ΜΑΥΡΗ ΜΑΓΕΙΑ!!!

Παραφυσική, ανεξήγητα φαινόμενα.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες

Re: ΜΑΥΡΗ ΜΑΓΕΙΑ!!!

Δημοσίευσηαπό Τεν τεν » Μάιος 15th, 2010, 8:54 pm

danai έγραψε:γεια σας να ρωτησω κατι;αν ξερει κανεις; αν ξερει καποιος αν βρεις στο κηπο θαμμενα 3 λεπιδες ξυραφακια τι μπορει να σημαινει; ειμαστε 3 αδερφια

¨εχεις κανα αξύριστο στην γειτονιά;
Πρόσεξε τον.
"That is not dead which can eternal lie,
And with strange aeons even death may die."
Άβαταρ μέλους
Τεν τεν
Maniac poster

Δημοσ.: 11356
Εγγραφη: Ιούλιος 4th, 2009, 5:39 pm
Τοποθεσια: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Το μέλος Τεν τεν, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Ουγκαμπουγκας » Μάιος 15th, 2010, 8:56 pm

παντως κατι μου λεει οτι νορμαλ απαντηση δεν προκειται να παρεις :lol:
''Είμαι ενας λύκος ανάμεσα στους αρουραίους της πόλης''
ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΡΗΣ- ΜΙΑ ΖΩΗ ΠΟΛΕΜΟΣ
Άβαταρ μέλους
Ουγκαμπουγκας
Fast poster

Δημοσ.: 2061
Εγγραφη: Δεκέμβριος 13th, 2009, 5:09 pm
Το μέλος Ουγκαμπουγκας, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Saliveros » Μάιος 15th, 2010, 9:06 pm

danai έγραψε:γεια σας να ρωτησω κατι;αν ξερει κανεις; αν ξερει καποιος αν βρεις στο κηπο θαμμενα 3 λεπιδες ξυραφακια τι μπορει να σημαινει; ειμαστε 3 αδερφια

Εγώ έχω έναν ξάδερφο πυροσβέστη.
Τον θεωρω ιδιοφυη, φεσι απο το Φωσκολο δεν εχω δει ποτε, σκηνες σε καποιες ταινιες του που κανουν κοιλια η ειναι υπερβολικες μπορει αλλα συνολικα ταινια φεσι ποτε
Άβαταρ μέλους
Saliveros
Νονόγραμμος υπερσυντονιστής - Στην ομάδα από το '07

Δημοσ.: 38888
Εγγραφη: Ιούνιος 19th, 2007, 10:10 pm
Τοποθεσια: ΑΘΗΝΑ
Το μέλος Saliveros, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Ουγκαμπουγκας » Μάιος 15th, 2010, 9:08 pm

αστο πανω μου, θα λυσω εγω τα μαγια!!

''Είμαι ενας λύκος ανάμεσα στους αρουραίους της πόλης''
ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΡΗΣ- ΜΙΑ ΖΩΗ ΠΟΛΕΜΟΣ
Άβαταρ μέλους
Ουγκαμπουγκας
Fast poster

Δημοσ.: 2061
Εγγραφη: Δεκέμβριος 13th, 2009, 5:09 pm
Το μέλος Ουγκαμπουγκας, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό mel » Μάιος 15th, 2010, 9:23 pm

torero έγραψε:Αυτή είναι η πραγματική μαύρη μαγεία

Εικόνα

Όποιος έχει αυτό το μωρό και δεν του γλύφει το αιδοίο πρωί-βράδυ, ή άρρωστος είναι ή ηλίθιος... :smt055
Οι ιθαγενείς ινδιάνοι και οι καννίβαλοι είχαν για θεό και προσκυνούσαν τα ξόανα και τα τοτεμ
Οι πολιτισμένοι έχουν τα ζωγραφισμένα ξόανα και τα προσκυνάναι όπως οι καννίβαλοι τα δικά τους ξόανα
Άβαταρ μέλους
mel
New poster

Δημοσ.: 211
Εγγραφη: Μάρτιος 13th, 2010, 2:15 am
Το μέλος mel, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό deleted user » Μάιος 15th, 2010, 9:44 pm

mel έγραψε:
torero έγραψε:Αυτή είναι η πραγματική μαύρη μαγεία

Εικόνα

Όποιος έχει αυτό το μωρό και δεν του γλύφει το αιδοίο πρωί-βράδυ, ή άρρωστος είναι ή ηλίθιος... :smt055

Τι βλακείες λες... Η προχθές ανακάλυψες το σεξ ή έχεις καεί από τις πολλές τσόντες. Σαν έφηβος που τον παίζει και προσπαθεί να φανταστεί πως να'ναι το μουνί.

Μα ειλικρινά, πώς κατάφερες μέσα σε μία σειρά να γράψεις ένα τόσο πολλαπλά βλακώδες μήνυμα;
Όλο εξωπραγματικές αηδιαστικές βλακείες λες.
ΤΟ ΜΕΛΟΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ

μηδενί δίκην δικάσης πριν αμφοίν μύθον ακούσης
κακίαν μίσει
η εμπιστοσύνη είναι η απόλυτη λυδία λίθος
CrocBlanc
Rider on the storm

Δημοσ.: 2174
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 21st, 2009, 9:57 pm
Το μέλος deleted user, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Citizen3000 » Μάιος 22nd, 2010, 8:50 am

Mel αν δεν είσαι κάτω απο 16-17
τότε πραγματικά είσαι άρρωστος..
Citizen3000
New poster

Δημοσ.: 89
Εγγραφη: Μάιος 22nd, 2010, 8:42 am
Το μέλος Citizen3000, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Re:

Δημοσίευσηαπό al1313ex » Μάιος 30th, 2010, 1:38 pm

banditaras έγραψε:E KAI??????????????!!!!?!?!?!!?!?!?!?!?!
Η Θεραπεία του καρκίνου είναι το πολύ θέμα 20 χρόνων. (πήγαινε μια βόλτα εδώ http://www.ud.com, να βοηθήσεις έμπρακτα τους ανθρώπους που έχουν καρκίνο).

Y.Γ Ο πατέρας μου, έχει μεταστατικό καρκίνο σε όλα του τα όργανα, είναι 42 κιλά, δεν έχει στομάχι και συκώτι (έγινε αφαίρεση όγκου 48Χ12 cm), και τυρρανιέται ένα χρόνο (όταν οι γιατροί είπαν το πολύ ένα μήνα). ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΘΕΟΣ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ. Βλέπεις ο γενναίος άνθρωπος προκαλεί την μοίρα του, δεν σκύβει οταν του έρθει η αναποδιά.

Σρυ ρε μαγκα δηλαδη δεν θελω να σε προσβαλω αλλα χωρις στομαχι τι τρωει?
Μπροστά από την καταστροφή ενός κράτους, κατά γενικό κανόνα, προηγείται εκφυλισμός των τρόπων και περιφρόνηση της θρησκείας-Εχουμε κκαι τα 2
Να καει, να καει το μπυουρδ3λ0 η βουλή
Άβαταρ μέλους
al1313ex
New poster

Δημοσ.: 23
Εγγραφη: Μάιος 30th, 2010, 12:07 pm
Το μέλος al1313ex, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Re:

Δημοσίευσηαπό al1313ex » Μάιος 30th, 2010, 1:42 pm

anathema έγραψε:paidia exi kanenas apo sas simetasxi se mauri mageia? :razz: an den xerete ti milate?
Prota apola yparxi??? :razz: Den pisteuw an den to dw

Ακου να σ πω. Μπορει να ωγενουν κατι δημοσιογραφοι της δεκαρας και να λενε οτι ειναι μπαρουφες αλλα ακομα και κοσμος πανεπιστιμιακης μορφωσης πιστευει.Προσωπικα εχω δει με τα ματια μ τι μπορει να κανει ι μαυρη μαγεια .αν εισαι περιεργοσ μην μπενεις σε περιεργα μονοπατια.1 σ λεω μονο και ακουσε με. αυτο το κολπο που δειχνουν σε κατι ταινιες με το ποτηρι που κινιται απο πεντε διναμεις των ψιχων λειτουργει.Μην το αναζητησεις
Μπροστά από την καταστροφή ενός κράτους, κατά γενικό κανόνα, προηγείται εκφυλισμός των τρόπων και περιφρόνηση της θρησκείας-Εχουμε κκαι τα 2
Άβαταρ μέλους
al1313ex
New poster

Το μέλος al1313ex, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό παρτιζάνος » Μάιος 30th, 2010, 2:46 pm

και μένα το ποτήρι μου κινείται γεμάτο τσίπουρο κι ακόμα δεν έχω πάθει τίποτε, μαλακίες λένε
κλασική περίπτωση βλάβης

γάμησα εγώ ικα
Vaffanculo ρε
κουθμμούνια τον ήπιατε στον γράμμο
αι παράτα μας χοντρομαλάκα
Άβαταρ μέλους
παρτιζάνος
Fast poster

Δημοσ.: 2252
Εγγραφη: Δεκέμβριος 5th, 2009, 1:43 am
Το μέλος παρτιζάνος, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό al1313ex » Μάιος 30th, 2010, 2:51 pm

xwris alkool re tsifti
Άβαταρ μέλους
al1313ex
New poster

Δημοσίευσηαπό παρτιζάνος » Μάιος 30th, 2010, 2:55 pm

al1313ex έγραψε:xwris alkool re tsifti

και πως να αντέξουμε να σε διαβάσουμε χωρίς τσίπρο μου λες;
κλασική περίπτωση βλάβης

γάμησα εγώ ικα
Vaffanculo ρε
κουθμμούνια τον ήπιατε στον γράμμο
αι παράτα μας χοντρομαλάκα
Άβαταρ μέλους
παρτιζάνος
Fast poster

Δημοσ.: 2252
Εγγραφη: Δεκέμβριος 5th, 2009, 1:43 am
Το μέλος παρτιζάνος, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό al1313ex » Μάιος 30th, 2010, 2:58 pm

δεν καταλαωαινο γτ εχεισ κολισει σε μενα προσοπικα αλλα μπορεις να διαβασεισ και χορις τσιπρο στο εγγιομαι
Άβαταρ μέλους
al1313ex
New poster

Δημοσίευσηαπό Benita » Ιούλιος 26th, 2010, 1:59 pm

Γεια σας ειμαι καινουργια στο Phorum, και θα ηθελα αν κανεις γνωριζει κατι περοσσοτερο για την μαυρη μαγεια. Εχω βρει εςω απο το σπιτι μου ενα σακκουλάκι το οποιο εχει κομμενα μαλια.
Benita
New poster

Δημοσ.: 1
Εγγραφη: Ιούλιος 26th, 2010, 1:49 pm
Το μέλος Benita, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό mastro » Ιούλιος 26th, 2010, 2:12 pm

Benita έγραψε:Γεια σας ειμαι καινουργια στο Phorum, και θα ηθελα αν κανεις γνωριζει κατι περοσσοτερο για την μαυρη μαγεια. Εχω βρει εςω απο το σπιτι μου ενα σακκουλάκι το οποιο εχει κομμενα μαλια.

Μη τα πιστεύεις βρε αυτά! Μόνο αν τα πιστεύεις έχεις λόγο να φοβάσαι :smt006
When comes the revolution, things will be different—not better, just different.
Άβαταρ μέλους
mastro
Fast poster

Δημοσ.: 3811
Εγγραφη: Απρίλιος 13th, 2007, 8:14 pm
Τοποθεσια: Carcosa
Το μέλος mastro, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

ΠροηγούμενηΕπόμενη

Επιστροφή στην Εναλλακτικές επιστήμες

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες