Τασούλα του Κίτσου: Δείτε την εντυπωσιακή αλλαγή της!

Εδώ συζητάμε ο,τιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις παρακάτω κατηγορίες.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 18 επισκέπτες

Re: Τασούλα του Κίτσου: Δείτε την εντυπωσιακή αλλαγή της!

Δημοσίευσηαπό Belladonna » Απρίλιος 18th, 2012, 9:21 pm

κάποιος_Νίκος έγραψε:
Υπερκουλτουριαρης έγραψε:
Ποια λογια? Εγω την γυναικα την αγαπω και την σεβομαι όπως ενα Glenfiddich 21 ετων:Δεν μου ειναι απαραιτητο,αλλα ομορφαινει την ζωη. Την γυναικα δεν την θελω ουτε για να μαγειρευει,ουτε για να κοβει ξυλα και να ριχνει κοπρια στο χωραφι. Η χρειστικη της αξια ειναι συντροφια με μετρο(μεχρι 20 λεπτα την ημερα),πολιτισμενο σεξ(οχι οι ανωμαλιες που βλεπετε στις αμερικανικες τσοντες) και πιθανον απογονους για οποιον ειναι αρκετα μαλακας ωστε να θεωρει πως ακυρωνει υπαρξιακα τον θανατο,τρωγοντας την ζωη του για να μεγαλωσει εκνευριστικά διποδα που δεν θα του πουν ουτε καν ευχαριστω.
Κάπως έτσι, όλο και λιγότερο χρειάζονται οι γυναίκες στη ζωή ενός άντρα.
Οι ζωές τους και η ζωή μας, με 20-40 λεπτά την ημέρα κάτι κοινό.

Γιατί δεν ερωτεύεστε ρε παιδιά να τα δείτε λίγο ροζ τα πράγματα;
Πριν το φας, βγάλε το περιτύλιγμα
Άβαταρ μέλους
Belladonna
Συντονίστρια - Στην ομάδα από το '13

Δημοσ.: 5934
Εγγραφη: Μάιος 8th, 2007, 7:13 am
Το μέλος Belladonna, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Υπερκουλτουριαρης » Απρίλιος 18th, 2012, 9:22 pm

Belladonna έγραψε:
Daje έγραψε: Καποτε οι γυναικες που εργαζονταν στα χωραφια για τα προς το ζην ντυνονταν συνετα και σεβονταν την εργασια.

Γιαυτο οι παππουδες μας δεν τις ξεχωριζαν απο το ζωα,μην σου πω σεξουαλικα προτιμουσαν κατσικες και γελαδες. Προτιμουμε τις γυναικες του σημερα,οι παλιες ειχαν τα αρνητικα των θυληκων χωρις κανενα θετικο,για αυτο αλλωστε υπηρχε και ο θεσμος της προικας: To ενα αρσενικο(πεθερος), πληρωνε το αλλο(γαμπρος) ,για να ξεφορτωθει το αχρηστο ζωντανο του σπιτιου του.

Πάντως love songs, καντάδες και ερωτοχτυπημένοι υπήρχαν ανέκαθεν :roll:

Σιγουρα? Εχω την εντυπωση πως ο ερωτας ειναι εφευρεση προσφατη,των βιβλιων και των ταινιων. Παλια οι ανθρωποι δεν απειχαν πολυ απο το ζωο και δεν νομιζω πως μπορουσαν να αναπτυξουν τετοια λεπτα συναισθηματα.Αντε να σκεφτονταν οι Υπερκουλτουριρης προγονος μου του 18ου αιωνα:"Aυτη η Μαρια εχει κατι βυζαρες,μου θυμιζει την αγελαδα μου την Αγγελα,αν εδινε ο πατερας της,τις 3 κατσικες και 2 τραγους που μου δινει ο κυρ Θανασης για να παρω την κορη του,θα την προτιμουσα".
Φυσικα και οι αρχαιοι ερωτευονταν,αλλα συνηθως μεταξυ τους.
το παθος για την λευτερια ειναι δυνατοτερο απο ολα τα κελια
Άβαταρ μέλους
Υπερκουλτουριαρης
Crazy poster

Δημοσ.: 6405
Εγγραφη: Νοέμβριος 1st, 2011, 6:43 pm
Τοποθεσια: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Το μέλος Υπερκουλτουριαρης, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό κάποιος_Νίκος » Απρίλιος 18th, 2012, 9:23 pm

Belladonna έγραψε: Γιατί δεν ερωτεύεστε ρε παιδιά να τα δείτε λίγο ροζ τα πράγματα;

Λίγη αμοιβαιότητα, πολλά τα έξοδα, μετά το σεξ ξεθυμαίνει...
I roamed the infinite sky, and soared in the ideal world, and floated through the firmament. But here I am, prisoner of measurement.
Άβαταρ μέλους
κάποιος_Νίκος
Extreme poster

Δημοσ.: 28269
Εγγραφη: Ιούλιος 28th, 2010, 12:41 am
Τοποθεσια: Χαμένο νησί
Το μέλος κάποιος_Νίκος, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Υπερκουλτουριαρης » Απρίλιος 18th, 2012, 9:25 pm

Belladonna έγραψε:

Ειμαι Αιγοκερως,δεν μπορω να νιωσω ακραια συναισθηματα,η καρδια μου ειναι αδεια,με ενδιαφερει μονο ο εαυτος μου. Γαμημενο ζωδιο.
το παθος για την λευτερια ειναι δυνατοτερο απο ολα τα κελια
Άβαταρ μέλους
Υπερκουλτουριαρης
Crazy poster

Δημοσ.: 6405
Εγγραφη: Νοέμβριος 1st, 2011, 6:43 pm
Τοποθεσια: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Το μέλος Υπερκουλτουριαρης, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό maro » Απρίλιος 18th, 2012, 9:27 pm

Υπερκουλτουριαρης έγραψε: η καρδια μου ειναι αδεια,με ενδιαφερει μονο ο εαυτος μου.

Κριμα!
Σκεψου ποσα χανεις...
Μεγάλο κείμενο: εμφάνιση
AGORAZOYME ELLHNIKA PROIONTA
Άβαταρ μέλους
maro
Crazy poster

Δημοσ.: 6706
Εγγραφη: Φεβρουάριος 3rd, 2012, 10:31 pm
Το μέλος maro, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Mercury » Απρίλιος 18th, 2012, 9:29 pm

Diavlos_1 έγραψε:
Άρα αγοράζει Ο.Κ!

Και ποιό είναι το πρόβλημα με αυτούς που αγοράζουνε ΟΚ παρακαλώ; Ομολογώ οτι αισθάνομαι καλύτερα διαβάζοντας το ΟΚ παρά την Καθημερινή.
Άβαταρ μέλους
Mercury
Extreme poster

Δημοσ.: 23508
Εγγραφη: Ιανουάριος 30th, 2007, 11:01 pm
Τοποθεσια: Εθνικιστάν
Το μέλος Mercury, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Belladonna » Απρίλιος 18th, 2012, 9:30 pm

Belladonna έγραψε:
Γιαυτο οι παππουδες μας δεν τις ξεχωριζαν απο το ζωα,μην σου πω σεξουαλικα προτιμουσαν κατσικες και γελαδες. Προτιμουμε τις γυναικες του σημερα,οι παλιες ειχαν τα αρνητικα των θυληκων χωρις κανενα θετικο,για αυτο αλλωστε υπηρχε και ο θεσμος της προικας: To ενα αρσενικο(πεθερος), πληρωνε το αλλο(γαμπρος) ,για να ξεφορτωθει το αχρηστο ζωντανο του σπιτιου του.

Πάντως love songs, καντάδες και ερωτοχτυπημένοι υπήρχαν ανέκαθεν :roll:

Σιγουρα? Εχω την εντυπωση πως ο ερωτας ειναι εφευρεση προσφατη,των βιβλιων και των ταινιων. Παλια οι ανθρωποι δεν απειχαν πολυ απο το ζωο και δεν νομιζω πως μπορουσαν να αναπτυξουν τετοια λεπτα συναισθηματα.Αντε να σκεφτονταν οι Υπερκουλτουριρης προγονος μου του 18ου αιωνα:"Aυτη η Μαρια εχει κατι βυζαρες,μου θυμιζει την αγελαδα μου την Αγγελα,αν εδινε ο πατερας της,τις 3 κατσικες και 2 τραγους που μου δινει ο κυρ Θανασης για να παρω την κορη του,θα την προτιμουσα".
Φυσικα και οι αρχαιοι ερωτευονταν,αλλα συνηθως μεταξυ τους.

Ποια πρόσφατη καλέ;
Από ότι θυμάμαι (αμυδρά) ο Ρωμαίος και η Ιουλιέτα love story είναι γιαυτό άλλωστε είχε και τόση απήχηση
Ο Ερωτόκριτος (για να πάμε στα δικά μας), το ίδιο. Τόσα μπαλκόνια και τόσες καντάδες δεν είναι να τα αγνοείς.
Τόσα πεντάγραμμα μουσικής, τόσος ντόρος για τον έρωτα γίνεται!
Να μην πω για τον Τρωικό πόλεμο που έγινε για τα μάτια μιας γυναίκας.

Όλος ο κόσμος κινείται γύρω από αυτό και εσύ μου λες "δεν μπορούσαν να αναπτύξουν τέτοια λεπτά αισθήματα"! Αχ!!
Άβαταρ μέλους
Belladonna

Το μέλος Belladonna, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό κάποιος_Νίκος » Απρίλιος 18th, 2012, 9:31 pm

Belladonna έγραψε:

Ειμαι Αιγοκερως,δεν μπορω να νιωσω ακραια συναισθηματα,η καρδια μου ειναι αδεια,με ενδιαφερει μονο ο εαυτος μου. Γαμημενο ζωδιο.

Κωλόφαρδε, είμαι λέων και με παίρνουν στο φιλότιμο, χάφτω και πιάνομαι κορόιδο κι όταν συνέρχομαι λέω χαλάλι κι από πάνω, να δείξω ανωτερότητα, το ψώνιο.
I roamed the infinite sky, and soared in the ideal world, and floated through the firmament. But here I am, prisoner of measurement.
Άβαταρ μέλους
κάποιος_Νίκος
Extreme poster

Δημοσ.: 28269
Εγγραφη: Ιούλιος 28th, 2010, 12:41 am
Τοποθεσια: Χαμένο νησί
Το μέλος κάποιος_Νίκος, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Red Hot Chili Lenin » Απρίλιος 18th, 2012, 9:32 pm

Tι να πω και γω ο Ταύρος με ωροσκόπο λέοντα, που εκεί που πάω να ησυχάσω "εντάξει, για το πήδημα είναι και αυτή", με πιάνουν από τη μια οι ευαιασθησίες, από την άλλη το φιλότιμο και γίνομαι (ξανά) ρόμπα...
aljawn έγραψε:
Ε πες μας λοιπόν, ότι ήθελες γνωμάτευση βλακείας από βυζαντινολόγο...

μουαχαχαχαχαχα!
Άβαταρ μέλους
Red Hot Chili Lenin
Extreme poster

Δημοσ.: 23253
Εγγραφη: Φεβρουάριος 29th, 2012, 10:31 am
Το μέλος Red Hot Chili Lenin, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Belladonna » Απρίλιος 18th, 2012, 9:33 pm

Belladonna έγραψε:

Αν είσαι Αιγόκεερως, να βρεις ένα Ταύρο.
Άβαταρ μέλους
Belladonna

Δημοσίευσηαπό Hope » Απρίλιος 18th, 2012, 9:34 pm

Νεόπτωχος έγραψε:Tι να πω και γω ο Ταύρος με ωροσκόπο λέοντα, που εκεί που πάω να ησυχάσω "εντάξει, για το πήδημα είναι και αυτή", με πιάνουν από τη μια οι ευαιασθησίες, από την άλλη το φιλότιμο και γίνομαι (ξανά) ρόμπα ...

της δείχνεις τη συλλογή σου με τα αρκουδάκια; :P
Συ μπαξές κι εγω φυντάνι
Να σ'απαρνηθώ δεν κάνει
Άβαταρ μέλους
Hope
Cherry blossom moderator - Στην ομάδα από το '13

Δημοσ.: 5939
Εγγραφη: Απρίλιος 19th, 2010, 8:22 pm
Το μέλος Hope, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Red Hot Chili Lenin » Απρίλιος 18th, 2012, 9:35 pm

Hope έγραψε:
Νεόπτωχος έγραψε:Tι να πω και γω ο Ταύρος με ωροσκόπο λέοντα, που εκεί που πάω να ησυχάσω "εντάξει, για το πήδημα είναι και αυτή", με πιάνουν από τη μια οι ευαιασθησίες, από την άλλη το φιλότιμο και γίνομαι (ξανά) ρόμπα ...

της δείχνεις τη συλλογή σου με τα αρκουδάκια; :P

Οχι, τη συλλογή με τα στρινγκάκια :smt016
aljawn έγραψε:
Ε πες μας λοιπόν, ότι ήθελες γνωμάτευση βλακείας από βυζαντινολόγο...

μουαχαχαχαχαχα!
Άβαταρ μέλους
Red Hot Chili Lenin
Extreme poster

Δημοσ.: 23253
Εγγραφη: Φεβρουάριος 29th, 2012, 10:31 am
Το μέλος Red Hot Chili Lenin, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Belladonna » Απρίλιος 18th, 2012, 9:35 pm

Βλέπω όλοι την τελευταία σελίδα των περιοδικών (με τα άστρα) την κάνουμε σκόνη, ε; :lol:
Άβαταρ μέλους
Belladonna

Δημοσίευσηαπό Μυστικός Πράκτωρ » Απρίλιος 18th, 2012, 9:36 pm

Belladonna έγραψε:
Ποια πρόσφατη καλέ;
Από ότι θυμάμαι (αμυδρά) ο Ρωμαίος και η Ιουλιέτα love story είναι γιαυτό άλλωστε είχε και τόση απήχηση
Ο Ερωτόκριτος (για να πάμε στα δικά μας), το ίδιο. Τόσα μπαλκόνια και τόσες καντάδες δεν είναι να τα αγνοείς.
Τόσα πεντάγραμμα μουσικής, τόσος ντόρος για τον έρωτα γίνεται!
Να μην πω για τον Τρωικό πόλεμο που έγινε για τα μάτια μιας γυναίκας.

Όλος ο κόσμος κινείται γύρω από αυτό και εσύ μου λες "δεν μπορούσαν να αναπτύξουν τέτοια λεπτά αισθήματα"! Αχ!!

Ο Ρωμαίος και η Ιουλιέτα και ο Ερωτόκριτος δεν εκφράζουν τη γνώμη για τον έρωτα του μέσου πολίτη της εποχής που γράφτηκαν όπως και τα έργα του Αινστάιν δεν εκφράζουν τις γνώσεις του μέσου ανθρώπου γύρω από την φυσική την εποχή που γράφτηκαν.Είναι εξαιρέσεις παρά κανόνας.Άτομα εκφράζονται δια μέσου των έργων όχι εποχές.
Η ΕΛΛΑΔΑ ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ
Η ελληνική φυλή είναι η ανωτέρα ! Το λέγει η ιστορία,η αρχαιολογία και οι χιλιάδες ελληνικές λέξεις σε όλες τις γλώσσες και επιστήμες.
Παρέλασις
ΝΔ,ΛΑΟΣ,ΑΝΕΛ,αριστερά,πρόοδος
Εθνικός ύμνος
Άβαταρ μέλους
Μυστικός Πράκτωρ
Maniac poster

Δημοσ.: 14283
Εγγραφη: Δεκέμβριος 8th, 2009, 1:36 pm
Τοποθεσια: Αθήναι
Το μέλος Μυστικός Πράκτωρ, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Belladonna » Απρίλιος 18th, 2012, 9:37 pm

κάποιος_Νίκος έγραψε:
Belladonna έγραψε: Γιατί δεν ερωτεύεστε ρε παιδιά να τα δείτε λίγο ροζ τα πράγματα;

Λίγη αμοιβαιότητα, πολλά τα έξοδα, μετά το σεξ ξεθυμαίνει...

Λεπτομέρειες, my dear Watson. Επικεντρώνεσαι σε λεπτομέρειες.
Άβαταρ μέλους
Belladonna

ΠροηγούμενηΕπόμενη

Επιστροφή στην Περί ανέμων και υδάτων

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 18 επισκέπτες