ΜΕ ΑΠΑΤΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ

Εδώ συζητάμε ο,τιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις παρακάτω κατηγορίες.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες

Re: ΜΕ ΑΠΑΤΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ

Δημοσίευσηαπό arxitektonas » Σεπτέμβριος 7th, 2010, 12:32 am

Μήπως της αρέσει να φοράει αντρικά εσώρουχα αλλά δεν της αρέσουν τα δικά σου;
Μπορεί να αγόρασε δικό της. :smt003
Π.Α.Μ.Ε. Παιδομαζώχτρες Ανθέλληνες Με ΕΑΜοΒούλγαρους
Ύποπτος Καπιταλιστικού Πρακτορισμού
Άβαταρ μέλους
arxitektonas
Crazy poster

Δημοσ.: 6830
Εγγραφη: Ιούλιος 30th, 2010, 11:06 pm
Το μέλος arxitektonas, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Kauldron » Σεπτέμβριος 7th, 2010, 12:39 am

odontoglifidas έγραψε:ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΣΤΑ ΑΠΛΥΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΟΥ ΜΟΥ ΒΡΗΚΑ ΕΝΑ ΑΝΔΡΙΚΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΛΕΡΩΜΕΝΟ.. :smt010
ΤΟ ΣΟΚ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΑΣΩ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΑΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ Η ΑΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΕΞΑΚΡΙΒΩΣΩ 100%
ΠΩΑ ΘΑ ΑΝΤΙΔΡΟΥΣΑΤΕ ΕΣΕΙΣ?

Θα της έλεγα να τον φέρει στο σπίτι να μένουμε όλοι μαζί, να μοιραζόμαστε και το πετρέλαιο. Πολυτέλεια η θέρμανση λέει ο παπάρας...
under έγραψε:Εγώ πολύ εύκολα μπορώ να ψηφίσω είτε ΛΑOΣ είτε Χρυσή Αυγή.Και οι μεν και οι δε,για εμενα,είναι συναγωνιστές μου.

under έγραψε:Μπουζου οι χιτλερικοι,δεν τους χαλασε

Αφοσίωση στους συναγωνιστές.
Άβαταρ μέλους
Kauldron
Extreme poster

Δημοσ.: 36910
Εγγραφη: Νοέμβριος 14th, 2007, 1:23 pm
Το μέλος Kauldron, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό pasokos2009 » Σεπτέμβριος 7th, 2010, 12:43 am

1.φιλε πιαστους στα πρασα
βαλτον να σε πληρωσει αλλιως θα τον σκοτωσεις
παρε τα λεφτα και κανε το τραπεζι στα πεθερικα σου απο την νεα δουλεια της γυναικας σου

2.απατα την γυναικα σ με καμια φιλη της

3.παρε ματι και μετα πηδα την γυναικα σου και αυτον μαζι

4.πηδα την γυναικα του
Άβαταρ μέλους
pasokos2009
Fast poster

Δημοσ.: 4211
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 15th, 2009, 9:53 pm
Το μέλος pasokos2009, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό odontoglifidas » Σεπτέμβριος 7th, 2010, 9:16 pm

ΤΕΛΙΚΑ ΕΠΑΛΗΘΕΥΤΗΚΑ ΚΑΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ ΠΑΕΙ ΣΥΝΝΕΦΟ
Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΓΕΙΤΟΝΑ ΠΟΥ ΜΙΑ ΖΩΗ ΤΟΝ ΘΕΩΡΟΥΣΑ ΦΙΛΟ
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΤΟΥ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΞΕΧΑΣΕ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ
ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΜΠΟΥΛΟ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ...
odontoglifidas
New poster

Δημοσ.: 12
Εγγραφη: Αύγουστος 28th, 2010, 2:14 pm
Το μέλος odontoglifidas, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό δεκαποντικοιβαρβατοι » Σεπτέμβριος 7th, 2010, 9:29 pm

ρε συ οδοντογλυφιδα,πως το διαπιστωσες τελικα οτι σε απατουσε η λεγαμενη?και τι θα κανεις τωρα,παιζει διαζυγιο,η τι?παντως αυτο που μ'εκνευριζει απο μερικα κωλομελη εδω ειναι οτι καποιος εκθετει το προβλημα του κ αυτοι κανουνε πλακα,ντροπη ρε...
δεκα ποντικοι βαρβατοι μου χαλασαν το κρεβατι
δεκαποντικοιβαρβατοι
Fast poster

Δημοσ.: 2357
Εγγραφη: Δεκέμβριος 11th, 2008, 3:14 am
Το μέλος δεκαποντικοιβαρβατοι, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό AZUREUS » Σεπτέμβριος 7th, 2010, 9:32 pm

odontoglifidas έγραψε:ΤΕΛΙΚΑ ΕΠΑΛΗΘΕΥΤΗΚΑ ΚΑΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ ΠΑΕΙ ΣΥΝΝΕΦΟ
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΤΟΥ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΞΕΧΑΣΕ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ

Διώξε μόνο την γυναίκα σου. Δύσκολα βρίσκεις φίλους σήμερα.
Otto Weininger έγραψε:
Last Veteran έγραψε:
ένα κίνημα φασιστικό/ναζιστικό/εθνικιστικό/αυταρχικό/χουντικό/χιτλερικό/αυγοφιδίτικο

είμαστε η ΔΕΞΙΑ.

Ελευθερία ή φασισμός.
AZUREUS
Maniac poster

Δημοσ.: 11316
Εγγραφη: Ιούλιος 2nd, 2007, 4:41 pm
Το μέλος AZUREUS, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό δεκαποντικοιβαρβατοι » Σεπτέμβριος 7th, 2010, 9:35 pm

αντε ρε κρυε... :smt012
δεκαποντικοιβαρβατοι
Fast poster

Το μέλος δεκαποντικοιβαρβατοι, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Velvie » Σεπτέμβριος 7th, 2010, 9:44 pm

odontoglifidas έγραψε:.....

δεκαποντικοιβαρβατοι έγραψε:.....

ας ήξερα μόνο ποιος απ' τους 2 σας είναι μεγαλύτερο τρολλ.
Burning burning in the flame Now I know her secret name
You can tear her temple down But she'll be back and rule again

In my heart A deep and dark and lonely part Wants her and waits for After Dark
Άβαταρ μέλους
Velvie
Maniac poster

Δημοσ.: 16920
Εγγραφη: Οκτώβριος 31st, 2007, 1:29 pm
Τοποθεσια: δεεεν θυμάμαι. I doooon't remember.
Το μέλος Velvie, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Μπίστης » Σεπτέμβριος 7th, 2010, 9:50 pm

Από τότε που το έμαθες την έχεις ξαναγαμήσει ;

Ξενέρωσες, αηδίασες ; Ή μπορει και να την έχεις άχτι και να ευχαριστιέσαι το σεξ μαζί της τώρα ...
Καλύτερα να αντιδράς θετικά.
πατησιωτης έγραψε:δε γινεται επειδη δεν υπαρχουν αποδειξεις για το ολοκαυτωμα.Γινεται γιατι οι αρχες διαπιστωνουν την αδυναμια αντιπαραθεσης του ορθου λογου με πρωτογονα ενστικτα που εκπορευονται απο τον εγκεφαλο...
Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Maniac poster

Δημοσ.: 12283
Εγγραφη: Ιούλιος 22nd, 2009, 11:40 pm
Τοποθεσια: Helsingør
Το μέλος Μπίστης, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό δεκαποντικοιβαρβατοι » Σεπτέμβριος 7th, 2010, 9:51 pm

γιατι καλε βελουδου?παει ο κοσμος,τρελλαθηκε... :smt018
δεκαποντικοιβαρβατοι
Fast poster

Δημοσίευσηαπό parafrwn » Σεπτέμβριος 7th, 2010, 10:12 pm

geo650 έγραψε:

Από πότε οι φίλοι γαμάνε την γυναίκα σου ; (χωρίς να σου το έχουν πει από πριν μάλιστα)
τέχνη δ'ἀνάγκης ἀσθενεστέρα μακρῷ
Άβαταρ μέλους
parafrwn
Extreme poster

Δημοσ.: 22660
Εγγραφη: Αύγουστος 31st, 2004, 5:06 am
Το μέλος parafrwn, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Cap'n Callisto » Σεπτέμβριος 7th, 2010, 10:14 pm

Είσαι ο πρώτος που γνωρίζω που αναγνωρίζει τα εσώρουχα του.
Cap'n Callisto
Crazy poster

Δημοσ.: 9625
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 26th, 2008, 4:16 pm
Το μέλος Cap'n Callisto, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Μπίστης » Σεπτέμβριος 7th, 2010, 10:15 pm

Cap'n Callisto έγραψε:Είσαι ο πρώτος που γνωρίζω που αναγνωρίζει τα εσώρουχα του.

:lol:
πατησιωτης έγραψε:δε γινεται επειδη δεν υπαρχουν αποδειξεις για το ολοκαυτωμα.Γινεται γιατι οι αρχες διαπιστωνουν την αδυναμια αντιπαραθεσης του ορθου λογου με πρωτογονα ενστικτα που εκπορευονται απο τον εγκεφαλο...
Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Maniac poster

Δημοσ.: 12283
Εγγραφη: Ιούλιος 22nd, 2009, 11:40 pm
Τοποθεσια: Helsingør
Το μέλος Μπίστης, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Τζομπάνος » Σεπτέμβριος 7th, 2010, 10:29 pm

Αυτό δεν στομώνει με τίποτα. Έχει κ μεγάλο ρεζερβουάρ, θα φτάσει και για τους δύο...

Εικόνα
Το χωράφι, είναι σ' όλους τους ανθρώπους δάσκαλος της αρετής και της ελεύθερης ζωής
Άβαταρ μέλους
Τζομπάνος
Fast poster

Δημοσ.: 1875
Εγγραφη: Δεκέμβριος 15th, 2008, 2:28 pm
Τοποθεσια: Στου χουριό μ' στ' Λάρσα...
Το μέλος Τζομπάνος, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό AZUREUS » Σεπτέμβριος 7th, 2010, 10:49 pm

parafrwn έγραψε:
geo650 έγραψε:

Από πότε οι φίλοι γαμάνε την γυναίκα σου ; (χωρίς να σου το έχουν πει από πριν μάλιστα)

δεν ξέρω να σου πω σίγουρα αλλά υποψιάζομαι απο τότε που άρχισαν να βρίσκουν τα εσώρουχά μου στις μπουγάδες τους. Να θυμηθώ να πάρω μια δωδεκάδα ακόμα. :smt004
Otto Weininger έγραψε:
Last Veteran έγραψε:
ένα κίνημα φασιστικό/ναζιστικό/εθνικιστικό/αυταρχικό/χουντικό/χιτλερικό/αυγοφιδίτικο

είμαστε η ΔΕΞΙΑ.

Ελευθερία ή φασισμός.
AZUREUS
Maniac poster

Δημοσ.: 11316
Εγγραφη: Ιούλιος 2nd, 2007, 4:41 pm
Το μέλος AZUREUS, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

ΠροηγούμενηΕπόμενη

Επιστροφή στην Περί ανέμων και υδάτων

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες