Τι βλεπω τωρα στην τηλεοραδη

Κινηματογράφος (κριτικές και προτάσεις), τηλεόραση, ραδιόφωνο.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: atreu73, Papa John και 13 επισκέπτες

Τι βλεπω τωρα στην τηλεοραδη

Δημοσίευσηαπό Ορέστης_35 » Νοέμβριος 8th, 2017, 11:59 pm

Βλεπω Πακετο στον Αλφα. Πολυ συγκινητικη ιστορια.
Πάντα λοιπόν ο νικητής του νικημένου γράφει την ιστορία. Tο πρόσωπο του χτυπημένου παραλλάζει εκείνος που τον χτύπησε. Απ' τον κόσμο φεύγει ο αδύναμος, και πίσω μένει το ψέμα. Μ. Μπρεχτ
Ορέστης_35
Fast poster

Δημοσ.: 2652
Εγγραφη: Οκτώβριος 31st, 2015, 2:44 pm
Το μέλος Ορέστης_35, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Re: Τι βλέπω τώρα στην τηλεόραση

Δημοσίευσηαπό Juno » Νοέμβριος 9th, 2017, 12:10 am

Τώρα δεν βλέπω, αλλά το απόγευμα είδα το Matrix!
Συνδρομητική!
Αριστερά σημαίνει φως. Το φως της μολότωφ που σκάει.
Άβαταρ μέλους
Juno
Fast poster

Δημοσ.: 1138
Εγγραφη: Απρίλιος 26th, 2017, 10:56 am
Το μέλος Juno, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Re: Τι βλεπω τωρα στην τηλεοραδη

Δημοσίευσηαπό Ορέστης_35 » Νοέμβριος 9th, 2017, 12:20 am

Εκανα και λιγο ζαπιν στον αντ1. Παντα αντιπαθεστατος ο Παπαμιχαηλ.
Πάντα λοιπόν ο νικητής του νικημένου γράφει την ιστορία. Tο πρόσωπο του χτυπημένου παραλλάζει εκείνος που τον χτύπησε. Απ' τον κόσμο φεύγει ο αδύναμος, και πίσω μένει το ψέμα. Μ. Μπρεχτ
Ορέστης_35
Fast poster

Το μέλος Ορέστης_35, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Re: Τι βλέπω τώρα στην τηλεόραση

Δημοσίευσηαπό Juno » Νοέμβριος 9th, 2017, 12:27 am

Τα έχω κόψει αυτά τα κανάλια. Μόνον τα συνδρομητικά ακόμα και για ειδήσεις. Τα ελληνικά σου μαυρίζουν την ψυχή! Εθνική μιζέρια!
Αριστερά σημαίνει φως. Το φως της μολότωφ που σκάει.
Άβαταρ μέλους
Juno
Fast poster

Δημοσ.: 1138
Εγγραφη: Απρίλιος 26th, 2017, 10:56 am
Το μέλος Juno, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Ορέστης_35 » Νοέμβριος 9th, 2017, 1:39 am

Βλεπω συνεντευξη Βαρουφακη στον Α. Λεει οτι οι μισθοι θα συνεχισουν να φθινουν την επομενη δεκαετια και οτι το γκρεξιτ θα ερθει μονο του αφου πρωτα η Ελλαδα ερημοποιηθει.
Ορέστης_35
Fast poster

Δημοσίευσηαπό Ορέστης_35 » Νοέμβριος 9th, 2017, 1:54 am

Dr Martens φοραει;
Ορέστης_35
Fast poster

Δημοσίευσηαπό Papa John » Νοέμβριος 9th, 2017, 10:20 am

Βλέπω (έβλεπα) το Δε Βόις και συγκεκριμένα τα βυζιά της Παπαρίζου.
Άβαταρ μέλους
Papa John
Fast poster

Δημοσ.: 2130
Εγγραφη: Απρίλιος 25th, 2015, 11:37 pm
Το μέλος Papa John, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Ορέστης_35 » Νοέμβριος 25th, 2017, 11:54 pm

Βλεπω τη ρεβανς με τον Καφετζοπουλο. Ταινια του 83 για την κριση της αριστερας με πολλες αλλαξοκωλιες.

Μεσα στην ταινια ακουγεται αποσπασμα απο το taxi driver. Ειχε γυριστει αυτη η ταινιαρα τοτε ειχε παιχτει την ειχαν δει και τολμουσαν να βγαζουν ταινιες οι Ελληνες σκηνοθετες.
Ορέστης_35
Fast poster

Re: Τι βλεπω τωρα στην τηλεοραση

Δημοσίευσηαπό κουλούρι Θεσσαλονίκης » Νοέμβριος 25th, 2017, 11:56 pm

Ορέστης_35 έγραψε:Βλεπω τη ρεβανς με τον Καφετζοπουλο. Ταινια του 83 για την κριση της αριστερας με πολλες αλλαξοκωλιες .

Μεσα στην ταινια ακουγεται αποσπασμα απο το taxi driver. Ειχε γυριστει αυτη η ταινιαρα τοτε ειχε παιχτει την ειχαν δει και τολμουσαν να βγαζουν ταινιες οι Ελληνες σκηνοθετες.

λογικό!!
Τελευταία επεξεργασία απο κουλούρι Θεσσαλονίκης την Νοέμβριος 25th, 2017, 11:59 pm, επεξεργάστηκε 1 φορές συνολικά.
Αθεράπευτα όνειρα
Γαλήνεψε τώρα. Απελπίσου
Για μια φορά υστερινή.....
Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Maniac poster

Δημοσ.: 10088
Εγγραφη: Δεκέμβριος 21st, 2015, 8:54 am
Τοποθεσια: Αρτοποιείο
Το μέλος κουλούρι Θεσσαλονίκης, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Ορέστης_35 » Νοέμβριος 25th, 2017, 11:58 pm

Τελικα η αριστερα ηθελε double penetration αν αποσυμβολιζω σωστα.
Ορέστης_35
Fast poster

Δημοσίευσηαπό Ορέστης_35 » Νοέμβριος 26th, 2017, 1:00 am

Πες της χεσε μας κι εσυ με τα βυζια σου ρε Καφετζοπουλε! Ολη η αριστερα λιγουρηδες.
Ορέστης_35
Fast poster

Δημοσίευσηαπό Daje » Νοέμβριος 26th, 2017, 1:35 am

Βλπω (εβλεπα) Στην Υγεια Σας Παιδια στο Σκαι.
5-6 απιστευτες γκομεναρες εκ των οποιων 4 τις παντρευομουν με τυφλα ματια.
Φοβερη Ελληνικη μουσικη παρεπιπτοντως.
Άβαταρ μέλους
Daje
Crazy poster

Δημοσ.: 8563
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 1st, 2007, 12:25 pm
Το μέλος Daje, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό διαστημικο μπιζελι » Νοέμβριος 26th, 2017, 2:21 am

Μια φορά ένα 25χρονο με γείωσε.
Συζητούσαμε τι βλέπουμε στην τηλεόραση ... κι εγώ βλέπω αυτό, κι εγώ βλέπω εκείνο και τι χαρά πόσα κοινά έχουμε μέχρι που φτάσαμε και στο Σάββατο βράδυ και του λέω εγώ βλέπω αυτό και μου λέει "ααααα εγώ Σάββατο βράδυ βγαίνω ... τι τηλεόραση θα βλέπω;"

Μου ρθε αυτό το gap generation χαστούκι στη μάπα ούτε κι εγώ ξέρω με πόσα μίλια την ώρα.
Άβαταρ μέλους
διαστημικο μπιζελι
Crazy poster

Δημοσ.: 6925
Εγγραφη: Οκτώβριος 30th, 2012, 10:27 pm
Το μέλος διαστημικο μπιζελι, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Yochanan » Νοέμβριος 26th, 2017, 2:30 am

διαστημικο μπιζελι έγραψε: Μια φορά ένα 25χρονο με γείωσε.
Συζητούσαμε τι βλέπουμε στην τηλεόραση ... κι εγώ βλέπω αυτό, κι εγώ βλέπω εκείνο και τι χαρά πόσα κοινά έχουμε μέχρι που φτάσαμε και στο Σάββατο βράδυ και του λέω εγώ βλέπω αυτό και μου λέει "ααααα εγώ Σάββατο βράδυ βγαίνω ... τι τηλεόραση θα βλέπω;"

Μου ρθε αυτό το gap generation χαστούκι στη μάπα ούτε κι εγώ ξέρω με πόσα μίλια την ώρα.

25χρονος και βλέπει τηλεόραση;;; ελεος. τι άλλο θα ακούσουμε πχια. σε λίγο θα ρωτάει και πώς να ποστάρει στο σναπτσατ και το ινστα ή πώς να ιδρύσει μια φιντεκ σταρταπ.
I Yochanan have foresuffered all
enacted in the same phorum thread
I who protested at the Berlin Wall
And toured in Europe with the Grateful Dead
Άβαταρ μέλους
Yochanan
Extreme poster

Δημοσ.: 29802
Εγγραφη: Ιούνιος 3rd, 2005, 7:01 pm
Το μέλος Yochanan, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό διαστημικο μπιζελι » Νοέμβριος 26th, 2017, 2:32 am

Εκεί κόλλησες εσύ ή που μου την είπε;

Στηρίξτε ρε.... :smt010
Άβαταρ μέλους
διαστημικο μπιζελι
Crazy poster

Δημοσ.: 6925
Εγγραφη: Οκτώβριος 30th, 2012, 10:27 pm
Το μέλος διαστημικο μπιζελι, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Επόμενη

Επιστροφή στην Έβδομη τέχνη & ηλ. ΜΜΕ

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: atreu73, Papa John και 13 επισκέπτες