Λεύκανση..

Εδώ συζητάμε ο,τιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις παρακάτω κατηγορίες.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Dotcom, kappa, MARINA28, zoltan και 34 επισκέπτες

Re: Λεύκανση..

Δημοσίευσηαπό Edmund » Μάιος 17th, 2010, 10:36 am

barcelonios έγραψε:
Gary_Paparov έγραψε:
barcelonios έγραψε:Την κουβέντα που έχουν οι 4.

Είμαι η βασίλισσα της πουτανιάς. Είμαι η διάσημη Ντούβλη. :smt005

Α ναι . Καλά λες. Τρελό γέλιο :smt005 (όπως μου είπε αυτός ο φίλος μου που την είδε δηλαδή :roll: )

Αι μωρε ντούβλο. :smt005 :smt005

:lol: :lol:
Κινούμαι πάντα αντίθετα σε σχέση με τις μάζες
Έχω βγάλει από τα μάτια μου τις γάζες
Άβαταρ μέλους
Edmund
Extreme poster

Δημοσ.: 31360
Εγγραφη: Ιούλιος 12th, 2007, 10:29 am
Τοποθεσια: Μέγαρο Μαξίμου
Το μέλος Edmund, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό under » Μάιος 17th, 2010, 12:33 pm

ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:http://www.marieclaire.com/sex-love/relationship-issues/articles/anal-bleaching

GAY (τρελλοπατουρι)
Με τι καρδια ρε Μαγγανά στην Καλαμάτα μπήκες
και έσπασες τις φυλακες και έβγαλες τους Χίτες

Γεια σας Ταγματασφαλίτες Xωροφύλακες και Χίτες

https://twitter.com/neademokratia
Άβαταρ μέλους
under
Extreme poster

Δημοσ.: 70115
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 27th, 2006, 5:41 pm
Το μέλος under, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό betty_boop » Μάιος 17th, 2010, 12:34 pm

και ο Μπρούνο έκανε λεύκανση. είναι για όλους.
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
betty_boop
Crazy poster

Δημοσ.: 8899
Εγγραφη: Φεβρουάριος 18th, 2008, 2:32 pm
Το μέλος betty_boop, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό under » Μάιος 17th, 2010, 12:35 pm

betty_boop έγραψε:και ο Μπρούνο έκανε λεύκανση. είναι για όλους.

Ποιος ειναι ο μπρουνο ;

Άβαταρ μέλους
under
Extreme poster

Το μέλος under, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Velvie » Μάιος 17th, 2010, 12:39 pm

Bruno who?
Burning burning in the flame Now I know her secret name
You can tear her temple down But she'll be back and rule again

In my heart A deep and dark and lonely part Wants her and waits for After Dark
Άβαταρ μέλους
Velvie
Maniac poster

Δημοσ.: 16920
Εγγραφη: Οκτώβριος 31st, 2007, 1:29 pm
Τοποθεσια: δεεεν θυμάμαι. I doooon't remember.
Το μέλος Velvie, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό AZUREUS » Μάιος 17th, 2010, 12:40 pm

barcelonios έγραψε:
Εντιτ. Βάλτε στο γούγλη λέυκανση κωλοτρυπίδας να δείτε τι βγάζει πρώτο. :smt005

γούγλησα λεύκανση κωλοτρυπίδας και μου εβγαλε πάνω- πάνω Διεθνές Νομισματικό Ταμείο. Πως γίνεται αυτό? :smt017
Otto Weininger έγραψε:
Last Veteran έγραψε:
ένα κίνημα φασιστικό/ναζιστικό/εθνικιστικό/αυταρχικό/χουντικό/χιτλερικό/αυγοφιδίτικο

είμαστε η ΔΕΞΙΑ.

Ελευθερία ή φασισμός.
AZUREUS
Maniac poster

Δημοσ.: 11309
Εγγραφη: Ιούλιος 2nd, 2007, 4:41 pm
Το μέλος AZUREUS, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό παρτιζάνος » Μάιος 17th, 2010, 12:42 pm

geo650 έγραψε:
barcelonios έγραψε:
Εντιτ. Βάλτε στο γούγλη λέυκανση κωλοτρυπίδας να δείτε τι βγάζει πρώτο. :smt005

γούγλησα λεύκανση κωλοτρυπίδας και μου εβγαλε πάνω- πάνω Διεθνές Νομισματικό Ταμείο. Πως γίνεται αυτό? :smt017

αυτό είναι πλανιαρισμα κωλοτρυπίδας
κλασική περίπτωση βλάβης

γάμησα εγώ ικα
Vaffanculo ρε
κουθμμούνια τον ήπιατε στον γράμμο
αι παράτα μας χοντρομαλάκα
Άβαταρ μέλους
παρτιζάνος
Fast poster

Δημοσ.: 2252
Εγγραφη: Δεκέμβριος 5th, 2009, 1:43 am
Το μέλος παρτιζάνος, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό betty_boop » Μάιος 17th, 2010, 12:43 pm

Velvie έγραψε:Bruno who?

ο τέως Μπόρατ, ο αυστριακός τρελογκέι.

Πρόκειται για μια επέμβαση με laser με την οποία αφαιρούνται τα στρώματα μελανίνης από το δαχτυλίδι του σφιγκτήρα. Την προτιμούν όλες οι επιτυχημένες πορνοστάρ (και ενίοτε οι gay)! Για αυτό τις βλέπετε στις τσόντες όλες με τα βελούδινα, ροδαλιά κωλοτρυπίδια τους να σοδομίζονται ανηλεώς! Όπως το ξύρισμα της μασχάλης και της γραμμής του μπικίνι ξεκίνησαν ως μόδα και κατέληξαν ως καθημερινή φροντίδα εφάμιλλης της καθαριότητας των δοντιών, έτσι ελπίζουμε και το Blitz να κατακλίσει όλο τον κόσμο και να μπει σε κάθε νοικοκυριό!

το βρήκα ψάχνοντας.
Εμένα δεν μου έβγαλε ΔΝΤ :( :(
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
betty_boop
Crazy poster

Δημοσ.: 8899
Εγγραφη: Φεβρουάριος 18th, 2008, 2:32 pm
Το μέλος betty_boop, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό pumpkin » Μάιος 17th, 2010, 12:44 pm

"Good people do not need laws to tell them to act responsibly, while bad people will find a way around the laws." -- Plato (427-347 B.C.)
Άβαταρ μέλους
pumpkin
F-Team

Δημοσ.: 12936
Εγγραφη: Φεβρουάριος 8th, 2001, 2:00 am
Τοποθεσια: http://www.phorum.gr
Το μέλος pumpkin, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Φλου » Μάιος 17th, 2010, 12:45 pm

betty_boop έγραψε:
Velvie έγραψε:Bruno who?

ο τέως Μπόρατ, ο αυστριακός τρελογκέι.

Πρόκειται για μια επέμβαση με laser με την οποία αφαιρούνται τα στρώματα μελανίνης από το δαχτυλίδι του σφιγκτήρα. Την προτιμούν όλες οι επιτυχημένες πορνοστάρ (και ενίοτε οι gay)! Για αυτό τις βλέπετε στις τσόντες όλες με τα βελούδινα, ροδαλιά κωλοτρυπίδια τους να σοδομίζονται ανηλεώς! Όπως το ξύρισμα της μασχάλης και της γραμμής του μπικίνι ξεκίνησαν ως μόδα και κατέληξαν ως καθημερινή φροντίδα εφάμιλλης της καθαριότητας των δοντιών, έτσι ελπίζουμε και το Blitz να κατακλίσει όλο τον κόσμο και να μπει σε κάθε νοικοκυριό!

το βρήκα ψάχνοντας.
Εμένα δεν μου έβγαλε ΔΝΤ :( :(

Ούτε εμένα. Αυτό μου βγάζει πρώτο. :lol:
viewtopic.php?f=24&t=124367
όλα είναι φλου...
Άβαταρ μέλους
Φλου
Extreme poster

Δημοσ.: 25787
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 19th, 2008, 6:01 am
Το μέλος Φλου, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Velvie » Μάιος 17th, 2010, 12:45 pm

ε ρε τι μαθαίνει κανείς.

κι εγω το σκέφτομαι για λεύκανση δοντιών... :-?

Άβαταρ μέλους
Velvie
Maniac poster

Το μέλος Velvie, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό barcelonios » Μάιος 17th, 2010, 12:51 pm

Velvie έγραψε:ε ρε τι μαθαίνει κανείς.

Τρε μπ-αναλ. :lol:

Ασπρίστε τις σούφρες σας.
Albrecht έγραψε: μου ηρθε αναγουλα οταν το διαβασα. Τι αλλο θα κανουν πανω στο δυσμοιρο ελληνικο ποδοσφαιρο; Οτι χτιζει ο Ολυμπιακος καποιοι το γκρεμιζουν.
Μποχα!
Άβαταρ μέλους
barcelonios
Maniac poster

Δημοσ.: 18094
Εγγραφη: Φεβρουάριος 14th, 2008, 8:52 pm
Τοποθεσια: Δίπλα στα άβαταρ μου
Το μέλος barcelonios, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό under » Μάιος 17th, 2010, 12:52 pm

Εχεις μεινει πολυ πισω δηλαδη.

Άβαταρ μέλους
under
Extreme poster

Δημοσίευσηαπό Velvie » Μάιος 17th, 2010, 12:52 pm

barcelonios έγραψε:

Τρε μπ-αναλ. :lol:

Ασπρίστε τις σούφρες σας.

πρώτος εσύ!

Άβαταρ μέλους
Velvie
Maniac poster

Δημοσίευσηαπό Velvie » Μάιος 17th, 2010, 12:53 pm

under έγραψε:

Εχεις μεινει πολυ πισω δηλαδη.

ναι, εδώ χθες ξύρισα το μουστάκι... :roll:

Άβαταρ μέλους
Velvie
Maniac poster

ΠροηγούμενηΕπόμενη

Επιστροφή στην Περί ανέμων και υδάτων

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Dotcom, kappa, MARINA28, zoltan και 34 επισκέπτες