νεος γιγαντιος πλανητης στο ηλιακο συστημα

Παραφυσική, ανεξήγητα φαινόμενα.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες

Re: νεος γιγαντιος πλανητης στο ηλιακο συστημα

Δημοσίευσηαπό halil arabagian » Δεκέμβριος 21st, 2016, 9:14 pm

τί είσαι 66.....τά σέβη μου,ακολουθώ από κάποια απόσταση
καλά βρέ Δ.Λόξ δέ είδες ότι βάζω καί τίς αντίθετες απόψεις;

έχω φίλους κ'από τίς δύο απόψεις.είναι κάποιοι τύποι πού σάν μανιακοί μέ μιά κάμερα στό
χέρι κυνηγάνε τόν νίμπιρου κάθε πρωί καί επίσης έχω φίλους πού τούς ξεβρακώνουν.
ελάχιστες λήψεις έως καθόλου προβληματίζουν,καί αυτές πού προβληματίζουν καί πού δείχνουν
ένα αντικείμενο(αφού έχει αναλυθεί απτό στελάριουμ,σόλαρ σκόουπ,τέστ ακτινων Γ,ΤΈΣΤ φωτοευαιυεσθησίας),
στή θέση 3 ή 9 δίπλα στόν ήλιο,θά μπορούσε νά είναι ό πλανήτης 9 πού απέχει γύρω στά 200 μέ 250 AU πολύ
πέρα από τά όρια τού ηλ.συστήματος αλλά εμείς αυτό πού βλέπουμε νά είναι αποτέλεσμα τής καμπύλωσης τού
φωτός(Einstein-φωτοηλεκτρικό φαινόμενο).http://yowusa.com/assets/downloads/alma ... covery.pdf https://arxiv.org/pdf/1608.08772v1.pdf
καί μιά πού πλησιάζουν χριστούγενα αυτό από ένα αμερικάνο φίλο...

τώρα γιά τή μαμά πού είπες ότι δέν είναι πιά εδώ.
κοίταξε όσο γερνάμε βυθιζόμαστε στό ασυνείδητο καί αρχίζουν καί βγαίνουν στήν επιφάνεια τά γονικά είδωλα,δηλ
πάντα θά υπάρχει μιά γυναίκα πού θά έχει δεχτεί τήν προβολή τού μητρικού αρχέτυπου.
βέβαια δέν μιλάω γιά τήν ακραία περίπτωση τού Άντονυ πέρκινς στό ψυχώ τού Α.Χίτσκοκ.
...έτσι πού λές φίλε Δ.Λόξ.....κοίτα τώρα όμως.....
στήν έχει στημένη σέ μιά περίεργη καμπή
https://www.youtube.com/watch?v=9erUc5Y0hb0
the law of regression=when someone's conscious is being flooded by the universal unconscious.
Άβαταρ μέλους
halil arabagian
Fast poster

Δημοσ.: 2527
Εγγραφη: Νοέμβριος 21st, 2010, 3:09 am
Το μέλος halil arabagian, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό halil arabagian » Δεκέμβριος 21st, 2016, 9:19 pm

άν θέλεις νά είμαστε φίλοι,πουτανιές στή πουτάνα δέν θά ξανακάνεις γιατί άν είσαι 66 ετών...
εγώ θά ανέβω γυμνός,στά κεντρικά γραφεία τού πχώρουμ στή θεσσ/νίκη,νά μέ μαστιγώσουν...
the law of regression=when someone's conscious is being flooded by the universal unconscious.
Άβαταρ μέλους
halil arabagian
Fast poster

Το μέλος halil arabagian, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό NANDROS » Δεκέμβριος 21st, 2016, 9:40 pm

halil arabagian έγραψε: τί είσαι 66.....τά σέβη μου,ακολουθώ από κάποια απόσταση
καλά βρέ Δ.Λόξ δέ είδες ότι βάζω καί τίς αντίθετες απόψεις;
[youtube]tEL1w3TzHBo [/youtube]
έχω φίλους κ'από τίς δύο απόψεις.είναι κάποιοι τύποι πού σάν μανιακοί μέ μιά κάμερα στό χέρι κυνηγάνε τόν νίμπιρου κάθε πρωί καί επίσης έχω φίλους πού τούς ξεβρακώνουν.
ελάχιστες λήψεις έως καθόλου προβληματίζουν,καί αυτές πού προβληματίζουν καί πού δείχνουν ένα αντικείμενο (αφού έχει αναλυθεί απτό στελάριουμ,σόλαρ σκόουπ,τέστ ακτινων Γ,ΤΈΣΤ φωτοευαιυεσθησίας),
στή θέση 3 ή 9 δίπλα στόν ήλιο,θά μπορούσε νά είναι ό πλανήτης 9 πού απέχει γύρω στά 200 μέ 250 AU πολύ πέρα από τά όρια τού ηλ.συστήματος αλλά εμείς αυτό πού βλέπουμε νά είναι αποτέλεσμα τής καμπύλωσης τού φωτός(Einstein-φωτοηλεκτρικό φαινόμενο).http://yowusa.com/assets/downloads/alma ... covery.pdf https://arxiv.org/pdf/1608.08772v1.pdf
καί μιά πού πλησιάζουν χριστούγενα αυτό από ένα αμερικάνο φίλο...
[youtube]KUozRbFbXps [/youtube]

τώρα γιά τή μαμά πού είπες ότι δέν είναι πιά εδώ.
κοίταξε όσο γερνάμε βυθιζόμαστε στό ασυνείδητο καί αρχίζουν καί βγαίνουν στήν επιφάνεια τά γονικά είδωλα,δηλ πάντα θά υπάρχει μιά γυναίκα πού θά έχει δεχτεί τήν προβολή τού μητρικού αρχέτυπου.
βέβαια δέν μιλάω γιά τήν ακραία περίπτωση τού Άντονυ πέρκινς στό ψυχώ τού Α.Χίτσκοκ.
...έτσι πού λές φίλε Δ.Λόξ.....κοίτα τώρα όμως.....

Fixed. Τώρα είναι πιο σωστό! :wink:
.
Δεν γουστάρω να είμαι πρόβατο στο μαντρί κανενός τσομπάνου!
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Εμφύλιο!)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Είμαστε φασίστες!
Άβαταρ μέλους
NANDROS
Extreme poster

Δημοσ.: 22361
Εγγραφη: Νοέμβριος 22nd, 2011, 4:25 pm
Τοποθεσια: Όπου συχνάζουν ναυτικοί & λοιπά κακοποιά στοιχεία
Το μέλος NANDROS, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Δέλτα-Λοξ » Δεκέμβριος 21st, 2016, 10:19 pm

halil arabagian έγραψε: άν θέλεις νά είμαστε φίλοι,πουτανιές στή πουτάνα δέν θά ξανακάνεις γιατί άν είσαι 66 ετών...
εγώ θά ανέβω γυμνός,στά κεντρικά γραφεία τού πχώρουμ στή θεσσ/νίκη,νά μέ μαστιγώσουν...

Ευχαρίστως να βάλουμε ένα στοιχηματάκι, όχι μεγάλο, για να κερδίσω κάνα ευρουλάκι...είσαι; :lol:
Φυσικά το ότι έχω γράψει την ημερομηνία γεννήσεώς μου στο προφίλ μου, αυτό δεν είναι και τεκμήριο αληθείας.
Περιμένω να μου πεις τι θα θεωρήσεις τεκμήριο αληθότητας και τι ποσόν στοιχηματίζεις... :smt003
Χρόνους Πολλούς μετά την Αμαρτία που την είπανε Αρετή μέσα στις εκκλησίες και την ευλόγησαν...
Άβαταρ μέλους
Δέλτα-Λοξ
Extreme poster

Δημοσ.: 22156
Εγγραφη: Μάιος 16th, 2009, 9:31 pm
Το μέλος Δέλτα-Λοξ, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό sys3x » Δεκέμβριος 21st, 2016, 10:22 pm

Δέλτα-Λοξ έγραψε:
halil arabagian έγραψε: άν θέλεις νά είμαστε φίλοι,πουτανιές στή πουτάνα δέν θά ξανακάνεις γιατί άν είσαι 66 ετών...

Ευχαρίστως να βάλουμε ένα στοιχηματάκι, όχι μεγάλο, για να κερδίσω κάνα ευρουλάκι...είσαι; :lol:
Φυσικά το ότι έχω γράψει την ημερομηνία εννήσεώς μου στο προφίλ μου, αυτό δεν είναι και τεκμήριο αληθείας.
Περιμένω να μου πεις τι θα θεωρήσεις τεκμήριο αληθότητας και τι ποσόν στοιχηματίζεις... :smt003

Λοιπόν άμα ο χαλίλ είναι μέσα ποντάρω 200€ σε Δ66.
·

Αν δεν είμασταν σπίρτα θα καίαμε για πάντα.
Άβαταρ μέλους
sys3x
Crazy poster

Δημοσ.: 6018
Εγγραφη: Οκτώβριος 21st, 2011, 8:05 am
Το μέλος sys3x, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Hellegennes » Δεκέμβριος 21st, 2016, 10:33 pm

Εγώ ποντάρω στον Χαλίλ. Σιγά μην είναι ο Δέλτα μόνο 66.
Είμαι ένας φτωχός και πάμφτωχος καομπόγιας.
Άβαταρ μέλους
Hellegennes
Extreme poster

Δημοσ.: 57483
Εγγραφη: Αύγουστος 23rd, 2006, 12:56 pm
Τοποθεσια: Θεσσαλονίκη
Το μέλος Hellegennes, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Δέλτα-Λοξ » Δεκέμβριος 21st, 2016, 10:36 pm

:p6: Να ρε... :sal9:
Χρόνους Πολλούς μετά την Αμαρτία που την είπανε Αρετή μέσα στις εκκλησίες και την ευλόγησαν...
Άβαταρ μέλους
Δέλτα-Λοξ
Extreme poster

Το μέλος Δέλτα-Λοξ, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Δέλτα-Λοξ » Δεκέμβριος 21st, 2016, 10:38 pm

Εύγε ρε κωλόπουλο...πάντα με τον νικητή έτσι; :P
Άβαταρ μέλους
Δέλτα-Λοξ
Extreme poster

Δημοσίευσηαπό sys3x » Δεκέμβριος 21st, 2016, 10:41 pm

Δέλτα-Λοξ έγραψε: Εύγε ρε κωλόπουλο...πάντα με τον νικητή έτσι; :P

Δε ξέρω, μήπως είπα λίγα;
300€ για να μην τον φοβήσουμε είναι καλά;
·

Άβαταρ μέλους
sys3x
Crazy poster

Το μέλος sys3x, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Δέλτα-Λοξ » Δεκέμβριος 21st, 2016, 10:47 pm

Πολλά είναι. Δυσκολεύεται ο άνθρωπος. Εγώ θα τον πάω για κάνα κατοστάρικο... :roll:
Άβαταρ μέλους
Δέλτα-Λοξ
Extreme poster

Δημοσίευσηαπό halil arabagian » Δεκέμβριος 21st, 2016, 10:56 pm

μέ έχουν τρελάνει τά χαράτσια,τά ΕΝΦΙΑ καίένα κάρο λογαριαμοί,υπ'οψη ότι έχουμε περικοπές καί κατάργηση δώρων από τό 2011.
ή γυναίκα μέ τήν οποία κυκλοφορούσα τελευταία ήθελε νά τήν συνοδέψω τά χριστούγεννα στίς μπαχάμες.
τής είπα ότι δέν γίνεται πάμε καλλίτερα στό μπραχάμι γιά σουβλάκι,μού είπε τουλάχιστον νά πάμε Ελβετία.
τής είπα νά πάμε Νέα Ελβετία/Βύρωνα.τά πήρε στό κρανίο καί έφυγε.
αδύνατον δέν βάζω στοιχήματα.........πάω γιά ύπνο :smt015
Άβαταρ μέλους
halil arabagian
Fast poster

Δημοσίευσηαπό Archmage » Δεκέμβριος 22nd, 2016, 5:06 am

halil arabagian έγραψε:εμείς αυτό πού βλέπουμε νά είναι αποτέλεσμα τής καμπύλωσης τού φωτός(Einstein-φωτοηλεκτρικό φαινόμενο)

Τι Ελβετία, τι Νέα Ελβετία.
Wither in denial.
Άβαταρ μέλους
Archmage
Fast poster

Δημοσ.: 2818
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 5th, 2012, 7:51 pm
Το μέλος Archmage, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό sys3x » Δεκέμβριος 22nd, 2016, 3:01 pm

Hellegennes έγραψε: Εγώ ποντάρω στον Χαλίλ. Σιγά μην είναι ο Δέλτα μόνο 66.

Πόσα;
Εσένα άμα λάχει σε βάζω μια κούτα σοκοφρέτες μην σου πω δύο.
Είσαι μέσα;

Ο χαλίλ σοφά λάκισε κάτι πρέπει να βγάλουμε και μεις όμως.
·

Άβαταρ μέλους
sys3x
Crazy poster

Δημοσίευσηαπό Δέλτα-Λοξ » Δεκέμβριος 22nd, 2016, 3:03 pm

Ωχ...έχει δίκιο ο Archmage!
Βλέπεις αυτός σαν πιο νέος, το αντιλήφθηκε αμέσως. Εγώ σαν παππούς χρειάστηκα επί πλέον επισήμασνη. :P

Βρε Χαλίλ, τι κοτσάνα ήταν αυτή που αμόλυσες;
Το φωτοηλεκτρικό φαινόμενο είναι υπεύθυνο για την καμπύλωση του φωτός στο διάστημα; :o

Τελικά, θα βάλεις στοίχημα ή όχι;
Δεν έχεις περιέργεια ρε παιδάκι μου;
Άβαταρ μέλους
Δέλτα-Λοξ
Extreme poster

Δημοσίευσηαπό Δέλτα-Λοξ » Δεκέμβριος 22nd, 2016, 3:05 pm

sys3x έγραψε:
Hellegennes έγραψε: Εγώ ποντάρω στον Χαλίλ. Σιγά μην είναι ο Δέλτα μόνο 66.

Πόσα;
Εσένα άμα λάχει σε βάζω μια κούτα σοκοφρέτες μην σου πω δύο.
Είσαι μέσα;

Ο χαλίλ σοφά λάκισε κάτι πρέπει να βγάλουμε και μεις όμως.

Και τις σοκοφρέτες να μας τις δώσει καθαρισμένες... :smt004
Άβαταρ μέλους
Δέλτα-Λοξ
Extreme poster

ΠροηγούμενηΕπόμενη

Επιστροφή στην Εναλλακτικές επιστήμες

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες