Πριν πέσω να κοιμηθώ...

Νέες κυκλοφορίες, προτάσεις για νέα ακούσματα, κριτικές.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες

Πριν πέσω να κοιμηθώ...

Δημοσίευσηαπό Εγώ » Σεπτέμβριος 28th, 2014, 7:43 am

Τωρα μες στη νύστα μου διαπίστωσα οτι δεν υπάρχει ένα νήμα αντίστοιχο του όταν ξυπνάω το πρωί...!

Κάνω την αρχή, κι ευελπιστώ το νήμα να εξελιχθεί κάπως σαν anti-insomnia ντραγκ :P

κανονίστε κουφάλες μεταλάδες να 'ρχεστε τίποτα εδώ να μας βάζετε τα διαόλια σας και να μας φεύγει ο ύπνος
Εγώ
Fast poster

Δημοσ.: 4118
Εγγραφη: Μάιος 30th, 2013, 2:33 am
Το μέλος Εγώ, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Re: Πριν πέσω να κοιμηθώ...

Δημοσίευσηαπό νύχτα » Σεπτέμβριος 30th, 2014, 12:07 am

ωραία ιδέα
Άβαταρ μέλους
νύχτα
Crazy poster

Δημοσ.: 5042
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 19th, 2013, 1:38 pm
Το μέλος νύχτα, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό beria » Σεπτέμβριος 30th, 2014, 12:14 am

Άβαταρ μέλους
beria
Maniac poster

Δημοσ.: 15883
Εγγραφη: Φεβρουάριος 25th, 2005, 12:57 am
Το μέλος beria, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Πριν πέσω να κοιμηθώ...

Δημοσίευσηαπό Xena » Σεπτέμβριος 30th, 2014, 2:36 am

Γρηγόρης Μπιθικώτσης -Το θύμα ο Νικολός .wmv

http://youtu.be/gASCDoDGnW8
Άβαταρ μέλους
Xena
Extreme poster

Δημοσ.: 27904
Εγγραφη: Αύγουστος 26th, 2008, 4:29 am
Τοποθεσια: Στα όρη στ' άγρια βουνά.
Το μέλος Xena, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Randolph Carter » Σεπτέμβριος 30th, 2014, 9:35 am

:smt004
Το μέλος αποχώρησε για την Άγνωστη Καντάθ
Αν αργήσω,φάτε
https://www.youtube.com/watch?v=4bez05AT1u4
Άβαταρ μέλους
Randolph Carter
Crazy poster

Δημοσ.: 5672
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 24th, 2012, 10:20 am
Τοποθεσια: Στον δρόμο για την Καντάθ
Το μέλος Randolph Carter, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό νύχτα » Οκτώβριος 1st, 2014, 11:37 pm

Άβαταρ μέλους
νύχτα
Crazy poster

Δημοσ.: 5042
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 19th, 2013, 1:38 pm
Το μέλος νύχτα, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Ίφιδα » Οκτώβριος 2nd, 2014, 12:32 am

Άβαταρ μέλους
Ίφιδα
Extreme poster

Δημοσ.: 27993
Εγγραφη: Μάρτιος 5th, 2008, 7:19 pm
Τοποθεσια: Θεσσαλονίκη
Το μέλος Ίφιδα, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Κουρκούας » Οκτώβριος 2nd, 2014, 12:51 am

άμα βάλω πάολα θα με βρίσετε, έτσι;
Άβαταρ μέλους
Κουρκούας
O πρίγκηψ του γυφτολαϊκού

Δημοσ.: 32584
Εγγραφη: Απρίλιος 18th, 2006, 7:06 pm
Τοποθεσια: Θάλασσα
Το μέλος Κουρκούας, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ » Οκτώβριος 2nd, 2014, 1:00 am

Κουρκούας έγραψε: άμα βάλω πάολα θα με βρίσετε, έτσι;

εγώ όχι πάντως.
εντιτ
Άβαταρ μέλους
ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ
Fast poster

Δημοσ.: 2185
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 21st, 2013, 2:02 pm
Το μέλος ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Εγώ » Οκτώβριος 2nd, 2014, 2:20 am

αν το βάλεις σε σπόιλερ κανένα απολύτως πρόβλημα :lol:
Εγώ
Fast poster

Το μέλος Εγώ, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Εγώ » Οκτώβριος 2nd, 2014, 2:30 am

Nest - Across The Waters
Εγώ
Fast poster

Δημοσίευσηαπό beria » Οκτώβριος 2nd, 2014, 8:56 am

Άμα βάζεις Παολα πριν πέσεις να κοιμηθείς θες γιατρό, όχι βρισιμο
Άβαταρ μέλους
beria
Maniac poster

Δημοσ.: 15883
Εγγραφη: Φεβρουάριος 25th, 2005, 12:57 am
Το μέλος beria, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Κουρκούας » Οκτώβριος 2nd, 2014, 11:40 am

beria έγραψε:

Άμα βάζεις Παολα πριν πέσεις να κοιμηθείς θες γιατρό, όχι βρισιμο

Γιατί ρε συ; Αυτό δεν είναι νανουριστικό; (Το βάζω σε σπόιλερ, μη με κράξουν οι πχιοτικοί του νήματος.)

Μεγάλο κείμενο: εμφάνιση
Άβαταρ μέλους
Κουρκούας
O πρίγκηψ του γυφτολαϊκού

Δημοσ.: 32584
Εγγραφη: Απρίλιος 18th, 2006, 7:06 pm
Τοποθεσια: Θάλασσα
Το μέλος Κουρκούας, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Εγώ » Οκτώβριος 4th, 2014, 5:12 am

Pachelbel - Canon in D Major
Εγώ
Fast poster

Δημοσίευσηαπό bluerose » Οκτώβριος 4th, 2014, 10:18 pm

Άβαταρ μέλους
bluerose
Maniac poster

Δημοσ.: 11019
Εγγραφη: Αύγουστος 29th, 2014, 2:30 am
Το μέλος bluerose, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Επόμενη

Επιστροφή στην Μουσική

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες