ΓΥΜΝΙΣΜΟΣ

Εδώ συζητάμε ο,τιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις παρακάτω κατηγορίες.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Captn και 40 επισκέπτες

Re: ΓΥΜΝΙΣΜΟΣ

Δημοσίευσηαπό pasokos2009 » Ιούνιος 6th, 2012, 7:57 pm

Δομινίκη Κεφαλοπούλου: Έχω απίστευτες φαντασιώσεις
http://amaliadanews.gr/?p=29937

Μπράβο του γκόμενα ο Γκασκόιν!
http://amaliadanews.gr/?p=29863

Η Χριστίνα Παππά σε πόζες που προκαλούν…
http://amaliadanews.gr/?p=29844

Με ποιον ποδοσφαιριστή έχει σχέση η κυρία
http://amaliadanews.gr/?p=29821

Ρένια Δούκα: Η δικηγόρος που έκανε γυμνή φωτογράφηση
http://amaliadanews.gr/?p=29803

Τεράστια αποζημίωση για θάνατο σε όργιο!!
http://amaliadanews.gr/?p=29775

Ειρήνη Καρρά: Ένα κορίτσι για την κουζίνα (καυτές φωτό)
http://amaliadanews.gr/?p=29767

Η καυτή Μαριάννα Ντούβλη… όπως ακριβώς θέλετε να την βλέπετε!!
http://amaliadanews.gr/?p=29740
Άβαταρ μέλους
pasokos2009
Fast poster

Δημοσ.: 4211
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 15th, 2009, 9:53 pm
Το μέλος pasokos2009, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Brainstorm » Ιούνιος 6th, 2012, 7:59 pm

έχεις μπερδέψει τα νήματα - δεν είναι το "με ποιες τον κάνω λάστιχο".
Άβαταρ μέλους
Brainstorm
Maniac poster

Δημοσ.: 11066
Εγγραφη: Δεκέμβριος 31st, 2006, 11:59 am
Το μέλος Brainstorm, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό pasokos2009 » Ιούνιος 6th, 2012, 8:08 pm

Brainstorm έγραψε: έχεις μπερδέψει τα νήματα - δεν είναι το "με ποιες τον κάνω λάστιχο".

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

γυμνιστριες ειναι οι κοπελες
Άβαταρ μέλους
pasokos2009
Fast poster

Το μέλος pasokos2009, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό αγνωστος γνωστος » Ιούνιος 6th, 2012, 8:17 pm

NaturalProduct έγραψε:
αγνωστος γνωστος έγραψε: πρεπει να ναι πολυ μπλιαχ οι παραλιες γυμνιστων.σιγουρα δεν ειναι γεματες μοντελα οπως φανταζονται καποιοι... :smt003
να παω για να δω τον πατσα του καθενος και αυτοι τον δικο μου,να μου λειπει.

Συνήθως ζάρες από παππούδια βλέπεις :smt003

καπου με βυζαρες απο γκομενακια γαλακτος-αντε και κανα μιλφ-εχεις να μου προτεινεις? :smt003
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΩΝ έγραψε:στη δεκαετια του 30 θα ημουν με το Μεταξα, το Φρανκο και το Χιτλερ
Άβαταρ μέλους
αγνωστος γνωστος
Maniac poster

Δημοσ.: 13868
Εγγραφη: Ιανουάριος 4th, 2011, 2:50 am
Τοποθεσια: Μπουντρουμι
Το μέλος αγνωστος γνωστος, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό George_V » Ιούνιος 6th, 2012, 8:21 pm

αγνωστος γνωστος έγραψε:
NaturalProduct έγραψε:
αγνωστος γνωστος έγραψε: πρεπει να ναι πολυ μπλιαχ οι παραλιες γυμνιστων.σιγουρα δεν ειναι γεματες μοντελα οπως φανταζονται καποιοι... :smt003

καπου με βυζαρες απο γκομενακια γαλακτος-αντε και κανα μιλφ-εχεις να μου προτεινεις? :smt003

Χμμμμ... How about Mykonos??? :smt003 (απλά αγνόησε τους gay)...
Golden Age έγραψε:
George_V έγραψε:
Δεκτον ο Στάλιν εφαγε κοσμο... Αλλα εξηγησε μας την παρουσια του τοτενκοπφ και του Wolfsangel στην ΧΑ...

Έτσι γουστάρουμε ρε!
Άβαταρ μέλους
George_V
Maniac poster

Δημοσ.: 15814
Εγγραφη: Ιανουάριος 22nd, 2012, 12:42 pm
Τοποθεσια: Καλαμάτα
Το μέλος George_V, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό pasokos2009 » Ιούνιος 6th, 2012, 8:45 pm

αγνωστος γνωστος έγραψε:
NaturalProduct έγραψε:

αγκαλη χρυσης ακτης παρο
ειχα παει με συζυγο αλλιως θα την επεφτα σε ενα μωρακι π ειχε πεταξει εξω τα ομορφα του βυζακια
Άβαταρ μέλους
pasokos2009
Fast poster

Δημοσίευσηαπό αγνωστος γνωστος » Ιούνιος 6th, 2012, 8:47 pm

pasokos2009 έγραψε:
αγκαλη χρυσης ακτης παρο
ειχα παει με συζυγο αλλιως θα την επεφτα σε ενα μωρακι π ειχε πεταξει εξω τα ομορφα του βυζακια

εγω θα τα γλυφα και θα της ελεγα μετα να τα γλυψει και εκεινη.. :smt007
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΩΝ έγραψε:στη δεκαετια του 30 θα ημουν με το Μεταξα, το Φρανκο και το Χιτλερ
Άβαταρ μέλους
αγνωστος γνωστος
Maniac poster

Το μέλος αγνωστος γνωστος, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό pasokos2009 » Ιούνιος 6th, 2012, 8:51 pm

αγνωστος γνωστος έγραψε:
pasokos2009 έγραψε:
αγκαλη χρυσης ακτης παρο

εγω θα τα γλυφα και θα της ελεγα μετα να τα γλυψει και εκεινη.. :smt007

φανταζομουνα να ημουνα μονος
να της την επεφτα
το βραδυ ποτακι
και μετα να την εγλειφα ολοκληρη
Άβαταρ μέλους
pasokos2009
Fast poster

Δημοσίευσηαπό общие Ставрогина » Ιούνιος 6th, 2012, 9:35 pm

Ούτε να το σκέφτεστε, δεν έχετε το μενταλιτέ για γυμνισμό. θα φάτε ξύλο με τέτοια μυαλά.
Άβαταρ μέλους
общие Ставрогина
Μπιμπελό στρατηγίνα

Δημοσ.: 29953
Εγγραφη: Δεκέμβριος 24th, 2007, 6:23 pm
Τοποθεσια: Mars
Το μέλος общие Ставрогина, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό αγνωστος γνωστος » Ιούνιος 6th, 2012, 9:36 pm

εμεις ειμαστε για γυμνισμο δωματιου :lol:
Άβαταρ μέλους
αγνωστος γνωστος
Maniac poster

Δημοσίευσηαπό pasokos2009 » Ιούνιος 6th, 2012, 9:43 pm

Daria Pavlovna έγραψε: Ούτε να το σκέφτεστε, δεν έχετε το μενταλιτέ για γυμνισμό. θα φάτε ξύλο με τέτοια μυαλά.

οι γυναικες στο σεξ θελουν και ξυλιες
Άβαταρ μέλους
pasokos2009
Fast poster

Δημοσίευσηαπό XENA » Ιούνιος 6th, 2012, 9:45 pm

B_L έγραψε:
Xena είσαι μία Αγγούρω!

Ναι. Και θα συνεχίσεις να με τρως στη μάπα!
Άβαταρ μέλους
XENA
Extreme poster

Δημοσ.: 24241
Εγγραφη: Αύγουστος 26th, 2008, 3:29 am
Τοποθεσια: Στα όρη στ' άγρια βουνά.
Το μέλος XENA, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό B_L » Ιούνιος 6th, 2012, 9:47 pm

:sal9:
BorderLine
Άβαταρ μέλους
B_L
Casual Poster

Δημοσ.: 962
Εγγραφη: Φεβρουάριος 22nd, 2012, 8:27 pm
Τοποθεσια: Έξω από το μ... της μάνας μου!
Το μέλος B_L, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Red Hot Chili Lenin » Ιούνιος 6th, 2012, 9:49 pm

Xena έγραψε:
B_L έγραψε:
Xena είσαι μία Αγγούρω!

Αυτό το "θα με τρώς στη μάπα" μου κάνει ωραίους συνειρμούς :lol:
Προβλέψεις Οργιου το 2011 για το ΧΑΑ

Οργισμένος έγραψε: Εγω ψηφισα το : «Έντονο ανοδικο ξεσπασμα σε 1-2-3 μηνες.6.000 μοναδες το 2015. Εως το 2020 θα'χει ακουμπήσει ο ΓΔ τις 10.000 ΜΟΝΑΔΕΣ.»

Bullseye :lol:
Άβαταρ μέλους
Red Hot Chili Lenin
Extreme poster

Δημοσ.: 25232
Εγγραφη: Φεβρουάριος 29th, 2012, 10:31 am
Το μέλος Red Hot Chili Lenin, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό pasokos2009 » Ιούνιος 6th, 2012, 9:50 pm

Νεόπτωχος έγραψε:
Xena έγραψε:
B_L έγραψε:
Xena είσαι μία Αγγούρω!

Αυτό το "θα με τρώς στη μάπα" μου κάνει ωραίους συνειρμούς :lol:

MMMMMMMMMMM
Άβαταρ μέλους
pasokos2009
Fast poster

ΠροηγούμενηΕπόμενη

Επιστροφή στην Περί ανέμων και υδάτων

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Captn και 40 επισκέπτες