Ναργιλές

Διασκέδαση, μόδα, life style, dolce vita.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: πατατακι και 2 επισκέπτες

Re: Ναργιλές

Δημοσίευσηαπό scooter » Ιούλιος 31st, 2009, 11:47 am

Iznogoud έγραψε:Όντως, ρε συ, τι λιγούρια πού' ναι τα Αφρικανοαράβια...

Τι να κάνουν κι αυτοί , όταν η πιο σέξυ ντόπια μοιάζει με την γιαγιά στην διαφήμιση "μπούτυρο" !!
ΤΑ ΛΕΦΤΑ.....ΥΠΑΡΧΟΥΝ...
Άβαταρ μέλους
scooter
Fast poster

Δημοσ.: 2755
Εγγραφη: Δεκέμβριος 4th, 2006, 10:15 pm
Το μέλος scooter, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Saliveros » Ιούλιος 31st, 2009, 11:50 am

scooter έγραψε:

Τι να κάνουν κι αυτοί , όταν η πιο σέξυ ντόπια μοιάζει με την γιαγιά στην διαφήμιση "μπούτυρο" !!

Αναρωτιέμαι πόσες γκαμήλες να έπιανε η κόρη μου...
(και πόσο παστουρμά θα βγάζαν...) :oops:
Εκβιασμό δεν το λες. Αλλά το λες, ρε παιδί μου! Πώς να το πω;

Ο Κόκκινος περί απεργίας
Άβαταρ μέλους
Saliveros
Νονόγραμμος υπερσυντονιστής - Στην ομάδα από το '07

Δημοσ.: 39893
Εγγραφη: Ιούνιος 19th, 2007, 10:10 pm
Τοποθεσια: ΑΘΗΝΑ
Το μέλος Saliveros, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό scooter » Ιούλιος 31st, 2009, 11:53 am

Saliveros έγραψε:
scooter έγραψε:

Αναρωτιέμαι πόσες γκαμήλες να έπιανε η κόρη μου...
(και πόσο παστουρμά θα βγάζαν...) :oops:

Δεν ξέρω.

Νομίζω οτι τις ανταλλάσουν με βάση το βάρος τους , οπότε θα ήμουν ρηγμένος κι ακύρωσα την συμφωνία.

Θα τους στείλω τον κουμπάρο μου όμως , γιατί σκέφτομαι να ανοίξω φάρμα.
ΤΑ ΛΕΦΤΑ.....ΥΠΑΡΧΟΥΝ...
Άβαταρ μέλους
scooter
Fast poster

Δημοσ.: 2755
Εγγραφη: Δεκέμβριος 4th, 2006, 10:15 pm
Το μέλος scooter, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό FallenAngel » Ιούλιος 31st, 2009, 2:26 pm

Ναργιλές....
κατ΄αρχάς να μην έχει μεταλικά μέρη στις ενώσεις και στο μαρκούτσι επιστόμιο ...
καλύτερα ξεκίνα με έναν φτηνό και δες τον από κοντά οπότε απόφυγε το online.
Η χρήση του είναι μια μορφή χαλαρωτικής τελετουργίας οπότε σαφώς κάνε τον όταν έχεις χρόνο να αράξεις -δε θέλει βιάση-.
Αναλόγως του αρωματισμένου καπνού ή όχι που θα διαλέξεις συνοδευτικά φτιάξε κι ανάλογα δροσιστικά ροφήματα με βότανα όπως μέντα,τσάγια, δυόσμο , καφέ . προσωπικά δε μ αρέσει ο συνδιασμός αλκοόλ στο να πιώ παρά σε μερικούς καπνούς με φυσικό άρωμα προστιμώ να στάξω στο νερό που φιλτράρει λίγο μπράντυ ή άλλο ποτό για μυρωδιά.
Η ουσία είναι όπως με όλες τις απολαύσεις να πειραματιστείς με τη φαντασία σου ειδικά που πλέον στο συγκεκριμένο θέμα η αγορά στην Ελλάδα είναι πλούσια εν αντιθέσει με καμμιά 10ετία πριν.
Αν σ αρέσει να τον μοιράζεσαι φρόντισε για ένα δεύτερο με 2 μαρκούτσια ή πολλά επιστόμια για να χει καθε ένας το δικό του .
είναι γραμμένο η αλήθεια των ανθρώπων είναι μια οφθαλμαπάτη
είναι γραμμένο ο θάνατος είναι μια όαση

(γουρδώνουμε το περπούτσι παραμοίρα και μουσικούς ορίζοντες ανοίγουμε)
Άβαταρ μέλους
FallenAngel
Λα τα μινόρια

Δημοσ.: 12000
Εγγραφη: Ιανουάριος 1st, 2009, 7:20 pm
Τοποθεσια: στο λυκόφως των θεών και των δαιμόνων...ενίοτε με τε γκομενέτε ο ντεκέ και με μεζέ
Το μέλος FallenAngel, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό radomer » Ιούλιος 19th, 2010, 9:07 pm

ενας γνωστος μου εχει μαγαζι με ναργιλεδες και τωρα κανει προσφορες οποτε ξεπουλαει. Ναργιλες μεγαλος που αλλου κανει 80 ευρω τον πουλαει 40 με 45. Και γευσεις το 1 κιλο 20 ευρω. Τα φερνει σπιτια σας ταχυδρομικως αν ειστε σε αλλη πολη απο αυτον. Οποιος ενδιαφερεται να μου το πει σε μηνυμα. Ενημερωνω γιατι και εγω ειμαι κολλημενος με ναργιλε και δε γουσταρα να δινω 7 ευρω τη γευση και 80 ευρω για ενα ναργιλε καινουριο.
radomer
New poster

Δημοσ.: 3
Εγγραφη: Ιούνιος 24th, 2009, 10:59 pm
Το μέλος radomer, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό I-and-I » Ιούλιος 22nd, 2010, 2:25 pm

να παρεις ναργιλε και να καπνιζεις μηλο...πρεπει να'σαι και πολυ στοκος :smt003
Άβαταρ μέλους
I-and-I
Fast poster

Δημοσ.: 2625
Εγγραφη: Απρίλιος 4th, 2010, 11:02 am
Το μέλος I-and-I, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Belladonna » Ιούλιος 22nd, 2010, 2:33 pm

I-and-I έγραψε:να παρεις ναργιλε και να καπνιζεις μηλο...πρεπει να'σαι και πολυ στοκος :smt003

Μη νομίζεις, υπήρξε και αντιπρόταση στο μήλο, με... άλλο πειρασμό.
Που αντί να σε διώξει, σε πάει στον παράδεισο :smt003
Πριν το φας, βγάλε το περιτύλιγμα
Άβαταρ μέλους
Belladonna
Συντονίστρια - Στην ομάδα από το '13

Δημοσ.: 5959
Εγγραφη: Μάιος 8th, 2007, 7:13 am
Το μέλος Belladonna, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό thomakos » Σεπτέμβριος 16th, 2010, 4:18 pm

Κανα μαγαζι με ναργιλεδες στα βορεια προαστια να καπνισουμε κι εμεις οι απειροι,εχει?
thomakos
New poster

Δημοσ.: 2
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 15th, 2010, 8:34 pm
Το μέλος thomakos, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό κοκκινογενης » Σεπτέμβριος 16th, 2010, 4:22 pm

Κανα μαγαζι με ναργιλεδες στα βορεια προαστια να καπνισουμε κι εμεις οι απειροι,εχει?

όταν λες βόρεια προάστια εννοείς από μαρούσι και πάνω ή το πολύ μεχρι ηράκλειο?
Άβαταρ μέλους
κοκκινογενης
New poster

Δημοσ.: 257
Εγγραφη: Ιούλιος 17th, 2010, 3:25 pm
Το μέλος κοκκινογενης, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό thomakos » Σεπτέμβριος 16th, 2010, 4:29 pm

κοκκινογενης έγραψε:

Ας ειναι και ηρακλειο. Αλλα αν ξερεισ κανενα απο μαρουσι και πανω, πες το να μαθαινουμε...
thomakos
New poster

Δημοσ.: 2
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 15th, 2010, 8:34 pm
Το μέλος thomakos, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Necroman » Σεπτέμβριος 16th, 2010, 4:33 pm

thomakos έγραψε:
κοκκινογενης έγραψε:

Ας ειναι και ηρακλειο. Αλλα αν ξερεισ κανενα απο μαρουσι και πανω, πες το να μαθαινουμε...

Πολλα θες.. :lol:
Παενε μιχαηλ βοδα και πιπινου, παρε και καπνο σαλουμ: αν δεν πρασινισεις θα βγαλεις μερικες τριχες extra στο στηθος :smt003
"Νιώσαμε δίψα για αίμα στην ερημιά του θανάτου
κιέφτιαξε εικόνες ο νους μας για να παίξει μαζίμας
Τις προσκύνησε κι ο τελευταίος απόμας μετη σειρά του
καμπούριασε τοήδη στραβό σκαρί μας"
Άβαταρ μέλους
Necroman
Maniac poster

Δημοσ.: 16164
Εγγραφη: Ιούνιος 21st, 2009, 11:42 pm
Το μέλος Necroman, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό XENA » Σεπτέμβριος 17th, 2010, 7:01 am

Περίεργο που τον λέτε ολοι ναργιλέ. Εγώ τον ξέρω αργιλέ. :P

thomakos έγραψε:Ας ειναι και ηρακλειο. Αλλα αν ξερεισ κανενα απο μαρουσι και πανω, πες το να μαθαινουμε...
Ένα που ξέρω εγώ, είναι στο Χαλάνδρι: Ο κήπος της Εδέμ.
Άβαταρ μέλους
XENA
Extreme poster

Δημοσ.: 24206
Εγγραφη: Αύγουστος 26th, 2008, 3:29 am
Τοποθεσια: Στα όρη στ' άγρια βουνά.
Το μέλος XENA, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό ~sandy~ » Ιούνιος 25th, 2012, 10:29 am

iogo έγραψε: Δεν έχω καπνίσει ποτέ μου ναργιλέ. Ξέρει κανείς να μου πεί πώς είναι ;Τι καπνός χρειάζεται ;
Αν θα ήθελα να αγοράσω έναν που να απευθυνθώ (ονλαιν); Αυτούς που βλέπω στα μαγαζιά δεν με πολυπείθουν , μοιάζουν πιο πολύ τουριστικοί/διακοσμητικοί ..

αυτοί στα μαγαζιά είναι ψιλομουφα. οι κανονικοι αργιλεδες είναι πολύ βαριοί. εγώ κανω στα μαγαζια , εχουν χαβαλέ και περνας ωραια γιατι το κανεις με φιλους. δοκίμασε δε χάνεις τίποτα
ειμαι ενας απλος ανθρωπος σαν ολους εσας, τους θαυμαστες μου.
Άβαταρ μέλους
~sandy~
Fast poster

Δημοσ.: 3312
Εγγραφη: Ιούνιος 7th, 2012, 5:37 pm
Το μέλος ~sandy~, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό darkness » Ιούλιος 27th, 2013, 8:43 pm

πριν απο λιγο τον αναψα :smt007 :smt007 :smt007
Άβαταρ μέλους
darkness
Fast poster

Δημοσ.: 1241
Εγγραφη: Ιούλιος 16th, 2011, 3:06 pm
Τοποθεσια: Βαρκελωνη
Το μέλος darkness, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό HitmanBM » Ιούλιος 29th, 2013, 1:13 pm

Ναργιλές συνοδεία φραπέ. :lol: Ενδιαφέρων συνδυασμός, να τον δοκιμάσετε.
NIL
Άβαταρ μέλους
HitmanBM
Crazy poster

Δημοσ.: 5896
Εγγραφη: Ιούλιος 29th, 2008, 2:32 am
Το μέλος HitmanBM, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Προηγούμενη

Επιστροφή στην Life style

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: πατατακι και 2 επισκέπτες