ΤΗΣ ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΕΓΙΝΕ

Η πολιτική στην Ελλάδα.

Συντονιστές: Ομάδα συντονισμού.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: denplirono, George_V, liquidator, migisukhoi, PSaRaS, wooded glade, zoltan, Εμπεδοκλής, λόγια κριθαράτα και 23 επισκέπτες

Re: ΤΗΣ ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΕΓΙΝΕ

Δημοσίευσηαπό общие Ставрогина » Νοέμβριος 29th, 2009, 7:32 pm

nightpuma έγραψε:Με το που μπαινω στο Smart της συντροφισσας απο την Πολιτεια ενα θεσπεσιο αρωμα White Linen της Estee Lauder

Βαγγέλη μου, δεν ξέρω για το γούστο της Τίνας στους προέδρους αλλά στα αρώματα τη βρίσκω πολύ σικ. Το White Linen είναι φίνο άρωμα. Μπράβο και σε σένα που το αναγνωρίζεις.... :lol:
Άβαταρ μέλους
общие Ставрогина
Μπιμπελό στρατηγίνα

Δημοσ.: 29948
Εγγραφη: Δεκέμβριος 24th, 2007, 6:23 pm
Τοποθεσια: Mars
Το μέλος общие Ставрогина, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Cavaliere Alessandrino » Νοέμβριος 29th, 2009, 7:33 pm

Ο Bαγγέλης δεν έχει ανάγκη από σενάρια για να ρίξει τα ουρί, έχει και εμφάνιση, και πειθώ (das Kapital).
ORDEM E PROGRESSO.
Άβαταρ μέλους
Cavaliere Alessandrino
Σκληρή αρχή μιας σκληρής μέρας

Δημοσ.: 70965
Εγγραφη: Μάρτιος 5th, 2008, 2:51 pm
Τοποθεσια: Δόξα τω Θεώ.
Το μέλος Cavaliere Alessandrino, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Cavaliere Alessandrino » Νοέμβριος 29th, 2009, 7:34 pm

Αλίμονο σε μας τα φτωχαδάκια, τα λαϊκά παιδιά, που τα ουρί δεν μας κοιτούν παρά μόνο όταν ρωτάνε τον δρόμο, συγγνώμη, για Κηφισά πάω καλά, παιδί μου;
ORDEM E PROGRESSO.
Άβαταρ μέλους
Cavaliere Alessandrino
Σκληρή αρχή μιας σκληρής μέρας

Δημοσ.: 70965
Εγγραφη: Μάρτιος 5th, 2008, 2:51 pm
Τοποθεσια: Δόξα τω Θεώ.
Το μέλος Cavaliere Alessandrino, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Golden Age » Νοέμβριος 29th, 2009, 7:36 pm

nightpuma έγραψε:Κοιτα παπακι

Δεν υπαρχουν σεναριογραφοι στην Κηφισια, κυριως κομμουνιστες σοβαροι αναλυτες.

Ε να τώρα... Κάτι τέτοια μου λες...

Γίνεται κομμουνιστής και σοβαρός αναλυτής συνάμα; :smt016 :smt016 :smt016
Άβαταρ μέλους
Golden Age
Maniac poster

Δημοσ.: 17530
Εγγραφη: Νοέμβριος 15th, 2007, 5:35 pm
Το μέλος Golden Age, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό 6αρχειώτης13 » Νοέμβριος 29th, 2009, 8:07 pm

talaipwros έγραψε:Λαοσιτες, κουμουνιστες, συριζαιοι, ελιτιστες, ποσαδιστες, ολοι πηγαν και ριξαν αντωνακη.

Μα οf course!
Περιμένοντας στη σειρά για να ψηφίσω, γνώρισα τους Κνίτες της γειτονιάς μου, προεδρικούς πασόκους, ήταν μαζί και οι σύντροφοι από το ΣΥΡΙΖΑ πλην ανανεωτικών και όταν ο Παναγιωτόπουλος έκανε ένα πέρασμα από το εκλογικό κέντρο, όλοι μαζί με μια φωνή, φωνάξαμε:
"Ελλάς-Ελλάς-Αντώνης Σαμαράς" και "απόψε πεθαίνει ο Δρακουμέλ".
Άβαταρ μέλους
6αρχειώτης13
Fast poster

Δημοσ.: 1120
Εγγραφη: Μάρτιος 30th, 2009, 3:53 pm
Το μέλος 6αρχειώτης13, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό talaipwros » Νοέμβριος 29th, 2009, 8:24 pm

6αρχειώτης13 έγραψε:
talaipwros έγραψε:Λαοσιτες, κουμουνιστες, συριζαιοι, ελιτιστες, ποσαδιστες, ολοι πηγαν και ριξαν αντωνακη.

Μα οf course!
Περιμένοντας στη σειρά για να ψηφίσω, γνώρισα τους Κνίτες της γειτονιάς μου, προεδρικούς πασόκους, ήταν μαζί και οι σύντροφοι από το ΣΥΡΙΖΑ πλην ανανεωτικών και όταν ο Παναγιωτόπουλος έκανε ένα πέρασμα από το εκλογικό κέντρο, όλοι μαζί με μια φωνή, φωνάξαμε:

mwre na kai mena kai na ksekoumpistei na fygei h drakoulina
sou lew me vash ayta poy diabazw sto pxoroym
talaipwros
Συντονιστής - Στην ομάδα από το '12

Δημοσ.: 41659
Εγγραφη: Ιούνιος 12th, 2008, 10:12 pm
Το μέλος talaipwros, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό ΜΟΨΟΣ » Νοέμβριος 29th, 2009, 8:27 pm

6αρχειώτης13 έγραψε:

Μα οf course!

:smt005
"Να φοβάσαι όσους θέλουν να ζήσουν τη ζωή τους ήσυχα και ειρηνικά. Είναι αδίστακτοι."

Κλάες Άντερσεν

The problem with the closed minded people....is that their mouths are always open!!!!
Άβαταρ μέλους
ΜΟΨΟΣ
Maniac poster

Δημοσ.: 16523
Εγγραφη: Ιούνιος 7th, 2005, 3:55 pm
Τοποθεσια: Αθήνα
Το μέλος ΜΟΨΟΣ, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Golden Age » Νοέμβριος 29th, 2009, 8:31 pm

Εαν ο Σαμαράς στις εθνικές εκλογές το πάει ως "η ευκαιρία του πολίτη" (ΝΔ) vs "οικογενειοκρατία"(ΠΑΣΟΚ), βλέπεω να παθαίνει ο Γιωργάκης ότι έπαθαν οι Μητσοτάκηδες σήμερα στις εσωκομματικές. :P

Όχι όμως ότι θα αλλάξει κάτι προς το καλό για τον τόπο (ούτως ή άλλως με όλους αυτούς)...
Τελευταία επεξεργασία απο Golden Age την Νοέμβριος 29th, 2009, 8:33 pm, επεξεργάστηκε 2 φορές συνολικά.
Άβαταρ μέλους
Golden Age
Maniac poster

Δημοσ.: 17530
Εγγραφη: Νοέμβριος 15th, 2007, 5:35 pm
Το μέλος Golden Age, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Nireus » Νοέμβριος 29th, 2009, 8:31 pm

Τόσο στημένο το πολιτικό παιχνίδι;
Ή μήπως ως λαός έχουμε και μια δόση σχιζοφρένειας;
Όλα αυτά τα χρόνια η Μπακογιάννη ήταν πρώτη σε δημοτικότητα πολιτικός, και τώρα την ξεσκίζουν όλοι, λες και είναι η μοναδική υπεύθυνη για ότι κακό υπάρχει σ' αυτή τη χώρα. Λες και άμα φύγει από τη μέση η "μαύρη χήρα" όλα θα γίνουν φωτεινά και αισιόδοξα.
Nireus
Fast poster

Δημοσ.: 2551
Εγγραφη: Ιούνιος 10th, 2006, 9:13 am
Το μέλος Nireus, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Kenny McCormick » Νοέμβριος 29th, 2009, 8:33 pm

ετσι,αριστερος και κιφησιωτης
Άβαταρ μέλους
Kenny McCormick
Fast poster

Δημοσ.: 4903
Εγγραφη: Μάιος 4th, 2007, 3:34 pm
Το μέλος Kenny McCormick, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Babylinos » Νοέμβριος 29th, 2009, 8:40 pm

στην τηλεόραση πάντως δεν είδα ούτε κουμούνια ούτε συριζαίους.
μόνο κάτι γριές με πλατινέ σαντρέ μαλλί που έκαναν μπάμ από
μακρυά ότι ήταν νεοδημοκράτισσες.
α και κάτι μπαρμπάδες ξεχασμένοι από τον θεό.
νέους δεν είδα. η οννέδ δεν συμμετείχε ? :smt017
Babylinos
Crazy poster

Δημοσ.: 8371
Εγγραφη: Μάρτιος 16th, 2008, 10:08 am
Το μέλος Babylinos, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό AlexAnime » Νοέμβριος 29th, 2009, 8:42 pm

μιλαμε οτι οι αριστεροι ξεπεραντε την μουνοδουλειαση και τους ΔΑΠιτες
ντροπη σας ρε
Άβαταρ μέλους
AlexAnime
Extreme poster

Δημοσ.: 37642
Εγγραφη: Νοέμβριος 23rd, 2005, 3:23 pm
Το μέλος AlexAnime, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό 6αρχειώτης13 » Νοέμβριος 29th, 2009, 8:44 pm

Babylinos έγραψε:στην τηλεόραση πάντως δεν είδα ούτε κουμούνια ούτε συριζαίους.
μόνο κάτι γριές με πλατινέ σαντρέ μαλλί που έκαναν μπάμ από
μακρυά ότι ήταν νεοδημοκράτισσες.
α και κάτι μπαρμπάδες ξεχασμένοι από τον θεό.

Nα μιλάς με περισσότερο σεβασμό για τους βετεράνους της Ακροναυπλίας, του ΕΑΜ-ΕΛΑΣ και του ΔΣΕ
που κατέβηκαν μαζικά και ηρωικά για να κατατροπώσουν το μητσοτακισμό!
Άβαταρ μέλους
6αρχειώτης13
Fast poster

Δημοσ.: 1120
Εγγραφη: Μάρτιος 30th, 2009, 3:53 pm
Το μέλος 6αρχειώτης13, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό sharp » Νοέμβριος 29th, 2009, 9:00 pm

nightpuma έγραψε:Σημερα στο Δημαρχειο Κηφισιας.

Πρωι πρωι λοιπον η καλη μου νεοδημοκρατισσα φιλη η Τινα, Τιναρα την λεω εγω, με πηρε τηλ. να περασει λεει να με παρει για να κανω το καθηκον μου.
Κανενας ανδρας που θα εβλεπε την Τινα δεν θα της αρνιοταν αυτη την χαρη, πολυ περισσοτερο εγω ο αναλυτης της.
Ρι ειχα να χασω αλλωστε?
Την καλη ανυπαρκτη τωρα υπολειψη την πολιτικη που οι συντροφοι του κομματος (ΚΚΕ) εδω με χουν ριξει εντελως σαν να μη με ξερουν.
Στα παπαρια μου σκεφτηκα, αλλωστε τι μηδενιστης θα ημουν αν δεν εγραφα κανονικα αυτους τους στοκους που δεν γουσταρω δεκα αν δεν με κανουν κεφι αυτοι μια.
Περνα μαναρα μου , της απαντω, αλλα με πηρες μαυρα μεσανυχτα, 10.00 το πρωι με τις κοτες.
Σε μιση ωρουλα ...μπιιιπ..μπιιιιπ....νασου η Τιναρα βαμενη με τα γαλαζια μεγαλα ματια της να αστραποβολουν ολο ευτυχια, και το μπλε μινι φορεμα μεχρι τον αφαλο, με την δυκτυωτη μαυρη καλτσα να μη με αφηνει να σκεπτομαι ψυχραιμα σαν κομμουνιστης τι παω να κανω.
Με το που μπαινω στο Smart της συντροφισσας απο την Πολιτεια ενα θεσπεσιο αρωμα White Linen της Estee Lauder με ζαλισε γλυκα και τοτε ενοιωσα το ανηθικο μου να μεγαλωνει.Παει....ειχα γινει ενα ερμαιο στην γλυκια αυτη υπαρξη που με ειχε αποπλανησει ενα γεροκομμουνιστη ανθρωπο σκληροτραχηλο
που ποτε δεν εβαζε κρασι στο νερο του.Καρολε δωσε μου δυναμη ....ειπα απο μεσα μου.
Με αυτα και με τα αλλα φτασαμε στον τοπο που θα αμαρτανα, τον τοπο του μαρτυριου μου, το δημαρχειο της εκει φυσα.
Κοσμος συντροφοι δεν κανω πλακα...μεχρι εξω την Διονυσου ουρα...
Ρε λεω..τι γινεται εδω....που πανε ολοι αυτοι παππαδες γεροι γριες...αμαν και η μαννα μου που δεν μπορουσε δηθεν να περπατησει..τι ειναι τουτο σκεφτηκα
τρομοκρατημενος, αλλα δωστου αυτη να βαλω κονκαρδα του Αντωνακη , αυτη την ειχε απο το σπιτι της βαλμενη, δωστου να μου μειωσει τις αντιστασεις, φιλακια και υποσχεσεις...τι ειναι ρε αυτες οι δεξιες...παναγιτσα μου θα με ξεκανει σκεφτηκα, βαλε μωρο μου την κονκαρδα και τετοια....ω ρε ξεφτυλα κωλογερα παλιομαλακα που σε τραβα , απο που αραγε :o ....μια..τεσπα..κολασμενη δεξα του σκοινιου και του παλουκιου.
Με αυτα και με ταλλα δεν της εκανα και αυτο το χατηρι, εχουμε και ενα ονομα αλφα να μην το κανουμε βητα..καλα μου λεει παρε τωρα τον Αντωνακη και παμε μαζι ως εκει, ..γιατι μαζι ρε Τινα της λεω ..δεν μου εχεις εμπιστοσυνη...οχι μου λεει δεν εχω ποτε εμπιστοσυνη σε κομμουνιστη.... :-?
Και ενω ημουν σε δραματικη κατασταση γιατι ηθελα την Ντορα η τον Πανικα οπως το ειχε υποσχεθει στον συντροφο Γομαρι ψες, αυτος ο κολλασμενος διαβολος δεν με αφηνε να αγιασω.
Και τοτε...τοτε εγινε το μεγαλο κακο που μου αλλαξε την διαθεση και με εβγαλε απο δυσκολη θεση.
Η δικια μου φορουσε την κονκαρδα του Αντωνη....και αλλες και αλλοι..αλλα καμμια δεν φορουσε την κονκαρδα της Ντορουλας και φυσικα του δικου μου του Πανικα,.........ωωωωππππ ακουω ξαφνικα..τι ειναι αυτα τα αισχη εδω...μια μικρη στριγγη φωνουλα απο πισω απο την πλατη μου τα εχωνε στην Τιναρα.
Γυριζω και ποιον βλεπω...τον Κυριακο Μητσοτακη προσωπικα να δειχνει με το δαχτυλο την κονκαρδα της γκομεναρας και να την απειλει για να την βγαλει.
Μεχρι εκει εβλεπα με καλο ματι την Ντορα...ενταξει λεω τωρα παιξε δυνατα και θα την σκαπουλαρεις και την ψηφο. 8)
Ωπα κυριε Κυριακο ..του λεω ευγενικα...χανω πασα ιδεα για την δημοκρατικοτητα γενικα και υμων και της παραταξης μας.
Γουρλωσε τα πατια ο γιος του επιτιμου...μα....μα μου απαντα αφου τα ειχαμε πει τα ειχαμε συμφωνησει οχι κονκαρδες.
Αααα...δεν το γνωριζα αυτο αλλα γιατι να ενοχλουν ενα ανποιχτο δημοκρατικο κομμα οι κονκαρδες?
Χανω πασα ιδεα και ειχα τις καλυτερες προθεσεις για την αδελφη σας κυριε..του απαντω αυστηροτατα.
Κομμα που αρνειται στοιχειωδη αμθρωπινα δικαιωματα οπως την κονκαρδα , δεν μου κανει κυριε οτι αρχηγο και να βγαλει.
Καλα καλα μου λεει αλλα τι να κανω τωρα εγω που ετσι ειναι ο κανονισμος.
Τιποτα ..απαντω..απλα τοσα χρονια νομιζα οτι ειμαστε ενα φιλελευθερο ανοικτο κομμα και τωρα βλεπω ενα μικρο γκουλαγκ στα γεννητουρια του.
Η Τινα ειχε βγαλει την κονκαρδα και ηταν χαλεια....καλα ψηφιστε οτι θετε ...μου λεει ο Μητσοτακης γιος και την κανει κανοντας ενα σημα περιεργο στον Κασιμη που κοιταζε την Τινα.
Ωραια τωρα λεω απο μεσα μου.....Τινα της λεω....οπως κατανοεις κατι εσπασε μεσα μου απο αυτο που ειδα, δεν το περιμενα αυτο απο ενα κομμα μεγαλο που εδωσε μαχες για την ελευθερια της εκφρασης και την δημοκρατια.
Παω...φευγω και εαν θες σε περιμενω για καφε.....τα ειπα χαρουμενος αυτα γιατι σκεφτηκα ωραιακαλη πλακα εκανα στα κοροιδα καιροπς να την κανω μη γεινω εντελψς ρεζιλι μη και με παρει ξοφαλτσα κανα ματι κανενος Συριζιασμενου συντροφου που συζητω το πρωι της Κυριακης στο escoba.

Aλλα ελα που η μικρη κολλασμενη υπαρξη, το απολυτο θυλικο δεν ειχε πει την τελευταια της κουβεντα, ασε που την περνουσα και για ανετη στα νυχια μου
κοτουλα.
Κοιτα Βαγγελακη μου ξηγιεται....ασε τις μαλακιες γιατι μπορει μεν να εισαι καλος αναλυτης αλλα αν θες κατι αλλο απλα μαλακισμενα πας να την κανεις.
Εγω δεν ειμαι η αδελφη του Μητσοτακη , εμενα οποιος με βλεπει εκει που διασκεδαζω και το γνωριζεις, παθαινει ρευση.
Αντε λοιπον κουμμουνακο ριξε τον ψηφακο τωρα πριν ειναι αργα γιατι Τινα δεν ειναι ευκολο να ξαναδεις. :(
Απιστευτο συντροφοι αλλα αληθινο....δεν ξερω τελικα ποιος δουλευε ποιον...η πολυ φιδι ηταν με το φιδισιο της κορμι η Τινα η πολυ μαλακας εγω τελικα.

Φυσικα δεν σας λεω τι εκανα....στην αφορητη αυτη πιεση ...ολα μου περασαν απο το μυαλο.
Το θεμα ειναι..και απευθυνομαι παντα σε σοβαρους συντροφους...εσεις τι θα κανατε? :roll:

Τεσπα υπηρξαν θερμα επεισοδια με τον Κυριακο και τον Κασιμη που ηλθαν εκει.......πληθος πολυ και τα μηχανηματα σκατα...κολλημενα.

Αυτα...οσο για την Τινα...χμμμμμμ.

:smt005 :smt005

το ρίξαμε στην λογοτεχνία, βλέπω...
- Are you coming to bed?
- I can't, this is important. Somebody is wrong on the internet...!
Άβαταρ μέλους
sharp
Maniac poster

Δημοσ.: 11754
Εγγραφη: Αύγουστος 14th, 2005, 3:45 pm
Το μέλος sharp, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό vallon » Νοέμβριος 29th, 2009, 9:02 pm

ότι και να λέτε εξαπανέκαθεν η ΔΑΠ είχε και γαμώ τις γκόμενες..!!!
Τελευταία επεξεργασία απο vallon την Νοέμβριος 29th, 2009, 9:08 pm, επεξεργάστηκε 1 φορές συνολικά.
θα πάω στην Ζούγκλα με το Ταρζάν...
Άβαταρ μέλους
vallon
Fast poster

Δημοσ.: 4220
Εγγραφη: Φεβρουάριος 15th, 2009, 2:47 pm
Το μέλος vallon, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

ΠροηγούμενηΕπόμενη

Επιστροφή στην Εσωτερική πολιτική

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: denplirono, George_V, liquidator, migisukhoi, PSaRaS, wooded glade, zoltan, Εμπεδοκλής, λόγια κριθαράτα και 23 επισκέπτες