ΝΕΟΝΑΖΙ ΓΥΜΝΙΣΤΕΣ ΣΕ ΠΑΡΑΛΙΑ ΤΟΥ ΑΙΓΙΟΥ; (Lamogio ?)

Εδώ συζητάμε ο,τιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις παρακάτω κατηγορίες.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Πολιτικός μηχανικός και 26 επισκέπτες

ΝΕΟΝΑΖΙ ΓΥΜΝΙΣΤΕΣ ΣΕ ΠΑΡΑΛΙΑ ΤΟΥ ΑΙΓΙΟΥ; (Lamogio ?)

Δημοσίευσηαπό Petr_4 » Αύγουστος 14th, 2011, 12:34 am

Είναι κοινό μυστικό μεταξύ των λουόμενων στην παραλία της Αλυκής Αιγίου η ύπαρξη γυμνιστών τα τελευταία χρόνια.
Το φαινόμενο του γυμνισμού στην εν λόγω παραλία άρχισε να παρατηρείται τουλάχιστον τα 5 τελευταία χρόνια και τώρα φαίνεται να έχει καθιερωθεί για τα καλά διατηρώντας αύξουσα πορεία χρόνο με τον χρόνο.Οι γυμνιστές "αράζουν" στο κομμάτι της παραλίας που ενώνει το μπροστινό μέρος της Αλυκής με αυτό που ονομάζουμε "τέρμα Αλυκή " και οδηγεί στο Aqua.Το συγκεκριμένο κομμάτι φυσικά μόνο πολυσύχναστο δεν είναι και αυτος είναι ο λόγος που επιλέχθηκε απο τους γυμνιστές!
Έκεί μπορεί να βρει κανείς απο νεαρούς με ξυρισμένα κεφάλια ,άντρες μέσης ηλικίας ,γυναίκες topless ,πονηρα ζευγαράκια μέχρι και γκέυ..(όπου γάμος και χαρά.).
Ή πλάκα είναι ότι το συγκεκριμένο κομμάτι παραλίας,ειδικά το φετινο καλοκαίρι,έχει αρχίσει να χρησιμοποιείται σαν διάδρομος πλανώδιων λαθρομεταναστών και άλλων μικροπωλητών οι οποίοι το επιλέγουν για να μεταφέρουν την πραμάτεια τους με έναν πιο ασφαλή τρόπο προς αποφυγη της αστυνομίας(λες και θα τους έλεγαν τίποτα οι μπάτσοι...)
ΓΙΑ ΚΑΚΗ ΤΟΥΣ ΤΥΧΗ ΟΜΩΣ ΥΠΟΛΟΓΙΖΑΝ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΞΕΝΟΔΟΧΟ Η ΑΚΡΙΒΕΣΤΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΤΟΥΣ ΝΕΟΝΑΖΙ ΓΥΜΝΙΣΤΕΣ!
Σύμφωνα με μαρτυρία αναγνώστη μας ,εχθές το μεσημέρι , οι λαθροΠακιστανοί ήρθαν αντιμέτωποι με 2 γυμνασμένους(και γυμνους) νεαρούς με ξυρισμένα κεφάλια οι οποίοι τους εκδίωξαν από την παραλία κακήν κακώς...Να ναι καλά τα παιδιά..
Γεμίσε η παραλία απο πακιστανους που αράζουν με τα βρακιά στην παραλία και κοιταζουν τη θάλασσα και τις ελληνίδες λουόμενες..ενώ παράλληλα πληγώνουν το γόητρο της παραλίας και τις γύρω επιχειρήσεις!
http://ereisma.blogspot.com/2011/08/blog-post_06.html
Νομιζω πως η μοναδικη δουλεια που θα μου ταιριαζε καπως,ειναι αυτη του Θεου
http://www.youtube.com/watch?v=9p1syaWA ... ZhdKW8QM6k
Άβαταρ μέλους
Petr_4
Crazy poster

Δημοσ.: 6923
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 2nd, 2006, 11:11 am
Τοποθεσια: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ/ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Το μέλος Petr_4, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Re: ΝΕΟΝΑΖΙ ΓΥΜΝΙΣΤΕΣ ΣΕ ΠΑΡΑΛΙΑ ΤΟΥ ΑΙΓΙΟΥ; (Lamogio ?)

Δημοσίευσηαπό lamogio_blacklab » Αύγουστος 14th, 2011, 12:37 am

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Την διάβασα την είδηση,όχι δεν ήμουν εγώ!
:lol: :lol:
Ειδάλλως θα έλεγαν για τον κοιλαρά νεοναζί.
Άβαταρ μέλους
lamogio_blacklab
Maniac poster

Δημοσ.: 15792
Εγγραφη: Ιούνιος 1st, 2007, 10:23 pm
Τοποθεσια: Στο σπίτι μου.
Το μέλος lamogio_blacklab, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Cavaliere Alessandrino » Αύγουστος 14th, 2011, 12:50 am

Ο γυμνισμός είναι καραμπαμπιλίκι.
Φοράω μαγιώ προπολεμικό, ολόσωμο, και σκουφάκι.
Μπορεί δε, και παπούτσια Θαλάσσης.
Ο Συντηρητισμός είναι κουλ.
Μου τη δίνει όταν κάνουν γυμνισμό άνθρωποι, που έχουν τηρήσει κάθε κοινωνική σύμβαση στη ζωή τους, και κρατήσαν μόνο τη μαλαπέρδα έξω για ξεκάρφωμα.
Η Ελευθερία είναι στο τι θυσιάζεις για τα όνειρά σου, όχι στο αν βγάζεις τον γκιώνη σου να τον βλέπει ο καθένας.
ORDEM E PROGRESSO.
Άβαταρ μέλους
Cavaliere Alessandrino
Σκληρή αρχή μιας σκληρής μέρας

Δημοσ.: 72532
Εγγραφη: Μάρτιος 5th, 2008, 2:51 pm
Τοποθεσια: Δόξα τω Θεώ.
Το μέλος Cavaliere Alessandrino, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Petr_4 » Αύγουστος 14th, 2011, 1:03 am

Iznogoud έγραψε: Ο γυμνισμός είναι καραμπαμπιλίκι.
Μου τη δίνει όταν κάνουν γυμνισμό άνθρωποι, που έχουν τηρήσει κάθε κοινωνική σύμβαση στη ζωή τους, και κρατήσαν μόνο τη μαλαπέρδα έξω για ξεκάρφωμα.
Η Ελευθερία είναι στο τι θυσιάζεις για τα όνειρά σου, όχι στο αν βγάζεις τον γκιώνη σου να τον βλέπει ο καθένας.

Tα ρουχα φιλε μου Ιζνο, εφευρεθηκαν για να μην κρυωνουμε. Το καλοκαιρι δεν συντρεχει λογος να φοραμε τιποτα. Ο συντηρητισμος του καλοκαιρινου ρουχου,οδηγησε τελικα στην θεοποιηση της καταπιεσμενης σαρκας,που ως καταπιεσμενη και απαγορευμενη αποκτησε παραπανω αξια απο αυτη που της πρεπει. Θα σε χαλουσε δηλαδη να κυκλοφορουσαμε ολοι γυμνοι και να ριχνουμε και καμια ηρωικη δημοσια παρτουζα αμαλαχη? Το σεξ θα ερχοτανε στην πραγματικη του θεση,αυτη της φυσικης αναγκης και οχι στο σημερινο δουλεμποριο. Φυσικα επειδη καμια κοινωνια δεν ειναι τελεια, θα υπηρχε και η πιθανοτητα να αρπαξεις κανενα πουτσο στριμογμενος στο λεωφορειο ή το μετρο,αλλα τι να κανουμε, το τιμημα της ελευθεριας..... Παντως τωρα που σου γραφω, καθομαι σε μια πολυθρονα(δεν ειναι και δικια μου,χε χε) και το μονο που εχω πανω μου,ειναι ενα τσιγαρο Καρελια στο στομα, ενας σταυρος στο λαιμο απο το Αγιο Ορος και μια μπυρα Μυθος παρκαρισμενη στον σκεμπε.
Νομιζω πως η μοναδικη δουλεια που θα μου ταιριαζε καπως,ειναι αυτη του Θεου
http://www.youtube.com/watch?v=9p1syaWA ... ZhdKW8QM6k
Άβαταρ μέλους
Petr_4
Crazy poster

Δημοσ.: 6923
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 2nd, 2006, 11:11 am
Τοποθεσια: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ/ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Το μέλος Petr_4, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό lamogio_blacklab » Αύγουστος 14th, 2011, 1:05 am

Petr_4 έγραψε: καθομαι σε μια πολυθρονα(δεν ειναι και δικια μου,χε χε) και το μονο που εχω πανω μου,ειναι ενα τσιγαρο Καρελια στο στομα, ενας σταυρος στο λαιμο απο το Αγιο Ορος και μια μπυρα Μυθος παρκαρισμενη στον σκεμπε.

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

:vp26: :vp26: :vp26:
Άβαταρ μέλους
lamogio_blacklab
Maniac poster

Το μέλος lamogio_blacklab, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Cavaliere Alessandrino » Αύγουστος 14th, 2011, 1:07 am

Petr_4 έγραψε: Tα ρουχα φιλε μου Ιζνο, εφευρεθηκαν για να μην κρυωνουμε. Το καλοκαιρι δεν συντρεχει λογος να φοραμε τιποτα. Ο συντηρητισμος του καλοκαιρινου ρουχου,οδηγησε τελικα στην θεοποιηση της καταπιεσμενης σαρκας,που ως καταπιεσμενη και απαγορευμενη αποκτησε παραπανω αξια απο αυτη που της πρεπει. Θα σε χαλουσε δηλαδη να κυκλοφορουσαμε ολοι γυμνοι και να ριχνουμε και καμια ηρωικη δημοσια παρτουζα αμαλαχη? Το σεξ θα ερχοτανε στην πραγματικη του θεση,αυτη της φυσικης αναγκης και οχι στο σημερινο δουλεμποριο. Φυσικα επειδη καμια κοινωνια δεν ειναι τελεια, θα υπηρχε και η πιθανοτητα να αρπαξεις κανενα πουτσο στριμογμενος στο λεωφορειο ή το μετρο,αλλα τι να κανουμε, το τιμημα της ελευθεριας..... Παντως τωρα που σου γραφω, καθομαι σε μια πολυθρονα(δεν ειναι και δικια μου,χε χε) και το μονο που εχω πανω μου,ειναι ενα τσιγαρο Καρελια στο στομα, ενας σταυρος στο λαιμο απο το Αγιο Ορος και μια μπυρα Μυθος παρκαρισμενη στον σκεμπε.

Εμένα δεν με νοιάζει αν θά φάω κι έναν πούτσο, άντρες είμαστε, τι θα πάθουμε.
Αλλά βαριέμαι να κάψω το καβλί μου στον ήλιο για να εντυπωσιάσω τη Σταυρούλα από τα Μέγαρα, αν είναι να κάνω μπάνιο γυμνός, ναι.
Φαντάσου δηλαδή να βλέπαμε τις μπάμπες γυμνές.
ORDEM E PROGRESSO.
Άβαταρ μέλους
Cavaliere Alessandrino

Το μέλος Cavaliere Alessandrino, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Τουρκόγυφτος » Αύγουστος 14th, 2011, 1:07 am

Petr_4 έγραψε:

Tα ρουχα φιλε μου Ιζνο, εφευρεθηκαν για να μην κρυωνουμε. Το καλοκαιρι δεν συντρεχει λογος να φοραμε τιποτα. Ο συντηρητισμος του καλοκαιρινου ρουχου,οδηγησε τελικα στην θεοποιηση της καταπιεσμενης σαρκας,που ως καταπιεσμενη και απαγορευμενη αποκτησε παραπανω αξια απο αυτη που της πρεπει. Θα σε χαλουσε δηλαδη να κυκλοφορουσαμε ολοι γυμνοι και να ριχνουμε και καμια ηρωικη δημοσια παρτουζα αμαλαχη? Το σεξ θα ερχοτανε στην πραγματικη του θεση,αυτη της φυσικης αναγκης και οχι στο σημερινο δουλεμποριο. Φυσικα επειδη καμια κοινωνια δεν ειναι τελεια, θα υπηρχε και η πιθανοτητα να αρπαξεις κανενα πουτσο στριμογμενος στο λεωφορειο ή το μετρο,αλλα τι να κανουμε, το τιμημα της ελευθεριας..... Παντως τωρα που σου γραφω, καθομαι σε μια πολυθρονα(δεν ειναι και δικια μου,χε χε) και το μονο που εχω πανω μου,ειναι ενα τσιγαρο Καρελια στο στομα, ενας σταυρος στο λαιμο απο το Αγιο Ορος και μια μπυρα Μυθος παρκαρισμενη στον σκεμπε.

:lol: :lol: :lol: :lol: ότι νάναι.... :smt005 :smt005 :smt005 I love trelonikolas :smt007 :smt007 :smt007
Άβαταρ μέλους
Τουρκόγυφτος
Crazy poster

Δημοσ.: 7751
Εγγραφη: Δεκέμβριος 11th, 2009, 10:03 pm
Το μέλος Τουρκόγυφτος, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό giotopoulos » Αύγουστος 14th, 2011, 1:09 am

lamogio_88 έγραψε:
Petr_4 έγραψε: καθομαι σε μια πολυθρονα(δεν ειναι και δικια μου,χε χε) και το μονο που εχω πανω μου,ειναι ενα τσιγαρο Καρελια στο στομα, ενας σταυρος στο λαιμο απο το Αγιο Ορος και μια μπυρα Μυθος παρκαρισμενη στον σκεμπε.

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

:vp26: :vp26: :vp26:

σχεδον ποιητικος
Άβαταρ μέλους
giotopoulos
Fast poster

Δημοσ.: 1478
Εγγραφη: Ιούνιος 4th, 2008, 10:27 pm
Τοποθεσια: ...........................
Το μέλος giotopoulos, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό lamogio_blacklab » Αύγουστος 14th, 2011, 1:11 am

Τί το θες το "σχεδόν";
Ο Πέτρος είναι πάντα σκέτη ποίηση.
Άβαταρ μέλους
lamogio_blacklab
Maniac poster

Δημοσίευσηαπό Dario Giovanni » Αύγουστος 14th, 2011, 1:12 am

Petr_4 έγραψε:

Προσκυνώ.
"Consider taking a different tone with me. You are, after all, worth as much to the Giovanni dead as you are undead."
Άβαταρ μέλους
Dario Giovanni
Maniac poster

Δημοσ.: 17569
Εγγραφη: Φεβρουάριος 4th, 2006, 3:38 am
Τοποθεσια: Venezia
Το μέλος Dario Giovanni, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Cavaliere Alessandrino » Αύγουστος 14th, 2011, 1:15 am

Με τον Πέτρο θα ήθελα να είμαι σε ένα εξοχικό καλοκαίρι, και να πίνω διάφορα και να τα λέμε.
ORDEM E PROGRESSO.
Άβαταρ μέλους
Cavaliere Alessandrino

Δημοσίευσηαπό giotopoulos » Αύγουστος 14th, 2011, 1:19 am

Iznogoud έγραψε: Με τον Πέτρο θα ήθελα να είμαι σε ένα εξοχικό καλοκαίρι, και να πίνω διάφορα και να τα λέμε.

διαφορα;και μπαφους;
Άβαταρ μέλους
giotopoulos
Fast poster

Δημοσ.: 1478
Εγγραφη: Ιούνιος 4th, 2008, 10:27 pm
Τοποθεσια: ...........................
Το μέλος giotopoulos, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό under » Αύγουστος 14th, 2011, 1:19 am

Iznogoud έγραψε: Ο Συντηρητισμός είναι κουλ.

Ο συντηρητισμος ειναι για τους σοβαρους ανθρωπους.
Με τι καρδια ρε Μαγγανά στην Καλαμάτα μπήκες
και έσπασες τις φυλακες και έβγαλες τους Χίτες

Γεια σας Ταγματασφαλίτες Xωροφύλακες και Χίτες

https://twitter.com/neademokratia
Άβαταρ μέλους
under
Extreme poster

Δημοσ.: 71071
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 27th, 2006, 5:41 pm
Το μέλος under, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Cavaliere Alessandrino » Αύγουστος 14th, 2011, 1:24 am

under έγραψε: Ο συντηρητισμος ειναι για τους σοβαρους ανθρωπους.

Έχω απόλυτο σεβασμό στους κανονικούς Συντηρητικούς, μου τη δίνουν όσοι είναι προχώ, αλλά όταν είναι να βολέψουν την κωλάρα τους γίνονται μπαρμπάδες.
Ή παπάς, ή ζευγάς.
ORDEM E PROGRESSO.
Άβαταρ μέλους
Cavaliere Alessandrino

Δημοσίευσηαπό ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ » Αύγουστος 14th, 2011, 7:48 am

Petr_4 έγραψε:Είναι κοινό μυστικό μεταξύ των λουόμενων στην παραλία της Αλυκής Αιγίου η ύπαρξη γυμνιστών τα τελευταία χρόνια.[...]
Έκεί μπορεί να βρει κανείς απο νεαρούς με ξυρισμένα κεφάλια, άντρες μέσης ηλικίας, γυναίκες topless, πονηρα ζευγαράκια μέχρι και γκέυ..(όπου γάμος και χαρά)[...]
ΓΙΑ ΚΑΚΗ ΤΟΥΣ ΤΥΧΗ ΟΜΩΣ ΥΠΟΛΟΓΙΖΑΝ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΞΕΝΟΔΟΧΟ Η ΑΚΡΙΒΕΣΤΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΤΟΥΣ ΝΕΟΝΑΖΙ ΓΥΜΝΙΣΤΕΣ. [...]

Κράτησα 3 σημεῖα:
* Γιατὶ τόσος τουριστικὸς καθοδηγὸς ποῦ βρίσκονται οἱ γυμνιστὲς; Σιγὰ τὸ πρᾶγμα. Ὅπου θέλουν καὶ ὅπου τοὺς ἀρέσει. 100% γυμνιστὴς εἶμαι κι' ἐγὼ.
Δὲν ξέρω τὶ θὰ πεῖ σλιπάκι.
* Οἱ γκαίη, δὲν ἔχουν δικαίωμα νὰ εἶναι γυμνιστὲς; Δὲν θέλω ἀπάντηση: καλὰ κάνουν καὶ πᾶνε γυμνιστὲς.
Ἐπίσης, μεταξὺ γυμνιστῶν δὲν συντρέχει τὸ: "πονηρὰ" ζευγαράκια. Δὲν ὑπάρχει τίποτα πονηρὸ ἀνἀμεσα στοὺς γυμνιστὲς.
Ἀλλοῦ αὐτὰ.
* Καλὰ, ἄν περιμέναμε νὰ λυθεῖ - καὶ ποιὸς σοῦ εἶπε πὼς θὰ λυθεῖ; - τὸ πρόβλημα τῶν λαθρομεταναστῶν ἀπὸ τοὺς νεοναζὶ!...
Ὁλη ἡ Λαθρομεταναστία τυγχάνει πλήρους ἀποδοχῆς ἀπὸ τὶς δύο ἀλληλοδιαδεχούμενες ἀλλαξομουρίστικες κυβερνήσεις.
Εἶμαι ὁ μεσιὲ Κλινοηδυεπὴς
ὡραῖος, ὀλέθριος.

* Ζῶ μὲ δύο ἐρωμένες, τὴν Γαλήνη (Σολωμὸς),
τὴν Τρικυμία (Σαίξπηρ).
* Γιὰ χρήση κειμένου μου, χρειάζεστε ἔγκρισή μου (Π.Μ.)
Άβαταρ μέλους
ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ
Extreme poster

Δημοσ.: 23035
Εγγραφη: Ιανουάριος 31st, 2008, 10:31 pm
Τοποθεσια: Κλινοηδυεπὲς ΠαραΓατιανὸν ἀθηναϊκὸν κλεινὀν τέρας. Κλινοχαρής ἐπωνομασθεὶς Οἰδίνους!
Το μέλος ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Επόμενη

Επιστροφή στην Περί ανέμων και υδάτων

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Πολιτικός μηχανικός και 26 επισκέπτες