, 10:31 pm
Τοποθεσια: Κλινοηδυεπὲς ΠαραΓατιανὸν ἀθηναϊκὸν τέρας χαϊδεῦον γάτες ἐν παντὶ τόπῳ, χρόνῳ! κλινοσοφιστάρα.
Το μέλος ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό ΑΙΝΕΙΑΝ06 » Σεπτέμβριος 28th, 2008, 11:09 am

ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ έγραψε:Τέρας......ΑΙΝΕΙΑΝ06, πού το βρήκες το 3ο μάθημα γερμανικών;
Αρχίζει να σέ....φοβάται το μάτι μου.
Ευχαριστώ.

Λοιπον Γιαννη :D
Βαζεις την διευθυνση
www.google.co.uk
κι βαζεις αυτο που θελεις να βρεις .. εν προκειμενω

GERMAN STEPS TIP 3

GERMAN STEPS TIP 8

και κανεις ερευνα ... :D
Άβαταρ μέλους
ΑΙΝΕΙΑΝ06
Extreme poster

Το μέλος ΑΙΝΕΙΑΝ06, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Brainstorm » Σεπτέμβριος 28th, 2008, 11:14 am

ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ έγραψε:Δεν θα ήταν καθόλου άσχημα, να βρεθούν καινούργιοι μαθητές από το Φόρουμ. Λοιπόν:
--------
Παραδίδονται μαθήματα γαλλικής, σε μαθητές παντός επιπέδου, που θέλουν να μάθουν ή να βοηθηθούν (όχι σε αδιάφορους δημοσίων σχολείων). Πείρα διδασκαλίας και μεταδοτικότητος αναμφισβήτητη. Τιμή 25ε. την ώρα, 35ε. δύο συνεχείς ώρες.
--------
Επίσης κατ' οίκον φροντιστήριο σε μαθητές Δημοτικού, Γυμνασίου: Γλώσσα, Αρχαία, Έκθεση, Ιστορία. Τιμή 20ε. την ώρα, 25ε. δύο συνεχείς ώρες.
--------
Επικοινωνία: στείλτε η-μήνυμα. Ευχαριστώ. Ιάνης Λο Σκόκκο.

Τι λέρε ?
25 ευρώ την ώρα??

Και δεν τα τρώω σε πατατάκια..
Άβαταρ μέλους
Brainstorm
Maniac poster

Δημοσ.: 10733
Εγγραφη: Δεκέμβριος 31st, 2006, 11:59 am
Το μέλος Brainstorm, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό ΑΙΝΕΙΑΝ06 » Σεπτέμβριος 28th, 2008, 12:40 pm

Brainstorm έγραψε:
ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ έγραψε:Δεν θα ήταν καθόλου άσχημα, να βρεθούν καινούργιοι μαθητές από το Φόρουμ. Λοιπόν:
--------
Παραδίδονται μαθήματα γαλλικής, σε μαθητές παντός επιπέδου, που θέλουν να μάθουν ή να βοηθηθούν (όχι σε αδιάφορους δημοσίων σχολείων). Πείρα διδασκαλίας και μεταδοτικότητος αναμφισβήτητη. Τιμή 25ε. την ώρα, 35ε. δύο συνεχείς ώρες.
--------
Επίσης κατ' οίκον φροντιστήριο σε μαθητές Δημοτικού, Γυμνασίου: Γλώσσα, Αρχαία, Έκθεση, Ιστορία. Τιμή 20ε. την ώρα, 25ε. δύο συνεχείς ώρες.
--------
Επικοινωνία: στείλτε η-μήνυμα. Ευχαριστώ. Ιάνης Λο Σκόκκο.

Τι λέρε ?
25 ευρώ την ώρα??

Και δεν τα τρώω σε πατατάκια..

Απορια :D
ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ .... ΓΑΛΛΙΚΑ Η ΔΕΝ ΔΕΛΕΙΣ;;; :smt017 :smt005 :smt003
Άβαταρ μέλους
ΑΙΝΕΙΑΝ06
Extreme poster

Δημοσίευσηαπό Brainstorm » Σεπτέμβριος 28th, 2008, 12:59 pm

Kαι να δελα ,μου κόπηκε η όρεξη.
Άβαταρ μέλους
Brainstorm
Maniac poster

Δημοσ.: 10733
Εγγραφη: Δεκέμβριος 31st, 2006, 11:59 am
Το μέλος Brainstorm, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Hellas-Orthodoxy » Οκτώβριος 4th, 2008, 10:47 pm

25 ευρω την ωρα ειναι υπερβολικα,ακομα και για εμπειρο καθηγητη,με μητρικη γλωσσα κλπ.Δυστυχως,υπαρχει τετοια προσφορα εργασιας στα ιδιαιτερα & ειδικα στις ξενες γλωσσες,που αρκετοι ξεκινανε με 8 ευρω την ωρα,ενω η συνηθεστερη τιμη ειναι 10,αντε 12.Διδασκω Ιταλικα τον τελευταιο χρονο,κυριως σε εργαζομενους που τα θελουν για τη δουλεια τους και ολοι κοιτανε να γλιτωσουν ακομα και το 1 ευρω...το οποιο φυσικα αλλου δινουν ευχαριστως.Και αυτο που γραφτηκε παραπνω για "φοιτητες που απλα θελουν χαρτζηλικι" δεν ισχυει,αφου ξερω φοιτητες που εχουν αναγκη τα λεφτα & φτανουν στο σημειο να κανουν ιδιαιτερα με τις τιμες που εγραψα παραπανω και να λενε κι ευχαριστω!
Hellas-Orthodoxy
Fast poster

Δημοσ.: 2214
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 16th, 2008, 3:29 pm
Το μέλος Hellas-Orthodoxy, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ » Οκτώβριος 5th, 2008, 10:46 am

Ηellas - Orthodoxy,
σήμερα, για τα Γαλλικά, υπάρχουν τιμές και 40 και 50 ευρώ την ώρα.
Για να έχουμε συνεχή δουλειά, αναγκαζόμαστε να κατέβουμε στα 25 ευρώ.
Τα άλλα που λέγονται μέ εξοργίζουν.
ὡραῖος, ὀλέθριος.

τὴν Τρικυμία (Σαίξπηρ).
Άβαταρ μέλους
ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ
Extreme poster

Τοποθεσια: Κλινοηδυεπὲς ΠαραΓατιανὸν ἀθηναϊκὸν τέρας χαϊδεῦον γάτες ἐν παντὶ τόπῳ, χρόνῳ! κλινοσοφιστάρα.
Το μέλος ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Hellas-Orthodoxy » Οκτώβριος 5th, 2008, 11:25 am

Το ξερω οτι οι τιμες ξεκινανε απο εκει και συνεχως κατεβαινουν.Απλα περιεγραψα την υπαρχουσα κατασταση,μιας και υπαρχουν καθηγητες που κανουν ιδιαιτερα και με 10 ευρω...
Hellas-Orthodoxy
Fast poster

Δημοσ.: 2214
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 16th, 2008, 3:29 pm
Το μέλος Hellas-Orthodoxy, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Σε κατάλαβα » Οκτώβριος 5th, 2008, 11:49 am

Va te faire voir chez les grecs .......τι σημαίνει ;

Aφιερωμένο στα βλαχαδερά που νομίζουν ότι μας θεωρούν και .....πολύ σπουδαίο λαό στο εξωτερικό, και ......πέφτουν και παίρνουν κάμψεις, όταν ακούν Έλληνας.

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Ζώα, .......χωριατάκια !!!
" Σε μεγάλα ποσοστά, οι σύγχρονοι Νεοέλληνες μπορεί να ψηφίζουν αριστερά, βαθιά μέσα τους όμως διακατέχονται από υφέρπον φασισμό - Λαογράφος Σε κατάλαβα 12-3-14"
Σε κατάλαβα
Maniac poster

Δημοσ.: 13142
Εγγραφη: Ιούνιος 7th, 2008, 7:46 am
Τοποθεσια: Κορυφή του Κιλιμάντζαρου
Το μέλος Σε κατάλαβα, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό parafrwn » Οκτώβριος 5th, 2008, 12:06 pm

ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ έγραψε:Στο Γ.Ι.Α. μάθαινα καλλίτερα και τα ελληνικά μου, γιατί έκανα διαρκώς συγκρίσεις. Και νά ένα δικό μου μυστικό διδασκαλίας: σ' όποιον μαθαίνω γαλλικά, χωρίς να το καταλάβει, τού μαθαίνω και ελληνικά, που είναι το πατρόν κάθε άλλης γλώσσας, -και της γαλλικής.

Σωστός :)

Δεν μου φαίνεται παράλογο που οι καλύτεροι τεχνίτες της ελληνικής
κατείχαν τουλάχιστον άλλες 2 ξένες γλώσσες.

Όσο για τα 25 euro, δεν έχεις άδικο. Ιδιαίτερο κάμεις, τον χρόνο κ' την ενέργειά σου
θα δώσεις στον μαθητή που θα σε διαλέξει.
Όποιος κατάλαβε κατάλαβε.

(και ναι, τα ιδιαίτερα είναι πολυτέλεια)
τέχνη δ'ἀνάγκης ἀσθενεστέρα μακρῷ
Άβαταρ μέλους
parafrwn
Extreme poster

Δημοσ.: 22660
Εγγραφη: Αύγουστος 31st, 2004, 5:06 am
Το μέλος parafrwn, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ » Οκτώβριος 5th, 2008, 2:04 pm

Parafrwn,
επιτέλους, ακούμε και κάποιον που ξέρει γι' αυτό και μιλάει.
ὡραῖος, ὀλέθριος.

τὴν Τρικυμία (Σαίξπηρ).
Άβαταρ μέλους
ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ
Extreme poster

Δημοσίευσηαπό ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ » Οκτώβριος 9th, 2008, 2:18 pm

Φίλτατε (σέ λέω έτσι γιατί έχω προσέξει αρκετά απ' όσα γράφεις...) Mec, στην σελίδα 4, λες ότι δεν δίνεις και πολλή σημασία στο πώς γράφεις, εδώ στο Φόρουμ. Μού επιτρέπεις; Λάθος. Όπου εμφανιζόμαστε μετράει και το "τί φοράμε". Και δεν εννοώ ακριβά ρούχα κτλ αλλά καθαρά και περιποιημένα. Και η ελληνική γλώσσα έχει παραμεληθεί από τους ίδιους τους Έλληνες... Τί να σού κάνει και ο Pascal Contet, που είναι ξένος, με τα ελληνικά μας;
Στην Γαλλία μπορεί και να σέ προσβάλουν άγρια αν κακομεταχειριστείς την γλώσσα τους, ξένος ή Γάλλος είσαι.
Το Φόρουμ είναι φοβερός καθρέφτης.
Πολύ φιλικά, πάντα.
Τελευταία επεξεργασία απο ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ την Οκτώβριος 9th, 2008, 2:25 pm, επεξεργάστηκε 3 φορές συνολικά.
ὡραῖος, ὀλέθριος.

τὴν Τρικυμία (Σαίξπηρ).
Άβαταρ μέλους
ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ
Extreme poster

Δημοσίευσηαπό Scramasax » Οκτώβριος 9th, 2008, 2:21 pm

ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ έγραψε:Φίλτατε (σέ λέω έτσι γιατί έχω προσέξει αρκετά απ' όσα γράφεις...) Mec, στην σελίδα 4, λες ότι δεν δίνεις και πολλή σημασία στο πώς γράφεις, εδώ στο Φόρουμ. Μού επιτρέπεις; Λάθος. Όπου εμφανιζόμαστε μετράει και το "τί φοράμε". Και δεν εννοώ ακριβά ρούχα κτλ αλλά καθαρά και περιποιημένα. Και η ελληνική γλώσσα έχει παραμεληθεί από τους ίδιους τους Έλληνες... Τί να σού κάνει και ο Pascal Contet; Στην Γαλλία
μπορεί και να σέ προσβάλουν άγρια αν κακομεταχειριστείς την γλώσσα τους, ξένος ή Γάλλος είσαι. Το Φόρουμ είναι φοβερός καθρέφτης. Πολύ φιλικά, πάντα.

