πατριωτικά αναγνώσματα

Πεζογραφία, ποίηση, γλώσσα και γραπτός λόγος, βιβλία.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: cocosbb και 6 επισκέπτες

πατριωτικά αναγνώσματα

Δημοσίευσηαπό πατριώτης » Ιανουάριος 7th, 2017, 1:48 pm

χρειαζομαστε ενα θεμα με πατριωτικη λογοτεχνια

προτεινω για αρχη να διαβασετε
τους μυθους του βαλτου
τα απομνημονευματα του στρτηγου Μακρυγιανη

http://www.imlagada.gr/UsersFiles/admin ... ni_opt.pdf

πατριώτης
New poster

Δημοσ.: 11
Εγγραφη: Ιανουάριος 7th, 2017, 1:44 pm
Το μέλος πατριώτης, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Re: πατριωτικά αναγνώσματα

Δημοσίευσηαπό Γραφικός » Ιανουάριος 7th, 2017, 3:45 pm

Ή υπάρχει βιβλίο που δεν ξέρει το google, ή εννοείς να διαβάσουμε τους στίχους αυτού εδώ

ή μπερδεύεις τα μυστικά με τους μύθους.
Είμαι άρρωστος άνθρωπος... Είμαι κακός άνθρωπος. Άνθρωπος αποκρουστικός. Νομίζω πως μου πονάει το συκώτι.
Άβαταρ μέλους
Γραφικός
Fast poster

Δημοσ.: 1502
Εγγραφη: Δεκέμβριος 17th, 2012, 3:39 pm
Το μέλος Γραφικός, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό πατριώτης » Ιανουάριος 7th, 2017, 4:07 pm

Παυλος Μελας και ο Μακεδονικος Αγωνας(1904-1908)
εκδοσεις Πελασγος
πατριώτης
New poster

Δημοσ.: 11
Εγγραφη: Ιανουάριος 7th, 2017, 1:44 pm
Το μέλος πατριώτης, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Γραφικός » Ιανουάριος 7th, 2017, 4:13 pm

Κώστας Βουγιουκλάκης- Αναμνήσεις από την εθνική αντίσταση στη Λακωνία

Εικόνα
Είμαι άρρωστος άνθρωπος... Είμαι κακός άνθρωπος. Άνθρωπος αποκρουστικός. Νομίζω πως μου πονάει το συκώτι.
Άβαταρ μέλους
Γραφικός
Fast poster

Δημοσ.: 1502
Εγγραφη: Δεκέμβριος 17th, 2012, 3:39 pm
Το μέλος Γραφικός, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Επιστροφή στην Λογοτεχνία

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: cocosbb και 6 επισκέπτες