ΤΕΝΟΝΤΙΤΙΔΑ

Θέματα υγείας, συμβουλές και συζητήσεις.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες ή/και οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στο πλαίσιο της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική πληροφόρηση. Το Phorum.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ, σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή ανταλλάσσεται/μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων. Συμβουλευτείτε τον προσωπικό σας γιατρό.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες

ΤΕΝΟΝΤΙΤΙΔΑ

Δημοσίευσηαπό georgiatata » Σεπτέμβριος 27th, 2009, 10:02 pm

Ο DOCTOR ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΠΑΘΑ ΤΕΝΟΝΤΙΤΙΔΑ ΣΤΗ ΚΑΜΑΡΑ ΤΟΥ ΠΟΔΙΟΥ. ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΑΝΤΙΦΛΕΓΜΟΝΩΔΗ ΓΙΑ ΓΕΡΟ ΣΤΟΜΑΧΙ, ΑΛΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΗΔΕΝ.ΤΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΣΕ 10 ΗΜΕΡΕΣ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ.Ο ΠΟΝΟΣ ΠΑΡΕΜΕΝΕΙ.ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΑΛΛΟ DOCTOR. ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΜΙΑ ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΙΔΙΑ ΠΑΘΗΣΗ?
georgia
georgiatata
New poster

Δημοσ.: 22
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 27th, 2009, 9:19 pm
Το μέλος georgiatata, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Re: ΤΕΝΟΝΤΙΤΙΔΑ

Δημοσίευσηαπό Λεγεών » Σεπτέμβριος 27th, 2009, 10:23 pm

Για την τενοντίτιδα όχι, αλλά να κοιτάξεις και τα μάτια σου.
Blazing a trail as shown, as told, over the exact same traces...
Crawling in circles, with face in dirt, and spirit skyhigh.
Άβαταρ μέλους
Λεγεών
Crazy poster

Δημοσ.: 9149
Εγγραφη: Μάιος 5th, 2009, 3:03 pm
Το μέλος Λεγεών, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Ghost_Dog » Σεπτέμβριος 27th, 2009, 10:24 pm

splats έγραψε:Για την τενοντίτιδα όχι, αλλά να κοιτάξεις και τα μάτια σου.

:lol:
Που μας πηγαινει αυτο το τρεχαντηρι....δεν ξερω γεμισε μου το ποτηρι....
Άβαταρ μέλους
Ghost_Dog
Fast poster

Δημοσ.: 3442
Εγγραφη: Ιούνιος 20th, 2008, 12:55 pm
Το μέλος Ghost_Dog, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Necroman » Σεπτέμβριος 27th, 2009, 10:29 pm

Σορρυ ρε κοπελλα δε σου ειπε να σε ξαναδει μετα απο το 10ημερο;
"Νιώσαμε δίψα για αίμα στην ερημιά του θανάτου
κιέφτιαξε εικόνες ο νους μας για να παίξει μαζίμας
Τις προσκύνησε κι ο τελευταίος απόμας μετη σειρά του
καμπούριασε τοήδη στραβό σκαρί μας"
Άβαταρ μέλους
Necroman
Maniac poster

Δημοσ.: 16164
Εγγραφη: Ιούνιος 21st, 2009, 11:42 pm
Το μέλος Necroman, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό talaipwros » Σεπτέμβριος 27th, 2009, 10:37 pm

georgiatata έγραψε:Ο DOCTOR ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΠΑΘΑ ΤΕΝΟΝΤΙΤΙΔΑ ΣΤΗ ΚΑΜΑΡΑ ΤΟΥ ΠΟΔΙΟΥ. ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΑΝΤΙΦΛΕΓΜΟΝΩΔΗ ΓΙΑ ΓΕΡΟ ΣΤΟΜΑΧΙ, ΑΛΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΗΔΕΝ.ΤΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΣΕ 10 ΗΜΕΡΕΣ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ.Ο ΠΟΝΟΣ ΠΑΡΕΜΕΝΕΙ.ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΑΛΛΟ DOCTOR. ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΜΙΑ ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΙΔΙΑ ΠΑΘΗΣΗ?

Πολυ γενικολογη περιγραφη συμπτωματων.

Η περιγραφη "αντιφλεγμονωδη για γερο στομαχι" ειναι αλμπανικη

Σιγα μην λυονται οι τενοντιτιδες με 10ημερη αγωγη με ΜΣΑΦ.

Αν θες γνωμη πρεπει να γινεις - πολυ - πιο συγκεκριμενη
talaipwros
Συντονιστής - Στην ομάδα από το '12

Δημοσ.: 43393
Εγγραφη: Ιούνιος 12th, 2008, 10:12 pm
Το μέλος talaipwros, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό georgiatata » Σεπτέμβριος 28th, 2009, 3:01 pm

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΣΑΣ ΛΕΩ ΠΩΣ Ο DOCTOR ΜΕ ΑΠΛΗ ΨΗΛΑΦΙΣΗ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΣΑΡΕΙ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΜΙΖΑΡΕΙ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ ΓΙΑ ΑΣΧΕΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗΣ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ, ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΓΙΑ 10 ΜΕΡΕΣ.ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ Ο ΠΟΝΟΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΥΠΟΧΩΡΗΣΕΙ. ΟΜΩΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΔΕΝ ΥΠΟΧΩΡΗΣΕ Ο ΠΟΝΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕ. ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΣ ΟΥΤΕ ΑΚΤΙΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΟΥΤΕ ΥΠΕΡΗΧΟ, ΤΙΠΟΤΕ. ΠΕΙΡΑΜΟΑΤΟΖΩΟ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ.ΠΑΡΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑΕΛΑ...
ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΞΑΝΑΨΑΛΛΕΙ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΥΠΟΜΟΝΕΤΙΚΑ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙ????
ΤΕΛΩΣ ΠΑΝΤΩΝ. ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ, ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΟΤΙ ΕΚΛΕΙΣΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΚΑΦΚΑ. ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.ΠΑΝΤΩΣ ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ: ΜΗ ΧΑΡΙΖΕΣΤΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΤΕΧΟΝΤΑ ΕΞΟΥΣΙΑΣ. ΤΟΥΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΞΕΦΤΥΛΙΖΟΥΝ (ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΤΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ ΜΑΣ , ΜΙΛΑΩ).ΤΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΤΟΝ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΧΤΙ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΜΑΘΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΤΥ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΕΟΔΙΟΡΙΣΜΕΝΟΣ ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΛΗ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΜΕΝΕΙ ΑΘΗΝΑ. ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΤΟΥ. ΕΓΩ ΤΙ ΕΦΤΑΙΓΑ???? ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ ΥΠΟΜΟΝΕΤΙΚΑ??????
georgia
georgiatata
New poster

Το μέλος georgiatata, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό talaipwros » Σεπτέμβριος 28th, 2009, 3:30 pm

georgiatata έγραψε:ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΣΑΣ ΛΕΩ ΠΩΣ Ο DOCTOR ΜΕ ΑΠΛΗ ΨΗΛΑΦΙΣΗ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΣΑΡΕΙ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΜΙΖΑΡΕΙ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ ΓΙΑ ΑΣΧΕΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗΣ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ, ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΓΙΑ 10 ΜΕΡΕΣ.ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ Ο ΠΟΝΟΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΥΠΟΧΩΡΗΣΕΙ. ΟΜΩΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΔΕΝ ΥΠΟΧΩΡΗΣΕ Ο ΠΟΝΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕ. ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΣ ΟΥΤΕ ΑΚΤΙΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΟΥΤΕ ΥΠΕΡΗΧΟ, ΤΙΠΟΤΕ. ΠΕΙΡΑΜΟΑΤΟΖΩΟ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ.ΠΑΡΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑΕΛΑ...
ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΞΑΝΑΨΑΛΛΕΙ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΥΠΟΜΟΝΕΤΙΚΑ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙ????
ΤΕΛΩΣ ΠΑΝΤΩΝ. ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ, ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΟΤΙ ΕΚΛΕΙΣΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΚΑΦΚΑ. ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.ΠΑΝΤΩΣ ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ: ΜΗ ΧΑΡΙΖΕΣΤΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΤΕΧΟΝΤΑ ΕΞΟΥΣΙΑΣ. ΤΟΥΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΞΕΦΤΥΛΙΖΟΥΝ (ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΤΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ ΜΑΣ , ΜΙΛΑΩ).ΤΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΤΟΝ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΧΤΙ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΜΑΘΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΤΥ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΕΟΔΙΟΡΙΣΜΕΝΟΣ ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΛΗ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΜΕΝΕΙ ΑΘΗΝΑ. ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΤΟΥ. ΕΓΩ ΤΙ ΕΦΤΑΙΓΑ???? ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ ΥΠΟΜΟΝΕΤΙΚΑ??????

