ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΩΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΩΝ...

Εδώ συζητάμε ο,τιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις παρακάτω κατηγορίες.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Agimi, ritzeri και 31 επισκέπτες

ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΩΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΩΝ...

Δημοσίευσηαπό AGGELOS197 » Μάρτιος 14th, 2010, 12:14 am

ΓΙΑ ΜΙΑ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ...

http://www.booksinfo.gr/literature/sanparamithi
AGGELOS197
Fast poster

Δημοσ.: 1579
Εγγραφη: Φεβρουάριος 19th, 2007, 7:11 pm
Τοποθεσια: ΑΘΗΝΑ
Το μέλος AGGELOS197, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Re: ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΩΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΩΝ...

Δημοσίευσηαπό Ιστός » Μάρτιος 15th, 2010, 12:38 am

AGGELOS197 έγραψε:http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=113827&cid=9

Στο Μάκη δουλεύεις??? :smt005 :smt005 :smt005

http://news247.gr/Headlines.htm
όταν ο άνθρωπος έχει κέφια, φιάχνει κάτι θεούς... άλλο πράγμα...
Άβαταρ μέλους
Ιστός
Fast poster

Δημοσ.: 4335
Εγγραφη: Οκτώβριος 10th, 2009, 12:06 pm
Τοποθεσια: planet EARTH (έως τώρα...)
Το μέλος Ιστός, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ » Μάρτιος 15th, 2010, 8:31 am

Νά καθιερωθεῖ αὐτή ἡ στήλη.
Δέν εἶναι καθόλου ἄσχημη.
Μόνο πού θἄθελα, ὅλοι μας, νά μπορούσαμε νά δοῦμε, πίσω ἀπό τούς τίτλους, τόν ἀφανισμό κάθε ἀξίας, ἁπάσης τῆς ἑλληνικότητας, τό ἄγριο ξεπούλημα αὐτοῦ τοῦ τόπου.
Τό κακό εἶναι ὅτι δέν ὑπάρχει ἑνας ἡγέτης - θρύλος, νά τόν σκοτώσουν, γιά νά ἐξεγερθεῖ αὐτός ὁ μαλθακός λαός.
Ἀνήκουμε στούς λαθρομετανᾶστες, στούς ἐγκληματίες κάθε μορφῆς, στό ὑπουργεῖο ἀπαιδείας, στήν προπαγάνδα τοῦ χρήματος καί μόνον στίς θυσίες ὑπέρ τοῦ χρήματος, πε-
ρισσότερο ἀπό κάθε ἄλλο κράτος τῆς Εὐρώπης. Τό σατανικό σχέδιο πέτυχε.
Εἶμαι ὁ μεσιὲ Κλινοηδυεπὴς
ὡραῖος, ὀλέθριος.

* Ζῶ μὲ δύο ἐρωμένες, τὴν Γαλήνη (Σολωμὸς),
τὴν Τρικυμία (Σαίξπηρ).
* Γιὰ χρήση κειμένου μου, χρειάζεστε ἔγκρισή μου (Π.Μ.)
Άβαταρ μέλους
ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ
Extreme poster

Δημοσ.: 22414
Εγγραφη: Ιανουάριος 31st, 2008, 10:31 pm
Τοποθεσια: Κλινοηδυεπὲς ΠαραΓατιανὸν ἀθηναϊκὸν τέρας χαϊδεῦον γάτες ἐν παντὶ τόπῳ, χρόνῳ! Καὶ κλινοχαρής!
Το μέλος ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Ιστός » Μάρτιος 15th, 2010, 10:00 am

ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ έγραψε:Νά καθιερωθεῖ αὐτή ἡ στήλη.
Δέν εἶναι καθόλου ἄσχημη.
Μόνο πού θἄθελα, ὅλοι μας, νά μπορούσαμε νά δοῦμε, πίσω ἀπό τούς τίτλους, τόν ἀφανισμό κάθε ἀξίας, ἁπάσης τῆς ἑλληνικότητας, τό ἄγριο ξεπούλημα αὐτοῦ τοῦ τόπου.
Τό κακό εἶναι ὅτι δέν ὑπάρχει ἑνας ἡγέτης - θρύλος, νά τόν σκοτώσουν, γιά νά ἐξεγερθεῖ αὐτός ὁ μαλθακός λαός.
Ἀνήκουμε στούς λαθρομετανᾶστες, στούς ἐγκληματίες κάθε μορφῆς, στό ὑπουργεῖο ἀπαιδείας, στήν προπαγάνδα τοῦ χρήματος καί μόνον στίς θυσίες ὑπέρ τοῦ χρήματος, πε-
ρισσότερο ἀπό κάθε ἄλλο κράτος τῆς Εὐρώπης. Τό σατανικό σχέδιο πέτυχε.

Και θα πρέπει να καθιερωθεί η στήλη για να πεις τα παραπάνω ή όσα άλλα πιστεύει ο καθένας;
Αυτό το κάνουμε έτσι κι αλλιώς λίγο πολύ εδώ μέσα.
Εκτός αν το θέμα δουλεύει κατ΄ επίφαση. Αλλά από την άλλη θα καταντήσει σαν εκμπομπή της πρωινής ζώνης.
Άβαταρ μέλους
Ιστός
Fast poster

Το μέλος Ιστός, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ » Μάρτιος 15th, 2010, 11:18 am

Ἱστέ. Δέν θά καταντήσει τίποτα ἄν δέν τήν καταντήσουμε ἐμεῖς κάτι. Νά τήν ἀνεβάσουμε θἄλεγα.
==============
Saliveros, τό "μαλθακός" δέν λέει ἀπό μόνο του ἀρκετά ἄν ὄχι πολλά;
Τελευταία επεξεργασία απο ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ την Μάρτιος 16th, 2010, 4:04 am, επεξεργάστηκε 2 φορές συνολικά.
ὡραῖος, ὀλέθριος.

τὴν Τρικυμία (Σαίξπηρ).
Άβαταρ μέλους
ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ
Extreme poster

Τοποθεσια: Κλινοηδυεπὲς ΠαραΓατιανὸν ἀθηναϊκὸν τέρας χαϊδεῦον γάτες ἐν παντὶ τόπῳ, χρόνῳ! Καὶ κλινοχαρής!
Το μέλος ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό ΑΙΝΕΙΑΝ06 » Μάρτιος 15th, 2010, 11:34 am

ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ έγραψε:Κανένα φίμωτρο, πλήν τοῦ θανάτου, δέν ταιριάζει στό στόμα μου - φρόντισε, ἀφοῦ ἐπανειλημμένα δείχνεις νά μήν μέ χωνεύεις, νά ψοφήσω τάχιστα.

..τωρα θα ''ψοφησεις΄΄ Γιαννη που πετυχες αυτο που ηθελες ; :wink:

Η γυναικα μου σου απαντησε στο yahoo :wink:
ΕΙΜΑΙ ΑΘΕΟΣ , ΥΛΙΣΤΗΣ , ΑΜΟΡΑΛΙΣΤΗΣ , ΠΑΡΤΑΚΙΑΣ , ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΕΡΟ ΟΥΤΕ ΟΣΙΟ , ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ !
Άβαταρ μέλους
ΑΙΝΕΙΑΝ06
Extreme poster

Δημοσ.: 55828
Εγγραφη: Μάιος 15th, 2006, 1:17 am
Το μέλος ΑΙΝΕΙΑΝ06, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ » Μάρτιος 15th, 2010, 3:27 pm

* "ΑΙΝΕΙΑΝ06", ἔ, μήν τό κάνουμε καί πρωτοσέλιδο!...
Περισσότερο ἀπ' ὅσο ξέρεις ἤ μπορεῖ νά νομίζεις μέ ἀποζημίωσε αὐτό τό αἴσιο τέλος. Ὁ γυιός μου, ἡ κόρη μου, ὁ Φώτης, ἡ Κάτια χοροπηδοῦν ἀπό τήν χαρά τους. Καί ἀσφαλῶς ἡ Ἰωάννα τόνωσε τό ἠθικό μου, τότε. Ὁ κατά φαντασίαν ὑγιής Ἰάνης περιμένει μιά φωτογραφία(...)
Θέλεις κι' ἄλλο πρωτοσέλιδο;
Χθές βράδυ κατήγγειλα τό μαγαζί πού ἤπιαμε μαζύ καφέ. [Θά κλείσει, κατά πῶς πάει, κι' αὐτό ὅπως τό διπλανό του].
Τελευταία επεξεργασία απο ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ την Μάρτιος 16th, 2010, 4:02 am, επεξεργάστηκε 3 φορές συνολικά.
ὡραῖος, ὀλέθριος.

τὴν Τρικυμία (Σαίξπηρ).
Άβαταρ μέλους
ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ
Extreme poster

Δημοσίευσηαπό ΑΙΝΕΙΑΝ06 » Μάρτιος 15th, 2010, 3:37 pm

ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ έγραψε:*Περισσότερο ἀπ' ὅσο ξέρεις ἤ μπορεῖ νά νομίζεις μέ ἀποζημίωσε αὐτό τό αἴσιο τέλος. Ὁ γυιός μου, ἡ κόρη μου, ὁ Φώτης, ἡ Κάτια χοροπηδοῦν ἀπό τήν χαρά τους. Καί ἀσφαλῶς ἡ Ἰωάννα τόνωσε τό ἠθικό μου, τότε. Ὁ κατά φαντασίαν ὑγιής Ἰάνης περιμένει μιά φωτογραφία(...)]

..εχεις χαιρετισματα !!! :D
Διαβαζει το φορουμ :D
ΕΙΜΑΙ ΑΘΕΟΣ , ΥΛΙΣΤΗΣ , ΑΜΟΡΑΛΙΣΤΗΣ , ΠΑΡΤΑΚΙΑΣ , ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΕΡΟ ΟΥΤΕ ΟΣΙΟ , ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ !
Άβαταρ μέλους
ΑΙΝΕΙΑΝ06
Extreme poster

Το μέλος ΑΙΝΕΙΑΝ06, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό ΑΙΝΕΙΑΝ06 » Μάρτιος 15th, 2010, 3:38 pm

ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ έγραψε:*Χθές βράδυ κατήγγειλα τό μαγαζί πού ἤπιαμε μαζύ καφέ. [Θά κλείσει, κατά πῶς πάει, κι' αὐτό ὅπως τό διπλανό του].

..θα παμε σε αλλο μαγαζι :D ...εκει κολας ; :smt017 :D
Άβαταρ μέλους
ΑΙΝΕΙΑΝ06
Extreme poster

Δημοσίευσηαπό Μυστικός Πράκτωρ » Μάρτιος 15th, 2010, 3:41 pm

AGGELOS197 έγραψε:http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=113827&cid=9

Όχι ρε γαμώτο έχασα το βιβλίο η διπλή έλικα ... Δεν το ήξερα ο μαλάκας ότι το δίνει το Βήμα.Ακόμα και το Βήμα θα το έπαιρνα για αυτό το βιβλίο.
Η ΕΛΛΑΔΑ ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ
Η ελληνική φυλή είναι η ανωτέρα ! Το λέγει η ιστορία,η αρχαιολογία και οι χιλιάδες ελληνικές λέξεις σε όλες τις γλώσσες και επιστήμες.
Παρέλασις
ΝΔ,ΛΑΟΣ,ΑΝΕΛ,αριστερά,πρόοδος
Εθνικός ύμνος
Άβαταρ μέλους
Μυστικός Πράκτωρ
Maniac poster

Δημοσ.: 14283
Εγγραφη: Δεκέμβριος 8th, 2009, 1:36 pm
Τοποθεσια: Αθήναι
Το μέλος Μυστικός Πράκτωρ, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ » Μάρτιος 15th, 2010, 3:45 pm

===== Πρωτοσέλιδα τῆς Δευτέρας 15.3.2010.- http://www.newstime.gr/?i=nt.el.covers& ... ZgodRmqkTQ
Καί ξεχωρίζω αὐτό:

Εικόνα * Ὄχι, ΑΙΝΕΙΑΝ06, δέν ξαναέρχομαι ἐκεῖ.
Χθές περνώντας καί μόνον, κινδύνεψε ἡ ζωή μου ἀπό ἕναν ἀλλοδαπό καί πρεζέμπορα . Ξέρεις ἄν δίνω σημασία σέ κανέναν περπατώντας στόν δρόμο. Καί ὁ μαγαζάτορας, πουλημένος στόν ὑπόκοσμο, πού κατακλύζει τήν Ἀθήνα, μοῦ πλάσαρε ἐξυπνάδα ὅταν ζήτησα νά καλέσουν τό 100.
Πῆγα στό 4ο, κάλεσα καί τό περιπολικό.
Τό κακό βρίσκεται ἀλλοῦ: ἀκόμα καί... ἡ ἀστυνομία εἶναι ἀνυπεράσπιστη (ὅ,τι κατάλαβες κατάλαβες...)

++++++++++++++++++++ Καί κάτι πού δέν βρίσκεται σέ πρωτοσέλιδο: http://images.tanea.gr/assetservice/Ima ... 1&w=800&h=
Τελευταία επεξεργασία απο ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ την Μάρτιος 15th, 2010, 11:53 pm, επεξεργάστηκε 1 φορές συνολικά.
ὡραῖος, ὀλέθριος.

τὴν Τρικυμία (Σαίξπηρ).
Άβαταρ μέλους
ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ
Extreme poster

Δημοσίευσηαπό Ιστός » Μάρτιος 15th, 2010, 6:58 pm

ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ έγραψε:Κανένα φίμωτρο, πλήν τοῦ θανάτου, δέν ταιριάζει στό στόμα μου - φρόντισε, ἀφοῦ ἐπανειλημμένα δείχνεις νά μήν μέ χωνεύεις, νά ψοφήσω τάχιστα.

Μπα... Ατυχές δόλωμα. Αν παρ΄όλα αυτά το έχεις δει τοιουτοτρόπως, θα σου πρότεινα να το ξαναδιαβάσεις... αλλά απ' την ανάποδη αυτή τη φορά.

Επεξεργασία κειμένου
:

Δεκτόν. Συμβαίνουν αυτά στις διαδικτυακές επικοινωνίες.
Σε ότι αφορά τα πρωτοσέλιδα όλων των εφημερίδων, ανεξαρτήτως τοποθέτησης, πάντα εμφανίζονται με υπερβολή για να κρύβεται η αλήθεια. Σαν το βρώμικο που φορά δυνατά αρώματα....
Άβαταρ μέλους
Ιστός
Fast poster

Δημοσίευσηαπό ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ » Μάρτιος 17th, 2010, 1:42 pm

* Ἱστός: Σε ότι αφορά τα πρωτοσέλιδα όλων των εφημερίδων, ανεξαρτήτως τοποθέτησης, πάντα εμφανίζονται με υπερβολή για να κρύβεται η αλήθεια. Μά γι' αὐτό εἶπα κι" ἐγώ: Μόνο πού θἄθελα, ὅλοι μας, νά μπορούσαμε νά δοῦμε, πίσω ἀπό τούς τίτλους, ἀσχέτως ἄν τό προσδιόρησα κιὀλας.
Νά ἕνα ἐξώφυλλο κι' ἄς...
Εικόνα
... μήν δίνω πεντάρα γιά τά ἀθλητικά. Per gusto. Τί ὁμάδα εἶσαι;
ὡραῖος, ὀλέθριος.

τὴν Τρικυμία (Σαίξπηρ).
Άβαταρ μέλους
ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ
Extreme poster

Δημοσίευσηαπό Ιστός » Μάρτιος 17th, 2010, 4:33 pm

ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ έγραψε: * Ἱστός: Σε ότι αφορά τα πρωτοσέλιδα όλων των εφημερίδων, ανεξαρτήτως τοποθέτησης, πάντα εμφανίζονται με υπερβολή για να κρύβεται η αλήθεια. Μά γι' αὐτό εἶπα κι" ἐγώ: Μόνο πού θἄθελα, ὅλοι μας, νά μπορούσαμε νά δοῦμε, πίσω ἀπό τούς τίτλους, ἀσχέτως ἄν τό προσδιόρησα κιὀλας.
Νά ἕνα ἐξώφυλλο κι' ἄς...
Εικόνα
... μήν δίνω πεντάρα γιά τά ἀθλητικά. Per gusto. Τί ὁμάδα εἶσαι;

Ολοι μας;;;;!!!! Να το προσέξεις αυτό. Μολογάει πολλά.
Αφού δε δίνεις πεντάρα... Per gusto μμμ... Α rezus+
Άβαταρ μέλους
Ιστός
Fast poster

ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ ΕΦΗΜΕΡΙΔΩΝ...

Δημοσίευσηαπό AGGELOS197 » Μάρτιος 20th, 2010, 12:06 pm

ΓΙΑ ΜΙΑ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ...

http://www.booksinfo.gr/literature/sanparamithi
AGGELOS197
Fast poster

Δημοσ.: 1579
Εγγραφη: Φεβρουάριος 19th, 2007, 7:11 pm
Τοποθεσια: ΑΘΗΝΑ
Το μέλος AGGELOS197, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Επόμενη

Επιστροφή στην Περί ανέμων και υδάτων

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Agimi, ritzeri και 31 επισκέπτες