Πότε θα δώσει η ΧΑ τελεσίγραφο σε Γεωργιανούς;

Η πολιτική στην Ελλάδα.

Συντονιστές: Ομάδα συντονισμού.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 28 επισκέπτες

Re: Πότε θα δώσει η ΧΑ τελεσίγραφο σε Γεωργιανούς;

Δημοσίευσηαπό Vasya » Ιούλιος 9th, 2012, 12:01 pm

seleykos έγραψε:
troikanos έγραψε: Μόνο σε Πακιστανούς οι μαγκιές; Στους Γεωργιανούς και τους ''ομογενείς'' (βλέπε τους δύο νεκρούς ΔΙΑΣ) που σκοτώνουν αβέρτα τίποτα;

που να ξεχωρισεις Γεωργιανους απο Ρωσοποντιους

Ειναι αρκετα ευκολο. Οι Γεωργιανοι στην πλεοψιφια τους ή δεν μιλανε καθολου ή με τεραστια προφορα στα Ρωσικα. Οι Ρωσοποντιοι ακομα και αν καταγονται απο την Γεωργια κλπ μιλανε Ρωσικα αρκετα καλα γιατι εκει πηγανε στα Ρωσικα σχολια.
Αλλα ολα αυτα ειναι αδιαφορα για το θεμα εγκλιματικοτιτας τους. Ειναι θεμα νοοτροπιας των καυκασιων και ειδικα των Γεωργιανων. Αρα οποιας εθνηκοτιτας και να ειναι καποιος, αν η καταγογη του ειναι απο τον Καυκασο - ειναι potential crime.
Άβαταρ μέλους
Vasya
Fast poster

Δημοσ.: 1973
Εγγραφη: Μάρτιος 27th, 2011, 5:25 pm
Τοποθεσια: Λουμπιάνκα
Το μέλος Vasya, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό seleykos » Ιούλιος 9th, 2012, 12:05 pm

ας ελπισουμε οσοι εχουν ελληνικη καταγωγη να ξεκολησουν απο την ρωσοποντιήλα που κουβαλανε και οι αλλοι να φυγουν

και οποιος παει στρατο να φωναζει δυνατα και να υπογραφει δηλωση οτι

γαμιεται η Ρωσια η Γεωργια η Αρμενια το Καζακσταν το Τατζικισταν και η Μογγολια
Οι αρχαίοι Έλληνες φτιάξανε τον άριστο, οι φεουδάρχες τον ιππότη, οι αστοί τον τζέντλμαν, οι μεταδικτατορικοί ρωμιοί έφτιαξαν τον αριστερούτσο.
Πουτάνα κουτάλα του δημοσίου...
Άβαταρ μέλους
seleykos
Extreme poster

Δημοσ.: 33053
Εγγραφη: Δεκέμβριος 8th, 2006, 12:06 am
Τοποθεσια: Ἕλληνες, οὐ μειξοβάρβαροι οἰκοῦμεν
Το μέλος seleykos, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Vasya » Ιούλιος 9th, 2012, 12:11 pm

seleykos έγραψε: ας ελπισουμε οσοι εχουν ελληνικη καταγωγη να ξεκολησουν απο την ρωσοποντιήλα που κουβαλανε και οι αλλοι να φυγουν

και οποιος παει στρατο να φωναζει δυνατα και να υπογραφει δηλωση οτι

γαμιεται η Ρωσια η Γεωργια η Αρμενια το Καζακσταν το Τατζικισταν και η Μογγολια

:smt005 :smt005 :smt005
Η καημενη η Μογγολια τι σου φταιει, παρανοικε βαλκανογυφτε μου?
Άβαταρ μέλους
Vasya
Fast poster

Το μέλος Vasya, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό grek » Ιούλιος 9th, 2012, 12:12 pm

Υπερκουλτουριαρης έγραψε:
Στην Ελλαδα όταν λεμε "Ρωσους" εννοουμαι υπανθρωπους Γεωργιανους+υπανθρωπους ρωσοπόντιους.

>> υπανθρωπους ρωσοπόντιους
Εγώ είμαι ο ρωσοπόντιος (οπως με βαφτισαν εδω) και εσύ είσαι ο υπανθρωπος!!!
Γυρνα στο Καζακσταν ή στην Κερασουντα,δεν σε θελει κανενας εδω.

Μετρά το IQ σου - και αν είναι διψήφιο πήγαινε στο γιατρό!

>> δεν σε θελει κανενας εδω.
Τους ομοίους σου όμως λατρεύουν εδώ!
grek
New poster

Δημοσ.: 116
Εγγραφη: Ιούνιος 14th, 2012, 1:47 pm
Το μέλος grek, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Υπερκουλτουριαρης » Ιούλιος 9th, 2012, 12:18 pm

grek έγραψε:
Στην Ελλαδα όταν λεμε "Ρωσους" εννοουμαι υπανθρωπους Γεωργιανους+υπανθρωπους ρωσοπόντιους.

Eγω ειμαι το Eδω.
το παθος για την λευτερια ειναι δυνατοτερο απο ολα τα κελια
Άβαταρ μέλους
Υπερκουλτουριαρης
Crazy poster

Δημοσ.: 6773
Εγγραφη: Νοέμβριος 1st, 2011, 6:43 pm
Τοποθεσια: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Το μέλος Υπερκουλτουριαρης, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Lord Snow » Ιούλιος 9th, 2012, 12:19 pm

Υπερκουλτουριαρης έγραψε: Δυστυχως οι Γεωργιανοι οι περισσοτεροι ειναι με Ελληνικο διαβατηριο και λογαριαζονται ως Ελληνες(η "εγχωρια" εγκληματικοτητα ειναι αποκλειστικα γυφτοι και ρωσοπόντιοι,αρα οχι και τοσο εγχωρια).Όποιος πηγε φανταρος γυρω στο 2000 θα θυμαται πως στα κεντρα εκπαιδευσεως ο 1 στους 2 ηταν Γεωργιανος "παλλινοστουντα"ς που εκανε 3μηνο(απο το σπιτι του).
Οι Αρμενιοι ειναι μια χαρα ανθρωποι,πολιτισμενοι και εργατικοι,ενω φυλετικα ειναι συγγενεις του Ελληνισμου.

Ειχαμε ενα απιστευτο κομματι στο κεντρο. Αναφορα λοχου (μπροστα στην εισοδο) κι αυτος να σκαει με το σωβρακο και την πετσετα οδευοντας προς τα μπανια :smt005 . Ο διοικητης ειχε απελπιστει, σε καποια φαση ειχε πει ''μην τον κοιτατε'' :smt005 . Ενα βραδυ επιασε τον κωλο της καραβανους που ηταν στην πυλη και αυτη εκανε μανουρα. Παει να τον στριμωξει ενας αξιωματικος και αυτος του λεει το αμιμητο ''κατσε καλα γιατι θα σου φερω 5 κολλητους με καλασνικοφ'' :smt005 :smt005 . Επαιζε αλλος ενας αλλα αυτος δεν εκανε καλο σοου, ηταν ησυχος. Ειχε υπηρετησει και στην Τσετσενια. Μια μερα μας εδειξε φωτο μπροστα απο κατι πτωματα..
I remember long ago
When the sun was shining
And all the stars were bright all through the night
In the wake of this madness, as I held you tight
So long ago...
Άβαταρ μέλους
Lord Snow
Maniac poster

Δημοσ.: 16899
Εγγραφη: Ιούνιος 27th, 2011, 3:41 pm
Το μέλος Lord Snow, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Μενεμενλής » Ιούλιος 9th, 2012, 12:26 pm

grek έγραψε:

Eγω ειμαι το Eδω.

Ουργκ
Άβαταρ μέλους
Μενεμενλής
New poster

Δημοσ.: 472
Εγγραφη: Απρίλιος 27th, 2012, 1:36 pm
Το μέλος Μενεμενλής, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Wallonien » Ιούλιος 9th, 2012, 4:53 pm

Anarxiare! έγραψε: Τώρα που το σκέφτομαι με ενόχλησε και εμένα αυτή η σκέψη.

Ας απαντήσει κάποιος της Χρυσής Αυγής. Αληθεύει ότι η Χρυσή Αυγή στρέφεται μόνο ενάντια στους πακιστανούς; Ελπίζω να διαψεύσει αυτήν την κατηγορία.

Στρέφεται εναντίον όλων των αλλοδαπών, άσχετα από εθνικότητα. Αλλά φυσικά αμα θέλετε να αντιμετωπίζει οπλισμένους πρέπει να την εξοπλίσετε κι' αυτή.
"Wenn ich das wort 'kultur' höre greife ich nach meinem luger"
Άβαταρ μέλους
Wallonien
New poster

Δημοσ.: 81
Εγγραφη: Μάιος 9th, 2012, 11:30 am
Το μέλος Wallonien, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Lord Snow » Ιούλιος 9th, 2012, 4:56 pm

Wallonien έγραψε:

Ας απαντήσει κάποιος της Χρυσής Αυγής. Αληθεύει ότι η Χρυσή Αυγή στρέφεται μόνο ενάντια στους πακιστανούς; Ελπίζω να διαψεύσει αυτήν την κατηγορία.

Στρέφεται εναντίον όλων των αλλοδαπών, άσχετα από εθνικότητα. Αλλά φυσικά αμα θέλετε να αντιμετωπίζει οπλισμένους πρέπει να την εξοπλίσετε κι' αυτή.

kokoko
I remember long ago
When the sun was shining
And all the stars were bright all through the night
In the wake of this madness, as I held you tight
So long ago...
Άβαταρ μέλους
Lord Snow
Maniac poster

Δημοσ.: 16899
Εγγραφη: Ιούνιος 27th, 2011, 3:41 pm
Το μέλος Lord Snow, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Athlon » Ιούλιος 9th, 2012, 5:01 pm

troikanos έγραψε: Μόνο σε Πακιστανούς οι μαγκιές; Στους Γεωργιανούς και τους ''ομογενείς'' (βλέπε τους δύο νεκρούς ΔΙΑΣ) που σκοτώνουν αβέρτα τίποτα;

είναι τώρα σοβαρή κριτική γιατί δεν παίρνει πάνω του ολόκληρη την ασφάλεια της χώρας ένα πολιτικό κόμμα; "Λογική" και κόντρες νηπιαγωγείου αφου δεν είσαι αστροναύτης δεν μπορείς να είσαι και πιλότος.
Άβαταρ μέλους
Athlon
Fast poster

Δημοσ.: 4639
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 13th, 2006, 2:35 pm
Το μέλος Athlon, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό troikanos » Ιούλιος 9th, 2012, 6:30 pm

grek έγραψε:
>> ''ομογενών'' από την πρώην ΕΣΣΔ
Μάλιστα! Τώρα και ομογενείς έγιναν λαθρομετανάστες και έξω από την Ελλάδα!
Σειρά θα έχουν τα κομμούνια και μετά οι αριστεροί ...
Ωραία πάμε!!!
Είναι τραγικό να ταυτίζεις μερικούς εγκληματίες με ΟΛΟ ΤΟ ΣΥΝΟΛΟ!
Κάθε εγκληματίας πρέπει να τιμωρείτε βάση του νόμου και όχι βάση της καταγωγής του!

Έχεις δίκιο στην κριτική σου αλλά εγώ δεν αποδίδω συλλογική ευθύνη. Η ερώτηση απευθύνεται μόνο σε χρυσαυγίτες. Υποτίθεται ότι θέλουν ''να ξεβρωμίσει η Ελλάδα'' και τα βάζουν με τους Ασιάτες ενώ για τα εγκλήματα των Γεωργιανών, των Αλβανών και των ''ομογενών'' (με πολλά εισαγωγικά) δεν λένε τίποτα. Φανταστείτε να είχαν σκοτώσει τους ΔΙΑΣ άλλης ασιατικής εθνικότητας εγκληματίες.
By the way δεν είμαι υπέρμαχος της τακτικής των χρυσαυγιτών να δίνουν τελεσίγραφα σε οποιονδήποτε μετανάστη και γιατί είναι φασιστικό.
Vasya έγραψε:Νταξει, ειναι ωραια η συζητηση σας αλλα εγω ακομα περιμενω απο τον topicstarter στοιχεια για τις "συμμοριες Ρωσων" εν Ελλαδι. :smt015

Τα ίδια με παραπάνω.
Wallonien έγραψε:

Αλλάξτε σώβρακα γιατί μυρίζουν περίεργα.Οι καφέ κηλίδες τι είναι;
Nikos1451 έγραψε: «Ομογενής» είμαι κι εγώ. Άσε τη χρυσή αυγή και έλα να με διώξεις.

Δες παραπάνω. Όσο για την μαγκιά σου μπορεί να σου κοπεί και απότομα. Μάλλον σου κόπηκε μαζί με τα άτοκα δάνεια για αγορά κατοικίας, τα επιπλέον μόρια που είχατε σκανδαλωδώς στο ΑΣΕΠ, τα λαθραί8α τσιγάρα στις λαϊκές, η τρίμηννη ''θητεία'' στον στρατό.
Πήγαινε κάνε 23 μήνες στον στρατό όπως έκανα εγώ και μετά απάντησε πάλι στο θέμα. Είσασταν (μπορεί και να είστε ακόμα) μία προνομιούχα ομάδα ''παλινοστούντων'' ''ομογενών'' μεταναστών Πολύ σας παραχάιδεψε η Ελλάδα.
Προβοκάτουρα έγραψε:Με τι καρδιά βρε Δένδια μας
μέσα στη Βίλλα μπήκες
και τα γραφεία του αρχηγού
κατέληξαν με τρύπες;

Δηλώνω υπεύθυνα ότι δεν είμαι στη λίστα Λαγκάρντ
Άβαταρ μέλους
troikanos
Fast poster

Δημοσ.: 4480
Εγγραφη: Ιούνιος 14th, 2012, 9:58 am
Το μέλος troikanos, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Nikos1451 » Ιούλιος 9th, 2012, 7:41 pm

Άτοκο δάνειο δεν πήρα, μόρια επιπλέον δεν είχα, με εμπόριο δεν ασχολήθηκα, θητεία έκανα δωδεκάμηνη Ι1. Και επαναλαμβάνω, αν δεν σου αρέσει που βρίσκομαι στην Ελλάδα έλα να με διώξεις.
ΤΟ ΑΡΧΕΓΟΝΟΝ ΣΚΟΤΟΣ ΚΑΤΑΦΘΑΝΕΙ ΔΙΑ ΝΑ ΑΦΑΝΙΣΕΙ ΤΙΣ ΣΚΙΕΣ
Άβαταρ μέλους
Nikos1451
Fast poster

Δημοσ.: 4027
Εγγραφη: Ιανουάριος 22nd, 2009, 10:51 pm
Το μέλος Nikos1451, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό troikanos » Ιούλιος 9th, 2012, 8:14 pm

Nikos1451 έγραψε: Άτοκο δάνειο δεν πήρα, μόρια επιπλέον δεν είχα, με εμπόριο δεν ασχολήθηκα, θητεία έκανα δωδεκάμηνη Ι1. Και επαναλαμβάνω, αν δεν σου αρέσει που βρίσκομαι στην Ελλάδα έλα να με διώξεις.

Διάβασες τα παραπάνω ή θα συνεχίσεις; Όσο για το διώξιμο, μπορεί να γίνει κι αυτό αν ανοίξει ο φάκελος των ελληνοποιήσεων.
Προβοκάτουρα έγραψε:Με τι καρδιά βρε Δένδια μας
μέσα στη Βίλλα μπήκες
και τα γραφεία του αρχηγού
κατέληξαν με τρύπες;

Δηλώνω υπεύθυνα ότι δεν είμαι στη λίστα Λαγκάρντ
Άβαταρ μέλους
troikanos
Fast poster

Δημοσ.: 4480
Εγγραφη: Ιούνιος 14th, 2012, 9:58 am
Το μέλος troikanos, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Nikos1451 » Ιούλιος 9th, 2012, 8:16 pm

Απλά είσαι απληροφόρητος και κάνεις αυθαίρετες γενικεύσεις. Όσο δε για τις ελληνοποιήσεις, όταν φύγει όλη η ελληνόφωνη μούργα από τη χώρα είμαι πρόθυμος να αυτοεξοριστώ. Μέχρι τότε θα κάτσω όμως.
ΤΟ ΑΡΧΕΓΟΝΟΝ ΣΚΟΤΟΣ ΚΑΤΑΦΘΑΝΕΙ ΔΙΑ ΝΑ ΑΦΑΝΙΣΕΙ ΤΙΣ ΣΚΙΕΣ
Άβαταρ μέλους
Nikos1451
Fast poster

Δημοσ.: 4027
Εγγραφη: Ιανουάριος 22nd, 2009, 10:51 pm
Το μέλος Nikos1451, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Vasya » Ιούλιος 9th, 2012, 8:30 pm

Nikos1451 έγραψε: Απλά είσαι απληροφόρητος και κάνεις αυθαίρετες γενικεύσεις. Όσο δε για τις ελληνοποιήσεις, όταν φύγει όλη η ελληνόφωνη μούργα από τη χώρα είμαι πρόθυμος να αυτοεξοριστώ. Μέχρι τότε θα κάτσω όμως.

:smt023
Άβαταρ μέλους
Vasya
Fast poster

ΠροηγούμενηΕπόμενη

Επιστροφή στην Εσωτερική πολιτική

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 28 επισκέπτες