Αξιζει?

Εδώ συζητάμε ο,τιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις παρακάτω κατηγορίες.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Captn, figaro, Ηράκλειτος, Σουβλίτσα και 34 επισκέπτες

Re: Αξιζει?

Δημοσίευσηαπό poeta » Σεπτέμβριος 2nd, 2010, 3:22 am

Ανθρώπινη συμπεριφορά ;
Τῶν πρωτογέννητων καιρῶν ἡ πλάση μὲ τ᾿ ἀγρίμια
ξανάρχεται. Καλῶς νὰ ῾ρθῆ. Γκρεμίζω τὴν ἀσκήμια.
Κωστής Παλαμάς, Ο Γκρεμιστής
Άβαταρ μέλους
poeta
Crazy poster

Δημοσ.: 5007
Εγγραφη: Ιανουάριος 16th, 2010, 9:20 pm
Το μέλος poeta, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό gourounakis » Σεπτέμβριος 2nd, 2010, 3:43 am

κάλλιο γουρινίσια φάτσα παρά γουρουνίσιες επιθυμίες
Άβαταρ μέλους
gourounakis
Fast poster

Δημοσ.: 2245
Εγγραφη: Ιούλιος 8th, 2010, 2:21 pm
Το μέλος gourounakis, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Mercury » Σεπτέμβριος 2nd, 2010, 10:41 am

xoxlios92 έγραψε:Αξιζει να παω τει μηχανολογιας πατρας(θα παρω λογικα μετεγγραφη για πειραια και μπορει να χασω ενα εξαμηνο)ή να ξαναδωσω και να ξαναπροσπαθησω?

Να πας.
Άβαταρ μέλους
Mercury
Extreme poster

Δημοσ.: 22308
Εγγραφη: Ιανουάριος 30th, 2007, 11:01 pm
Τοποθεσια: Εθνικιστάν
Το μέλος Mercury, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό mastroGiorgis » Σεπτέμβριος 2nd, 2010, 11:09 am

εγώ στη θέση σου θα πήγαινα
Άβαταρ μέλους
mastroGiorgis
New poster

Δημοσ.: 39
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 2nd, 2010, 10:38 am
Το μέλος mastroGiorgis, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Κοραλλία » Σεπτέμβριος 2nd, 2010, 11:30 am

άχου ένα όμορφο γαδουράκι!δεν είναι όλα τα γαϊδουράκια όμορφα..όπως και οι σκύλοι..δεν είναι όλοι όμορφοι..όπως και οι γάτες..δεν είναι κι αυτές όλες όμορφες και χαριτωμένες..όπως και οι άνθρωποι..δεν είναι κι αυτοί(μην το ξαναγράφω..)

Υπάρχει ένα συμπέρασμα..Τα ζώα είναι σαν τους ανθρώπους..όχι σαν το μαλάκα το παπάρα το παπά,που δε χρειάζεται να τον γνωρίσεις τον άνθρωπο..είναι παπάς?τελείωσε..delete..τι μου φοράει εκεί τα ράσα και παριστάνει τον ακόλουθο ή ποιον?τον απεσταλμένο του Θεού?αυτός που μιλάει με το στόμα του Θεού?ΘΑ ΞΕΡΑΣΩ..έτσι μου έλεγε..είναι ο Θεός παρών λέει και εγώ τον εκπροσωπώ..δε νιώθεις την παρουσία του?Όχι του λέω..Δεν πειράζει μου λέει..

Και ΄'ελεγε αυτός ο άχρηστος ότι οι ψυχές λέει των ζώων δεν πάνε εκεί που πάνε οι ψυχές των ανθρώπων..προφανώς επειδή θεωρεί κατώτερα τα ζώα,πιστεύει πως οι ψυχές των ζώων μένουν μέχρι εκεί που τελειώνει ο ουρανός..ότι δεν πάνε στον παράδεισο..ότι δεν υπάρχει για αυτά μετά θάνατον ζωή και τέτοια..

Άι χάσου από μπροστά μου ηλίθιε..
Κοραλλία
New poster

Δημοσ.: 161
Εγγραφη: Αύγουστος 28th, 2010, 2:08 pm
Το μέλος Κοραλλία, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Re: Ἀξίζει?

Δημοσίευσηαπό ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ » Σεπτέμβριος 2nd, 2010, 1:36 pm

Κοραλλία , εἶσαι βλάσφημη ἀπὸ πρὶν κἄν εἰσέλθεις 25 φορὲς στὸ Φόρουμ. γκρ - πρωτάκουστο! ἤ μᾶλλον πρωτοδιάβαστο! Ἄν ξαναπεῖς τέτοια λόγια, θὰ ραντίσω φταρνιστικὸ στὰ μηνύματὰ σου. Τὰ ζωάκια δὲν ἔχουν ἀνάγκη ἀπὸ παραδείσους, δὲν εἶναι κολασμένα σὰν τοὺς ἀνθρώπους.
Ἀλήθεια, ποῦ εἶναι ἡ poeta νὰ συστήσει στὸν xoxlios92 νὰ γίνει Ἠθικιστὴς, ἀφοῦ πρῶτα μᾶς ἐξηγήσει τὶ θὰ πεῖ Ξόξλιος 92, ἀλλὰ ὕστερα, ἡ poeta πάντα, νὰ τοῦ προτείνει κάτι ἄλ-
λο, τελειωτικὸ, ἐμπνευσμένο, σὲ στίχους, - ἕνα σονέτο - τουλάχιστον νὰ μᾶς μείνει ἡ τέχνη της.
Εἶμαι ὁ μεσιὲ Κλινοηδυεπὴς
ὡραῖος, ὀλέθριος.

* Ζῶ μὲ δύο ἐρωμένες, τὴν Γαλήνη (Σολωμὸς),
τὴν Τρικυμία (Σαίξπηρ).
* Γιὰ χρήση κειμένου μου, χρειάζεστε ἔγκρισή μου (Π.Μ.)
Άβαταρ μέλους
ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ
Extreme poster

Δημοσ.: 20898
Εγγραφη: Ιανουάριος 31st, 2008, 10:31 pm
Τοποθεσια: Κλινοηδυεπὲς ΠαραΓατιανὸν ἀθηναϊκὸν τέρας χαϊδεῦον γάτες ἐν παντὶ τόπῳ, χρόνῳ! κλινοσοφιστάρα.
Το μέλος ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Εγω » Σεπτέμβριος 2nd, 2010, 4:45 pm

xoxlios92 έγραψε:Αξιζει να παω τει μηχανολογιας πατρας(θα παρω λογικα μετεγγραφη για πειραια και μπορει να χασω ενα εξαμηνο)ή να ξαναδωσω και να ξαναπροσπαθησω?

Ναι.
Άβαταρ μέλους
Εγω
Maniac poster

Δημοσ.: 16608
Εγγραφη: Απρίλιος 29th, 2007, 10:39 pm
Τοποθεσια: Kοιλάδα των Τεμπών
Το μέλος Εγω, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Άγιος » Σεπτέμβριος 2nd, 2010, 4:49 pm

Δεν αξίζει να σπουδάσεις τίποτα. Θα χάσεις χρόνια από τη ζωή σου και, όσο και να σπουδάσεις, πάλι με 600 το μήνα θα καταλήξεις να ζεις.

Ρίξτο έξω, φάε τα λεφτά των γονιών σου, αν σε καλέσουν στο Στρατό άντε κάνε θητεία επι τόπου, όταν γυρίσεις φάε και τα υπόλοιπα, και μετά βλέπουμε.

Σπουδές... Ανοησίες...
Το μέλος έχει αποχωρήσει.
Άβαταρ μέλους
Άγιος
Maniac poster

Δημοσ.: 16790
Εγγραφη: Απρίλιος 17th, 2008, 7:26 pm
Τοποθεσια: Εις τόπον χλοερόν, εις τόπον αναπαύσεως.
Το μέλος Άγιος, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό parafrwn » Σεπτέμβριος 2nd, 2010, 5:01 pm

Ακολούθα τα όνειρα και τα θέλω σου.
τέχνη δ'ἀνάγκης ἀσθενεστέρα μακρῷ
Άβαταρ μέλους
parafrwn
Extreme poster

Δημοσ.: 22660
Εγγραφη: Αύγουστος 31st, 2004, 5:06 am
Το μέλος parafrwn, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό parafrwn » Σεπτέμβριος 2nd, 2010, 5:02 pm

Άγιος Παπάριος έγραψε:

Δεν αξίζει να σπουδάσεις τίποτα. Θα χάσεις χρόνια από τη ζωή σου και, όσο και να σπουδάσεις, πάλι με 600 το μήνα θα καταλήξεις να ζεις.

Ρίξτο έξω, φάε τα λεφτά των γονιών σου, αν σε καλέσουν στο Στρατό άντε κάνε θητεία επι τόπου, όταν γυρίσεις φάε και τα υπόλοιπα, και μετά βλέπουμε.

Σπουδές... Ανοησίες...

Ακόμη καλύτερα, να φύγει για 2-5 χρόνια εξωτερικό και να αλλάξει τουλάχιστον 10 δουλειές.
Έπειτα ,αν το επιθυμεί ακόμη, να σπουδάσει αυτό που πραγματικά θα γουστάρει.

Να φάει σκατά το ελλ. σύστημα εκπαίδευσης και επαγγ. προσανατολισμού.
τέχνη δ'ἀνάγκης ἀσθενεστέρα μακρῷ
Άβαταρ μέλους
parafrwn
Extreme poster

Δημοσ.: 22660
Εγγραφη: Αύγουστος 31st, 2004, 5:06 am
Το μέλος parafrwn, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Re: Ἀξίζει?

Δημοσίευσηαπό Κοραλλία » Σεπτέμβριος 2nd, 2010, 11:09 pm

ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ έγραψε:Κοραλλία , εἶσαι βλάσφημη ἀπὸ πρὶν κἄν εἰσέλθεις 25 φορὲς στὸ Φόρουμ. γκρ - πρωτάκουστο! ἤ μᾶλλον πρωτοδιάβαστο! Ἄν ξαναπεῖς τέτοια λόγια, θὰ ραντίσω φταρνιστικὸ στὰ μηνύματὰ σου. Τὰ ζωάκια δὲν ἔχουν ἀνάγκη ἀπὸ παραδείσους, δὲν εἶναι κολασμένα σὰν τοὺς ἀνθρώπους.
Ἀλήθεια, ποῦ εἶναι ἡ poeta νὰ συστήσει στὸν xoxlios92 νὰ γίνει Ἠθικιστὴς, ἀφοῦ πρῶτα μᾶς ἐξηγήσει τὶ θὰ πεῖ Ξόξλιος 92, ἀλλὰ ὕστερα, ἡ poeta πάντα, νὰ τοῦ προτείνει κάτι ἄλ-
λο, τελειωτικὸ, ἐμπνευσμένο, σὲ στίχους, - ἕνα σονέτο - τουλάχιστον νὰ μᾶς μείνει ἡ τέχνη της.

Εσύ κάτσε εκεί ασχολείσου με την τέχνη σου και περίμενε ότι με το να γραφεις κατεβατά όλη την ώρα και να στολίζεις συνέχεια το λόγο σου ότι κάνεις τον κόσμο να χαίρεται..Ο κόσμος το βαριέται το πολύ μπλα μπλα..Φίλε μου είναι πολυτέλεια η τέχνη..πάρ'το χαμπάρι..άμα θες κι εχεις λίγο παραπάνω μυαλό πήγαινε βοήθα κάποιον που έχει ανάγκη..
Κάτσε εκεί και κρύψου πίσω από τη σεμνοτυφία και τον καθωσπρεπισμό..

Εσένα ας πούμε σε φτιάχνει ένας σκύλος που κυκλοφορεί ελεύθερος και κάποια στιγμή σου ορμάει και σε δαγκώνει και δεν ξέρω κι εγώ τι σου κάνει?Είναι πολύ χαριτωμένο το δάγκωμα και ο πόνος που θα σου προκαλέσει δε λέω..
Κοραλλία
New poster

Δημοσ.: 161
Εγγραφη: Αύγουστος 28th, 2010, 2:08 pm
Το μέλος Κοραλλία, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό poeta » Σεπτέμβριος 2nd, 2010, 11:53 pm

gourounakis έγραψε:κάλλιο γουρινίσια φάτσα παρά γουρουνίσιες επιθυμίες

Η συμπεριφορά σου και η φάτσα σου είναι γουρουνίσιες.
Τις επιθυμίες σου δεν τις ξέρω για να δω αν είναι γουρουνίσιες ή όχι.

Αλλά ο θυμόσοφος λαός μας λέει πως το κακό τριτώνει.
Τῶν πρωτογέννητων καιρῶν ἡ πλάση μὲ τ᾿ ἀγρίμια
ξανάρχεται. Καλῶς νὰ ῾ρθῆ. Γκρεμίζω τὴν ἀσκήμια.
Κωστής Παλαμάς, Ο Γκρεμιστής
Άβαταρ μέλους
poeta
Crazy poster

Δημοσ.: 5007
Εγγραφη: Ιανουάριος 16th, 2010, 9:20 pm
Το μέλος poeta, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό pasokos2009 » Σεπτέμβριος 3rd, 2010, 12:08 am

εσυ αποφασιζεις για την ζωη σου
και στην τελικη
κανε την εγγραφη και ξαναδωσε
και πας απο του χρονου εκει
Άβαταρ μέλους
pasokos2009
Fast poster

Δημοσ.: 4209
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 15th, 2009, 9:53 pm
Το μέλος pasokos2009, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Re: Ἀξίζει;

Δημοσίευσηαπό ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ » Σεπτέμβριος 6th, 2010, 4:54 am

Κοραλλία, μᾶλλον δὲ κατάλαβες τὴν συμπάθειὰ μου. Βρίσκεται ἐκεῖ, δὲν τὴν παίρνω πίσω βέβαια. Μιὰ ἐπιπόλαιη ματιὰ τῆς ἔριξες καὶ δὲν τὴν κατάλαβες.
Εἶμαι ὁ μεσιὲ Κλινοηδυεπὴς
ὡραῖος, ὀλέθριος.

* Ζῶ μὲ δύο ἐρωμένες, τὴν Γαλήνη (Σολωμὸς),
τὴν Τρικυμία (Σαίξπηρ).
* Γιὰ χρήση κειμένου μου, χρειάζεστε ἔγκρισή μου (Π.Μ.)
Άβαταρ μέλους
ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ
Extreme poster

Δημοσ.: 20898
Εγγραφη: Ιανουάριος 31st, 2008, 10:31 pm
Τοποθεσια: Κλινοηδυεπὲς ΠαραΓατιανὸν ἀθηναϊκὸν τέρας χαϊδεῦον γάτες ἐν παντὶ τόπῳ, χρόνῳ! κλινοσοφιστάρα.
Το μέλος ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Προηγούμενη

Επιστροφή στην Περί ανέμων και υδάτων

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Captn, figaro, Ηράκλειτος, Σουβλίτσα και 34 επισκέπτες