Ελληνικά ή Ξένα τσιγάρα;

Εδώ συζητάμε ο,τιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις παρακάτω κατηγορίες.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: abalaeos, antisocial, Mercury, Naida, thedio, Μπίστης και 35 επισκέπτες

Τι τσιγάρα καπνίζετε;

1. Ελληνικά τσιγάρα.
14
30%
2. Αμερικάνικα τσιγάρα.
5
11%
3. Άλλης εθνικότητος τσιγάρα. Ποιας;
10
22%
4. Διάφορα, αναλόγως τα κέφια μου/ποιον θα βρω να κάνω τράκα!
2
4%
5. Δεν καπνίζω.
15
33%

Σύνολο ψήφων : 46

Re: Ελληνικά ή Ξένα τσιγάρα;

Δημοσίευσηαπό Άρης » Ιούλιος 18th, 2009, 3:08 am

Άντε τώρα να κανονίσεις να βγεις με μια γυναίκα και εκείνη ξαφνικά να βγάλει μια πίπα και να αρχίσει να φουμάρει. Παρ' τα.
Άβαταρ μέλους
Άρης
Maniac poster

Δημοσ.: 12952
Εγγραφη: Απρίλιος 6th, 2008, 3:59 am
Τοποθεσια: Ελευσίνα
Το μέλος Άρης, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Παλαιομνήμων » Ιούλιος 18th, 2009, 3:36 am

( viewtopic.php?f=24&t=158683&start=100#p2104401 )
Petr_4 έγραψε:[...]Τα ανατολικα καπνα πάντως δεν επιδεχωνται ραντισματος,σε αντιθεση με τα Virginia που ειναι χημικα τερατα.

Ριξτε μια ματια και εδω, γιατι εχω κανει το θεμα επιστημη http://www.cigaretteloversreviews.blogspot.com/

Χαριτωμένο blog!

Αντιγράφω ενδεικτικώς, το πρώτο από τα κείμενα, μιας που αναφέρεται και στον "Assos":

<< Τι να πρωτογραψει κανεις για αυτο το σημα. Σημειο αναφορας στα ελληνικα προιοντα, το παραδοσιακο ελληνικο τσιγαρο.
Ελληνικο;
Χμ, μαλλον όχι πλεον. Ο Παπαστρατος η μεγαλυτερη καπνοβιομηχανια της χωρας με πολυ σοβαρη εξαγωγικη δραστηριοτητα,απο το 2003 εξαγοραστηκε απο την αμερικανικη Philip Morris.
Τελος παντων ο Ασσος ακομα και σημερα φτιαχνεται στην Ελλαδα,με καπνα ελληνικα(;) ή τουλαχιστον ανατολικα. Τρεχουσα τιμη 2,30,σημα δηλαδη πολυ φθηνο στην κατηγορια σηματων οπως το Winston και το Pall Mall,αλλα με πολλες φορες καλυτερο καπνο απο αυτα. Ειναι απορια μου η εμπορικη συρρικνωση του Ασσου,αν και τελευταια βλεπω και αρκετους πιτσιρικαδες που το καπνιζουν.Πιθανων να φταιει η ξενομανεια του Ελληνα.
Το Blog πάντως,κατατασει στις προτασεις του τον παλιομοδιτικο Ασσο,ειδικα σε καπνιστες που δεν θελουν ή δεν μπορουν να ξοδεψουν πολλα λεφτα για το χομπι τους.
Βαθμολογια σε συναρτηση με την χαμηλη τιμη: 7 στα 10.
>>

Επίσης, πολύ εντύπωση, μού έκανε η καταχώρηση για το Camel! :)

Υ.Γ. Αναμένουμε με ενδιαφέρον να επεκταθεί/εμπλουτιστεί με όλων των ειδών τις μάρκες τσιγάρων! :smt006
Τελευταία επεξεργασία απο Παλαιομνήμων την Ιούλιος 18th, 2009, 4:07 am, επεξεργάστηκε 1 φορές συνολικά.
Ανησύχησα! Μα κάποιοι έσπευσαν αμέσως να με "καθησυχάσουν"...
Άβαταρ μέλους
Παλαιομνήμων
Crazy poster

Δημοσ.: 7783
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 2nd, 2007, 3:16 am
Τοποθεσια: Κάπου εδώ...
Το μέλος Παλαιομνήμων, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Παλαιομνήμων » Ιούλιος 18th, 2009, 3:46 am

( viewtopic.php?f=24&t=158683&start=80#p2104231 )
Daria Pavlovna έγραψε:
Sid Vicious έγραψε:
Daria Pavlovna έγραψε:
Τρολλ έγραψε:ΚΟΨΤΕ ΤΟ

:smt003

Πριτς.... δεν θέλουμε.

Εννοεί την κουβέντα που γίνεται στο νήμα.
Δεν του αρέσει να διαβάζει για τσιγάρα.

Μα αν δεν μιλήσουμε για τσιγάρα στο παρόν νήμα θα πάρουμε κίτρινη κάρτα για trolling και ο συντονιστής θα σβήσει τα πόστ μας ως off topic... :smt003

Εσύ, μια μέρα, θα πας μπροστά! :smt003
Άβαταρ μέλους
Παλαιομνήμων
Crazy poster

Το μέλος Παλαιομνήμων, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Παλαιομνήμων » Ιούλιος 18th, 2009, 4:06 am

( viewtopic.php?f=24&t=158683&start=100#p2104619 )
cas έγραψε:Πάντως, πάντα μιά ιδέα τριβελλίζει στο μυαλό μου. Θα την πώ και άς είναι μαλακία...(εμπιστευτείτε την διαίσθησή - intuition μου).
Χτυπάνε το τσιγάρο γιά να χτυπήσουν την Ελληνική οικονομία (το είπα και ξεθύμανα!).
Τον καλύτερο καπνό του κόσμου, εμείς τον βγάζαμε.
Αλλά είναι τόσο δουλεπρεπείς οι "πολιτικοί" (σε εισαγωγικά γιατί προσβάλλω και την ονομασία) της Ελλάδας που παίζουν το παιχνίδι των χαμηλής ποιότητας και παραγωγής κουτόφραγκων και Αμερικανακίων.
Ας είχανε οι Αμερικάνοι τέτοια ποιότητα καπνού και έσοδο του κράτους και θα βλέπατε. Τζιμινιέρες θα είχαμε παντού.
Τα μεταλλαγμένα και την συνθήκη κατά του Κιότο, είδατε πόσο σθεναρά τα υπερασπίζονται.
Βρε ούστ! :evil:

Παρ' ότι αυτήν την άποψη, που εκφράζει ο cas, την έχω ακούσει και από άλλο άτομο (φυσικό πρόσωπο) που σέβομαι πολύ, και παρ' ότι για κάποιο λόγο μου κάνει και μένα κάποιο "κλικ", αν βάλω κάτω την λογική, σκέπτομαι ότι, δεν γίνεται να απαγορεύουν διεθνώς το τσιγάρο στους κλειστούς χώρους, προκειμένου να χτυπήσουν την.... "ελληνική" οικονομία! :wink:

Βεβαίως, αυτό που μπορούμε να πούμε υπέρ, είναι ότι εφ' όσον τα ελληνικά καπνά δεν έχουν καμμια σχέση στην ποιότητα με άλλα ξένα και δη τα αμερικάνικα, πιθανώς θα έπρεπε να το έχουμε προβάλλει αυτό ως χώρα, ώστε και περισσότερες εξαγωγές να έχουμε, αλλά και οι ίδιοι οι Έλληνες καπνιστές να προτιμούν την κατανάλωση ελληνικών τσιγάρων, στηρίζοντας και την ελληνική οικονομία, αλλά και ωφελώντας την υγεία τους!

( viewtopic.php?f=24&t=158683&start=100#p2104629 )
Petr_4 έγραψε:
cas έγραψε:[...]

Συμφωνω. Το καλυτερο καπνο του κοσμου εμεις τον βγαζουμε,αλλα δεν τον καπνιζουμε αφου την κανει για εξαγωγη,με ενα κομματι ψωμι στους αγροτες.
Αγοραστε απευθειας. Η φαση ειναι πως στο Αρχανι στην Λαμια κανανε ενα συνεταιρισμο οι ανθρωποι,πήραν μηχανηματα κοπης-παρασκευης,για να πουλανε βιολογικο Virginia. Το υπουργειο εμπορειου,την ωρα που δεν κυκλοφορει ούτε ενας καπνος στριφτου με ελληνικα καπνα(ποσο μαλλον βιολογικος),δεν τους επετρεψε να βγαλουν το σημα τους στην αγορα αν δεν κατεβαλαν εγκυητικη 500000 ευρω. Που θα το βρουν ρε καλατραβες φτωχοι ανθρωποι τετοιο ποσο; Ετσι ο συνεταιρισμος διελυσε και οσοι μεινανε τον πουλανε στην μαυρη.

Κάτι τέτοια ακούω και εξοργίζομαι! Το ελληνικό Κράτος, πολλές φορές συμπεριφέρεται σαν να θέλει να ισοπεδώσει κάθε αξιόλογη πρωτοβουλία! :evil:
Άβαταρ μέλους
Παλαιομνήμων
Crazy poster

Δημοσίευσηαπό Petr_4 » Ιούλιος 18th, 2009, 8:46 am

Παλαιομνήμων έγραψε:( viewtopic.php?f=24&t=158683&start=100#p2104401 )
Petr_4 έγραψε:[...]Τα ανατολικα καπνα πάντως δεν επιδεχωνται ραντισματος,σε αντιθεση με τα Virginia που ειναι χημικα τερατα.

Ριξτε μια ματια και εδω, γιατι εχω κανει το θεμα επιστημη http://www.cigaretteloversreviews.blogspot.com/

Χαριτωμένο blog!

Αντιγράφω ενδεικτικώς, το πρώτο από τα κείμενα, μιας που αναφέρεται και στον "Assos":

<< Τι να πρωτογραψει κανεις για αυτο το σημα. Σημειο αναφορας στα ελληνικα προιοντα, το παραδοσιακο ελληνικο τσιγαρο.
Ελληνικο;
Χμ, μαλλον όχι πλεον. Ο Παπαστρατος η μεγαλυτερη καπνοβιομηχανια της χωρας με πολυ σοβαρη εξαγωγικη δραστηριοτητα,απο το 2003 εξαγοραστηκε απο την αμερικανικη Philip Morris.
Τελος παντων ο Ασσος ακομα και σημερα φτιαχνεται στην Ελλαδα,με καπνα ελληνικα(;) ή τουλαχιστον ανατολικα. Τρεχουσα τιμη 2,30,σημα δηλαδη πολυ φθηνο στην κατηγορια σηματων οπως το Winston και το Pall Mall,αλλα με πολλες φορες καλυτερο καπνο απο αυτα. Ειναι απορια μου η εμπορικη συρρικνωση του Ασσου,αν και τελευταια βλεπω και αρκετους πιτσιρικαδες που το καπνιζουν.Πιθανων να φταιει η ξενομανεια του Ελληνα.
Το Blog πάντως,κατατασει στις προτασεις του τον παλιομοδιτικο Ασσο,ειδικα σε καπνιστες που δεν θελουν ή δεν μπορουν να ξοδεψουν πολλα λεφτα για το χομπι τους.
Βαθμολογια σε συναρτηση με την χαμηλη τιμη: 7 στα 10.
>>

Επίσης, πολύ εντύπωση, μού έκανε η καταχώρηση για το Camel! :)

Υ.Γ. Αναμένουμε με ενδιαφέρον να επεκταθεί/εμπλουτιστεί με όλων των ειδών τις μάρκες τσιγάρων! :smt006

Σιγα-σιγα ναι. Καθε μερα σχεδον γραφω κατι για μια τουλαχιστον μαρκα. Εμπνευση ήταν το Ιταλικο http://www.fumareconstyle.blogspot.com αλλα και πολλα αλλα παρομοια Ιταλικα blog.
Οσο για το Camel, το παλιο των Καρελια-Reynolds ηταν το καλυτερο τσιγαρο μαζικης καταναλωσης(Στην Αμερικη που βγαινει ακομα απο την Reynolds τα σπαει,ειδικα η ποικιλια Camel Turkish Royal). Αυτοι οι μπουφοι οι Ιαπωνες δεν φτανει που άλλαξαν ριζικα το χαρμανι μεσα σε μια μερα,ήταν τοσο βλακες ώστε να αλλαξουν το πιο ομορφο πακετο με ενα αλλο σοβιετικης αισθητικης. Νομιζω πως αυτη η κινηση πρεπει να διδασκεται σαν η πιο αποτυχημενη στην ιστορια του Μαρκετινκ.
Νομιζω πως η μοναδικη δουλεια που θα μου ταιριαζε καπως,ειναι αυτη του Θεου
http://www.youtube.com/watch?v=9p1syaWA ... ZhdKW8QM6k
Άβαταρ μέλους
Petr_4
Crazy poster

Δημοσ.: 6923
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 2nd, 2006, 11:11 am
Τοποθεσια: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ/ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Το μέλος Petr_4, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Petr_4 » Ιούλιος 18th, 2009, 8:58 am

FallenAngel έγραψε:
Petr_4 έγραψε:
FallenAngel έγραψε:
Petr_4 έγραψε:
ΓΑΛΗ έγραψε:Τα Κιλέτσιλερ τα έχει δοκιμάσει κάποιος;

Κιρετσιλερ βρε. Εγω τα καπνιζω που και που. Ηardcore τσιγαρο με παραδοσιακο ανατολικο χαρμανι.
Γενικα ειμαι οπαδος του μυρωδατου μπασμα, που το βρισκεις κατευθειαν στην πηγη της Ξανθης και μαλιστα χωρις να ενισχυεις το κρατος της Δεξιας. Οποιος με αντιλαμβανεται,εχει καλως.

πω ρε πούστη μου αληθινός καπνός ...ρε συ Πέτρε που τα βρίσκεις ...έχω χρόνια να δω στην Αθήνα :o ,

Aν θες μπορω να σου γραψω συγκεκρημενα 5-6 μερη στο κεντρο της Θεσσαλονικης που μπορεις να βρεις Κιρετσιλερ. Πάντως και στην Αθηνα μπορεις να το βρεις,αν το ζητησεις. Όταν υπηρετουσα στο ΚΕΤΘ, ενα παλικαρι που τα καπνιζε με μανια μου ειπε πως,αν τα ζητουσες απο ενα μαγαζι υπήρχε δυνατοτητα να σου τα φερουν.

Στην Αθήνα όποτε το ζήτησα δε το βρήκα ...έχω πολλά χρόνια να το συναντήσω. Θα' χω κατά νου να το ψάξω την επόμενη φορά που θα ανεύω επάνω στη Σαλονίκη . Ευχαριστώ σε :smt006

Βασικα δεν ειναι αναγκη να ψαχνεις στα τυφλα. Αν ζητησεις απο τον περιπτερα στην γειτωνια σου να σου φερει μια κουτα Κιρετσιλερ την άλλη μερα θα την εχεις.
Ενα ακομα καλουτσικο που καπνισα στην Ξανθη και δεν το συναντησα πουθενα αλλου ειναι το ΣΕΚΑΠ ΕΞΤΡΑ.
Άβαταρ μέλους
Petr_4
Crazy poster

Το μέλος Petr_4, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό ΓΑΛΗ » Ιούλιος 18th, 2009, 8:58 am

FallenAngel έγραψε:
Petr_4 έγραψε:
ΓΑΛΗ έγραψε:Τα Κιλέτσιλερ τα έχει δοκιμάσει κάποιος;

Κιρετσιλερ βρε. Εγω τα καπνιζω που και που. Ηardcore τσιγαρο με παραδοσιακο ανατολικο χαρμανι.
Γενικα ειμαι οπαδος του μυρωδατου μπασμα, που το βρισκεις κατευθειαν στην πηγη της Ξανθης και μαλιστα χωρις να ενισχυεις το κρατος της Δεξιας. Οποιος με αντιλαμβανεται,εχει καλως.

πω ρε πούστη μου αληθινός καπνός ...ρε συ Πέτρε που τα βρίσκεις ...έχω χρόνια να δω στην Αθήνα :o ,

Έχω ήδη ζητήσει συγγνώμη για τον αναγραμματισμό. Μία και για σένα, αξίζει τον κόπο. :lol:
.
ΓΑΛΗ
Extreme poster

Δημοσ.: 36207
Εγγραφη: Μάιος 12th, 2005, 7:40 pm
Το μέλος ΓΑΛΗ, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό общие Ставрогина » Ιούλιος 18th, 2009, 9:07 am

Άρης έγραψε:Άντε τώρα να κανονίσεις να βγεις με μια γυναίκα και εκείνη ξαφνικά να βγάλει μια πίπα και να αρχίσει να φουμάρει. Παρ' τα.

Αγαπητέ μου, δεν ανήκω στο είδος της γυναίκας που "την παίρνει ένας άντρας και τη βγάζει έξω ". Αυτό το κάνεις με το σκύλο σου. Εγώ είμαι γυναίκα που βγαίνω έξω με έναν άντρα, όταν αποφασίσω πως θέλω να βγω μαζί του και όταν κι αυτός θέλει να βγει μαζί μου και όχι "να με βγάλει έξω". Και ναι, υπήρξαν και υπάρχουν αρκετοί τέτοιοι άντρες.
Ελπίζω να μπορείς να κατανοήσεις τη διαφορά.
Άβαταρ μέλους
общие Ставрогина
Μπιμπελό στρατηγίνα

Δημοσ.: 29955
Εγγραφη: Δεκέμβριος 24th, 2007, 6:23 pm
Τοποθεσια: Mars
Το μέλος общие Ставрогина, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Φλου » Ιούλιος 18th, 2009, 9:13 am

Daria Pavlovna έγραψε:
Άρης έγραψε:Άντε τώρα να κανονίσεις να βγεις με μια γυναίκα και εκείνη ξαφνικά να βγάλει μια πίπα και να αρχίσει να φουμάρει. Παρ' τα.

Αγαπητέ μου, δεν ανήκω στο είδος της γυναίκας που "την παίρνει ένας άντρας και τη βγάζει έξω ". Αυτό το κάνεις με το σκύλο σου. Εγώ είμαι γυναίκα που βγαίνω έξω με έναν άντρα, όταν αποφασίσω πως θέλω να βγω μαζί του και όταν κι αυτός θέλει να βγει μαζί μου και όχι "να με βγάλει έξω". Και ναι, υπήρξαν και υπάρχουν αρκετοί τέτοιοι άντρες.

Χαλάρωσε βρε Γενοβέφα και ξαναδιάβασε τι έγραψε ο άνθρωπος. :lol:
όλα είναι φλου...
Άβαταρ μέλους
Φλου
Extreme poster

Δημοσ.: 25787
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 19th, 2008, 6:01 am
Το μέλος Φλου, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Petr_4 » Ιούλιος 18th, 2009, 9:25 am

Daria Pavlovna έγραψε:

Χωρις πλακα,εγω θα το εβρισκα πολυ ενδιαφερον να βγω με μια γυναικα και να αναψει πιπα ή ενα Cohiba ή εστω ενα Lucky Strike αφιλτρο βρε αδερφε.
Άβαταρ μέλους
Petr_4
Crazy poster

Δημοσίευσηαπό Τεν τεν » Ιούλιος 18th, 2009, 9:54 am

Όποιος ψάχνει κάποιο συγκεκριμένο πακέτο και δεν το βρίσκει,αρκεί να το ζητήσει απο τον περιπτερά ή τον ψιλικατζή του.
Όλες οι μάρκες υπάρχουν στην αγορά,απλώς αν δεν "περπατάει" κάποιο συγκεκριμένο δεν το φέρνει ο πωλητής .
Αν έχεις ενα σταθερό σημείο αγοράς ζήτα να σου φέρει την άλλη μέρα θα το έχεις.
"That is not dead which can eternal lie,
And with strange aeons even death may die."
Άβαταρ μέλους
Τεν τεν
Maniac poster

Δημοσ.: 11427
Εγγραφη: Ιούλιος 4th, 2009, 5:39 pm
Τοποθεσια: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Το μέλος Τεν τεν, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό общие Ставрогина » Ιούλιος 18th, 2009, 10:13 am

Αντρέας έγραψε:
Daria Pavlovna έγραψε:

Χαλάρωσε βρε Γενοβέφα και ξαναδιάβασε τι έγραψε ο άνθρωπος. :lol:

Το διάβασα. Και αυτό που παρέθεσα και το ακριβώς προηγούμενο.

Και δεν θα με έλεγες με τίποτε Γενοβέφα, αν με ήξερες.....
Άβαταρ μέλους
общие Ставрогина
Μπιμπελό στρατηγίνα

Το μέλος общие Ставрогина, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό deus ex machina » Ιούλιος 18th, 2009, 10:16 am

Daria Pavlovna έγραψε:

πω πω! έπαθα πλάκα με την αποφασιστικότητά σας!! πότε θα με βγάλετε έξω; (καπνίζω πούρα σημειωτέον)
Ουκ n τω πολλώ το f
Άβαταρ μέλους
deus ex machina
Maniac poster

Δημοσ.: 10000
Εγγραφη: Μάιος 5th, 2008, 11:51 am
Τοποθεσια: Backstage
Το μέλος deus ex machina, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό общие Ставрогина » Ιούλιος 18th, 2009, 10:20 am

deus ex machina έγραψε:
Daria Pavlovna έγραψε:

πω πω! έπαθα πλάκα με την αποφασιστικότητά σας!! πότε θα με βγάλετε έξω; (καπνίζω πούρα σημειωτέον)

Λουράκι έχεις ή θα πρέπει ν' αγοράσω;
Άβαταρ μέλους
общие Ставрогина
Μπιμπελό στρατηγίνα

Δημοσίευσηαπό deus ex machina » Ιούλιος 18th, 2009, 10:21 am

Daria Pavlovna έγραψε:
deus ex machina έγραψε:
Daria Pavlovna έγραψε:

Λουράκι έχεις ή θα πρέπει ν' αγοράσω;

ω μην ανησυχείτε, θα είμαι συνέχεια στα πόδια σας...
Ουκ n τω πολλώ το f
Άβαταρ μέλους
deus ex machina
Maniac poster

Δημοσ.: 10000
Εγγραφη: Μάιος 5th, 2008, 11:51 am
Τοποθεσια: Backstage
Το μέλος deus ex machina, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

ΠροηγούμενηΕπόμενη

Επιστροφή στην Περί ανέμων και υδάτων

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: abalaeos, antisocial, Mercury, Naida, thedio, Μπίστης και 35 επισκέπτες