ΚΙΝΑ

Εδώ συζητάμε ο,τιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις παρακάτω κατηγορίες.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 31 επισκέπτες

Re: ΚΙΝΑ

Δημοσίευσηαπό PapaKilo » Νοέμβριος 20th, 2009, 7:07 pm

barcelonios έγραψε:
PapaKilo έγραψε:Φιλαράκι όλα κι όλα λίγα με την Ναταλία μου. :smt005

σε εχω για πολυ παραπανω...αυτη ειναι σαν τη θεια μου την κουτσι ρε! :smt005

Μαλάκα πότε θα με γνωρίσεις με την μιλφοθεία. :smt003 :smt016[/quote]

:smt005

αυτος εισαι! :smt005

μιλφ....

ταχω ξεπερασει αυτα βεβαια..ειμαι προχο ρε..εγω τωρα γουσταλευρια τσοντα σε βιντεοκασετα με καριολες νανους, πονυ και φιλιππινεζους ροκαμπιλαδες :smt005 :smt005 ποποποποπο ρεντα..
The past will catch you up as you run faster
Άβαταρ μέλους
PapaKilo
Casual Poster

Δημοσ.: 736
Εγγραφη: Ιούλιος 31st, 2007, 12:12 pm
Τοποθεσια: ΚΙΝΑ
Το μέλος PapaKilo, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό PapaKilo » Νοέμβριος 20th, 2009, 7:09 pm

deus ex machina έγραψε:
PapaKilo έγραψε:χα!!

Μαλακισμενα καλησπέρα/καλημέρα, τι σκατα ωρα εχετε εκει ρε ελληναρες?

λοιπον αποτι θα εχετε καταλαβει, ειδικα οι υγρες γυναικες του φλωρουμ, εχω καιρο να γραψω εδω, οχι δεν ψοφησα..ακομα.

λοιπον, τα νεα μου στα μπαμ

1. Ειμαι ακομα το ιδιο ομορφος και καβλιαγκουρας!

2. Αλλαξα δουλεια

3. Ο προηγουμενος εργοδοτης μου μου χρωσταει ακομα λεφτα-γαμω το σπιτακι του

4. Δεν ζω πια στην Ελλαδα

5. Ειμαι στην Κινα

6 Λιγα λογια για την Κινα

-Λοιπον....κτηρια, ουρανοξυστες να χασεις τη μπαλα, ωραιοι δρομοι, πεζοδρομια, παρκα, κηποι, κουνιες, μαγαζια την πουτανας κτλ κτλ χαι τεκ οι πουστηδες..

-Οι κινεζοι δεν ειναι κοντοι, ειναι κανονικοι, και οι κινεζες το ιδιο

-οι κινεζοι δεν μιλανε αγγλικα, και οσοι το προσπαθουν βγαζουν πολυ γελιο

-δεν συννενοησε και ειναι απιστευτο το γεγονος οτι δεν πρεφαρουνε ουτε με τα νοηματα..τααρχιδια σου να τους κανεις νοημα θα νομιζουνε οτι ψαχνεις για ταξι..

-το κινεζικο φαι ειναι σκατα

-οι κινεζοι δεν εχουνε σε τιποτα την ροχαλα...και εξηγουμαι..φτηνουνε οπου σταθουν και οπου βρεθουν, χου φτου, χου φτου. στον δρομο, στο γραφειο(στο καλαθακι), στο εστιατοριο, στο ταξι, στο ανσασερ...παντου λεμε, αηδια

-οι κινεζοι δεν εχουνε σε τιποτα το ρεψιμο, μαλλον για μαγκια το περνανε η για αρχοντια..εκει που καθεσαι σου ξηγεται ο σαουλινγκας μια ξερη ρεψα και τρως ψαρομα..και δεν κωλονουνε...παντου και το ρεψιμο..

- η κινα ειναι φτηνη, για παραδειγμα το ταξι...δε πα να γαμιεσαι στην διαδρομη, να τοχεις τσιμπισει απτον διονυσο και να σκας καβουρι..αντε το πολυ να πληρωσεις 30rmb... 3 ευρα δηλαδη..τα τσιγαρα στο 1.5 ευρ περιπου, το φαι φτηνο, στα μακντοναλτζζζζ δηλ περνεις τον ιδιο τον μακτοναλτζζ και φευγεις και πληρωνεις πχ 8ευρα..αν πας σε καλο εστιατοριο θα πληρωσεις παραπανο φυσικα, αλλα δεν θελω χλυδες, ετσι γυφτουλα?

-οι κινεζες ειναι στεγνες...το βυζι το εχουνε ξεχασει στο σπιτι και απο κωλο τιποτα, φατσα οι περισσοτερες σε παιζω μετωπικη με πασατεμπο..εχει βεβαια και κατι ωραια-ξεροκαβλα..

-πολλοι κινεζοι ειναι τρεντυ...τι μαλλι εχω δει ρε μαγκες στην κινα..κατι φρατζες τυφλα ναχει ο καραπιαλης την εποχη που επαιζε στη λαρισα...κατι κοκορια-υποστεγα να πουμε...και φορανε και κατι παντελονια να πουμε κρυψορχια-αγαπη μου, με πατζακι-περιμενω πλυμμηρα...ξερεις αυτο που εχει ξεχασει τι παει να πει αστραγαλος..

-οι κινεζοι μιλανε πολυ!και συνεχεια!και φωναχτα!

-ο πεζος στην κινα χαροπαλευει καθε μερα...οι χειροτεροι οδηγοι που εχω δει ποτε...και εχω παει και σε δυο χωρες..

-βαρεθηκα, σταματαω.

ειχα προσπαθησει να στειλω και μια προηγουμενη μερα αλλα δεν τα καταφερα..γενικα εδω παιζει κομπλα με τα sites και τα blogs....facebook/youtube ξεχαστε τα..απαγορευμενα..

Εσει τι φτιανετε ρε, εκτος απτον να παιζετε μπατσες στο φλωρουμ..

Ο σνοου ειδα ακομα εδω..που ειναι ο φιλος μου ο σαλιαμαγκουρας/παοκτζης/πεφτουλας?..οι παλιες θαυμαστριες μου ζουν?? η πηγαν απο τυφο??? :smt005

:smt006

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

απίστευτο κείμενο!!!! ακόμα γελάω! εύγε!

να ρε και ενας ανθρωπος με γουστο!!! :smt003
Άβαταρ μέλους
PapaKilo
Casual Poster

Το μέλος PapaKilo, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό anti-alb leader » Νοέμβριος 20th, 2009, 7:16 pm

Ρε συ...έχει αλβανούς η Κίνα ή είναι παράδεισος; :smt016 :smt016
Άβαταρ μέλους
anti-alb leader
Casual Poster

Δημοσ.: 756
Εγγραφη: Νοέμβριος 2nd, 2009, 1:11 am
Το μέλος anti-alb leader, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Άγιος » Νοέμβριος 20th, 2009, 7:22 pm

λοιπον αποτι θα εχετε καταλαβει, ειδικα οι υγρες γυναικες του φλωρουμ, εχω καιρο να γραψω εδω, οχι δεν ψοφησα..ακομα.

2. Αλλαξα δουλεια

5. Ειμαι στην Κινα

-Λοιπον....κτηρια, ουρανοξυστες να χασεις τη μπαλα, ωραιοι δρομοι, πεζοδρομια, παρκα, κηποι, κουνιες, μαγαζια την πουτανας κτλ κτλ χαι τεκ οι πουστηδες..

-δεν συννενοησε και ειναι απιστευτο το γεγονος οτι δεν πρεφαρουνε ουτε με τα νοηματα..τααρχιδια σου να τους κανεις νοημα θα νομιζουνε οτι ψαχνεις για ταξι..

-οι κινεζοι δεν εχουνε σε τιποτα την ροχαλα...και εξηγουμαι..φτηνουνε οπου σταθουν και οπου βρεθουν, χου φτου, χου φτου. στον δρομο, στο γραφειο(στο καλαθακι), στο εστιατοριο, στο ταξι, στο ανσασερ...παντου λεμε, αηδια

-οι κινεζοι δεν εχουνε σε τιποτα το ρεψιμο, μαλλον για μαγκια το περνανε η για αρχοντια..εκει που καθεσαι σου ξηγεται ο σαουλινγκας μια ξερη ρεψα και τρως ψαρομα..και δεν κωλονουνε...παντου και το ρεψιμο..

- η κινα ειναι φτηνη, για παραδειγμα το ταξι...δε πα να γαμιεσαι στην διαδρομη, να τοχεις τσιμπισει απτον διονυσο και να σκας καβουρι..αντε το πολυ να πληρωσεις 30rmb... 3 ευρα δηλαδη..τα τσιγαρα στο 1.5 ευρ περιπου, το φαι φτηνο, στα μακντοναλτζζζζ δηλ περνεις τον ιδιο τον μακτοναλτζζ και φευγεις και πληρωνεις πχ 8ευρα..αν πας σε καλο εστιατοριο θα πληρωσεις παραπανο φυσικα, αλλα δεν θελω χλυδες, ετσι γυφτουλα?

-οι κινεζες ειναι στεγνες...το βυζι το εχουνε ξεχασει στο σπιτι και απο κωλο τιποτα, φατσα οι περισσοτερες σε παιζω μετωπικη με πασατεμπο..εχει βεβαια και κατι ωραια-ξεροκαβλα..

-πολλοι κινεζοι ειναι τρεντυ...τι μαλλι εχω δει ρε μαγκες στην κινα..κατι φρατζες τυφλα ναχει ο καραπιαλης την εποχη που επαιζε στη λαρισα...κατι κοκορια-υποστεγα να πουμε...και φορανε και κατι παντελονια να πουμε κρυψορχια-αγαπη μου, με πατζακι-περιμενω πλυμμηρα...ξερεις αυτο που εχει ξεχασει τι παει να πει αστραγαλος..

-ο πεζος στην κινα χαροπαλευει καθε μερα...οι χειροτεροι οδηγοι που εχω δει ποτε...και εχω παει και σε δυο χωρες..

-βαρεθηκα, σταματαω.

ειχα προσπαθησει να στειλω και μια προηγουμενη μερα αλλα δεν τα καταφερα..γενικα εδω παιζει κομπλα με τα sites και τα blogs....facebook/youtube ξεχαστε τα..απαγορευμενα..

Ο σνοου ειδα ακομα εδω..που ειναι ο φιλος μου ο σαλιαμαγκουρας/παοκτζης/πεφτουλας?..οι παλιες θαυμαστριες μου ζουν?? η πηγαν απο τυφο??? :smt005

Ρε συ για πές, που ακριβώς είσαι, σε ποια πόλη;
Το μέλος έχει αποχωρήσει.
Άβαταρ μέλους
Άγιος
Maniac poster

Δημοσ.: 16790
Εγγραφη: Απρίλιος 17th, 2008, 7:26 pm
Τοποθεσια: Εις τόπον χλοερόν, εις τόπον αναπαύσεως.
Το μέλος Άγιος, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό barcelonios » Νοέμβριος 20th, 2009, 7:25 pm

PapaKilo έγραψε:
barcelonios έγραψε:
PapaKilo έγραψε:Φιλαράκι όλα κι όλα λίγα με την Ναταλία μου. :smt005

σε εχω για πολυ παραπανω...αυτη ειναι σαν τη θεια μου την κουτσι ρε! :smt005

Μαλάκα πότε θα με γνωρίσεις με την μιλφοθεία. :smt003 :smt016

:smt005

αυτος εισαι! :smt005

μιλφ....

