Αιμα στο σπερμα

Εδώ συζητάμε ο,τιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις παρακάτω κατηγορίες.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 20 επισκέπτες

Αιμα στο σπερμα

Δημοσίευσηαπό gothiam » Νοέμβριος 16th, 2006, 11:35 pm

Μου εχει τυχει κανα 3 - 4 φορες μεχρι τωρα (οι 2 τωρα τελευταια) να παρατηρησω αιμα ή ελαφρα κοκκινωπο χρωμα στο σπερμα μου ειτε μετα απο σεξ με γκομενα μου ειτε μετα απο μαλακια. ειναι κατι ανησυχητικο μηπως ? απο καποιον που θα γνωριζε 2 πραγματακια παραπανω θα μπορουσα να χω καποια γνωμη? σημειωνω οτι δεν κανω χειρονακτικη εργασια ουτε σηκωνω βαρια αντκειμενα (καθιστικη ειναι η δουλεια μου), ουτε εχω χτυπησει καπου στην περιοχη...αν κατι απο αυτα μπορει να σημαινε κατι.επισης σκεφτηκα οτι μηπως ζοριζω το εργαλειο κατα την χρηση ...αλλα παλι το αιμα εχει περασει μεσα στο σπερμα οποτε προερχεται απο πιο 'μεσα'...τωρα αυτο το 'μεσα' αν καποιος ξερει να μου πει τι και πως ισως συμβαινει θα τον ευγνωμονουσ α...ευχαριστω παλι για οσους αφιερωσαν λιγο χρονο για να διαβασουν αυτο το post....
gothiam
New poster

Δημοσ.: 17
Εγγραφη: Νοέμβριος 16th, 2006, 11:26 pm
Το μέλος gothiam, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό arsenios » Νοέμβριος 17th, 2006, 12:39 am

Ti ilikia eheis?
Tha prepei na se dei enas ourologos, to pithanotero omos einai oti den einai kati sovaro, eidika an einai neo atomo.
Πιστεύω εις έναν Θεό, Πατέρα, Παντοκράτωρα
Άβαταρ μέλους
arsenios
Crazy poster

Δημοσ.: 7752
Εγγραφη: Μάρτιος 3rd, 2006, 9:08 pm
Τοποθεσια: Άτιμη ξενιτιά!!
Το μέλος arsenios, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Re: Αιμα στο σπερμα

Δημοσίευσηαπό Hellegennes » Νοέμβριος 17th, 2006, 11:54 am

gothiam έγραψε:Μου εχει τυχει κανα 3 - 4 φορες μεχρι τωρα (οι 2 τωρα τελευταια) να παρατηρησω αιμα ή ελαφρα κοκκινωπο χρωμα στο σπερμα μου ειτε μετα απο σεξ με γκομενα μου ειτε μετα απο μαλακια. ειναι κατι ανησυχητικο μηπως ? απο καποιον που θα γνωριζε 2 πραγματακια παραπανω θα μπορουσα να χω καποια γνωμη? σημειωνω οτι δεν κανω χειρονακτικη εργασια ουτε σηκωνω βαρια αντκειμενα (καθιστικη ειναι η δουλεια μου), ουτε εχω χτυπησει καπου στην περιοχη...αν κατι απο αυτα μπορει να σημαινε κατι.επισης σκεφτηκα οτι μηπως ζοριζω το εργαλειο κατα την χρηση ...αλλα παλι το αιμα εχει περασει μεσα στο σπερμα οποτε προερχεται απο πιο 'μεσα'...τωρα αυτο το 'μεσα' αν καποιος ξερει να μου πει τι και πως ισως συμβαινει θα τον ευγνωμονουσ α...ευχαριστω παλι για οσους αφιερωσαν λιγο χρονο για να διαβασουν αυτο το post....

Μην ανησυχείς, δεν είναι τίποτα μάλλον. Μου είχε συμβεί και εμένα παλιότερα και τρόμαξα, γιατί αυτό σημαίνει ότι προέρχεται είτε από τους όρχεις είτε από τον προστάτη και το δεύτερο μπορεί να σήμαινε όγκο.

Όμως αυτό είναι σχεδόν απίθανο σε ηλικία προ των 50. Εκτός των άλλων, πρέπει να έχει συνεχή διάρκεια σαν φαινόμενο. Αν κρατάει 5-7 μέρες, σημαίνει 2 πράγματα:

1. Τραυματισμό που δεν έχεις αντιληφθεί.
2. Μόλυνση.

Σε κάθε περίπτωση, αν σου συμβαίνει συχνά ή για πάνω από 7 μέρες, καλό είναι να πας σε κάποιον γιατρό. Το πιθανότερο σ' αυτήν την περίπτωση είναι η μόλυνση αλλά λύνεται πολύ εύκολα. Να οφείλεται σε αφροδισιακό νόσημα δεν υπάρχει περίπτωση. Είναι φυσιολογικό να συμβεί στους περισσότερους άντρες.

Τις παραπάνω πληροφορίες τις πήρα από ιατρικά sites και από τον παθολόγο μου όταν συνέβη και σε μένα.
Είμαι ένας φτωχός και πάμφτωχος καομπόγιας.
Άβαταρ μέλους
Hellegennes
Extreme poster

Δημοσ.: 50485
Εγγραφη: Αύγουστος 23rd, 2006, 11:56 am
Τοποθεσια: Θεσσαλονίκη
Το μέλος Hellegennes, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό gothiam » Νοέμβριος 17th, 2006, 3:50 pm

ευχαριστω για τις απαντησεις σας παιδια...να 'στε καλα.
gothiam
New poster

Δημοσ.: 17
Εγγραφη: Νοέμβριος 16th, 2006, 11:26 pm
Το μέλος gothiam, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό hal » Νοέμβριος 17th, 2006, 4:37 pm

περίπου όπως τα λέει ο Hel

κι εγώ είχα το πρόβλημα αυτό στα 19-20 μου (προπολεμικά δηλαδή)

επίσης τρόμαξα (κάποιες φορές δεν ήταν απλώς ροζ αλλά κόκκινο σαν αίμα)
και πήγα στο νοσοκομείο και έκανα όλες τις σχετικές εξετάσεις

μάλιστα θυμάμαι ότι τους πήγα ένα μπωλάκι με το πολύτιμο υγρό μου
και ένα Urobox με ούρα

τελικά αφού όλες οι εξετάσεις βγήκαν αρνητικές, ο γιατρός μου εξήγησε ότι
πιθανόν κάποιο μικρό αγγείο είχε τραυματιστεί και κάθε φορά που ζοριζόμουν ξαναμάτωνε
σημειωτέον ότι έπαιζα σχεδόν κάθε μέρα μπάλα και ότι επίσης χρησιμοποιούσα
το εν λόγω όργανο καθημερινώς :smt003

πάντως δεν κάνει κακό να πας στο γιατρό
το χειρότερο που μπορεί να σου συμβεί είναι ένα γερό ... κωλοδάχτυλο :smt005 :smt005 :smt005
(εξέταση του προστάτη)
πες μου ποιος είσαι και θα σου πω ποιος είσαι
Άβαταρ μέλους
hal
Crazy poster

Δημοσ.: 9951
Εγγραφη: Μάιος 12th, 2006, 11:10 pm
Τοποθεσια: halaska
Το μέλος hal, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό practor » Νοέμβριος 21st, 2006, 11:33 am

Εμένα μου συνέβη κάποτε που έκανα πολύ ποδήλατο. Αλλά μπορεί να έχει και σοβαρά αίτια, όπως όγκο, που αρχικά δεν έχει άλλο σύμπτωμα. Γραμμή στον ουρολόγο.
practor
Maniac poster

Δημοσ.: 13063
Εγγραφη: Μάρτιος 1st, 2006, 10:50 am
Το μέλος practor, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Hellegennes » Νοέμβριος 21st, 2006, 12:53 pm

hal έγραψε:πάντως δεν κάνει κακό να πας στο γιατρό
το χειρότερο που μπορεί να σου συμβεί είναι ένα γερό ... κωλοδάχτυλο :smt005 :smt005 :smt005
(εξέταση του προστάτη)

Φυσικά και δεν θα το έβρισκες πολύ κακό. Κουφάλα. :lol:
Είμαι ένας φτωχός και πάμφτωχος καομπόγιας.
Άβαταρ μέλους
Hellegennes
Extreme poster

Δημοσ.: 50485
Εγγραφη: Αύγουστος 23rd, 2006, 11:56 am
Τοποθεσια: Θεσσαλονίκη
Το μέλος Hellegennes, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό kingstonian » Νοέμβριος 24th, 2006, 9:34 pm

den einai thema gia televoting......

TREXA STON DOKTORO...XTES KIOLAS......
Σ-33
Άβαταρ μέλους
kingstonian
Maniac poster

Δημοσ.: 15078
Εγγραφη: Φεβρουάριος 8th, 2005, 11:14 am
Το μέλος kingstonian, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Επιστροφή στην Περί ανέμων και υδάτων

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 20 επισκέπτες