τι ειναι το καφκα;
talaipwros

Το μέλος talaipwros, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Ogygos » Οκτώβριος 1st, 2009, 7:16 pm

georgiatata έγραψε:Ο DOCTOR ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΠΑΘΑ ΤΕΝΟΝΤΙΤΙΔΑ ΣΤΗ ΚΑΜΑΡΑ ΤΟΥ ΠΟΔΙΟΥ. ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΑΝΤΙΦΛΕΓΜΟΝΩΔΗ ΓΙΑ ΓΕΡΟ ΣΤΟΜΑΧΙ, ΑΛΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΗΔΕΝ.ΤΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΣΕ 10 ΗΜΕΡΕΣ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ.Ο ΠΟΝΟΣ ΠΑΡΕΜΕΝΕΙ.ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΑΛΛΟ DOCTOR. ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΜΙΑ ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΙΔΙΑ ΠΑΘΗΣΗ?

Ένας σωστός γιατρός θα διερευνήσει τι το προκάλεσε και θα σε συμβουλέψει για το πως να αντιμετωπίσεις την πηγή του προβλήματος. Αν και αρκετά άσχετος μου φαίνεται περίεργο που δεν συνδύασε την οποιαδήποτε φαρμακευτική αγωγή με κάποιου είδους φυσική. Πάντως δεν χάνεις τίποτα να πάρεις βιταμίνες και ιχνοστοιχεία ευεργετικά για τους μυς και τα νεύρα και φυσικές αντιφλεγμονώδεις ουσίες όπως κουερσετίνη(μήλα), βρωμελίνη(ανανάς), και βιταμίνη C(πορτοκάλια, acerola).
ΙΗΣΟΥΣ = ΕΙΜΙ Η ΖΩΗ = 888
Άβαταρ μέλους
Ogygos
Crazy poster

Δημοσ.: 5687
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 16th, 2002, 7:46 pm
Τοποθεσια: Ογυγία
Το μέλος Ogygos, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό arsenios » Οκτώβριος 1st, 2009, 7:35 pm

Se themata myoskeletikou.. o,ti pei o Talaipwros, kanonas :smt003
Πιστεύω εις έναν Θεό, Πατέρα, Παντοκράτωρα
Άβαταρ μέλους
arsenios
Crazy poster

Δημοσ.: 7752
Εγγραφη: Μάρτιος 3rd, 2006, 9:08 pm
Τοποθεσια: Άτιμη ξενιτιά!!
Το μέλος arsenios, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό gkampakis » Οκτώβριος 24th, 2009, 3:05 pm

@georgiatata: Τελικά όλα καλά?
gkampakis
New poster

Δημοσ.: 5
Εγγραφη: Οκτώβριος 24th, 2009, 2:38 pm
Τοποθεσια: Καλλιθέα Αττική
Το μέλος gkampakis, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό talaipwros » Οκτώβριος 24th, 2009, 3:09 pm

την τρομαξαμε και δεν ξαναμπηκε
talaipwros

Δημοσίευσηαπό georgiatata » Οκτώβριος 27th, 2009, 6:21 pm

ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ. ΔΕΝ ΤΡΟΜΑΞΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ.ΑΠΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΝΑΡΡΩΣΗ.ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣΩ ΚΙ ΑΥΤΟ. ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΞΕΙΣ. ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ-Α ΕΧΕΙ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ-ΤΗΣ.
georgia
georgiatata
New poster

Δημοσίευσηαπό gkampakis » Νοέμβριος 1st, 2009, 11:36 pm

georgiatata έγραψε:ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ-Α ΕΧΕΙ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ-ΤΗΣ.

Αν θες να ρωτήσεις κάτι συγκεκριμένο ελεύθερα!
gkampakis
New poster

Δημοσ.: 5
Εγγραφη: Οκτώβριος 24th, 2009, 2:38 pm
Τοποθεσια: Καλλιθέα Αττική
Το μέλος gkampakis, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Dimitris39 » Νοέμβριος 2nd, 2009, 1:30 pm

georgiatata έγραψε:ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ. ΔΕΝ ΤΡΟΜΑΞΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ.ΑΠΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΝΑΡΡΩΣΗ.ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣΩ ΚΙ ΑΥΤΟ. ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΞΕΙΣ. ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ-Α ΕΧΕΙ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ-ΤΗΣ.

http://www.podiatry.gr/pelmat.html
εκει να πατε εινε παραιατρικα επαγγελματα σπουδασμενα
Dimitris39
New poster

Δημοσ.: 3
Εγγραφη: Νοέμβριος 2nd, 2009, 10:26 am
Το μέλος Dimitris39, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό georgiatata » Νοέμβριος 2nd, 2009, 2:51 pm

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ DIMITRI39.ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΧΩ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΒΑΖΩ ΙΔΕΕΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΓΙΑ ΚΑΡΚΙΝΟ Κ.Α. ΚΑΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΠΟΥ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΝ ΚΑΠΟΥ. ΤΩΡΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΙΕΣ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΒΕΛΤΙΩΘΕΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.
georgia
georgiatata
New poster

Επόμενη

Επιστροφή στην Ιατρική και θέματα υγείας

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες