ΣΧΟΛΕΙΟ Ε???

Εδώ συζητάμε ο,τιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις παρακάτω κατηγορίες.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες

ΣΧΟΛΕΙΟ Ε???

Δημοσίευσηαπό dimitronic » Σεπτέμβριος 11th, 2009, 3:39 am

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ... ΝΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΜΙΛΑΩ..ΜΙΚΡΟ ΠΧΟΡΟΥΜΑΚΙ
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ....

Τωρα περα απο την πλακα...ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΒΡΕ και γραψτε και καναν καθηγητη στα αρχ.δια σας...καλο κανει.

http://www.youtube.com/watch?v=XXvcW0UwhwE
Σκεφτομαι αρα υπαρχετε

:smt067 :smt068 :smt071 :smt100
Άβαταρ μέλους
dimitronic
Fast poster

Δημοσ.: 1015
Εγγραφη: Φεβρουάριος 11th, 2009, 3:18 am
Τοποθεσια: μπροστα απο τον υπολογιστη
Το μέλος dimitronic, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Re: ΣΧΟΛΕΙΟ Ε???

Δημοσίευσηαπό Διπλοεγγεγραμμενος » Σεπτέμβριος 11th, 2009, 3:52 am

:smt017
Παλιοχαρακτήρας

www.myprotein.co.uk
-------MP228369-------
Άβαταρ μέλους
Διπλοεγγεγραμμενος
Crazy poster

Δημοσ.: 8491
Εγγραφη: Ιούνιος 7th, 2008, 2:50 pm
Το μέλος Διπλοεγγεγραμμενος, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Φλου » Σεπτέμβριος 11th, 2009, 6:41 am

Ποιά μικρά πχορουμάκια;
Τα μεγάλα να δεις που ξαναπηγάίνουν σχολείο με τα παιδιά τους. :(
:smt015
όλα είναι φλου...
Άβαταρ μέλους
Φλου
Extreme poster

Δημοσ.: 25787
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 19th, 2008, 6:01 am
Το μέλος Φλου, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Re: ΣΧΟΛΕΙΟ Ε;;;

Δημοσίευσηαπό ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ » Σεπτέμβριος 11th, 2009, 11:51 am

Πολύ θά τὄθελα
νά ξαναπήγαινα Α΄ τάξη
στό 99ο Δημοτικό Σχολεῖο Ἀθηνῶν,
μέ δασκάλα τήν κυρία Πηνελόπη.
διευθύντρια τήν δεσποινίδα Οὐρανία
καί πάντα μέ τά μαλλάκια μου (ὅλοι οἱ ἄλλοι γουλί - ἄχ! ἔχω φωτογραφία), τήν χωριστρούλα μου,
τήν πλάκα, τό κονδύλι, τό σφουγγάρι μου, τήν σάκκα μου,
τό κουλουράκι ἀπό τήν κυρά Κατίνα τήν Σμυρνιά, τήν φωνακλού,
καί νά κατουρηθῶ στό θρανίο μου λίγο πρίν χτυπήσει τό κουδοῦνι
ἀπό τήν χαρά μου πού ἔγραψα καλλιγραφικά στόν πίνακα τό Α καί τό α...
* Ἐκεῖ, νά ξανανιώσω, νά σκάσετε!!!! Γιατί ἅμα βάλω κάτι ἐγώ στό μυαλό μου...

Εικόνα

Αὐτό τό κοριτσάκι, δίπλα μου, εἶναι ἡ Εἰρήνη Πατινιώτη, πρῶτος σχολικός ἔρωτας - καί ὄχι ὁ μόνος, ἔ;
Τελευταία επεξεργασία απο ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ την Σεπτέμβριος 11th, 2009, 12:00 pm, επεξεργάστηκε 1 φορές συνολικά.
Εἶμαι ὁ μεσιὲ Κλινοηδυεπὴς
ὡραῖος, ὀλέθριος.

* Ζῶ μὲ δύο ἐρωμένες, τὴν Γαλήνη (Σολωμὸς),
τὴν Τρικυμία (Σαίξπηρ).
* Γιὰ χρήση κειμένου μου, χρειάζεστε ἔγκρισή μου (Π.Μ.)
Άβαταρ μέλους
ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ
Extreme poster

Δημοσ.: 23005
Εγγραφη: Ιανουάριος 31st, 2008, 10:31 pm
Τοποθεσια: Κλινοηδυεπὲς ΠαραΓατιανὸν ἀθηναϊκὸν κλεινὀν τέρας. Κλινοχαρής ἐπωνομασθεὶς Οἰδίνους!
Το μέλος ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Ghost_Dog » Σεπτέμβριος 11th, 2009, 11:59 am

A ρε κωλοφαρδα ατομακια και εγω θα γουσταρα να παω παλι σχολειο απο σημερα.Να δψ την κωλαρα της ελενας μπροστα τα στριγκακια της καλυψως απο διπλα να καβλωσουμε λιγο και εμεις σαν ανθρωποι.....
Που μας πηγαινει αυτο το τρεχαντηρι....δεν ξερω γεμισε μου το ποτηρι....
Άβαταρ μέλους
Ghost_Dog
Fast poster

Δημοσ.: 3442
Εγγραφη: Ιούνιος 20th, 2008, 12:55 pm
Το μέλος Ghost_Dog, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό barcelonios » Σεπτέμβριος 11th, 2009, 2:07 pm

Ghost_Dog έγραψε:A ρε κωλοφαρδα ατομακια και εγω θα γουσταρα να παω παλι σχολειο απο σημερα.Να δψ την κωλαρα της ελενας μπροστα τα στριγκακια της καλυψως απο διπλα να καβλωσουμε λιγο και εμεις σαν ανθρωποι.....

Σε νοιώθω. :(
Albrecht έγραψε: μου ηρθε αναγουλα οταν το διαβασα. Τι αλλο θα κανουν πανω στο δυσμοιρο ελληνικο ποδοσφαιρο; Οτι χτιζει ο Ολυμπιακος καποιοι το γκρεμιζουν.
Μποχα!
Άβαταρ μέλους
barcelonios
Maniac poster

Δημοσ.: 18094
Εγγραφη: Φεβρουάριος 14th, 2008, 8:52 pm
Τοποθεσια: Δίπλα στα άβαταρ μου
Το μέλος barcelonios, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό figaro » Σεπτέμβριος 11th, 2009, 2:29 pm

Εγώ μόνο στα νήπια και στην πρωτη γυμνασίου πέρασα καλα. Εκείνα τα χρόνια τα νοσταλγώ.
Και προχωρούσα μέσα στη νύχτα, χωρίς να γνωρίζω κανέναν, κι ούτε κανένας με γνώριζε...
Άβαταρ μέλους
figaro
Αγαπητό μεζεδάκι Συντονίστρια - Στην ομάδα από το '08

Δημοσ.: 8895
Εγγραφη: Ιανουάριος 31st, 2007, 11:15 pm
Το μέλος figaro, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό dimitronic » Σεπτέμβριος 11th, 2009, 2:31 pm

Ghost_Dog έγραψε:A ρε κωλοφαρδα ατομακια και εγω θα γουσταρα να παω παλι σχολειο απο σημερα.Να δψ την κωλαρα της ελενας μπροστα τα στριγκακια της καλυψως απο διπλα να καβλωσουμε λιγο και εμεις σαν ανθρωποι.....

Τι μΕ θυμισες τωρα... :smt009
Σκεφτομαι αρα υπαρχετε

:smt067 :smt068 :smt071 :smt100
Άβαταρ μέλους
dimitronic
Fast poster

Δημοσ.: 1015
Εγγραφη: Φεβρουάριος 11th, 2009, 3:18 am
Τοποθεσια: μπροστα απο τον υπολογιστη
Το μέλος dimitronic, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό betty_boop » Σεπτέμβριος 11th, 2009, 2:32 pm

νυστάζω φριχτά αρχισε το σχολειο.
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
betty_boop
Crazy poster

Δημοσ.: 8899
Εγγραφη: Φεβρουάριος 18th, 2008, 2:32 pm
Το μέλος betty_boop, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Πυρίπνοος » Σεπτέμβριος 11th, 2009, 2:32 pm

barcelonios έγραψε:

Σε νοιώθω. :(

Εμείς όλο πατσαβούρες πέρσι... Να δούμε φέτος...

(στο δημοτικό τουλάχιστον το ρίχναμε στην μπάλα και ξεχνιόμασταν, τώρα...)
Άβαταρ μέλους
Πυρίπνοος
Fast poster

Δημοσ.: 2771
Εγγραφη: Αύγουστος 25th, 2008, 1:08 am
Το μέλος Πυρίπνοος, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Kenshin » Σεπτέμβριος 11th, 2009, 2:46 pm

Aντε μια ταξη εμεινε το μπουρδελο
Oi! Jeffrey give us back our rose

http://www.youtube.com/watch?v=rv_aX5d1FDM
Άβαταρ μέλους
Kenshin
Fast poster

Δημοσ.: 2595
Εγγραφη: Φεβρουάριος 24th, 2009, 8:29 pm
Τοποθεσια: Αθηνα
Το μέλος Kenshin, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό KADYROV » Σεπτέμβριος 11th, 2009, 4:02 pm

Kenshin έγραψε:Aντε μια ταξη εμεινε το μπουρδελο

ελα ρε καμαρι του Blood and Honour,ποσες φορες εχεις μεινει στην ιδια ταξη?
Άβαταρ μέλους
KADYROV
Crazy poster

Δημοσ.: 8242
Εγγραφη: Απρίλιος 27th, 2009, 5:26 pm
Το μέλος KADYROV, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Διπλοεγγεγραμμενος » Σεπτέμβριος 11th, 2009, 4:03 pm

Kenshin έγραψε:Aντε μια ταξη εμεινε το μπουρδελο

Καλά ρε μαλάκα πιο μικρός από μένα είσαι;
Παλιοχαρακτήρας

www.myprotein.co.uk
-------MP228369-------
Άβαταρ μέλους
Διπλοεγγεγραμμενος
Crazy poster

Το μέλος Διπλοεγγεγραμμενος, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό KADYROV » Σεπτέμβριος 11th, 2009, 4:04 pm

22 χρονων ειναι :roll:
Άβαταρ μέλους
KADYROV
Crazy poster

Δημοσ.: 8242
Εγγραφη: Απρίλιος 27th, 2009, 5:26 pm
Το μέλος KADYROV, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Διπλοεγγεγραμμενος » Σεπτέμβριος 11th, 2009, 4:05 pm

:o :lol: :lol: :lol:
Παλιοχαρακτήρας

www.myprotein.co.uk
-------MP228369-------
Άβαταρ μέλους
Διπλοεγγεγραμμενος
Crazy poster

Επόμενη

Επιστροφή στην Περί ανέμων και υδάτων

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες