Ανάκτηση: νέα εθνικιστική έκδοση

Διαφημίσεις ιστοσελίδων, αγγελίες: αναζήτηση - προσφορά.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες

Re: Ανάκτηση: νέα εθνικιστική έκδοση

Δημοσίευσηαπό Poor » Δεκέμβριος 28th, 2016, 4:40 pm

Δράκων έγραψε:Εικόνα

Κυκλοφορεί από τα πρακτορεία τύπου τον Οκτώβριο στην Αθήνα και τον Νοέμβριο στην επαρχία

https://www.facebook.com/%CE%91%CE%BD%C ... nref=story

Στα @@ μας.
Poor
New poster

Δημοσ.: 450
Εγγραφη: Νοέμβριος 5th, 2015, 5:54 pm
Το μέλος Poor, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Πασιφάη » Δεκέμβριος 28th, 2016, 6:01 pm

Δράκων έγραψε: Κυκλοφορεί στα πρακτορεία τύπου Αθηνών και Πειραιώς

Εικόνα

Ποιά διαφορά έχουν οι κόκκινοι, απέναντι στους ''νέους Εθνικιστές''; Βάζουν την μάσκα αλλιώτικα; Άσε μας ρε Δράκωνα. Όλοι πάτε να πουλήσετε ιδεολογία του κώλου. Ξέρω από φίλη στην Χρυσή Αυγή, που την έχουνε κάνει τσιράκι και δεν σηκώνει πλέον ούτε τηλέφωνα στους δικούς της ανθρώπους. Έχω και μιαν άλλη καλή φίλη, κομμουνίστρια, χαμένη στο διάστημα, που αντί να κοιτάξει το σπίτι της, μοιράζει κουπόνια. Σας φάγανε οι ιδεολογίες. Πιόνια γίνατε, να βγαίνετε και να μοιράζετε ''ελπίδα'' και ''δίκαιο''. Άντε μου στα τσακίδια. Με όλο το σέβας.
Κύκλου δ' εξέπταν βαρυπενθέως αργαλέοιο.
Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Maniac poster

Δημοσ.: 11044
Εγγραφη: Μάρτιος 7th, 2014, 12:10 am
Τοποθεσια: Πάτρα
Το μέλος Πασιφάη, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Δράκων » Δεκέμβριος 29th, 2016, 11:41 am

Πασιφάη έγραψε:
Δράκων έγραψε: Κυκλοφορεί στα πρακτορεία τύπου Αθηνών και Πειραιώς

Εικόνα

Ποιά διαφορά έχουν οι κόκκινοι, απέναντι στους ''νέους Εθνικιστές''; Βάζουν την μάσκα αλλιώτικα; Άσε μας ρε Δράκωνα. Όλοι πάτε να πουλήσετε ιδεολογία του κώλου. Ξέρω από φίλη στην Χρυσή Αυγή, που την έχουνε κάνει τσιράκι και δεν σηκώνει πλέον ούτε τηλέφωνα στους δικούς της ανθρώπους. Έχω και μιαν άλλη καλή φίλη, κομμουνίστρια, χαμένη στο διάστημα, που αντί να κοιτάξει το σπίτι της, μοιράζει κουπόνια. Σας φάγανε οι ιδεολογίες. Πιόνια γίνατε, να βγαίνετε και να μοιράζετε ''ελπίδα'' και ''δίκαιο''. Άντε μου στα τσακίδια. Με όλο το σέβας.

τι σχέση έχει η ΧΑ και το ΚΚΕ με το περιοδικό Ανάκτηση; ότι θέλεις γράφεις
Δράκων
New poster

Δημοσ.: 85
Εγγραφη: Νοέμβριος 2nd, 2008, 1:28 pm
Το μέλος Δράκων, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Πασιφάη » Δεκέμβριος 29th, 2016, 12:58 pm

Εγώ ξέρω πολύ καλά τί γράφω. Μαυροκρινίτες είστε, παλιοί οπαδοί της Χρυσής Αυγής, πριν γίνει για σας ''συστημική''. Στην ουσία, οι απόψεις σας είναι ακριβώς το ίδιο.
Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Maniac poster

Το μέλος Πασιφάη, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Δράκων » Δεκέμβριος 29th, 2016, 2:48 pm

Πασιφάη έγραψε: Εγώ ξέρω πολύ καλά τί γράφω. Μαυροκρινίτες είστε, παλιοί οπαδοί της Χρυσής Αυγής, πριν γίνει για σας ''συστημική''. Στην ουσία, οι απόψεις σας είναι ακριβώς το ίδιο.

καλά γράφω ότι δεν ξέρεις τι γράφεις, σε αφήνω στο συννεφάκι σου
Δράκων
New poster

Το μέλος Δράκων, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Πασιφάη » Δεκέμβριος 29th, 2016, 4:11 pm

Δράκων έγραψε:
Πασιφάη έγραψε: Εγώ ξέρω πολύ καλά τί γράφω. Μαυροκρινίτες είστε, παλιοί οπαδοί της Χρυσής Αυγής, πριν γίνει για σας ''συστημική''. Στην ουσία, οι απόψεις σας είναι ακριβώς το ίδιο.

Λες ε; :lol:
Γιατί δεν γράφεις εσύ το λοιπόν συνέλληνα, πού ανήκεις για να μην υπάρχουν παρανοήσεις; Ετσι, μπας και διαφωτίσεις την ''ανίδεη'' ομήγυρη.
Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Maniac poster

Δημοσίευσηαπό Saliveros » Δεκέμβριος 29th, 2016, 5:36 pm

Πασιφάη έγραψε:
Δράκων έγραψε:

Γιατί δεν γράφεις εσύ το λοιπόν συνέλληνα, πού ανήκεις για να μην υπάρχουν παρανοήσεις; Ετσι, μπας και διαφωτίσεις την ''ανίδεη'' ομήγυρη.

Για προοδευτικό του ευρύτερου δημοκρατικού χώρου τον κόβω.
Ο Άκης φυλακίστηκε επειδή πήρε ρώσικα όπλα λέω εγώ. Οι Αμερικάνοι και οι μυστικές, διπλωματικές υπηρεσίες τους είναι γνωστά καθάρματα.
Άβαταρ μέλους
Saliveros
Νονόγραμμος υπερσυντονιστής - Στην ομάδα από το '07

Δημοσ.: 47096
Εγγραφη: Ιούνιος 19th, 2007, 11:10 pm
Τοποθεσια: ΑΘΗΝΑ
Το μέλος Saliveros, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό CTAΛKEP » Δεκέμβριος 30th, 2016, 12:53 am

Όντως, χάνει τον λογαριασμό κανείς με όλες τις υποκατηγορίες χιπστεροναζι που θεωρούν εαυτόν πολύ κουλ για τη ΧΑ.
If reality is the sum of our perceptions, to acquire more varying points of view is to acquire, literally, more reality.
يا حي الشهداء
Άβαταρ μέλους
CTAΛKEP
Crazy poster

Δημοσ.: 5850
Εγγραφη: Ιανουάριος 2nd, 2011, 4:53 pm
Τοποθεσια: Θεσσαλονίκη
Το μέλος CTAΛKEP, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Ζενίθεδρος » Δεκέμβριος 30th, 2016, 1:04 am

zagkor έγραψε:
Υπερκουλτουριαρης έγραψε: Αγοράζω όλα τα φασιστοφαζίνς,αρκεί να μην βλέπω χουντικογυφτους(ψιλοξερνάω) και τον ανθΕλληνα υπερπροδότη Μεταξά(χοντροξερνάω)

επειδη δεν εχω πληρη καταρτιση αυτης της περιοδου μου λες γιατι ειναι προδοτης ο μεταξας ;

O Mεταξάς είχε πει το εξής: Εάν δεν μπούμε στον πόλεμο, στην περίπτωση που νικήσει η Γερμανία, τη Μακεδονία θα την πάρει η Βουλγαρία, στην περίπτωση που νικήσει η Αγγλία, τη Μακεδονία θα την πάρει η Σερβία. Μερικοί δε συμφωνούνε με αυτό το σκεπτικό και θεωρούνε προδοτική την επιλογή του Μεταξά να συμμετάσχει η Ελλάδα στον ΒΠΠ.
Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Maniac poster

Δημοσ.: 15098
Εγγραφη: Οκτώβριος 30th, 2008, 8:58 pm
Τοποθεσια: Kingdom of Tonga
Το μέλος Ζενίθεδρος, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Δράκων » Δεκέμβριος 30th, 2016, 7:30 pm

Πασιφάη έγραψε:
Δράκων έγραψε:

ανάκριση κάνεις; μήπως είσαι και συ χα κ κνε στο πνεύμα;
Δράκων
New poster

Δημοσίευσηαπό Δράκων » Δεκέμβριος 30th, 2016, 7:33 pm

CTAΛKEP έγραψε: Όντως, χάνει τον λογαριασμό κανείς με όλες τις υποκατηγορίες χιπστεροναζι που θεωρούν εαυτόν πολύ κουλ για τη ΧΑ.

έλα ρε emo
Δράκων
New poster

Δημοσίευσηαπό NANDROS » Δεκέμβριος 30th, 2016, 7:34 pm

Δράκων έγραψε:Εικόνα

Διαβάστε στο πρώτο τεύχος – Ίδας και η Μεγάλη Ιδέα – Νίκος Δραγούμης ο λησμονημένος ζωγράφος, αδελφός του Ίωνα – Μεταξάς και Καποδίστριας – Πολιτική Συντροφικότητα για την εδραίωση ενός Κινήματος – Έρευνα: τι πιστεύουν οι Έλληνες για την Πατρίδα, τον Στρατό και την Φυλή – Boers: Οι αγώνες ενός αδάμαστου λαού- Οι στρατηγοί του Μεταξά – Η μυστική επιστράτευση και ο πολεμικός εξοπλισμός – Ο πόλεμος του 1940 μέσα από ντοκουμέντα – Η Μοναξιά του Εθνικιστή – Heavy Metal και πόλεμος – Μπήκαμε στο στρατηγείο της AZOV! αποκλειστικές φωτογραφίες, συνεντεύξεις και ρεπορτάζ – Η σύγχρονη παρακμή μέσα από τις Αξονικές εποχές του Καρλ Γιάσπερς – Το «Λιτόχωρο» της Λάρισας – Οswald Spengler: είναι δυνατή ή όχι η επίτευξη παγκόσμιας ειρήνης, – Αιρετικές βιβλιοκριτικές – Μόνιμες στήλες με καυστικό χιούμορ...

Τί έλαχε ρε παιδιά; Ο καρκίνος των χρυσαύγουλων νεοΝαζιάρων έκανε μετάσταση; :smt017
.
Δεν γουστάρω να είμαι πρόβατο στο μαντρί κανενός τσομπάνου!
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Εμφύλιο!)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Είμαστε φασίστες!
Άβαταρ μέλους
NANDROS
Extreme poster

Δημοσ.: 22361
Εγγραφη: Νοέμβριος 22nd, 2011, 4:25 pm
Τοποθεσια: Όπου συχνάζουν ναυτικοί & λοιπά κακοποιά στοιχεία
Το μέλος NANDROS, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Πασιφάη » Δεκέμβριος 30th, 2016, 8:52 pm

Δράκων έγραψε:
Πασιφάη έγραψε:

:lol:
Εντάξει. Πες μου αν υπάρχει η δυνατότητα να συνεννοηθούμε. Δεν σου ζήτησα κάτι τραγικό. Απλά να μας πεις πού ανήκεις, δυο λόγια βρε αδερφέ. Τόσο δύσκολο σου είναι πια;
Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Maniac poster

Δημοσίευσηαπό zagkor » Δεκέμβριος 30th, 2016, 9:16 pm

Ζενίθεδρος έγραψε:
zagkor έγραψε:
Υπερκουλτουριαρης έγραψε: Αγοράζω όλα τα φασιστοφαζίνς,αρκεί να μην βλέπω χουντικογυφτους(ψιλοξερνάω) και τον ανθΕλληνα υπερπροδότη Μεταξά(χοντροξερνάω)

επειδη δεν εχω πληρη καταρτιση αυτης της περιοδου μου λες γιατι ειναι προδοτης ο μεταξας ;

O Mεταξάς είχε πει το εξής: Εάν δεν μπούμε στον πόλεμο, στην περίπτωση που νικήσει η Γερμανία, τη Μακεδονία θα την πάρει η Βουλγαρία, στην περίπτωση που νικήσει η Αγγλία, τη Μακεδονία θα την πάρει η Σερβία. Μερικοί δε συμφωνούνε με αυτό το σκεπτικό και θεωρούνε προδοτική την επιλογή του Μεταξά να συμμετάσχει η Ελλάδα στον ΒΠΠ.

οκ..πανω σε αυτο εχω να πω οτι γνωριζω πολυ καλα το συμβαν ηταν λεει... σαν να ζουσα αναμεσα τους

ειναι ηλιθιοι βλακες ασχετοι κλπ τα ατομα που ισχυριζονται οτι οι ελ θα μπορουσαν να αποφυγουν τον πολεμο
αν ειχαμε δημοκρατια θα ειχαμε παει το μερος των γερμανων ....
xaxaxxxaxaxaxaxaxaxaxaxxaxaxaaxxaxaxaxaxaxa
zagkor
Fast poster

Δημοσ.: 3920
Εγγραφη: Οκτώβριος 16th, 2009, 4:38 pm
Το μέλος zagkor, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Δράκων » Δεκέμβριος 30th, 2016, 9:26 pm

Πασιφάη έγραψε:
Δράκων έγραψε:
Πασιφάη έγραψε:

:lol:
Εντάξει. Πες μου αν υπάρχει η δυνατότητα να συνεννοηθούμε. Δεν σου ζήτησα κάτι τραγικό. Απλά να μας πεις πού ανήκεις, δυο λόγια βρε αδερφέ. Τόσο δύσκολο σου είναι πια;

αδερφούλα (...) δεν έχουμε την ανάγκη να είμαστε όλοι ΧΑ. όπως και στην αριστερά δεν είναι όλοι ΚΝΕ. το εν λόγω περιοδικό είναι ανεξάρτητη έκδοση με άκρως ενδιαφέρουσα θεματολογία
Δράκων
New poster

ΠροηγούμενηΕπόμενη

Επιστροφή στην Μικρές αγγελίες & Διαφημίσεις

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες