Τι εστι Κοντοπιδης ,Σταν και Στικουδη

Εδώ συζητάμε ο,τιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις παρακάτω κατηγορίες.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Argouen, Ο άλλος μου εαυτός, Σουβλίτσα και 37 επισκέπτες

Τι εστι Κοντοπιδης ,Σταν και Στικουδη

Δημοσίευσηαπό fagano3 » Σεπτέμβριος 11th, 2013, 7:16 am

Επειδη λειπω μαλλον αρκετο καιρο αρχιζω και χανω επαφη με τα καλλιτεχνικα δρωμενα στην Ελλαδα.

Ενταξει την Στικουδη την εχω ακουσει μαλλον δει μια φορα σε βιντεο.Καλη ειναι ιδιως αν κλεισεις την φωνη.

Ο Κοντοπιδης τι ειναι;Πρεπει να ειναι μεγαλη μορφη αλλα περισσοτερα δεν ξερω.

Ο Σταν ποιος ειναι;

Βρηκα μονο αυτο το φριχτο βιντεο και χρειαστηκα μετα να δω 5 φορες αυτο

για να συνελθω απο το θρηνο της Σερταπ.
http://nihilspot.blogspot.com

Und wenn ich dich lieb habe, was geht's dich an?
Άβαταρ μέλους
fagano3
Crazy poster

Δημοσ.: 8362
Εγγραφη: Ιούνιος 30th, 2006, 9:07 pm
Τοποθεσια: NRW
Το μέλος fagano3, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Re: Τι εστι Κοντοπιδης ,Σταν και Στικουδη

Δημοσίευσηαπό Perseus » Σεπτέμβριος 11th, 2013, 7:40 am

η Στικουδη που ειναι ρε τσογλανε?

εκανα αναφορα για το μηνυμα .
"επίσεις υπήρχε ένας μικρός συνωστισμός Εβραίων έξω από τους παραδοσιακούς φούρνους σε διάφορες πόλεις της Γερμανίας και της Πολωνίας..."
Υποκλινομαι...
Άβαταρ μέλους
Perseus
Extreme poster

Δημοσ.: 39565
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 18th, 2004, 12:12 am
Το μέλος Perseus, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό fagano3 » Σεπτέμβριος 11th, 2013, 7:46 am

Perseus έγραψε: η Στικουδη που ειναι ρε τσογλανε?

εκανα αναφορα για το μηνυμα .

Αχαριστε.Δεν σου αρεσε το βιντεακι με τα τζιν;

Παρε και ενα με Στικουδη

http://nihilspot.blogspot.com

Und wenn ich dich lieb habe, was geht's dich an?
Άβαταρ μέλους
fagano3
Crazy poster

Δημοσ.: 8362
Εγγραφη: Ιούνιος 30th, 2006, 9:07 pm
Τοποθεσια: NRW
Το μέλος fagano3, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Mercury » Σεπτέμβριος 11th, 2013, 8:12 am

fagano3 έγραψε:
Ο Σταν ποιος ειναι;

Αυτός ο Σταν σαν ποντικομαμη είναι. Απορώ γιατί πλασάρεται σαν ωράιος.
Άβαταρ μέλους
Mercury
Extreme poster

Δημοσ.: 24157
Εγγραφη: Ιανουάριος 30th, 2007, 11:01 pm
Τοποθεσια: Εθνικιστάν
Το μέλος Mercury, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό antisocial » Σεπτέμβριος 11th, 2013, 8:36 am

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
antisocial
Maniac poster

Δημοσ.: 11264
Εγγραφη: Μάρτιος 31st, 2011, 1:06 pm
Το μέλος antisocial, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Mr X » Σεπτέμβριος 11th, 2013, 11:17 am

Δεν χανεις και τιποτα που δεν τους ξερεις.Αληθεια ποσοι θυμουνται τον Τριανταφυλλο ή την Στελλα Γεωργιαδου?
gdata έγραψε: Χωρίς Θεό δεν υπάρχει ζήτημα ελεύθερης βούλησης, είσαι στο μάτριξ
Άβαταρ μέλους
Mr X
New poster

Δημοσ.: 383
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 10th, 2013, 11:26 am
Το μέλος Mr X, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό BiggusDickus » Σεπτέμβριος 11th, 2013, 11:24 am

Ο Κοντοπίδης εχει χαβαλέ. Αυτή η εντελώς λέχρα persona που έχει δημιουργήσει με διασκεδάζει
I'm involved in an obscure and complex version of poker in a pitch dark room, with blank cards, for infinite stakes, with a dealer who won't tell you the rules, and who smiles all the time.
Άβαταρ μέλους
BiggusDickus
Crazy poster

Δημοσ.: 8146
Εγγραφη: Μάιος 9th, 2006, 11:59 pm
Το μέλος BiggusDickus, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Custom_F » Σεπτέμβριος 11th, 2013, 7:08 pm

Mr X έγραψε: Δεν χανεις και τιποτα που δεν τους ξερεις.Αληθεια ποσοι θυμουνται τον Τριανταφυλλο ή την Στελλα Γεωργιαδου?

"Μα βλέπω κάτι όνειρα..." Τριαντάφυλλος

"Τώρα μου μιλάει, τώρα με φιλάει, τώρα μου..." Στέλλα

Τον Κοντοτετοιο δεν τον ξερω, τη Στικουδη "να" και που την ξέρω ο Σταν ομως όσο έχω ακουσει δε 'ν' κακός.
Κουρκούας έγραψε:
έχω φάει κι εγώ ζβαν κάποτε και δυο φορές μπέργκερ σε μακντόναλντς αλλά αν το πω θα χαλάσει η εικόνα μου σ' αυτό το φόρουμ
Άβαταρ μέλους
Custom_F
Fast poster

Δημοσ.: 1067
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 7th, 2013, 11:17 pm
Το μέλος Custom_F, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό LongTom » Σεπτέμβριος 11th, 2013, 7:20 pm

Εδώ κολλάει ο τίτλος:Tα ύστερα του κόσμου...
LongTom
Fast poster

Δημοσ.: 1238
Εγγραφη: Νοέμβριος 8th, 2010, 8:56 am
Το μέλος LongTom, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό απόλυτος » Σεπτέμβριος 11th, 2013, 11:02 pm

fagano3 έγραψε: Ο Σταν ποιος ειναι;

Ένας σαλεμένος θαυμαστής του Σλιμ
τραγουδάρα... https://www.youtube.com/watch?v=0Xcbe4d63k4
Ε;
Άβαταρ μέλους
απόλυτος
New poster

Δημοσ.: 54
Εγγραφη: Μάιος 2nd, 2003, 10:58 pm
Τοποθεσια: εδώ
Το μέλος απόλυτος, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Hope » Σεπτέμβριος 12th, 2013, 1:31 am

απόλυτος έγραψε:
fagano3 έγραψε: Ο Σταν ποιος ειναι;

Ένας σαλεμένος θαυμαστής του Σλιμ
τραγουδάρα... https://www.youtube.com/watch?v=0Xcbe4d63k4

χα, καλό! πού το θυμήθηκες ρε παιδί μου;
είχα ρίξει κλάμα μ'αυτό το κομμάτι στα μικράτα μου
μετά βγήκε το thank you της Dido σε ένα παιχνίδι-καραόκε στο Playstation και το τραγουδούσαμε συνέχεια

Α, ρε, εποχές...
Συ μπαξές κι εγω φυντάνι
Να σ'απαρνηθώ δεν κάνει
Άβαταρ μέλους
Hope
Cherry blossom moderator - Στην ομάδα από το '13

Δημοσ.: 6011
Εγγραφη: Απρίλιος 19th, 2010, 8:22 pm
Το μέλος Hope, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Επιστροφή στην Περί ανέμων και υδάτων

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Argouen, Ο άλλος μου εαυτός, Σουβλίτσα και 37 επισκέπτες