ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΟ ΕΠΙΘΕΤΟ ΜΟΥ.

Εδώ συζητάμε ο,τιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις παρακάτω κατηγορίες.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: thedio, ΤΑΣΟΣ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ και 22 επισκέπτες

Re: ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΟ ΕΠΙΘΕΤΟ ΜΟΥ.

Δημοσίευσηαπό Τρίσμικρος » Ιούνιος 26th, 2009, 8:21 am

ΕΓΏ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΟ ΕΠΩΝΥΜΟ ΜΟΥ....
Λεγόμουν Παρμενίων Καραμπουρνάκογλου, και το έκανα Ελεάζαρ Καραμπουρνάκογλου......
Τρίσμικρος
Fast poster

Δημοσ.: 3297
Εγγραφη: Απρίλιος 24th, 2009, 1:06 pm
Το μέλος Τρίσμικρος, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό PE » Ιούνιος 26th, 2009, 8:24 am

Σου προτεινω το Νυχοκοπτοσπαστης.
Hellegennes έγραψε:
Και ποιος είσαι εσύ δηλαδή; Κανένας βαρόνος; Κανένας λόρδος; Κανένας βασιλιάς; Που και να ήσουν, χέστηκα. Σιγά μην μιλήσω αλλιώς σε οποιονδήποτε νομίζει ότι είναι σπουδαίος. Ούτε σε τίτλους υποκλίνομαι ούτε σε αυθεντίες. Υποκλίνομαι μόνο στην οξυδέρκεια, την αγάπη, την ελευθερία και την αλήθεια
.

Iznogoud έγραψε:
Τα παγωμένα, από το ερ κοντίσιον, αρχίδια του Μπίγκους, υποστηρίζαν σαν πηδάλιο τις ωθητικές κινήσεις προς τα οπίσθια της ευτυχισμένης τηλεπαρουσιάστριας.

PE
Maniac poster

Δημοσ.: 16910
Εγγραφη: Απρίλιος 13th, 2007, 12:05 pm
Το μέλος PE, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό bax » Ιούνιος 26th, 2009, 8:36 pm

ή Κομπρεσσερονυχοκοπτοτσατσαλιάρης
bax
Fast poster

Δημοσ.: 1745
Εγγραφη: Ιούνιος 12th, 2008, 7:30 am
Το μέλος bax, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Isildur » Ιούνιος 26th, 2009, 11:42 pm

defacto έγραψε:Γινεται να αλλαξω το επιθετο μου; Και πως;

Στείλε ΠΜ στον pumpkin. Αυτός τα αναλαμβάνει αυτά.
Άβαταρ μέλους
Isildur
Κεφάτος συντονιστής της Πολιτικής '07!

Δημοσ.: 22166
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 19th, 2006, 12:39 am
Τοποθεσια: Hyperion
Το μέλος Isildur, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό iogo » Ιούνιος 26th, 2009, 11:55 pm

Θυμάστε εκείνα τα ανέκδοτα με τα αστεία ξένα επίθετα ; Πηγαδομούνοβα, Τζον Χόστον κλπ ; :giggle:
Δόξα τω Θεώ, είμαι άθεος.
iogo
Fast poster

Δημοσ.: 1120
Εγγραφη: Ιανουάριος 29th, 2009, 11:44 pm
Το μέλος iogo, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό EKPLIKTIKOS » Ιούνιος 27th, 2009, 12:02 am

john fystikis
USA #1
Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Maniac poster

Δημοσ.: 10973
Εγγραφη: Δεκέμβριος 14th, 2008, 1:29 am
Το μέλος EKPLIKTIKOS, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό ΖευςΕ » Ιούνιος 27th, 2009, 12:46 am

Τρίσμικρος έγραψε:ΕΓΏ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΟ ΕΠΩΝΥΜΟ ΜΟΥ....
Λεγόμουν Παρμενίων Καραμπουρνάκογλου, και το έκανα Ελεάζαρ Καραμπουρνάκογλου......
Βαφτιστικες Ομβριος :smt003 :smt003
Angels on the sideline,
Puzzled and amused.
Why did Father give these humans free will?
Now they're all confused.
Άβαταρ μέλους
ΖευςΕ
Fast poster

Δημοσ.: 3835
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 29th, 2006, 2:14 pm
Τοποθεσια: Καπου στον κοσμο μου
Το μέλος ΖευςΕ, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό bax » Ιούνιος 27th, 2009, 6:41 am

iogo έγραψε:Θυμάστε εκείνα τα ανέκδοτα με τα αστεία ξένα επίθετα ; Πηγαδομούνοβα, Τζον Χόστον κλπ ; :giggle:

Τα πρωτάκουσα κατά τα μέσα του '70 από φίλο που σκάρωνε συνέχεια νέα, περιλαμβάνοντας τον ίδιο και την παρέα. Κάποιους
τους πρωτοθυμάμαι με τα παρατσούκλια τους.
bax
Fast poster

Δημοσ.: 1745
Εγγραφη: Ιούνιος 12th, 2008, 7:30 am
Το μέλος bax, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό HitmanBM » Ιούνιος 27th, 2009, 9:41 am

iogo έγραψε:Θυμάστε εκείνα τα ανέκδοτα με τα αστεία ξένα επίθετα ; Πηγαδομούνοβα, Τζον Χόστον κλπ ; :giggle:

Ρωσίδα μανάβισσα: Ταμίλα Παζάρευα
Αιγύπτιος ταξιτζής: Ομάρ Ταρίφ
Ισπανός χέστης: Αντόνιο Κλασαμέντες
Γιαπωνέζα πουτάνα: Ναμουνάκι Κουναμούτο

Και άλλα πολλά που δεν τα θυμάμαι.
NIL
Άβαταρ μέλους
HitmanBM
Crazy poster

Δημοσ.: 5896
Εγγραφη: Ιούλιος 29th, 2008, 2:32 am
Το μέλος HitmanBM, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Anything is Possible » Ιούνιος 27th, 2009, 10:22 am

Ινδιάνος καταδρομέας: Μεγάλο Πεύκο
Anything is Possible
Crazy poster

Δημοσ.: 7070
Εγγραφη: Μάρτιος 25th, 2007, 4:36 pm
Το μέλος Anything is Possible, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό dmlove » Ιούλιος 19th, 2009, 6:15 pm

Folie à Plusieurs έγραψε:Στη νομαρχία άλλα πρέπει να έχεις κάποιο λόγο. Π.χ. ότι το επίθετό σου είναι αστείο ας πούμε κλασομπανιέρας, βρωμοκολίδης κτλ ή ξενικής προελεύσεως ας πούμε Αμπραγιάν και θέλεις να το κάνεις Αβραμίδης ή κάτι άλλο. θα σου ζητήσουν χαρτί απ' την εφόρία και το στρατό για να εξακριβώσουν πως δε χρωστάς χρήματα και στρατιωτική θητεία και η όλη διαδικασία θα πάρει ένα δύο μήνες. Γνωρίζω από γνωστό Ιορδανό που άλλαξε όνομα και επίθετο, εγώ τον ήξερα σαν Μιχάλη, κάτασπρο παιδί με μεσογειακά χαρακτηριστικά, καστανά μαλλιά και πράσινα μάτια, πήγε σχολείο στην Ελλάδα οπότε τα ελληνικά του ήταν τέλεια και δεν είχα ιδέα μέχρι τη στιγμή που μου το είπε.

.kalispera ,ti kaneis?na se rotiso kati ..?edo to allaxe to onoma tou i stin Iordania.rotao giati k ego thelo na to allaxo.!evharisto.
dmlove
New poster

Δημοσ.: 1
Εγγραφη: Ιούλιος 19th, 2009, 5:50 pm
Το μέλος dmlove, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Anermatistos » Ιούλιος 19th, 2009, 6:58 pm

Folie à Plusieurs έγραψε:Ινδιάνος καταδρομέας Βουλευτής ΛΑΟΣ: Μεγάλο Πεύκο
"The passion for destruction is also a creative passion."

Τρολλετάριοι όλου του κόσμου, ενωθείτε!

Brainstorm έγραψε:Τα φόρουμ στο ίντερνετ είναι σαν το στρατό.
Συναντάς άτομα ,τα οποία δεν πίστευες πως υπάρχουν στ'αλήθεια.
Αντρέας έγραψε:Κάνεις λάθος!
Στο στρατό οι ψυχασθενείς απαλάσσονται.
Άβαταρ μέλους
Anermatistos
Fast poster

Δημοσ.: 2070
Εγγραφη: Δεκέμβριος 31st, 2007, 3:56 pm
Το μέλος Anermatistos, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Velvie » Ιούλιος 19th, 2009, 7:38 pm

dmlove έγραψε:
Folie à Plusieurs έγραψε:Στη νομαρχία άλλα πρέπει να έχεις κάποιο λόγο. Π.χ. ότι το επίθετό σου είναι αστείο ας πούμε κλασομπανιέρας, βρωμοκολίδης κτλ ή ξενικής προελεύσεως ας πούμε Αμπραγιάν και θέλεις να το κάνεις Αβραμίδης ή κάτι άλλο. θα σου ζητήσουν χαρτί απ' την εφόρία και το στρατό για να εξακριβώσουν πως δε χρωστάς χρήματα και στρατιωτική θητεία και η όλη διαδικασία θα πάρει ένα δύο μήνες. Γνωρίζω από γνωστό Ιορδανό που άλλαξε όνομα και επίθετο, εγώ τον ήξερα σαν Μιχάλη, κάτασπρο παιδί με μεσογειακά χαρακτηριστικά, καστανά μαλλιά και πράσινα μάτια, πήγε σχολείο στην Ελλάδα οπότε τα ελληνικά του ήταν τέλεια και δεν είχα ιδέα μέχρι τη στιγμή που μου το είπε.

.kalispera ,ti kaneis?na se rotiso kati ..?edo to allaxe to onoma tou i stin Iordania.rotao giati k ego thelo na to allaxo.!evharisto.

Για εδώ λέει.
Burning burning in the flame Now I know her secret name
You can tear her temple down But she'll be back and rule again

In my heart A deep and dark and lonely part Wants her and waits for After Dark
Άβαταρ μέλους
Velvie
Maniac poster

Δημοσ.: 16920
Εγγραφη: Οκτώβριος 31st, 2007, 1:29 pm
Τοποθεσια: δεεεν θυμάμαι. I doooon't remember.
Το μέλος Velvie, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό CHARLEMAGNE » Ιούλιος 20th, 2009, 5:33 am

Νομιζω οτι ο Νόμος λεει πως αλλαγη επωνυμου γινεται οταν :
1) Ειναι ΚΑΚΟΗΧΟ,Παραπεμπει σε βωμολοχιες κλπ
2) Ειναι ΞΕΝΟΗΧΟ
LIFE WILL NEVER BE THE SAME AS IT WAS AGAIN
Άβαταρ μέλους
CHARLEMAGNE
Crazy poster

Δημοσ.: 6678
Εγγραφη: Νοέμβριος 1st, 2008, 9:09 am
Τοποθεσια: AΘΗΝΑ
Το μέλος CHARLEMAGNE, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Mike Mixos » Νοέμβριος 29th, 2011, 6:00 pm

Παιδες θελω να αλλαξω το επιθετο μου οχι γιατι ειναι αστειο αλλα γιατι απλα δεν θελω να εχω του πατερα μου !θελω να παρω της μανας μου!τι πρεπει να κανω ?ειμαι 20 χρονων και εχω τελειωσει με το φανταριλικη μου!
Mike Mixos
New poster

Δημοσ.: 1
Εγγραφη: Νοέμβριος 29th, 2011, 5:49 pm
Το μέλος Mike Mixos, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

ΠροηγούμενηΕπόμενη

Επιστροφή στην Περί ανέμων και υδάτων

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: thedio, ΤΑΣΟΣ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ και 22 επισκέπτες