Της πατρίδος μου η σημαία.

Εδώ συζητάμε ο,τιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις παρακάτω κατηγορίες.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: JVarvatos, Nero, vanellope von schweetz, XENA και 32 επισκέπτες

Της πατρίδος μου η σημαία.

Δημοσίευσηαπό Cavaliere Alessandrino » Οκτώβριος 27th, 2009, 12:28 pm

Εικόνα
ORDEM E PROGRESSO.
Άβαταρ μέλους
Cavaliere Alessandrino
Σκληρή αρχή μιας σκληρής μέρας

Δημοσ.: 72102
Εγγραφη: Μάρτιος 5th, 2008, 2:51 pm
Τοποθεσια: Δόξα τω Θεώ.
Το μέλος Cavaliere Alessandrino, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Re: Της πατρίδος μου η σημαία.

Δημοσίευσηαπό Unknown_x » Οκτώβριος 27th, 2009, 12:31 pm

καστρα και πολιορκητες ...

τι γαματο παιχνιδι, πουτανα τακανα ολα θυμαμαι ..
- ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΟΥΣ ΝΕΟΕΛΛΗΝΕΣ
- ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΑ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ ΙΕΡΑΤΕΙΑ

"γαμαω την ελλαδα, ειμαι ελληνας"
Άβαταρ μέλους
Unknown_x
Fast poster

Δημοσ.: 2543
Εγγραφη: Απρίλιος 9th, 2006, 10:00 pm
Το μέλος Unknown_x, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Φλου » Οκτώβριος 27th, 2009, 12:33 pm

Εικόνα
όλα είναι φλου...
Άβαταρ μέλους
Φλου
Extreme poster

Δημοσ.: 25787
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 19th, 2008, 6:01 am
Το μέλος Φλου, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Penguin » Οκτώβριος 27th, 2009, 12:33 pm

Unknown_x έγραψε:καστρα και πολιορκητες ...

τι γαματο παιχνιδι, πουτανα τακανα ολα θυμαμαι ..

Εικόνα

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα

Magka mouououou....ti mou thimises tora.

ANEPANALIPTO PAIXNIDI !
Άβαταρ μέλους
Penguin
Fast poster

Δημοσ.: 1400
Εγγραφη: Μάρτιος 25th, 2007, 4:06 am
Τοποθεσια: NYC
Το μέλος Penguin, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό chameleon1975 » Οκτώβριος 27th, 2009, 12:35 pm

διπλο λαστιχακι στο τοξο και τους γαμουσα ολους το σπιτι(καστρο). :smt003
Άβαταρ μέλους
chameleon1975
Crazy poster

Δημοσ.: 9021
Εγγραφη: Νοέμβριος 17th, 2004, 7:10 pm
Το μέλος chameleon1975, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Penguin » Οκτώβριος 27th, 2009, 12:37 pm

chameleon1975 έγραψε:διπλο λαστιχακι στο τοξο και τους γαμουσα ολους το σπιτι(καστρο). :smt003

:p3: Auto akribos ekana kai go.

H allh magkia itan na bazo baridia mesa sto kastro. Den epefte me tipota kato...neura na deis opoios epeze enantion mou
Άβαταρ μέλους
Penguin
Fast poster

Δημοσ.: 1400
Εγγραφη: Μάρτιος 25th, 2007, 4:06 am
Τοποθεσια: NYC
Το μέλος Penguin, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Unknown_x » Οκτώβριος 27th, 2009, 12:43 pm

τρελη φλασια ! με το διπλο λαστιχακι το κανα και γω, απλα γαματο !
- ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΟΥΣ ΝΕΟΕΛΛΗΝΕΣ
- ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΑ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ ΙΕΡΑΤΕΙΑ

"γαμαω την ελλαδα, ειμαι ελληνας"
Άβαταρ μέλους
Unknown_x
Fast poster

Δημοσ.: 2543
Εγγραφη: Απρίλιος 9th, 2006, 10:00 pm
Το μέλος Unknown_x, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό pumpkin » Οκτώβριος 27th, 2009, 12:56 pm

Αμάν τι μου θύμισες! Το έπαιζα κι εγώ αυτό το παιχνίδι. Ατέλειωτες ώρες διασκέδασης..

Μάλιστα, τώρα που βλέπω τις εικόνες πάλι και το θυμάμαι, τα κομματάκια του κάστρου μπορούν να γίνουν άνετα βοηθήματα σε d&d battle mat. :roll:

Αλέξανδρος
"Good people do not need laws to tell them to act responsibly, while bad people will find a way around the laws." -- Plato (427-347 B.C.)
Άβαταρ μέλους
pumpkin
F-Team

Δημοσ.: 12956
Εγγραφη: Φεβρουάριος 8th, 2001, 2:00 am
Τοποθεσια: http://www.phorum.gr
Το μέλος pumpkin, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό lamogio_blacklab » Οκτώβριος 27th, 2009, 12:58 pm

pumpkin έγραψε:Αμάν τι μου θύμισες! Το έπαιζα κι εγώ αυτό το παιχνίδι. Ατέλειωτες ώρες διασκέδασης..

Μάλιστα, τώρα που βλέπω τις εικόνες πάλι και το θυμάμαι, τα κομματάκια του κάστρου μπορούν να γίνουν άνετα βοηθήματα σε d&d battle mat. :roll:

Αλέξανδρος

Σόρυ about that,mate.....
Αλλά ρε πούστη παίζεις με τον πόνο μου!!!Δεν υπάρχει χρόνος και dm για να παίξω!
Argh!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Άβαταρ μέλους
lamogio_blacklab
Maniac poster

Δημοσ.: 15780
Εγγραφη: Ιούνιος 1st, 2007, 10:23 pm
Τοποθεσια: Στο σπίτι μου.
Το μέλος lamogio_blacklab, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό pumpkin » Οκτώβριος 27th, 2009, 1:12 pm

lamogio_88 έγραψε:
pumpkin έγραψε:Αμάν τι μου θύμισες! Το έπαιζα κι εγώ αυτό το παιχνίδι. Ατέλειωτες ώρες διασκέδασης..

Αλέξανδρος

Σόρυ about that,mate.....
Αλλά ρε πούστη παίζεις με τον πόνο μου!!!Δεν υπάρχει χρόνος και dm για να παίξω!
Argh!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Εγώ μετά από σχεδόν 3 χρόνια campaign έκανα ένα διάλειμμα ενός χρόνου, και φέτος αρχίζω ξανά.. :) Χθες αγόραζα battle mat και counter collections, γι' αυτό μου ήρθε με το επιτραπέζιο.

Αλέξανδρος
"Good people do not need laws to tell them to act responsibly, while bad people will find a way around the laws." -- Plato (427-347 B.C.)
Άβαταρ μέλους
pumpkin
F-Team

Δημοσ.: 12956
Εγγραφη: Φεβρουάριος 8th, 2001, 2:00 am
Τοποθεσια: http://www.phorum.gr
Το μέλος pumpkin, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό japetus » Οκτώβριος 27th, 2009, 4:19 pm

Η σύγχρονη έκδοση που πουλιεται ακομα στο εξωτερικο (και ebay φυσικα...)

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
japetus
Fast poster

Δημοσ.: 4399
Εγγραφη: Οκτώβριος 27th, 2006, 9:48 am
Τοποθεσια: KN21QC
Το μέλος japetus, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό under » Οκτώβριος 27th, 2009, 4:21 pm

Ενταξει καλο ηταν για την εποχη του αλλα πλεον ειναι πολυ ξεπερασμενο.
Βαλτε λιγο ρισκ να πωρωθουμε.
Με τι καρδια ρε Μαγγανά στην Καλαμάτα μπήκες
και έσπασες τις φυλακες και έβγαλες τους Χίτες

Γεια σας Ταγματασφαλίτες Xωροφύλακες και Χίτες

https://twitter.com/neademokratia
Άβαταρ μέλους
under
Extreme poster

Δημοσ.: 70601
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 27th, 2006, 5:41 pm
Το μέλος under, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Apokliros » Οκτώβριος 27th, 2009, 10:55 pm

Ρε συ χαλίφη, στο Αμβούργο μένεις;
(...) πχόρουμ
Είναι σα να διαβάζεις εφημερίδα, να τη βρίζεις και να σου απαντάει.
Γαμώ

Και το καινουργιο δικό σου μεγάλε....
-Ρίχτο Ηλίααα!!!
Άβαταρ μέλους
Apokliros
Fast poster

Δημοσ.: 2526
Εγγραφη: Μάρτιος 9th, 2007, 1:01 am
Το μέλος Apokliros, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Pavel Grachev » Οκτώβριος 27th, 2009, 11:37 pm

under έγραψε:Ενταξει καλο ηταν για την εποχη του αλλα πλεον ειναι πολυ ξεπερασμενο.
Βαλτε λιγο ρισκ να πωρωθουμε.

Tι μου θυμισες τωρα :smt003
Αν τουλάχιστον, μέσα στους ανθρώπους
ένας πέθαινε από αηδία...
Σιωπηλοί, θλιμμένοι, με σεμνούς τρόπους,
θα διασκεδάζαμε όλοι στην κηδεία
Άβαταρ μέλους
Pavel Grachev
Fast poster

Δημοσ.: 1589
Εγγραφη: Ιούνιος 8th, 2009, 10:34 pm
Τοποθεσια: Κομμουνιστικό Παράλληλο Σύμπαν
Το μέλος Pavel Grachev, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό CHARLEMAGNE » Οκτώβριος 28th, 2009, 4:19 am

Iznogoud έγραψε:Εικόνα

Χαλιφη μου με αυτα που γραφεις κατα καιρους,μαλλον αυτη ειναι ''της πατριδος σου σημαια,που' χει χρωμα γαλανο''
8) :smt003

Εικόνα
LIFE WILL NEVER BE THE SAME AS IT WAS AGAIN
Άβαταρ μέλους
CHARLEMAGNE
Crazy poster

Δημοσ.: 6713
Εγγραφη: Νοέμβριος 1st, 2008, 9:09 am
Τοποθεσια: AΘΗΝΑ
Το μέλος CHARLEMAGNE, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Επιστροφή στην Περί ανέμων και υδάτων

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: JVarvatos, Nero, vanellope von schweetz, XENA και 32 επισκέπτες