:lol: :lol: :lol:
It matters not how strait the gate,
How charged with punishments the scroll,
I am the master of my fate:
I am the captain of my soul.
Άβαταρ μέλους
Scramasax
Casual Poster

Δημοσ.: 733
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 17th, 2008, 2:05 pm
Το μέλος Scramasax, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό mec » Οκτώβριος 10th, 2008, 7:30 am

ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ έγραψε:Φίλτατε (σέ λέω έτσι γιατί έχω προσέξει αρκετά απ' όσα γράφεις...) Mec, στην σελίδα 4, λες ότι δεν δίνεις και πολλή σημασία στο πώς γράφεις, εδώ στο Φόρουμ. Μού επιτρέπεις; Λάθος. Όπου εμφανιζόμαστε μετράει και το "τί φοράμε". Και δεν εννοώ ακριβά ρούχα κτλ αλλά καθαρά και περιποιημένα. Και η ελληνική γλώσσα έχει παραμεληθεί από τους ίδιους τους Έλληνες... Τί να σού κάνει και ο Pascal Contet, που είναι ξένος, με τα ελληνικά μας;
Στην Γαλλία μπορεί και να σέ προσβάλουν άγρια αν κακομεταχειριστείς την γλώσσα τους, ξένος ή Γάλλος είσαι.
Το Φόρουμ είναι φοβερός καθρέφτης.
Πολύ φιλικά, πάντα.

Αγαπητε Κλινοσοφιστα,
Καταβαλλω ηδη μεγαλη προσπαθεια για να γραφω ικανοποιητικα ελληνικα. Κοντευω 20 χρονια εκτος Ελλαδος και δεν εχω συχνα την ευκαιρια να τα εξασκω. Καταναλωνω αρκετο χρονο με το λεξικο, γιατι μπερδευω τις εννοιες καθως και με τα ελληνικα γραμματα ψαχνοντας τα στο γαλλικο πληκτρολογιο. Αυτο το φορουμ με βοηθαει να ξεσκαω λιγο, γιατι βρισκεις ενα χιουμορ διαφορετικο απο αυτο των γαλλικων forums. Αν ειναι να αφιερωνω ολη μου την ενεργεια για να γινω τελειος, εχει τοση δουλεια που ο αρχικος σκοπος του ξεσκασματος παει περιπατο.

Τωρα σε ο,τι αφορα στην αντιμετωπιση που θα εχεις στη Γαλλια αν κακομεταχειριστεις τη γλωσσα τους, εχω να πω:
Υπαρχει μια αρχη που ελεγχει την περιφρουρηση της, αλλα συνηθως ασχολειται με ψειρες, δηλαδη πώς θα καταγγειλει κανεναν επαγγελματια αν βγαλει τιποτα ενημερωτικα φυλλαδια χωρις τονους, ενω απο την αλλη το εκπαιδευτικο τους συστημα τιθεται σε φοβερη αμφισβητηση. Δηλαδη καπου κοιτανε το δεντρο και χανουν το δασος.

Ο μεσος γαλλος κανει πολλα λαθη και το ξερει. Κι εγω κανω πολλα, αλλα ποτέ κανενας δεν με προσβαλε. Μερικοι, με τους οποιους εχω οικειοτητα με διορθωνουν ποτε ποτε.

Τελικα αν πρεπει να κανω επιπλεον προσπαθειες για μια γλωσσα, αυτη λογικα ειναι τα γαλλικα, γιατι ειναι η γλωσσα επικοινωνιας μου και κατα συνεπειαν, ελπιζω να τυχω επιεικιας για τα ελληνικα μου.
Εχω αποχωρησει. Να περνατε καλα!
mec
Fast poster

Δημοσ.: 2476
Εγγραφη: Ιούλιος 31st, 2008, 4:19 pm
Το μέλος mec, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

ΠροηγούμενηΕπόμενη

Επιστροφή στην Μικρές αγγελίες & Διαφημίσεις

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες