Λοιπον! -παρακαλω δωστε βαση-

Εδώ συζητάμε ο,τιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις παρακάτω κατηγορίες.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Έκτορας και 22 επισκέπτες

Re: Λοιπον! -παρακαλω δωστε βαση-

Δημοσίευσηαπό shinmin » Ιούλιος 2nd, 2010, 11:22 pm

Κι εγώ ψάχνω γαμπρό για την μια κόρη μου αυτόν τον καιρό αλλά δεν θέλω να ναι κανάς μαλάκας, θέλει προσοχή τι γαμπρό θα διαλέξεις

lol
manuscripz don burn
Άβαταρ μέλους
shinmin
Fast poster

Δημοσ.: 2516
Εγγραφη: Μάιος 9th, 2010, 8:52 pm
Το μέλος shinmin, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό anja » Ιούλιος 2nd, 2010, 11:26 pm

Armiku έγραψε:
anja έγραψε:
Armiku έγραψε:Θα το μετανιωσεις... :lol:

Αν θες να το αναπτυξεις αυτο που μοιαζει με προταση, αλλιως δεν σε εννοω!

Προφανως θελεις να αρραβωνιαστεις και να παντρευτεις, σιγουρα ομως θα ερθουν μερικες στιγμες στο μελλον, που θα λες,καλυτερα μονη και στην ελευθερια μου παρα ολες αυτες τις μαλακιες που εκανα για να βαλω τη ζωη μου φυλακη για το τιποτα... :lol:

αγαπητε αρμικου το πας πολυυυυυ μακρια! επειδη ειναι ο μπαμπι μου παραδοσιακος δεν παει να πει οτι και εγω εχω τα ιδια μυαλα. Απλως δεν θελω να φερθω σαν να μην υπαρχουν και σαν να φυτρωσα στον καμπο. Ειναι πολυ απλο, με το να τον γνωρισουν πρωτα απ'ολα δεν κρυβομαι ,γιατι δεν εχω κατι να κρυψω αρα φερομαι υπευθυνα. Υστερα ετσι ειναι ειναι οι γονεις μου, νοιωθουν σιγουρια με το να τον γνωρισουν, αλλιως θα νομιζουν πως ειναι κανας χλεμπουρας, που ειπε και καποιος απο πανω...
Οποτε σκοπος ειναι να μην φερθουμε σαν κατατρεγμενοι ενοχοι και να βγουμε ανοιχτα που λενε! Μεγαλυτερη ελευθερια και καθολου γκρινια, η εστω και να υπαρχει μπορω να την αγνοησω εφοσον εχω ξεκαθαρισει οτι βγαινω με καποιον και τελος. Τωρα γαμοι πανηγυρια ειναι απο πολυ μακρυα εως και δεν ξερουμε ουτε και μεις που ειναι :smt003
Άβαταρ μέλους
anja
New poster

Δημοσ.: 150
Εγγραφη: Μάιος 30th, 2010, 4:10 pm
Το μέλος anja, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Άρης » Ιούλιος 3rd, 2010, 7:52 am

Winston Smith έγραψε:Πες στο αγόρι σου όταν το γνωρίσει να κάνει δυνατά χειραψία. Αν ήμουν πατέρας σου και ο γκόμενος σου με χαιρέταγε και έκανα χειραψία με ένα ψόφιο χταπόδι μάλλον δεν θα περνούσε καλά στη συνέχεια.

Εγώ όταν κάποιος μου σφίγγει το χέρι με δύναμη σε χειραψία το εκλαμβάνω ως επίδειξη δύναμης και προσβάλλομαι. Επίσης το θεωρώ καγκουριά.
Αν έκανε ένα τέτοιο τραγικότατο λάθος ο υποψήφιος γαμπρός μου θα είχε φάει χ γι' αυτόν και μόνο το λόγο.
Άβαταρ μέλους
Άρης
Maniac poster

Δημοσ.: 12952
Εγγραφη: Απρίλιος 6th, 2008, 3:59 am
Τοποθεσια: Ελευσίνα
Το μέλος Άρης, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Ασεβαστος » Ιούλιος 3rd, 2010, 8:29 am

Άρης έγραψε:
Winston Smith έγραψε:Πες στο αγόρι σου όταν το γνωρίσει να κάνει δυνατά χειραψία. Αν ήμουν πατέρας σου και ο γκόμενος σου με χαιρέταγε και έκανα χειραψία με ένα ψόφιο χταπόδι μάλλον δεν θα περνούσε καλά στη συνέχεια.

Εγώ όταν κάποιος μου σφίγγει το χέρι με δύναμη σε χειραψία το εκλαμβάνω ως επίδειξη δύναμης και προσβάλλομαι. Επίσης το θεωρώ καγκουριά.
Αν έκανε ένα τέτοιο τραγικότατο λάθος ο υποψήφιος γαμπρός μου θα είχε φάει χ γι' αυτόν και μόνο το λόγο.

μια γερη, αντρικια χειραψια ειναι το πρωτο κεφαλαιο σε καθε βιβλιο για τη γλωσσα του σωματος, και για πωλητες....

η σωστη χειραψια ειναι σχεδον επιστημη. εχουν αναλυσει τη θεση του χεριου, και τη δυναμη, με απειρους τροπους. ενδεικτικα, θεση ισχυος, εχει αυτος που οταν κανει χειραψια φροντιζει να στριβει τα χερια ετσι, ωστε το δικο του χερι να ειναι απο πανω, δηλαδη η ραχη του χεριου να κοιταζει τον ουρανο και η παλαμη το πατωμα. μαλιστα μπορεις να εκβιασεις μια τετοια θεση, πλησιαζοντας τον αλλο, και δηθεν βαζοντας το αλλο σου χερι στον ωμο του.

η δυναμη της χειραψιας πρεπει να ειναι τετοια ψστε να μην ειναι βιαιαη, να μην πονα τον αλλο, αλλα, να ειναι "αντρικια".....και το ιδιο ισχυει για τις γυναικες.

το χειροτερο ειναι η πλαδαρη, "ψοφιο κρεας" χειραψια.....
μεσο ανεγκεφαλο κομμουνι έγραψε:
εγω βεβαια θα πραξω ο,τι αποφασισουν τα οργανα του κομματος

to be old and wise, you must first be young and stupid
Άβαταρ μέλους
Ασεβαστος
Crazy poster

Δημοσ.: 7800
Εγγραφη: Ιούνιος 24th, 2010, 4:27 pm
Το μέλος Ασεβαστος, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Άρης » Ιούλιος 3rd, 2010, 8:37 am

Δημητρης73 έγραψε:η σωστη χειραψια ειναι σχεδον επιστημη. εχουν αναλυσει τη θεση του χεριου, και τη δυναμη, με απειρους τροπους. ενδεικτικα, θεση ισχυος, εχει αυτος που οταν κανει χειραψια φροντιζει να στριβει τα χερια ετσι, ωστε το δικο του χερι να ειναι απο πανω, δηλαδη η ραχη του χεριου να κοιταζει τον ουρανο και η παλαμη το πατωμα. μαλιστα μπορεις να εκβιασεις μια τετοια θεση, πλησιαζοντας τον αλλο, και δηθεν βαζοντας το αλλο σου χερι στον ωμο του.

Καλά, αν θα έκανε κάτι τέτοιο θα εισέπραττε μια γροθιά στη μύτη από το ελεύθερο χέρι.
Άβαταρ μέλους
Άρης
Maniac poster

Δημοσ.: 12952
Εγγραφη: Απρίλιος 6th, 2008, 3:59 am
Τοποθεσια: Ελευσίνα
Το μέλος Άρης, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό quantizer_matrix » Ιούλιος 3rd, 2010, 8:46 am

Άρης έγραψε:
Δημητρης73 έγραψε:η σωστη χειραψια ειναι σχεδον επιστημη. εχουν αναλυσει τη θεση του χεριου, και τη δυναμη, με απειρους τροπους. ενδεικτικα, θεση ισχυος, εχει αυτος που οταν κανει χειραψια φροντιζει να στριβει τα χερια ετσι, ωστε το δικο του χερι να ειναι απο πανω, δηλαδη η ραχη του χεριου να κοιταζει τον ουρανο και η παλαμη το πατωμα. μαλιστα μπορεις να εκβιασεις μια τετοια θεση, πλησιαζοντας τον αλλο, και δηθεν βαζοντας το αλλο σου χερι στον ωμο του.

Καλά, αν θα έκανε κάτι τέτοιο θα εισέπραττε μια γροθιά στη μύτη από το ελεύθερο χέρι.

Κλωτσιά στα α....@ είναι πιό πειστική και σαφής.
ΕΡΟΣΑΝΙΚΑΤΕΜΑΧΑΝ

I wrote this program
Άβαταρ μέλους
quantizer_matrix
Maniac poster

Δημοσ.: 19038
Εγγραφη: Δεκέμβριος 21st, 2008, 11:09 am
Το μέλος quantizer_matrix, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό anja » Ιούλιος 3rd, 2010, 10:05 am

εχω δει μερικους που δινουν το αριστερο χερι σε χειραψια... :smt011 και αυτο ειναι επισης μειον! :smt018
Άβαταρ μέλους
anja
New poster

Το μέλος anja, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό quantizer_matrix » Ιούλιος 3rd, 2010, 10:10 am

anja έγραψε:εχω δει μερικους που δινουν το αριστερο χερι σε χειραψια... :smt011 και αυτο ειναι επισης μειον! :smt018

άμα γουστάρουν τι σε κόφτει;
ΕΡΟΣΑΝΙΚΑΤΕΜΑΧΑΝ

I wrote this program
Άβαταρ μέλους
quantizer_matrix
Maniac poster

Το μέλος quantizer_matrix, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Cavaliere Alessandrino » Ιούλιος 3rd, 2010, 10:16 am

anja έγραψε:Συντομα θα ερθει το αγορι μου να γνωρισει τον πατερα μου! :oops: Εκεινος (ο πατερας) ειναι λιγακι αυστηρος...και τα κριτηρια του ειναι ανικανοποιητα συνηθως :roll:
Ρωτω την γνωμη οσων ειναι πατεραδες και ειτε εχουν γνωρισει την σχεση του παιδιου τους, ειτε προκειται επειδη εχουν παιδια(ελπιζω να μη σας μεινουν στο ραφι :smt003 και το γρουσουζεψουμε).Αλλα και την γνωμη οσων εχουν βρεθει σε μια παρομοια πρωτη γνωριμια με τους γονεις των αγαπημενων τους, πως αισθανθηκαν!
Πως φανταζεστε εκεινη την στιγμη? :o :o :o

Εντάξει, αναγκαία αυτά.
Μην πανικοβάλλεσαι, λογικά ο πατέρας σου θέλει να είσαι ευτυχισμένη.
Αυτό να του θυμίζεις πάντα, ότι παίζεται η προσωπική σου ευτυχία, και τότε μπαίνουν όλα σε μια τάξη.
Δεν τρώνε οι πατεράδες, όσο αυστηροί και αν είναι.
ORDEM E PROGRESSO.
Άβαταρ μέλους
Cavaliere Alessandrino
Σκληρή αρχή μιας σκληρής μέρας

Δημοσ.: 71824
Εγγραφη: Μάρτιος 5th, 2008, 2:51 pm
Τοποθεσια: Δόξα τω Θεώ.
Το μέλος Cavaliere Alessandrino, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Ασεβαστος » Ιούλιος 3rd, 2010, 10:43 am

Άρης έγραψε:

εισαι σιγουρος οτι μεχρι τωρα κανεις δεν σε εχει χαιρετησει ετσι?

υποτιθεται οτι ειναι μια ενδειξη ανωτεροτητας που προσπαθει καποιος να σου περασει υποσυνειδητα. χωρις πιεση, χωρις να το καταλαβεις για να αντιδρασεις. πολυ πιθανον να το κανει και χωρις να το καταλαβαινει ο ιδιος, ασυναισθητα.

το ιδιο ειναι και οταν καποιος σε χαιρετα με το ενα χερι και με το αλλο σου πιανει το χερι λιγο πανω απο τον καρπο.
μεσο ανεγκεφαλο κομμουνι έγραψε:
εγω βεβαια θα πραξω ο,τι αποφασισουν τα οργανα του κομματος

to be old and wise, you must first be young and stupid
Άβαταρ μέλους
Ασεβαστος
Crazy poster

Δημοσ.: 7800
Εγγραφη: Ιούνιος 24th, 2010, 4:27 pm
Το μέλος Ασεβαστος, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό anja » Ιούλιος 3rd, 2010, 10:48 am

EΘER έγραψε:
anja έγραψε:εχω δει μερικους που δινουν το αριστερο χερι σε χειραψια... :smt011 και αυτο ειναι επισης μειον! :smt018

εσενα τι σε κοφτει αμα εμενα με κοφτει να χαρακτηριζω μειον αυτα που με κοφτουν?
χαιρετας με το αριστερο μηπως? :D
Άβαταρ μέλους
anja
New poster

Δημοσίευσηαπό anja » Ιούλιος 3rd, 2010, 10:49 am

Iznogoud έγραψε:
anja έγραψε:Συντομα θα ερθει το αγορι μου να γνωρισει τον πατερα μου! :oops: Εκεινος (ο πατερας) ειναι λιγακι αυστηρος...και τα κριτηρια του ειναι ανικανοποιητα συνηθως :roll:
Ρωτω την γνωμη οσων ειναι πατεραδες και ειτε εχουν γνωρισει την σχεση του παιδιου τους, ειτε προκειται επειδη εχουν παιδια(ελπιζω να μη σας μεινουν στο ραφι :smt003 και το γρουσουζεψουμε).Αλλα και την γνωμη οσων εχουν βρεθει σε μια παρομοια πρωτη γνωριμια με τους γονεις των αγαπημενων τους, πως αισθανθηκαν!
Πως φανταζεστε εκεινη την στιγμη? :o :o :o

Εντάξει, αναγκαία αυτά.
Μην πανικοβάλλεσαι, λογικά ο πατέρας σου θέλει να είσαι ευτυχισμένη.
Αυτό να του θυμίζεις πάντα, ότι παίζεται η προσωπική σου ευτυχία, και τότε μπαίνουν όλα σε μια τάξη.
Δεν τρώνε οι πατεράδες, όσο αυστηροί και αν είναι.

sweet blackmail :oops:
Άβαταρ μέλους
anja
New poster

Δημοσίευσηαπό quantizer_matrix » Ιούλιος 3rd, 2010, 11:37 am

anja έγραψε:
EΘER έγραψε:

εσενα τι σε κοφτει αμα εμενα με κοφτει να χαρακτηριζω μειον αυτα που με κοφτουν?

προτιμώ τα σκαμπιλια με το αριστερό
Γι να αγγιζω πρέπει να είναι ειδική περίπτωση.
Ξέρεις εσύ.
ΕΡΟΣΑΝΙΚΑΤΕΜΑΧΑΝ

I wrote this program
Άβαταρ μέλους
quantizer_matrix
Maniac poster

Δημοσίευσηαπό anja » Ιούλιος 3rd, 2010, 12:59 pm

EΘER έγραψε:
anja έγραψε:
EΘER έγραψε:

Ξέρεις εσύ.

Αναφερεσαι προσωπικα σε εμενα οτι "Ξέρω εγώ" ?
Άβαταρ μέλους
anja
New poster

Δημοσίευσηαπό quantizer_matrix » Ιούλιος 3rd, 2010, 1:19 pm

anja έγραψε:
EΘER έγραψε:
anja έγραψε:
EΘER έγραψε:

Ξέρεις εσύ.

Αναφερεσαι προσωπικα σε εμενα οτι "Ξέρω εγώ" ?

Ξέρω κι εγω
ΕΡΟΣΑΝΙΚΑΤΕΜΑΧΑΝ

I wrote this program
Άβαταρ μέλους
quantizer_matrix
Maniac poster

ΠροηγούμενηΕπόμενη

Επιστροφή στην Περί ανέμων και υδάτων

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Έκτορας και 22 επισκέπτες