ταχω ξεπερασει αυτα βεβαια..ειμαι προχο ρε..εγω τωρα γουσταλευρια τσοντα σε βιντεοκασετα με καριολες νανους, πονυ και φιλιππινεζους ροκαμπιλαδες :smt005 :smt005 ποποποποπο ρεντα..[/quote]

:smt044 :smt044 :smt044 :smt044 :smt044

Γκράννυ σεξ. Αμα το βυζί δεν φτάσει γόνατο δε λέει.
Τελευταία επεξεργασία απο barcelonios την Νοέμβριος 20th, 2009, 7:26 pm, επεξεργάστηκε 1 φορές συνολικά.
Albrecht έγραψε: μου ηρθε αναγουλα οταν το διαβασα. Τι αλλο θα κανουν πανω στο δυσμοιρο ελληνικο ποδοσφαιρο; Οτι χτιζει ο Ολυμπιακος καποιοι το γκρεμιζουν.
Μποχα!
Άβαταρ μέλους
barcelonios
Maniac poster

Δημοσ.: 18094
Εγγραφη: Φεβρουάριος 14th, 2008, 8:52 pm
Τοποθεσια: Δίπλα στα άβαταρ μου
Το μέλος barcelonios, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό PapaKilo » Νοέμβριος 20th, 2009, 7:26 pm

anti-alb leader έγραψε:Ρε συ...έχει αλβανούς η Κίνα ή είναι παράδεισος; :smt016 :smt016

τι να κλασουνε και οι αλβανοι εδω, οι κινεζοι ειναι μακραν πιο φτηνοι εργατες..αποτι εχω καταλαβει, εισαγωγη εργατων δεν πολυπαιζει στην κινα,απο μανατζαρεους εισαγωγης εχει κλασει ο τοπος βεβαια!Γενικα απο "μεταναστες" εκτος απο ελληνες εχω πετυχει ρουμανους,ινδους,εναν αρχιδα απο τη σιγκαπουρη και πολλους αγγλους..
Άβαταρ μέλους
PapaKilo
Casual Poster

Δημοσίευσηαπό PapaKilo » Νοέμβριος 20th, 2009, 7:33 pm

Άγιος Παπάριος έγραψε:

2. Αλλαξα δουλεια

5. Ειμαι στην Κινα

-βαρεθηκα, σταματαω.

Ρε συ για πές, που ακριβώς είσαι, σε ποια πόλη;

δεν σου λεω ρε κουτσομπολη..

αν για καποιο λογω ομως θες πληροφοριες για το μαγικο αυτο μερος που λεγεται κινα, για δουλεια εδω κτλ, ευχαριστως να σου πω.
Άβαταρ μέλους
PapaKilo
Casual Poster

Δημοσίευσηαπό Άγιος » Νοέμβριος 20th, 2009, 7:40 pm

PapaKilo έγραψε:
Άγιος Παπάριος έγραψε:Ρε συ για πές, που ακριβώς είσαι, σε ποια πόλη;

αν για καποιο λογω ομως θες πληροφοριες για το μαγικο αυτο μερος που λεγεται κινα, για δουλεια εδω κτλ, ευχαριστως να σου πω.

Πληροφορίες δεν θέλω, έχω αρκετές και έχω ζήσει την μαγεία ήδη (μια Σανγκάη και μια πολύ πρόσφατη Χόνγκ Κόνγκ), και με λίγη τύχη θα την ξαναζήσω σχετικά σύντομα. Απλα αναρωτιώμουν αν πέρασα από δίπλα σου πρόσφατα χωρίς να το ξέρω...
Το μέλος έχει αποχωρήσει.
Άβαταρ μέλους
Άγιος
Maniac poster

Δημοσ.: 16790
Εγγραφη: Απρίλιος 17th, 2008, 7:26 pm
Τοποθεσια: Εις τόπον χλοερόν, εις τόπον αναπαύσεως.
Το μέλος Άγιος, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Νάσος Ρούκουνας » Νοέμβριος 20th, 2009, 8:54 pm

PapaKilo έγραψε:[

ταχω ξεπερασει αυτα βεβαια..ειμαι προχο ρε..εγω τωρα γουσταλευρια τσοντα σε βιντεοκασετα με καριολες νανους, πονυ και φιλιππινεζους ροκαμπιλαδες :smt005 :smt005 ποποποποπο ρεντα..

Άμα είναι να σου στείλω 50$ να μου φέρεις 4-5 κιλά τσόντες απ'το Τσαϊνα,μα'αρεσει έτσι όπως τις κάνουν αχταρμά οι σχιστομάτηδες,εκεί που βλέπει μια Ρωσίδα δίμετρη στο καπάκι πετάνε και μια σκηνή κοπρολαγνείας :smt005
Για κανά μασαζ πας;
Τα μυαλά των Ελλήνων βρίσκονται υπό μιντιακή κατοχή
Άβαταρ μέλους
Νάσος Ρούκουνας
Fast poster

Δημοσ.: 4172
Εγγραφη: Οκτώβριος 8th, 2009, 6:56 pm
Το μέλος Νάσος Ρούκουνας, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Apokliros » Νοέμβριος 21st, 2009, 3:00 am

Oι κινέζοι είναι φοβεροί όταν πας να συννενοηθείς μαζί τους. Ενώ σε βλέπουν ότι για κινέζος δεν μοιάζεις, αυτοί σου μιλάνε κινέζικα. Όταν τους δόσεις με νοήματα να καταλάβουν ότι δεν ξέρεις κινέζικα, κάνουν το εξής φοβερό: σου λένε ξανά τα ίδια αλλά πιο αργά! :o :roll:
Κατά τα άλλα έχει πολύ φάση η κίνα. Θα ήθελα να ξαναπάω. Α ρε ΠΚ τι μου θύμισες τώρα... Να σαι καλά εκεί που είσαι και τραγούδα και κανα καραόκε και για μας.
(...) πχόρουμ
Είναι σα να διαβάζεις εφημερίδα, να τη βρίζεις και να σου απαντάει.
Γαμώ

Και το καινουργιο δικό σου μεγάλε....
-Ρίχτο Ηλίααα!!!
Άβαταρ μέλους
Apokliros
Fast poster

Δημοσ.: 2480
Εγγραφη: Μάρτιος 9th, 2007, 1:01 am
Το μέλος Apokliros, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Penguin » Νοέμβριος 21st, 2009, 5:31 am

Οι Κινεζοι που εχω γνωρισει μεχρι στιγμης, ΚΩΛΟΤΡΟΜΠΕΣ του κερατα.

Ισως στη Κινα οι Κινεζοι να ειναι διαφορετικοι....δε ξερω.
Άβαταρ μέλους
Penguin
Fast poster

Δημοσ.: 1400
Εγγραφη: Μάρτιος 25th, 2007, 4:06 am
Τοποθεσια: NYC
Το μέλος Penguin, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό PapaKilo » Νοέμβριος 21st, 2009, 7:35 am

Άγιος Παπάριος έγραψε:
PapaKilo έγραψε:
Άγιος Παπάριος έγραψε:Ρε συ για πές, που ακριβώς είσαι, σε ποια πόλη;

Πληροφορίες δεν θέλω, έχω αρκετές και έχω ζήσει την μαγεία ήδη (μια Σανγκάη και μια πολύ πρόσφατη Χόνγκ Κόνγκ), και με λίγη τύχη θα την ξαναζήσω σχετικά σύντομα. Απλα αναρωτιώμουν αν πέρασα από δίπλα σου πρόσφατα χωρίς να το ξέρω...

Μπορει κιολας...
αν τελικα ξαναρθεις στην κινα, στειλε κανα πμ
Άβαταρ μέλους
PapaKilo
Casual Poster

Δημοσίευσηαπό PapaKilo » Νοέμβριος 21st, 2009, 7:39 am

Νάσος Ρούκουνας έγραψε:
PapaKilo έγραψε:[

Άμα είναι να σου στείλω 50$ να μου φέρεις 4-5 κιλά τσόντες απ'το Τσαϊνα,μα'αρεσει έτσι όπως τις κάνουν αχταρμά οι σχιστομάτηδες,εκεί που βλέπει μια Ρωσίδα δίμετρη στο καπάκι πετάνε και μια σκηνή κοπρολαγνείας :smt005
Για κανά μασαζ πας;

ρουκουνα,
με 50USD δηλαδη με 40ευρ ας πουμε, δηλαδη με 400 περιπου rmb, θα σου στειλω τη ρωσιδα αυτοπρωσοπος μαζι με την κοπρολαγνεια!! :smt003
Άβαταρ μέλους
PapaKilo
Casual Poster

Δημοσίευσηαπό PapaKilo » Νοέμβριος 21st, 2009, 7:42 am

Apokliros έγραψε:Oι κινέζοι είναι φοβεροί όταν πας να συννενοηθείς μαζί τους. Ενώ σε βλέπουν ότι για κινέζος δεν μοιάζεις, αυτοί σου μιλάνε κινέζικα. Όταν τους δόσεις με νοήματα να καταλάβουν ότι δεν ξέρεις κινέζικα, κάνουν το εξής φοβερό: σου λένε ξανά τα ίδια αλλά πιο αργά! :o :roll:
Κατά τα άλλα έχει πολύ φάση η κίνα. Θα ήθελα να ξαναπάω. Α ρε ΠΚ τι μου θύμισες τώρα... Να σαι καλά εκεί που είσαι και τραγούδα και κανα καραόκε και για μας.

Ακριβως αυτο κανουν τα καριολια!!!!!

καλα απο ΚΤV γινεται ο χαμος!!

νασαι και εσυ καλα φιλε :smt006

και η ελλαδα καλη ειναι....

Υ.Γ....δεν την εχω πεθυμησει καθολου....τουλαχιστον για την ωρα..
Άβαταρ μέλους
PapaKilo
Casual Poster

Δημοσίευσηαπό PapaKilo » Νοέμβριος 21st, 2009, 7:55 am

Penguin έγραψε:Οι Κινεζοι που εχω γνωρισει μεχρι στιγμης, ΚΩΛΟΤΡΟΜΠΕΣ του κερατα.

Ισως στη Κινα οι Κινεζοι να ειναι διαφορετικοι....δε ξερω.

δεν ξερω τελικα αν ειναι κωλοτρομπες, χαζομαλακες κτλ...το σχετικα λιγο διαστημα που ειμαι εδω εχω σζηματισει ασχημη εντυπωση παντως..

το μονο σιγουρο ειναι οτι προκειται για ενα εντελως διαφορετικο ειδος ανθρωπου...εχω επισκεφτει στο παρελθον και αλλες χωρες της ασιας.. Ταιλανδη, Μαλαισια, Ινδια, Πακισταν, Σιγκαπουρη και τουτοι εδω δεν παιζοντε ρε πουστη μου..ξεχαστε φυσικα ευρωπη..αστο..αλλος πλανητης, με καποιες χωρες της αφρικης που εχω παει (περιπου 15 τον αριθμο) εχουνε αρκετα κοινα σημεια στην συμπεριφορα τους....δηλαδη ειναι πολλες φορες αγενεστατοι, κλανουνε-χεζουνε οπου βρουνε κτλ δεν ειναι ομως σε καμια περιπτωση εχθρικοι/επικυνδυνοι οπως συμβαινει ας πουμε στη νιγηρια που κυκλοφορας μονο με συνοδεια αμα εισαι λευκος,ειπαμε..και αμα βρεις την ακρη σου εχει πραγματικα φοβερα μερη να επισκεφτεις, απο αξιοθεατα μεχρι κατι μπαρ που ταχα δει μονο στις ταινιες..
γενικα θα ελεγα οτι ειναι ακομα πολυ επιφυλακτικοι με τους ξενους, αλλα για τουριστες ειναι γαμω τους προορισμους..για εμας που ζουμε εδω μαλλον κουραζει η καθημερινοτητα..
Άβαταρ μέλους
PapaKilo
Casual Poster

ΠροηγούμενηΕπόμενη

Επιστροφή στην Περί ανέμων και υδάτων

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 31 επισκέπτες