ΟΛΑ ΕΧΟΥΝ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ ...μια παραξενη αφυπνιση ...

Παραφυσική, ανεξήγητα φαινόμενα.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες

Re: ΟΛΑ ΕΧΟΥΝ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ ...μια παραξενη αφυπνιση ...

Δημοσίευσηαπό Δέλτα-Λοξ » Ιούνιος 16th, 2017, 2:56 pm

Επιβεβαιώνω.
Ο Thor ξέρει τα πάντα. :smt003
Χρόνους Πολλούς μετά την Αμαρτία που την είπανε Αρετή μέσα στις εκκλησίες και την ευλόγησαν...
Άβαταρ μέλους
Δέλτα-Λοξ
Extreme poster

Δημοσ.: 22156
Εγγραφη: Μάιος 16th, 2009, 9:31 pm
Το μέλος Δέλτα-Λοξ, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Spark_ » Ιούνιος 16th, 2017, 4:01 pm

Εικόνα
Όταν δεν εκτιμούν αυτό που δίνεις, μάθε να φεύγεις!
https://www.youtube.com/channel/UCcHTRCo9HZJPQYmVfkXaGfg/videos
Άβαταρ μέλους
Spark_
Fast poster

Δημοσ.: 2017
Εγγραφη: Μάιος 24th, 2016, 3:37 pm
Το μέλος Spark_, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Thor1 » Ιούνιος 16th, 2017, 5:49 pm

Δέλτα-Λοξ έγραψε: Επιβεβαιώνω.
Ο Thor ξέρει τα πάντα. :smt003

ειναι να μη πιασω σφυρι στα χερια μου...
Άβαταρ μέλους
Thor1
Fast poster

Δημοσ.: 1108
Εγγραφη: Δεκέμβριος 20th, 2010, 6:56 pm
Το μέλος Thor1, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό black_paint » Ιούνιος 16th, 2017, 6:57 pm

συνταξιουχα δασκαλα;
black_paint
Fast poster

Δημοσ.: 1894
Εγγραφη: Μάιος 19th, 2017, 12:45 pm
Το μέλος black_paint, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό [email protected] » Ιούνιος 16th, 2017, 7:04 pm

Spark_ έγραψε:Εικόνα

Και εγώ για τρολλοκλωνομαιμού κάποιου τον έχω γιαυτό τον γειώνω στα νήματα μου.
Υπενθύμιση: Το κρυφτό τελειώνει με φτύσιμο.
Άβαταρ μέλους
[email protected]
Fast poster

Δημοσ.: 1503
Εγγραφη: Νοέμβριος 2nd, 2016, 6:10 pm
Το μέλος [email protected], σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Δέλτα-Λοξ » Ιούνιος 16th, 2017, 8:28 pm

Μέσα είστε!
Να μην περνάτε όμως κοντά από βενζινάδικα...
Χρόνους Πολλούς μετά την Αμαρτία που την είπανε Αρετή μέσα στις εκκλησίες και την ευλόγησαν...
Άβαταρ μέλους
Δέλτα-Λοξ
Extreme poster

Το μέλος Δέλτα-Λοξ, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό [email protected] » Ιούνιος 16th, 2017, 9:33 pm

Αυτό τώρα να το εκλάβω ως "μύγα" ή στήριξη σε κάποιον που γνωρίζεις προσωπικά;

Γιατί σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση....
Άβαταρ μέλους
[email protected]
Fast poster

Το μέλος [email protected], σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Δέλτα-Λοξ » Ιούνιος 17th, 2017, 10:42 am

Σαν "μύγα".
Διότι σε ποιου το ποστ απάντησε ο Spark και σιγοντάρισες εσύ;
Άβαταρ μέλους
Δέλτα-Λοξ
Extreme poster

Δημοσίευσηαπό [email protected] » Ιούνιος 17th, 2017, 11:50 pm

Αν είχα κάτι να πω για σένα θα στο έλεγα στα ίσια, δεν έχω πρόβλημα, εγώ για το θορ μίλησα και ούτε τον διασταυρώνω με σένα, βασικά δεν τον διασταυρώνω με κανέναν γιατί δεν τους γνωρίζω, γράφω αυτό που μου βγάζει.
Άβαταρ μέλους
[email protected]
Fast poster

Δημοσίευσηαπό Δέλτα-Λοξ » Ιούνιος 19th, 2017, 10:02 am

OK. Λάθος δικό μου.
Άβαταρ μέλους
Δέλτα-Λοξ
Extreme poster

Δημοσίευσηαπό Thor1 » Ιούνιος 19th, 2017, 12:41 pm

[email protected] έγραψε:
Spark_ έγραψε:Εικόνα

Και εγώ για τρολλοκλωνομαιμού κάποιου τον έχω γιαυτό τον γειώνω στα νήματα μου.

να την ελεγχεις κατα καιρους τη γειωση σου και μεγαλη προσοχη να μην την εχεις συνδεδεμενη με την αποχετευτικη σου οπη,γιατι οι κεραυνοι που ριχνω ενιοτε,ειναι πολυ ισχυροι.
Άβαταρ μέλους
Thor1
Fast poster

Δημοσ.: 1108
Εγγραφη: Δεκέμβριος 20th, 2010, 6:56 pm
Το μέλος Thor1, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Προηγούμενη

Επιστροφή στην Εναλλακτικές επιστήμες

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες