εχετε παει ποτε σε ψυχολογο?

Ψυχή και άνθρωπος.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Trakadoros και 2 επισκέπτες

Η ψηφοφορία έληξε την Απρίλιος 12th, 2011, 2:51 pm

ναι
7
23%
οχι
9
30%
κανω τον ψυχολογο,σε φιλους και γνωστους
7
23%
γραφω μεσα απο το δαφνι,τι με λες τωρα
7
23%

Σύνολο ψήφων : 30

Δημοσίευσηαπό rainmaker » Απρίλιος 9th, 2011, 2:51 pm

δεν εχω παει,το εξασκει ο κολλητος μου το επαγγελμα και τελευταια αν και ειμαστε στην καρδια της κρισης,εχουν αυξηθει οι συνεδριες του. :smt003
μην μου μιλατε αποτομα,στα 32 μπορει να παθω κανα εγκεφαλικο...
Άβαταρ μέλους
rainmaker
Casual Poster

Δημοσ.: 702
Εγγραφη: Μάρτιος 27th, 2011, 6:00 pm
Το μέλος rainmaker, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Re: εχετε παει ποτε σε ψυχολογο?

Δημοσίευσηαπό tsanakas.liaros » Απρίλιος 9th, 2011, 3:06 pm

rainmaker έγραψε: δεν εχω παει,το εξασκει ο κολλητος μου το επαγγελμα και τελευταια αν και ειμαστε στην καρδια της κρισης,εχουν αυξηθει οι συνεδριες του. :smt003

Οι συνεδρίες του έχουν αυξηθεί ακριβώς επειδή είμαστε στην καρδιά της κρίσης
Όταν ο Οδυσσέας γύρισε πίσω στην Ιθάκη, βρήκε τους είκοσι ανεμιστήρες και την Πηνελόπη να τους δουλεύει στο φουλ

το τρέχον άβαταρ είναι μια ευγενική προσφορά της exquisite χρήστριας Chimaera
Άβαταρ μέλους
tsanakas.liaros
Maniac poster

Δημοσ.: 10072
Εγγραφη: Φεβρουάριος 11th, 2011, 1:54 am
Τοποθεσια: Ενίοτε, ψηλά
Το μέλος tsanakas.liaros, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό rainmaker » Απρίλιος 9th, 2011, 3:07 pm

ακριβως...εκανε κατι ομως εξυπνο.χαμηλωσε τιμες.... :wink: στο φορουμ παντως υπαρχει τροφη :lol:
Άβαταρ μέλους
rainmaker
Casual Poster

Το μέλος rainmaker, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό tsanakas.liaros » Απρίλιος 9th, 2011, 3:09 pm

rainmaker έγραψε: ακριβως...εκανε κατι ομως εξυπνο.χαμηλωσε τιμες.... :wink: στο φορουμ παντως υπαρχει τροφη :lol:

Ο παράδεισος του ψυχαναλυτή. Κρίμα, κρίμα...
Όταν ο Οδυσσέας γύρισε πίσω στην Ιθάκη, βρήκε τους είκοσι ανεμιστήρες και την Πηνελόπη να τους δουλεύει στο φουλ

το τρέχον άβαταρ είναι μια ευγενική προσφορά της exquisite χρήστριας Chimaera
Άβαταρ μέλους
tsanakas.liaros
Maniac poster

Δημοσ.: 10072
Εγγραφη: Φεβρουάριος 11th, 2011, 1:54 am
Τοποθεσια: Ενίοτε, ψηλά
Το μέλος tsanakas.liaros, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό devotee » Απρίλιος 9th, 2011, 3:15 pm

Δεν πήγα και ούτε πρόκειται να πάω. Τα ψυχολογικά μας μπορούμε να τα λύσουμε μόνο μόνοι μας.
Wisdom έγραψε:Σκέφτομαι πως, αφού, όταν συντρίβεται ένα αεροπλάνο, δε σώζεται παρά το μαύρο κουτί, δε θα' πρεπε να ταξιδεύουμε σε μαύρο κουτί.....που είναι πιο ασφαλές?

:laugh: :laugh:
Άβαταρ μέλους
devotee
Crazy poster

Δημοσ.: 8303
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 3rd, 2009, 11:24 pm
Το μέλος devotee, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό petty » Απρίλιος 9th, 2011, 3:20 pm

devotee έγραψε: Δεν πήγα και ούτε πρόκειται να πάω. Τα ψυχολογικά μας μπορούμε να τα λύσουμε μόνο μόνοι μας.

Εσύ είσαι ανίατη περίπτωση :p3:

Δεν έχω πάει αλλά δεν μου λέει τίποτα αν κάποιος πάει.
Ο Γούντυ Άλεν σ' όλες τις ταινίες του αναφέρει τον srink ή τον therapist του ή κάτι τέτοιο.
Είμαι Ο petty (Πέτρος-pet-petty)
Pal έγραψε:μου γυρίζουν τ' άντερα όταν βλέπω τον 70χρονο συνταξιούχο να παίρνει διπλάσια χρήματα, με ιδιόκτητο σπίτι και εξοχικό, την ίδια στιγμή που ο νέος παίρνει τα μισά.
Άβαταρ μέλους
petty
Crazy poster

Δημοσ.: 7056
Εγγραφη: Νοέμβριος 9th, 2010, 5:21 pm
Το μέλος petty, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό rainmaker » Απρίλιος 9th, 2011, 3:23 pm

petty έγραψε:
devotee έγραψε: Δεν πήγα και ούτε πρόκειται να πάω. Τα ψυχολογικά μας μπορούμε να τα λύσουμε μόνο μόνοι μας.

Εσύ είσαι ανίατη περίπτωση :p3:

Δεν έχω πάει αλλά δεν μου λέει τίποτα αν κάποιος πάει.
Ο Γούντυ Άλεν σ' όλες τις ταινίες του αναφέρει τον srink ή τον therapist του ή κάτι τέτοιο.

καποιοι ειναι οντως ανιατες περιπτωσεις.. :lol:
Άβαταρ μέλους
rainmaker
Casual Poster

Δημοσίευσηαπό ILLUVATAR85 » Απρίλιος 9th, 2011, 3:25 pm

Ναι (μην ρωτήσεις, δεν θα απαντήσω).
Η δημοκρατία δεν συνίσταται σε ισότητα,συνίσταται σε ανισότητα που οφείλει να είναι δίκαιη-Σόλων
Όλοι φοβούνται ένα βρώμικο όνομα μα όχι μία βρώμικη συνείδηση-Πλίνιος
Μην σε ανησυχεί αυτό που βλέπεις, τίποτα δεν συμβαίνει μόνο του-Ρόαν
O σκοπός δεν αγιάζει τα μέσα, ο σκοπός είναι τα μέσα-Δραγώνας

http://www.warlordccg.de/blog/wp-content/uploads/2008/06/dwarf-banner.jpg
Άβαταρ μέλους
ILLUVATAR85
Fast poster

Δημοσ.: 3216
Εγγραφη: Απρίλιος 16th, 2009, 4:15 pm
Τοποθεσια: Αθήνα
Το μέλος ILLUVATAR85, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Isomnia » Απρίλιος 9th, 2011, 3:25 pm

rainmaker έγραψε: καποιοι ειναι οντως ανιατες περιπτωσεις..

Συμφωνώ απολύτως ως προς τον προσφωνούντα...
Είσαι στη γη. Δεν υπάρχει θεραπεία γι' αυτό.
Άβαταρ μέλους
Isomnia
Maniac poster

Δημοσ.: 17172
Εγγραφη: Νοέμβριος 3rd, 2008, 9:37 pm
Το μέλος Isomnia, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό petty » Απρίλιος 9th, 2011, 3:34 pm

rainmaker έγραψε: καποιοι ειναι οντως ανιατες περιπτωσεις.. :lol:

Πλάκα έκανα. :D (ίσως βέβαια δεν έπρεπε αλλά τέλος πάντων)
Είμαι Ο petty (Πέτρος-pet-petty)
Pal έγραψε:μου γυρίζουν τ' άντερα όταν βλέπω τον 70χρονο συνταξιούχο να παίρνει διπλάσια χρήματα, με ιδιόκτητο σπίτι και εξοχικό, την ίδια στιγμή που ο νέος παίρνει τα μισά.
Άβαταρ μέλους
petty
Crazy poster

Δημοσ.: 7056
Εγγραφη: Νοέμβριος 9th, 2010, 5:21 pm
Το μέλος petty, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό xristos » Απρίλιος 9th, 2011, 3:39 pm

οχι τα ψυχολογικα μας δεν μπορουμε να τα λυσουμε ΟΛΟΙ ΜΑΣ για αυτο εαν χρειαζεται πρεπει να παμε ψυχιατρο η ψυχολογο :smt005
xristos
Crazy poster

Δημοσ.: 6474
Εγγραφη: Ιούλιος 13th, 2010, 9:37 pm
Το μέλος xristos, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Universal Emptiness » Απρίλιος 9th, 2011, 3:50 pm

πηγαίνω να εξομολογηθώ πίσω από το παραβάν στον πάτερ Αθανάσιο ... εκείνος άκουγε και χαμουρεύονταν και εγώ ένιωθα συναισθηματικά κατοχυρωμένη
Άβαταρ μέλους
Universal Emptiness
Crazy poster

Δημοσ.: 8294
Εγγραφη: Δεκέμβριος 8th, 2010, 11:29 pm
Το μέλος Universal Emptiness, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Necroman » Απρίλιος 9th, 2011, 3:52 pm

Απ'οταν αρχισα τις Εκδρομες με τους συνΕλληνες Ανθρωπους τη Θρησκεια και τη Ψυχη εχω γινει Περδικι!
Εχουμε μαθει να Δαμαζουμε την Παν-αρχαια Ενεργεια που οι Θεοι μας εδωσαν και κυλαει μεσα μας και αμα την ελεγχουμε πετυχαινουμε την Ζωοφορο Αρμονιη.

Ερρωσθε!
"Νιώσαμε δίψα για αίμα στην ερημιά του θανάτου
κιέφτιαξε εικόνες ο νους μας για να παίξει μαζίμας
Τις προσκύνησε κι ο τελευταίος απόμας μετη σειρά του
καμπούριασε τοήδη στραβό σκαρί μας"
Άβαταρ μέλους
Necroman
Maniac poster

Δημοσ.: 16165
Εγγραφη: Ιούνιος 21st, 2009, 11:42 pm
Το μέλος Necroman, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Brainstorm » Απρίλιος 9th, 2011, 3:53 pm

Universal Emptiness έγραψε: πηγαίνω να εξομολογηθώ πίσω από το παραβάν στον πάτερ Αθανάσιο ... εκείνος άκουγε και χαμουρεύονταν και εγώ ένιωθα συναισθηματικά κατοχυρωμένη

συκοφαντία της Πίστεώς μας ενόψει Πάσχα.

1.Δεν υπάρχει παραβάν.

2.το χαμούρεμα προϋποθέτει δύο.
Άβαταρ μέλους
Brainstorm
Maniac poster

Δημοσ.: 11174
Εγγραφη: Δεκέμβριος 31st, 2006, 11:59 am
Το μέλος Brainstorm, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό xristos » Απρίλιος 9th, 2011, 3:54 pm

Universal Emptiness έγραψε: πηγαίνω να εξομολογηθώ πίσω από το παραβάν στον πάτερ Αθανάσιο ... εκείνος άκουγε και χαμουρεύονταν και εγώ ένιωθα συναισθηματικά κατοχυρωμένη

δηλαδη εισαι αβαπτιστη καθολικη;;;
xristos
Crazy poster

Δημοσ.: 6474
Εγγραφη: Ιούλιος 13th, 2010, 9:37 pm
Το μέλος xristos, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Επόμενη

Επιστροφή στην Ψυχολογία

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Trakadoros και 2 επισκέπτες