Φωτό Μελών Νο. 3

Φωτογραφία, ζωγραφική, γλυπτική, ψηφιδωτά, κλπ.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες

Re: Φωτό Μελών Νο. 3

Δημοσίευσηαπό sys3x » Φεβρουάριος 9th, 2018, 2:49 pm

Ασεβαστος έγραψε:
snowman.jpg

Πολύ πασοκτζήδικος.
2/10
·

Αν δεν είμασταν σπίρτα θα καίαμε για πάντα.
Άβαταρ μέλους
sys3x
Crazy poster

Δημοσ.: 6944
Εγγραφη: Οκτώβριος 21st, 2011, 8:05 am
Το μέλος sys3x, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό bewilderedness » Φεβρουάριος 9th, 2018, 2:56 pm

jimbio έγραψε:
boulos.jpg

:lol:

Θέλουνε όμως κόψιμο τα νύχια, και η πετσούλα εκεί που κρέμεται :smt010
Άμα δε μάθεις να χαϊδεύεις τις πληγές
δε θα σου φτάσει όλη η ζωή σου για να κλαις.~
Μια πεταλούδα που δαγκώνει τα φτερά της Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
Άβαταρ μέλους
bewilderedness
New poster

Δημοσ.: 459
Εγγραφη: Δεκέμβριος 12th, 2017, 1:43 am
Το μέλος bewilderedness, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό jimbio » Φεβρουάριος 9th, 2018, 3:08 pm

:smt010 Έπρεπε να είχα βάλει αυτή...
boolos2.jpg

:D
Άβαταρ μέλους
jimbio
Fast poster

Δημοσ.: 2140
Εγγραφη: Φεβρουάριος 8th, 2014, 2:25 pm
Το μέλος jimbio, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό bewilderedness » Φεβρουάριος 9th, 2018, 3:13 pm

jimbio έγραψε: :smt010 Έπρεπε να είχα βάλει αυτή...
boolos2.jpg

Χαχα! Ε τώρα μάλιστα!
Άβαταρ μέλους
bewilderedness
New poster

Το μέλος bewilderedness, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό vagabondo » Φεβρουάριος 9th, 2018, 6:35 pm

bewilderedness έγραψε:
jimbio έγραψε:
boulos.jpg

Μια χαρά είναι το νύχι και η πετσούλα την αφήνει επίτηδες, για να παίζει μαζί της ως αγχολυτικό. :D
Io Vagabondo
Occasio facit furem
Άβαταρ μέλους
vagabondo
Fast poster

Δημοσ.: 4871
Εγγραφη: Μάρτιος 16th, 2012, 2:36 am
Το μέλος vagabondo, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό bewilderedness » Φεβρουάριος 9th, 2018, 7:05 pm

vagabondo έγραψε:
bewilderedness έγραψε:
jimbio έγραψε:
boulos.jpg

Μια χαρά είναι το νύχι και η πετσούλα την αφήνει επίτηδες, για να παίζει μαζί της ως αγχολυτικό. :D

Μια χαρά βρε εννοείται, λίγο ζαβά κομμένα βέβαια, εγώ τα κόβω τελείως για να μην μπαίνουν μέσα μικρόβια και να μην κόβονται. Τις πετσούλες δεν αντέχω να τις βλέπω, μου προκαλούν οι ίδιες άγχος, πάντα τις τραβάω/δαγκώνω :lol:

Τζίμπιο ελπίζω να μην παρεξηγείς, με ύφος σοβαρού αστείου τα λέω. Επικεντρωθείτε τώρα στον Μπούλο! 8)
Άβαταρ μέλους
bewilderedness
New poster

Δημοσίευσηαπό jimbio » Φεβρουάριος 9th, 2018, 9:24 pm

Αχ, τι να πεις bewilderedness, σε κάποιους δείχνεις τον Μπούλο, και αυτοί κοιτάζουν το δάχτυλο! :roll:

Ήταν που λέτε αυτός εκεί ο ιταλός στη Ρώμη στην πολυκατοικία που μέναμε με την καλή μου, Boulo τον ελέγανε, τον επιάνω και του λέω πως το ονόμά του χρησιμοποιείται κατά κόρον στην Ελλάδα, α ναι μου λέει, πώς, έχει να κάνει με τη φυγή του απαντώ εγώ, αλλά δεν μπήκα σε λεπτομέρειες, μου είπε πως θα το ψάξει και θα μου πει αλλά δεν τον ξανάδα, πήρε ... το ονόμά του μάλλον! :o

Μα κάπως έτσι εδιδάξαμε παλιότερα και τον Μαλεζάνι, για όποιον θυμάται, όποιος το ξέχασε, να!

4.19 :wave:
Άβαταρ μέλους
jimbio
Fast poster

Το μέλος jimbio, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Πάνας » Φεβρουάριος 9th, 2018, 9:47 pm

jimbio έγραψε: Αχ, τι να πεις bewilderedness, σε κάποιους δείχνεις τον Μπούλο, και αυτοί κοιτάζουν το δάχτυλο! :roll:

Δεν είναι μόνο το Μπούλος, είναι και το 7, από την τετάρτη έχει γίνει σουξέ.
Δεν επιβάλεις δικτατορία για να περιφρουρήσεις την επανάσταση. Κάνεις επανάσταση για να επιβάλεις δικτατορία.
Τζωρτζ Όργουελ
Άβαταρ μέλους
Πάνας
Extreme poster

Δημοσ.: 26935
Εγγραφη: Μάρτιος 17th, 2010, 7:04 pm
Το μέλος Πάνας, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό bewilderedness » Φεβρουάριος 9th, 2018, 10:10 pm

jimbio έγραψε: Αχ, τι να πεις bewilderedness, σε κάποιους δείχνεις τον Μπούλο, και αυτοί κοιτάζουν το δάχτυλο! :roll:

Ήταν που λέτε αυτός εκεί ο ιταλός στη Ρώμη στην πολυκατοικία που μέναμε με την καλή μου, Boulo τον ελέγανε, τον επιάνω και του λέω πως το ονόμά του χρησιμοποιείται κατά κόρον στην Ελλάδα, α ναι μου λέει, πώς, έχει να κάνει με τη φυγή του απαντώ εγώ, αλλά δεν μπήκα σε λεπτομέρειες, μου είπε πως θα το ψάξει και θα μου πει αλλά δεν τον ξανάδα, πήρε ... το ονόμά του μάλλον! :o

Μα κάπως έτσι εδιδάξαμε παλιότερα και τον Μαλεζάνι, για όποιον θυμάται, όποιος το ξέχασε, να!

4.19 :wave:

Κλαίω :smt005
Θεούλης

(Σε αυτή την περίπτωση σύμφερε περισσότερο το δάκτυλο, το άλλο μπορεί να έκρυβε άλλα υπονοούμενα... Για εμάς τα φορουμάκια εννοώ ε...)

εννοείται πως κάνω πλάκα :wave:
Άβαταρ μέλους
bewilderedness
New poster

Δημοσίευσηαπό Πολιτικός μηχανικός » Φεβρουάριος 10th, 2018, 12:40 am

jimbio έγραψε: Εικόνα

Αυτή η γυφτιά να κολλάνε χαρτάκια με το όνομά τους πάνω στα κουδούνια, ενώ μπορούν εύκολα να τα ανοίξουν και να γράψουν το όνομά τους στο εσωτερικό ταμπελάκι, δεν είναι μόνο Ελληνικό φαινόμενο;
Άβαταρ μέλους
Πολιτικός μηχανικός
Extreme poster

Δημοσ.: 22342
Εγγραφη: Δεκέμβριος 28th, 2013, 3:15 am
Τοποθεσια: Καλαμάτα
Το μέλος Πολιτικός μηχανικός, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό jimbio » Φεβρουάριος 10th, 2018, 3:19 am

lol Ναι βρε, κι εγώ πλάκα κάνω, τι νομίζεις! :lol:
Άβαταρ μέλους
jimbio
Fast poster

Δημοσίευσηαπό jimbio » Φεβρουάριος 10th, 2018, 3:23 am

Πολιτικός μηχανικός έγραψε: Αυτή η γυφτιά να κολλάνε χαρτάκια με το όνομά τους πάνω στα κουδούνια, ενώ μπορούν εύκολα να τα ανοίξουν και να γράψουν το όνομά τους στο εσωτερικό ταμπελάκι, δεν είναι μόνο Ελληνικό φαινόμενο;

Όχι, απ' ότι φαίνεται το κάνουν και στη Ρώμη, μα είναι τρελοί αυτοί οι Ρωμαίοι! :D

Πάνας έγραψε: Δεν είναι μόνο το Μπούλος, είναι και το 7, από την τετάρτη έχει γίνει σουξέ.

χαχα, Μπούλος 7, η νέα φανέλα, τυχαίο, δε νομίζω! :xena:

Εντάξει, πάλι καλά που μέναμε στο ρομάντικα, μόλις ένα σκαλί κάτω από τον Μπούλο, ήταν ομολογουμένως πολύ ρομαντικά! :oops:
Άβαταρ μέλους
jimbio
Fast poster

Δημοσίευσηαπό bewilderedness » Φεβρουάριος 10th, 2018, 2:55 pm

jimbio έγραψε: lol Ναι βρε, κι εγώ πλάκα κάνω, τι νομίζεις! :lol:

Το ξέρω :smt001 :wave:
Άβαταρ μέλους
bewilderedness
New poster

Δημοσίευσηαπό jimbio » Φεβρουάριος 15th, 2018, 11:46 pm

Photo0183.jpg
Άβαταρ μέλους
jimbio
Fast poster

Δημοσίευσηαπό jimbio » Φεβρουάριος 16th, 2018, 10:41 pm

But...

Photo0184.jpg

fully loaded :smt004 :smt033 :smt026

:smt018 Ρε άντε από κει!
Άβαταρ μέλους
jimbio
Fast poster

Προηγούμενη

Επιστροφή στην Eικαστικές τέχνες

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες