ΜΕ ΑΠΑΤΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ

Εδώ συζητάμε ο,τιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις παρακάτω κατηγορίες.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Captn και 32 επισκέπτες

ΜΕ ΑΠΑΤΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ

Δημοσίευσηαπό odontoglifidas » Σεπτέμβριος 5th, 2010, 10:27 pm

ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΣΤΑ ΑΠΛΥΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΟΥ ΜΟΥ ΒΡΗΚΑ ΕΝΑ ΑΝΔΡΙΚΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΛΕΡΩΜΕΝΟ.. :smt010
ΤΟ ΣΟΚ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΑΣΩ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΑΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ Η ΑΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΕΞΑΚΡΙΒΩΣΩ 100%
ΠΩΑ ΘΑ ΑΝΤΙΔΡΟΥΣΑΤΕ ΕΣΕΙΣ?
odontoglifidas
New poster

Δημοσ.: 12
Εγγραφη: Αύγουστος 28th, 2010, 2:14 pm
Το μέλος odontoglifidas, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Re: ΜΕ ΑΠΑΤΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ

Δημοσίευσηαπό σουηδος » Σεπτέμβριος 5th, 2010, 10:31 pm

odontoglifidas έγραψε:ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΣΤΑ ΑΠΛΥΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΟΥ ΜΟΥ ΒΡΗΚΑ ΕΝΑ ΑΝΔΡΙΚΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΛΕΡΩΜΕΝΟ.. :smt010
ΤΟ ΣΟΚ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΑΣΩ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΑΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ Η ΑΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΕΞΑΚΡΙΒΩΣΩ 100%

Να το εξακριβωσεις 101%
σουηδος
New poster

Δημοσ.: 432
Εγγραφη: Μάρτιος 14th, 2010, 12:20 am
Το μέλος σουηδος, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό ΙΩΣΗΠΟΣ » Σεπτέμβριος 5th, 2010, 10:31 pm

odontoglifidas έγραψε:ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΣΤΑ ΑΠΛΥΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΟΥ ΜΟΥ ΒΡΗΚΑ ΕΝΑ ΑΝΔΡΙΚΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΛΕΡΩΜΕΝΟ.. :smt010

Αν είναι φιρμάτο πλύνε το και κράτα το...
Αν είναι φτηνιάρικο, από καμιά λαϊκή ή κανένα πανηγύρι, να της το τρίψεις στη μούρη... Και χώρισέ την... δε λέει να σε απατά με ένα γύφτο... :smt003
Re: H Εργασιακη σας κατασταση

από Γενιά 88 » Δεκέμβριος 2nd, 2011, 1:41 am

Με πληρώνουν οι γονείς μου επειδή είμαι ο απόγονός τους
Άβαταρ μέλους
ΙΩΣΗΠΟΣ
Fast poster

Δημοσ.: 1408
Εγγραφη: Ιανουάριος 25th, 2010, 10:56 pm
Το μέλος ΙΩΣΗΠΟΣ, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Οργισμένος » Σεπτέμβριος 5th, 2010, 10:42 pm

Παρε ματι...(για να σαι σιγουρος το λεω... :smt003 )
Αυτο είναι το βιβλίο μου: https://www.smashwords.com/books/view/412984
Μόνο 1,30€.Ήρθε η ανάπτυξη,«σκότωστο»το φραγκο.
Η τραγελαφική και πικρη αλήθεια για την Ελλάδα.
Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Extreme poster

Δημοσ.: 21864
Εγγραφη: Νοέμβριος 15th, 2009, 1:47 pm
Τοποθεσια: Sector 001
Το μέλος Οργισμένος, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Οργισμένος » Σεπτέμβριος 5th, 2010, 10:43 pm

ΙΩΣΗΠΟΣ έγραψε:

Αν είναι φιρμάτο πλύνε το και κράτα το...
Αν είναι φτηνιάρικο, από καμιά λαϊκή ή κανένα πανηγύρι, να της το τρίψεις στη μούρη... Και χώρισέ την... δε λέει να σε απατά με ένα γύφτο... :smt003

you have a point...
Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Extreme poster

Το μέλος Οργισμένος, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Naida » Σεπτέμβριος 5th, 2010, 10:43 pm

βαλε μικροκαμερες παρακολουθησης με καταγραφικο,GSM κοριους,φυσικα κοριο στο τηλεφ
If you want something you’ve never had
you must be willing to do something you’ve never done...

Αλλάζουνε εντός μου τα σύνορα του κόσμου...
Άβαταρ μέλους
Naida
Maniac poster

Δημοσ.: 19938
Εγγραφη: Μάιος 9th, 2009, 9:28 am
Το μέλος Naida, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό XENA » Σεπτέμβριος 5th, 2010, 10:48 pm

Παιδιά ψυχραιμία.
Οτι υπάρχει άλλος το έχει ήδη υποψιαστεί viewtopic.php?f=24&t=188702&p=2909057#p2909057
Σύμφωνα με το νέο στοιχείο όμως:
odontoglifidas έγραψε:ΒΡΗΚΑ ΕΝΑ ΑΝΔΡΙΚΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΛΕΡΩΜΕΝΟ.. :smt010
φαίνεται πως και στον άλλο λέει πως έχει πονοκέφαλο.

Δεν βρίσκω κάποιο λόγο ανησυχίας, αγαπητέ Οδοντογλυφίδα.
Άβαταρ μέλους
XENA
Extreme poster

Δημοσ.: 24044
Εγγραφη: Αύγουστος 26th, 2008, 3:29 am
Τοποθεσια: Στα όρη στ' άγρια βουνά.
Το μέλος XENA, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Moiraia_Ola » Σεπτέμβριος 5th, 2010, 10:50 pm

κάνε υπομονή, θα της περάσει
Στην πιό μικρή στιγμή μαζί σου,
έζησα όλη τη ζωή.
Άβαταρ μέλους
Moiraia_Ola
Crazy poster

Δημοσ.: 9306
Εγγραφη: Νοέμβριος 11th, 2009, 10:14 pm
Το μέλος Moiraia_Ola, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Naida » Σεπτέμβριος 5th, 2010, 10:52 pm

Xena έγραψε:Παιδιά ψυχραιμία.
Οτι υπάρχει άλλος το έχει ήδη υποψιαστεί viewtopic.php?f=24&t=188702&p=2909057#p2909057
Σύμφωνα με το νέο στοιχείο όμως:
odontoglifidas έγραψε:ΒΡΗΚΑ ΕΝΑ ΑΝΔΡΙΚΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΛΕΡΩΜΕΝΟ.. :smt010
φαίνεται πως και στον άλλο λέει πως έχει πονοκέφαλο.

Δεν βρίσκω κάποιο λόγο ανησυχίας, αγαπητέ Οδοντογλυφίδα.

τι ψυχραιμια καλο μου εδω τον απατα λεει.τιποτα.να κανει αυτο που του λεω.καταφραφες απο καμερα να εχει αποδειξεις.κοριους για τις συνομιλιες.και μετα ας το συζητησει

Άβαταρ μέλους
Naida
Maniac poster

Το μέλος Naida, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Τζομπάνος » Σεπτέμβριος 5th, 2010, 10:52 pm

Εικόνα
Το χωράφι, είναι σ' όλους τους ανθρώπους δάσκαλος της αρετής και της ελεύθερης ζωής
Άβαταρ μέλους
Τζομπάνος
Fast poster

Δημοσ.: 1856
Εγγραφη: Δεκέμβριος 15th, 2008, 2:28 pm
Τοποθεσια: Στου χουριό μ' στ' Λάρσα...
Το μέλος Τζομπάνος, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Scouser » Σεπτέμβριος 5th, 2010, 10:53 pm

Πιάστους επ'αυτωφόρω, σκότωσε τη γυναίκα σου και τον γαμιά της με μια winchsester, στη συνέχεια κάψε το σπίτι και κρεμάσου απο ένα δέντρο απ'έξω.

πράκτορας του Mega mod off.
"You were given the choice between war and dishonor. You chose dishonor and you will have war."
Winston Churchill.

Non sibi sed patriae
Άβαταρ μέλους
Scouser
Maniac poster

Δημοσ.: 16038
Εγγραφη: Ιούνιος 24th, 2010, 8:45 am
Το μέλος Scouser, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Οργισμένος » Σεπτέμβριος 5th, 2010, 10:54 pm

moiraia_ola έγραψε:κάνε υπομονή, θα της περάσει

Ναι...
:p3: :p3: :p3:
Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Extreme poster

Δημοσίευσηαπό cs13 » Σεπτέμβριος 5th, 2010, 10:55 pm

πρεπει να κανω και εγω μου φαινεται δευτερο λογαριασμο να τρολλαρω με την ησυχια μου :lol:
cs13
Maniac poster

Δημοσ.: 11645
Εγγραφη: Φεβρουάριος 14th, 2009, 8:46 pm
Το μέλος cs13, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Naida » Σεπτέμβριος 5th, 2010, 10:55 pm

Scouser έγραψε:Πιάστους επ'αυτωφόρω, σκότωσε τη γυναίκα σου και τον γαμιά της με μια winchsester, στη συνέχεια κάψε το σπίτι και κρεμάσου απο ένα δέντρο απ'έξω.

γιατι κατι μου θυμιζει αυτο το γουιντσεστερ;

Άβαταρ μέλους
Naida
Maniac poster

Δημοσίευσηαπό Scouser » Σεπτέμβριος 5th, 2010, 10:57 pm

Naida έγραψε:
Scouser έγραψε:Πιάστους επ'αυτωφόρω, σκότωσε τη γυναίκα σου και τον γαμιά της με μια winchsester, στη συνέχεια κάψε το σπίτι και κρεμάσου απο ένα δέντρο απ'έξω.

γιατι κατι μου θυμιζει αυτο το γουιντσεστερ;

Εικόνα
"You were given the choice between war and dishonor. You chose dishonor and you will have war."
Winston Churchill.

Non sibi sed patriae
Άβαταρ μέλους
Scouser
Maniac poster

Δημοσ.: 16038
Εγγραφη: Ιούνιος 24th, 2010, 8:45 am
Το μέλος Scouser, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Επόμενη

Επιστροφή στην Περί ανέμων και υδάτων

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Captn και 32 επισκέπτες