Ασκησεις για τα ποδια

Αθλητικά νέα, ομάδες, αγωνιστικές, αποτελέσματα.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες

Re: Ασκησεις για τα ποδια

Δημοσίευσηαπό enterprise-psi » Αύγουστος 3rd, 2012, 6:42 am

ZoSo έγραψε: Amelia, δεν καταλαβα την ασκηση με την μπαλα (εχω ηδη μια, οποτε καλο μου ακουγεται). Οχι απλα ωραια, θεα ειναι :smt007 :smt007 :smt007 . Αυτη επιμενει οτι χρειαζεται να χασει κιλα, εμενα μου φαινεται τελεια (απαντηση και στο rottweiller, εγω προσωπικα δεν περιμενω να δω καποιο αποτελεσμα, απλα δε χανω ευκαιρια να ειμαι μαζι της :roll: )

Εικόνα
υπερόπλο | Pod Log | drums
We believe in the systematic understanding of the physical world through observation and experimentation, through argument and debate, but, most of all, freedom of will.
Άβαταρ μέλους
enterprise-psi
Extreme poster

Δημοσ.: 25162
Εγγραφη: Δεκέμβριος 26th, 2002, 3:56 am
Τοποθεσια: sector 001
Το μέλος enterprise-psi, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Edmund » Αύγουστος 3rd, 2012, 6:46 am

ZoSo έγραψε: Μια φιλη μου θελει να χασει κιλα κυριως απο τα ποδια της και με εστεψε personal trainer. Τι εχετε να μου προτεινετε? Ξεκινηστε και απο τα πολυ βασικα οπως τρεξιμο και βλεπουμε :D

Να κόψει τη μάσα και να αφήσει τις ...ασκήσεις για τα πόδια :lol:
Εγώ κιλά έχασα όταν έκοψα τη μασαμπούκα
Και ας περπατάω ένα τρίωρο τη μέρα τουλάχιστον
Κινούμαι πάντα αντίθετα σε σχέση με τις μάζες
Έχω βγάλει από τα μάτια μου τις γάζες
Άβαταρ μέλους
Edmund
Extreme poster

Δημοσ.: 31360
Εγγραφη: Ιούλιος 12th, 2007, 10:29 am
Τοποθεσια: Μέγαρο Μαξίμου
Το μέλος Edmund, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό ZoSo » Αύγουστος 3rd, 2012, 1:25 pm

Δεν εχει καποια επιπλεον κιλα να χασει, απλα ειναι χαζη οπως ολες και πιστευει οτι εχει. Γι'αυτο δε ρωτησα πως θα εχει αποτελεσμα αλλα μονο ασκησεις για να εχουμε να λεμε...

Πσι, δεν ειμαι σε αυτη τη ζωνη, αλλα θα περασω τον alexandroso και Karababa μαζι στα ποστ για να εξηγησω την κατασταση :P
Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man to fish; and you can sell him fishing equipment.
Άβαταρ μέλους
ZoSo
Casual Poster

Δημοσ.: 891
Εγγραφη: Αύγουστος 13th, 2011, 1:48 am
Το μέλος ZoSo, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό anemos1978 » Αύγουστος 3rd, 2012, 4:45 pm

Edmund έγραψε: Να κόψει τη μάσα και να αφήσει τις ...ασκήσεις για τα πόδια :lol:
Εγώ κιλά έχασα όταν έκοψα τη μασαμπούκα

Ακριβώς έτσι.
Η άσκηση χρειάζεται βέβαια.
Έκαστος τόπος έχει την πληγήν του,η Αγγλία την ομίχλην,η Αίγυπτος τας οφθαλμίας,η Βλαχία τας ακρίδας και η Ελλάς τον πατριωτισμόν.
anemos1978
Crazy poster

Δημοσ.: 5378
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 8th, 2008, 1:52 pm
Το μέλος anemos1978, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Rottweiler » Αύγουστος 3rd, 2012, 9:27 pm

anemos1978 έγραψε:

Ακριβώς έτσι.
Η άσκηση χρειάζεται βέβαια.

Η σωστή άσκηση χρειάζεται

Όστις κατέστησε εαυτόν σκώληκα ας μη παραπονείται εάν τον καταπατούν»
Άβαταρ μέλους
Rottweiler
Crazy poster

Δημοσ.: 7340
Εγγραφη: Ιούλιος 21st, 2007, 9:09 pm
Το μέλος Rottweiler, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Amelia Blanchard » Αύγουστος 4th, 2012, 3:59 pm

Edmund έγραψε:
Να κόψει τη μάσα και να αφήσει τις ...ασκήσεις για τα πόδια :lol:

Όλων τα ποστ ανέφερα "και διατροφή".

@ Ρε enterprise, μην του λες τέτοια του παιδιού. Όρμα Zoso!
Δε θέλω αλήθεια, μαγεία θέλω.
Άβαταρ μέλους
Amelia Blanchard
Crazy poster

Δημοσ.: 5906
Εγγραφη: Ιανουάριος 21st, 2012, 6:01 pm
Τοποθεσια: Underworld
Το μέλος Amelia Blanchard, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Chimaera » Αύγουστος 4th, 2012, 4:16 pm

δεν υπάρχει δυνατότητα για κολύμβηση; εγώ σήμερα κολύμπησα πρώτη φορά μετά από χρόνια με βατραχοπέδιλα, κι ένιωσα επιτέλους ότι κάτι γίνεται.
ουστ/σουτ
Άβαταρ μέλους
Chimaera
In.Flux.

Δημοσ.: 7414
Εγγραφη: Ιανουάριος 25th, 2011, 3:29 pm
Το μέλος Chimaera, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Amelia Blanchard » Αύγουστος 4th, 2012, 4:16 pm

Σωστή... Πάρτην για ένα μπανάκι :smt049
Δε θέλω αλήθεια, μαγεία θέλω.
Άβαταρ μέλους
Amelia Blanchard
Crazy poster

Δημοσ.: 5906
Εγγραφη: Ιανουάριος 21st, 2012, 6:01 pm
Τοποθεσια: Underworld
Το μέλος Amelia Blanchard, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό ZoSo » Αύγουστος 5th, 2012, 8:33 pm

Μου ειπε οτι θελει να αρχισει απο Σεπτεμβιο η μπορει πιο νωρις αν βρει χρονο, οποτε δε νομιζω για μπανιο.
Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man to fish; and you can sell him fishing equipment.
Άβαταρ μέλους
ZoSo
Casual Poster

Δημοσ.: 891
Εγγραφη: Αύγουστος 13th, 2011, 1:48 am
Το μέλος ZoSo, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Rottweiler » Αύγουστος 5th, 2012, 8:46 pm

ZoSo έγραψε: Μου ειπε οτι θελει να αρχισει απο Σεπτεμβιο η μπορει πιο νωρις αν βρει χρονο, οποτε δε νομιζω για μπανιο.

ούτε να γυμναστεί βλέπω αλλά λέμε τώρα.

Όστις κατέστησε εαυτόν σκώληκα ας μη παραπονείται εάν τον καταπατούν»
Άβαταρ μέλους
Rottweiler
Crazy poster

Δημοσ.: 7340
Εγγραφη: Ιούλιος 21st, 2007, 9:09 pm
Το μέλος Rottweiler, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό FallenAngel » Αύγουστος 5th, 2012, 8:47 pm

ZoSo έγραψε: Μια φιλη μου θελει να χασει κιλα κυριως απο τα ποδια της και με εστεψε personal trainer. Τι εχετε να μου προτεινετε? Ξεκινηστε και απο τα πολυ βασικα οπως τρεξιμο και βλεπουμε :D

Εικόνα
είναι γραμμένο η αλήθεια των ανθρώπων είναι μια οφθαλμαπάτη
είναι γραμμένο ο θάνατος είναι μια όαση

(γουρδώνουμε το περπούτσι παραμοίρα και μουσικούς ορίζοντες ανοίγουμε)
Άβαταρ μέλους
FallenAngel
Λα τα μινόρια

Δημοσ.: 11949
Εγγραφη: Ιανουάριος 1st, 2009, 7:20 pm
Τοποθεσια: στο λυκόφως των θεών και των δαιμόνων...ενίοτε με τε γκομενέτε ο ντεκέ και με μεζέ
Το μέλος FallenAngel, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Ο Μουσαφίρης » Αύγουστος 19th, 2012, 7:17 pm

ZoSo έγραψε: Πσι, δεν ειμαι σε αυτη τη ζωνη, αλλα θα περασω τον alexandroso και Karababa μαζι στα ποστ για να εξηγησω την κατασταση :P
γράφε συ κι εμείς διαβάζουμε :lol: , φωτό απαραίτητες, το θέλουμε φωτορομάντζο...
τση πέτρας την υπομονή βάλε στο νου θεμέλιο
κι ότι θα πεις με το θυμό, καλιά 'ναι με το γέλιο

Ενοχλώ; Δεν ενοχλώ.
Πα πα πα
Τι πώς πού;
ν' αλλάξει νικ ο Ίζνος, μπας να κάνουμε κανά πολλ; :p2:
Άβαταρ μέλους
Ο Μουσαφίρης
Maniac poster

Δημοσ.: 12593
Εγγραφη: Απρίλιος 1st, 2011, 7:56 pm
Τοποθεσια: κάπου-κάπου
Το μέλος Ο Μουσαφίρης, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό CTAΛKEP » Αύγουστος 20th, 2012, 9:39 am

Η φίλη σου δεν πρόκειται να κάνει ποτέ τίποτα, απλά βρίσκει καταπραϋντικό να μεταθέτει την ευθύνη του (αντιλαμβανόμενου ως) προβλήματος σε σένα. Αν έχει σπίτι της πολυόργανο και διάδρομο και δεν έχει κάνει τον κόπο να ασχοληθεί να μάθει να τα στοιχειώδη σχετικά, χλωμό να κάνεις εσύ τη διαφορά.

Πες της να σταματήσει να τρώει γαριδάκια με προφιτερόλ και μπύρα για βραδινό, μάθε της να βρίσκει ασκήσεις για πόδια στο youtube, και μετά ασχολήσου με τίποτα πιο παραγωγικό.
يا حي الشهداء
Άβαταρ μέλους
CTAΛKEP
Fast poster

Δημοσ.: 2459
Εγγραφη: Ιανουάριος 2nd, 2011, 3:53 pm
Τοποθεσια: Θεσσαλονίκη
Το μέλος CTAΛKEP, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό λα'ι'κιστής » Αύγουστος 20th, 2012, 3:16 pm

CTAΛKEP έγραψε: Η φίλη σου δεν πρόκειται να κάνει ποτέ τίποτα, απλά βρίσκει καταπραϋντικό να μεταθέτει την ευθύνη του (αντιλαμβανόμενου ως) προβλήματος σε σένα. Αν έχει σπίτι της πολυόργανο και διάδρομο και δεν έχει κάνει τον κόπο να ασχοληθεί να μάθει να τα στοιχειώδη σχετικά, χλωμό να κάνεις εσύ τη διαφορά.

Πες της να σταματήσει να τρώει γαριδάκια με προφιτερόλ και μπύρα για βραδινό, μάθε της να βρίσκει ασκήσεις για πόδια στο youtube, και μετά ασχολήσου με τίποτα πιο παραγωγικό.

+1
Aν και κάτι παραγωγικό μπορεί να προκύψει με την εν λόγω κοπελιά κατά πως φαίνεται....!
Άβαταρ μέλους
λα'ι'κιστής
Fast poster

Δημοσ.: 1923
Εγγραφη: Ιούλιος 20th, 2011, 1:27 pm
Το μέλος λα'ι'κιστής, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Ο Μουσαφίρης » Αύγουστος 20th, 2012, 3:35 pm

σωστός ο Στάλκερ, αλλά μπορεί τα όργανα να τα 'χει σπίτι κάποιος απ' την υπόλοιπη οικογένεια.

Επίσης γιατί μας διαφεύγει η περίπτωσις η κοπελλίτσα να μη γουστάρει να μπλέξει με Ηρακλήδες και λοιπά μηχανήματα, αλλά να βλέπει στο Ζόζο μια πραγματική μηχανή του σεξ;
    Ξέρετε τώρα πώς είναι τα έφηβα, ντρέπονται να μιλήσουν στο αντίθετο φύλο και φέρνουν το πράμα γύρω-γύρω...
    τση πέτρας την υπομονή βάλε στο νου θεμέλιο
    κι ότι θα πεις με το θυμό, καλιά 'ναι με το γέλιο

Ενοχλώ; Δεν ενοχλώ.
    Πα πα πα
    Τι πώς πού;
    ν' αλλάξει νικ ο Ίζνος, μπας να κάνουμε κανά πολλ; :p2:
    Άβαταρ μέλους
    Ο Μουσαφίρης
    Maniac poster

Δημοσ.: 12593
    Εγγραφη: Απρίλιος 1st, 2011, 7:56 pm
    Τοποθεσια: κάπου-κάπου
    Το μέλος Ο Μουσαφίρης, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Προηγούμενη

Επιστροφή στην Αθλητικά

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες