Θυμήστε μου το εξής cartoon:

Κινηματογράφος (κριτικές και προτάσεις), τηλεόραση, ραδιόφωνο.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες

Θυμήστε μου το εξής cartoon:

Δημοσίευσηαπό paizwgames » Δεκέμβριος 26th, 2017, 10:00 pm

Είναι ένα επεισόδιο που συνασπίζονται κακοί ήρωες (ο Σιλβέστερ, το Κογιότ κ.α) και κυνηγούν τα γνωστά που κυνηγούν πάντα.
Δεν το χω δει ποτέ, αλλά θυμάμαι το διαφήμιζε η τηλεόραση ότι υπήρχε.
Το ξέρει κανείς;
paizwgames
New poster

Δημοσ.: 497
Εγγραφη: Νοέμβριος 17th, 2017, 1:47 pm
Το μέλος paizwgames, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Re: Θυμήστε μου το εξής cartoon:

Δημοσίευσηαπό Yochanan » Δεκέμβριος 26th, 2017, 10:15 pm

Ξέρεις και το Τομ και Τζέρυ;
I Yochanan have foresuffered all
enacted in the same phorum thread
I who protested at the Berlin Wall
And toured in Europe with the Grateful Dead
Άβαταρ μέλους
Yochanan
Extreme poster

Δημοσ.: 29802
Εγγραφη: Ιούνιος 3rd, 2005, 7:01 pm
Το μέλος Yochanan, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό paizwgames » Δεκέμβριος 26th, 2017, 10:30 pm

Yochanan έγραψε: Ξέρεις και το Τομ και Τζέρυ;

Και τον Τομ και τον Τζέρυ.
paizwgames
New poster

Το μέλος paizwgames, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Yochanan » Δεκέμβριος 26th, 2017, 10:33 pm

paizwgames έγραψε:

Ε, ο Τζέρυ είναι εδώ.
I Yochanan have foresuffered all
enacted in the same phorum thread
I who protested at the Berlin Wall
And toured in Europe with the Grateful Dead
Άβαταρ μέλους
Yochanan
Extreme poster

Δημοσ.: 29802
Εγγραφη: Ιούνιος 3rd, 2005, 7:01 pm
Το μέλος Yochanan, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό paizwgames » Δεκέμβριος 26th, 2017, 10:48 pm

Αν δεν ξέρεις την απάντηση στο ερώτημά μου, ξεκουβάλα.
paizwgames
New poster

Δημοσίευσηαπό Συριζαίος » Δεκέμβριος 26th, 2017, 10:50 pm

Mαλλον Τομ και Τζερυ εννοει
Συριζαίος
Casual Poster

Δημοσ.: 728
Εγγραφη: Οκτώβριος 24th, 2017, 7:17 pm
Το μέλος Συριζαίος, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό paizwgames » Δεκέμβριος 27th, 2017, 1:00 am

Yochanan έγραψε:
paizwgames έγραψε:

Ε, ο Τζέρυ είναι εδώ.

Πλάκα έκανα ψηλέ, δεν σε ψάρωσα, έτσι; Εσύ δε μασάς. Μείνε στο θέμα, μου κάνεις παρέα. :D
paizwgames
New poster

Επιστροφή στην Έβδομη τέχνη & ηλ. ΜΜΕ

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες