Να κάνω αποτρίχωση?

Εδώ συζητάμε ο,τιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις παρακάτω κατηγορίες.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: ~sandy~, Εθνικοφιλελευθερος και 46 επισκέπτες

Να κάνω αποτρίχωση?

Δημοσίευσηαπό Landser » Οκτώβριος 19th, 2007, 11:21 am

Να κάνω αποτρίχωση? Παρατήρησα ότι το καλοκαίρι, σχεδόν όλοι ήταν άτριχοι... πιτσιρικάδες, νέοι, γέροι... χαμός... μέχρι και τα πόδια τους ξύριζαν... τι trend είναι αυτό; Γουστάρουν οι γυναίκες τους άτριχους;
Πρέπει να είμαι και γυμνασμένος για να το κάνω, ή μπορώ να έχω και σκεμπέ? :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Landser
Fast poster

Δημοσ.: 1398
Εγγραφη: Ιούλιος 20th, 2006, 1:59 pm
Τοποθεσια: Huis Doorn
Το μέλος Landser, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό seleykos » Οκτώβριος 19th, 2007, 11:22 am

θα προτεινα να κανεις και μια ορθοσκοπιση για πιο δυνατα αποτελεσματα
Οι αρχαίοι Έλληνες φτιάξανε τον άριστο, οι φεουδάρχες τον ιππότη, οι αστοί τον τζέντλμαν, οι μεταδικτατορικοί ρωμιοί έφτιαξαν τον αριστερούτσο.
Πουτάνα κουτάλα του δημοσίου...
Άβαταρ μέλους
seleykos
Extreme poster

Δημοσ.: 33053
Εγγραφη: Δεκέμβριος 8th, 2006, 12:06 am
Τοποθεσια: Ἕλληνες, οὐ μειξοβάρβαροι οἰκοῦμεν
Το μέλος seleykos, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Re: Να κάνω αποτρίχωση?

Δημοσίευσηαπό figaro » Οκτώβριος 19th, 2007, 11:25 am

Landser έγραψε:Να κάνω αποτρίχωση? Παρατήρησα ότι το καλοκαίρι, σχεδόν όλοι ήταν άτριχοι... πιτσιρικάδες, νέοι, γέροι... χαμός... μέχρι και τα πόδια τους ξύριζαν... τι trend είναι αυτό; Γουστάρουν οι γυναίκες τους άτριχους;
Πρέπει να είμαι και γυμνασμένος για να το κάνω, ή μπορώ να έχω και σκεμπέ? :lol: :lol:

ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ, για το Θεό, δεν υπάρχει μεγαλύτερη αηδία από έναν άντρα που αποτριχώνεται.

Οσο για το σκεμπέ, ε, εντάξει, μέσα σε κάποια όρια κι αυτός. Προσωπικά με ξενερώνουν και οι σφίχτες που το σώμα του φωνάζει από χιλιόμετρα "έχω ρίξει τόνους ιδρώτα στο γυμναστήριο"
Και προχωρούσα μέσα στη νύχτα, χωρίς να γνωρίζω κανέναν, κι ούτε κανένας με γνώριζε...
Άβαταρ μέλους
figaro
Αγαπητό Συντονίστρια - Στην ομάδα από το '08

Δημοσ.: 8789
Εγγραφη: Ιανουάριος 31st, 2007, 11:15 pm
Το μέλος figaro, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό skeptikistis » Οκτώβριος 19th, 2007, 11:34 am

Εγώ ως γκέι τρελαίνομαι να βλέπω αποτριχωμένους άντρες. Θέλω να πιστεύω ότι όλοι οι αποτριχωμένοι είναι γκέι, ενώ η λογική μου λέει ότι στην πραγματικότητα αυτό δε συμβαίνει.

Όσο για σένα, αν κάνεις αποτρίχωση ένα είναι σίγουρο: ότι θα σε γουστάρουν περισσότερο οι ενεργητικοί γκέι. Για τις γυναίκες δεν ξέρω πώς σκέπτονται και δε μπορώ να απαντήσω.
Άβαταρ μέλους
skeptikistis
Fast poster

Δημοσ.: 3481
Εγγραφη: Ιούλιος 25th, 2007, 9:41 pm
Τοποθεσια: Αθήνα
Το μέλος skeptikistis, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό figaro » Οκτώβριος 19th, 2007, 11:36 am

skeptikistis έγραψε:Εγώ ως γκέι τρελαίνομαι να βλέπω αποτριχωμένους άντρες. Θέλω να πιστεύω ότι όλοι οι αποτριχωμένοι είναι γκέι, ενώ η λογική μου λέει ότι στην πραγματικότητα αυτό δε συμβαίνει.

Όσο για σένα, αν κάνεις αποτρίχωση ένα είναι σίγουρο: ότι θα σε γουστάρουν περισσότερο οι ενεργητικοί γκέι. Για τις γυναίκες δεν ξέρω πώς σκέπτονται και δε μπορώ να απαντήσω.

Βλέπεις Λάντσερ;; Θα έχεις περισσότερες εναλλακτικές. :smt005
Και προχωρούσα μέσα στη νύχτα, χωρίς να γνωρίζω κανέναν, κι ούτε κανένας με γνώριζε...
Άβαταρ μέλους
figaro

Το μέλος figaro, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό time » Οκτώβριος 19th, 2007, 11:39 am

skeptikistis έγραψε:αν κάνεις αποτρίχωση ένα είναι σίγουρο: ότι θα σε γουστάρουν περισσότερο οι ενεργητικοί γκέι. Για τις γυναίκες δεν ξέρω πώς σκέπτονται και δε μπορώ να απαντήσω.

Μπορεί να τον γουστάρουν και οι ενεργητικές γυναίκες... :smt003
Άβαταρ μέλους
time
Fast poster

Δημοσ.: 1509
Εγγραφη: Απρίλιος 24th, 2007, 1:47 pm
Το μέλος time, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό seleykos » Οκτώβριος 19th, 2007, 11:42 am

time έγραψε:
skeptikistis έγραψε:αν κάνεις αποτρίχωση ένα είναι σίγουρο: ότι θα σε γουστάρουν περισσότερο οι ενεργητικοί γκέι. Για τις γυναίκες δεν ξέρω πώς σκέπτονται και δε μπορώ να απαντήσω.

Μπορεί να τον γουστάρουν και οι ενεργητικές γυναίκες... :smt003

βιτσιοζεεε
σε ολα μεσα εισαι :smt005
Οι αρχαίοι Έλληνες φτιάξανε τον άριστο, οι φεουδάρχες τον ιππότη, οι αστοί τον τζέντλμαν, οι μεταδικτατορικοί ρωμιοί έφτιαξαν τον αριστερούτσο.
Άβαταρ μέλους
seleykos
Extreme poster

Το μέλος seleykos, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Landser » Οκτώβριος 19th, 2007, 11:43 am

seleykos έγραψε:θα προτεινα να κανεις και μια ορθοσκοπιση για πιο δυνατα αποτελεσματα

Χαχαχα! Σέλευκε αυτό δεν παίζει με τίποτα!

Μα γιατί συνάδελφοι; Οι αρχαίοι Έλληνες δεν έβαφαν τα μούσια τους; Οι σπαρτιάτες δεν πρόσεχαν την κόμη τους; Ο Περικλής δεν λάδωνε το σώμα του; Αυτά τα συντηρητικά είναι κατάλοιπα της εβραιογενούς θρησκείας μας...
Άβαταρ μέλους
Landser
Fast poster

Το μέλος Landser, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό figaro » Οκτώβριος 19th, 2007, 11:45 am

Landser έγραψε:Χαχαχα! Σέλευκε αυτό δεν παίζει με τίποτα!

Μα γιατί συνάδελφοι; Οι αρχαίοι Έλληνες δεν έβαφαν τα μούσια τους; Οι σπαρτιάτες δεν πρόσεχαν την κόμη τους; Ο Περικλής δεν λάδωνε το σώμα του; Αυτά τα συντηρητικά είναι κατάλοιπα της εβραιογενούς θρησκείας μας...

Αααααα, Λάντσερ δε μας τα λες καλάαααα... :smt003

Πάντως απ όσο ξέρω δεν αποτριχώνονταν οι αρχαίοι, σωστά;;
Άβαταρ μέλους
figaro

Δημοσίευσηαπό seleykos » Οκτώβριος 19th, 2007, 11:48 am

ξυριζαν ομως την @@τρυπιδα τους
Άβαταρ μέλους
seleykos
Extreme poster

Δημοσίευσηαπό Landser » Οκτώβριος 19th, 2007, 11:50 am

figaro έγραψε:Αααααα, Λάντσερ δε μας τα λες καλάαααα... :smt003

χαχαχα! για την ορθοσκόπιση μιλούσα βρε...

Δεν είμαι γκέι ρε όργια, αν και η γιαγιά μου λέει ότι έχω γυναικείο μούτρο... :lol: :lol:
Τελευταία επεξεργασία απο Landser την Οκτώβριος 19th, 2007, 11:52 am, επεξεργάστηκε 1 φορές συνολικά.
Άβαταρ μέλους
Landser
Fast poster

Δημοσίευσηαπό seleykos » Οκτώβριος 19th, 2007, 11:51 am

Landser έγραψε:

Δεν είναι γκέι ρε όργια, αν και η γιαγιά μου λέει ότι έχω γυναικείο μούτρο... :lol: :lol:

μμμμμμμμμμμμμμμ!!
ενδιαφερον
Άβαταρ μέλους
seleykos
Extreme poster

Δημοσίευσηαπό Landser » Οκτώβριος 19th, 2007, 11:58 am

Πάντως έχω δει πολύ κόσμο με ξυρισμένα πόδια... συνήθως αυτοί είναι και σφίχτες... πολύ μαλακία... συμφωνώ...

Ρε σεις σιγά μην αποτριχωθώ! Εγώ κατάγομαι από τον Λάμπρο Τζαβέλα τον αλβανοτουρκοφάγο!!! Πίσω και σας έφαγα ζαγάρια!!!
Άβαταρ μέλους
Landser
Fast poster

Δημοσίευσηαπό figaro » Οκτώβριος 19th, 2007, 12:02 pm

Landser έγραψε:

Δεν είμαι γκέι ρε όργια, αν και η γιαγιά μου λέει ότι έχω γυναικείο μούτρο... :lol: :lol:

Λοιπόν, με το γυναικείο μούτρο και την αποτρίχωση θα κάνεις θραύση το επόμενο καλοκαίρι. :wink:
Άβαταρ μέλους
figaro

Δημοσίευσηαπό seleykos » Οκτώβριος 19th, 2007, 12:08 pm

Landser έγραψε:Πάντως έχω δει πολύ κόσμο με ξυρισμένα πόδια... συνήθως αυτοί είναι και σφίχτες... πολύ μαλακία... συμφωνώ...

Ρε σεις σιγά μην αποτριχωθώ! Εγώ κατάγομαι από τον Λάμπρο Τζαβέλα τον αλβανοτουρκοφάγο!!! Πίσω και σας έφαγα ζαγάρια!!!

αινταααααααα
ετσι ετσι
Άβαταρ μέλους
seleykos
Extreme poster

Επόμενη

Επιστροφή στην Περί ανέμων και υδάτων

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: ~sandy~, Εθνικοφιλελευθερος και 46 επισκέπτες