ΔΙΑΚΟΠΤΟΜΕΝΗ ΝΗΣΤΕΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ (+POLL)

Θέματα υγείας, συμβουλές και συζητήσεις.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες ή/και οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στο πλαίσιο της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική πληροφόρηση. Το Phorum.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ, σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή ανταλλάσσεται/μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων. Συμβουλευτείτε τον προσωπικό σας γιατρό.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 19 επισκέπτες

Ποιά η άποψή σας;

Βroscience, γτπ, μην ασχολείσαι
3
30%
Ναι, 16:8
1
10%
Ναι, 5:2
1
10%
Ναι, 15 θήμερο water fasting camp κάθε δεύτερο μήνα
0
Χωρίς ψήφους
Είμαι συριζαίος
2
20%
Εγκώ μόνο τη νηζντεία της ζαραγκοζντής γκζέρω
0
Χωρίς ψήφους
Επιφυλάσσομαι. "Κοινή γάρ η τύχη καί τό μέλλον αόρατον".
3
30%

Σύνολο ψήφων : 10

Re: ΔΙΑΚΟΠΤΟΜΕΝΗ ΝΗΣΤΕΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ (+POLL)

Δημοσίευσηαπό Custom_F » Αύγουστος 31st, 2017, 6:25 pm

Πολιτικός μηχανικός έγραψε:
Νεοφώτιστη.
Τίποτα δεν θα δείξουν ακόμη οι γενικές εξετάσεις.
Σε μερικά χρόνια θα δούμε τα αποτελέσματα. :D

Το ειρωνικο σου στυλακι δεν καταλαβαινω τι σκοπο εχει. Το ποστ δεν ειναι δικο μου και δεν ειπα σε κανενα να κανει αυτο που κανω εγω. Αυτο που ειπα ειναι οτι με βοηθα σε ενα προβλημα υγειας που εχω. Απο κει και περα αν δω οτι μου κανει κακο αλλου, ασφαλως και θα τη σταματησω, ψαχνοντας να βρω κατι αλλο να με βοηθησει.

Οσο αφορα τη δικη σου διατροφη, πολυ χαιρομαι που οι εξετασεις σου ειναι καλες και παντα ετσι να ειναι ευχομαι. Αυτο δε σημαινει πως αυτο που κανεις εσυ, κανει και για μενα ή για ολους. Δε με ενδιαφερει να πεισω κανεναν. Θελω ομως, οποιος κανει τη συγκεκριμενη διατροφη να την κανει οσο καλυτερα γινεται και ετσι δινω τις πληροφοριες που εχω, οπως επισης για καποιον που ενδιαφερεται να μαθει τι ειναι αυτη η διατροφη, επισης να του πω οσα ξερω. Δεν ξερω βεβαια τα παντα, ακομη μαθαινω και θα δεχθω αντιλογο, θα το ψαξω και θα δεχθω να αλλαξω και αποψη εαν με πεισουν οσα ακουσω και διαβασω.

κάποιος_Νίκος έγραψε:
Επειδή έχω περιέργεια και μου έρχονται στο μυαλό διάφορες απορίες: δεν τρως λαχανικά, αν ναι, σε τι ποσότητες;
Θα μπορούσες π.χ. να παίρνεις λιπαρά χωρίς κρέας, αλλά από φυτά (αβοκάντο, να περιχύνεις μπόλικο ελαιόλαδο κλπ.) και να συνδυάζεις με μια ποσότητα λαχανικών;

Τρωω, για παραδειγμα, 100γρ αγγουρι το μεσημερι και 100γρ μπροκολο το βραδυ. Αντι για αυτα μπορει να φαω χορτα ή μαρουλι ή κουνουπιδι (ρυζι απο κουνουπιδι). Επιτρεπονται, και μπορω να φαω κ αλλα, ομως εγω προτιμω αυτα. Στοχος δικος μου ειναι να μην ξεπερναω τα 20 με 25 γραμμαρια υδατανθρακων. Υδατανθρακα ομως εχει ακομη και το αβγο, αρα θα δω το συνολο και θα υπολογισω τι με παιρνει να φαω ακομη.

Αβοκαντο εγω δεν τρωω γιατι δε μαρεσει... ομως μπορεις να το κανεις αυτο, αν και δε μουρχεται καποιο αλλο φυτο, με τοσα λιπαρα οσο το αβοκαντο. Το αβοκαντο το βαζουμε στα λιπη. Δε καταλαβαινω ομως γιατι να μη φας κρεας.
Yochanan έγραψε:Eγώ φταίω ο μαλάκας που σεβάστηκα. Μια φορά γμω το φελέκι μου. Μια φορά. Σταδιάλο. Δεν είστε για τίποτα ρε.
Άβαταρ μέλους
Custom_F
Maniac poster

Δημοσ.: 11777
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 8th, 2013, 12:17 am
Το μέλος Custom_F, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό κάποιος_Νίκος » Αύγουστος 31st, 2017, 9:49 pm

Custom_F έγραψε: Τρωω, για παραδειγμα, 100γρ αγγουρι το μεσημερι και 100γρ μπροκολο το βραδυ. Αντι για αυτα μπορει να φαω χορτα ή μαρουλι ή κουνουπιδι (ρυζι απο κουνουπιδι). Επιτρεπονται, και μπορω να φαω κ αλλα, ομως εγω προτιμω αυτα. Στοχος δικος μου ειναι να μην ξεπερναω τα 20 με 25 γραμμαρια υδατανθρακων. Υδατανθρακα ομως εχει ακομη και το αβγο, αρα θα δω το συνολο και θα υπολογισω τι με παιρνει να φαω ακομη.

Αβοκαντο εγω δεν τρωω γιατι δε μαρεσει... ομως μπορεις να το κανεις αυτο, αν και δε μουρχεται καποιο αλλο φυτο, με τοσα λιπαρα οσο το αβοκαντο. Το αβοκαντο το βαζουμε στα λιπη. Δε καταλαβαινω ομως γιατι να μη φας κρεας.

Γιατί θα θέλω να το φάω με πατάτες. :vp12:

Γενικά, κάθε μέρα κρέας, δεν το μπορώ.

Αυτό επίσης να υπολογίζεις τους υδατάνθρακες... θα προτιμούσα να τους μηδενίσω.

Άλλη απορία, μετράς κετόνες;
nrg έγραψε:τρία και μόνο ένζυμα, σε ΟΛΗ την πλάση.

«Δὲν ἀμολᾶμε τὴν ὀργή μας ὅπως τὴν αἰσθανόμαστε (ἀσυναρτήτοις λόγοις) ἀλλὰ ὅπως θὰ τῆς ἐπιτρεπόταν νὰ γίνει κοινῶς ἀντιληπτή, ἄν ὄχι καὶ παραδεκτή.» Κλινοσοφιστής
Άβαταρ μέλους
κάποιος_Νίκος
Extreme poster

Δημοσ.: 35534
Εγγραφη: Ιούλιος 28th, 2010, 1:41 am
Τοποθεσια: Χαμένο νησί
Το μέλος κάποιος_Νίκος, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Custom_F » Σεπτέμβριος 1st, 2017, 1:03 am

κάποιος_Νίκος έγραψε:
Γιατί θα θέλω να το φάω με πατάτες. :vp12:

Γενικά, κάθε μέρα κρέας, δεν το μπορώ.

Αυτό επίσης να υπολογίζεις τους υδατάνθρακες... θα προτιμούσα να τους μηδενίσω.

Άλλη απορία, μετράς κετόνες;

Πατάτες δεν τρώμε. Καποιοι τρώνε γλυκοπατάτα, αλλοι αντικαθιστούν με σελινοριζα. Δεν τα τρώω αυτά κ δεν έχω ασχοληθεί.

Κάποιοι κάνουν βιγκαν κετο αλλά δεν έχω ιδέα τι τρώνε... Αν δε μπορείς να τρως κάτι από κρέας, ψάρι, αβγά καθε μέρα, τότε θαναι πολυ δύσκολο κ δε βλέπω κ το λόγο να δυσκολευτείς τόσο.

Το μέτρημα είναι σπαστικό, ναι. Όλα τα μετράμε, όχι μόνο υδατάνθρακες. Πρέπει να κρατάς τα ποσοστά που έχεις θέσει, αν έχεις κάποιο στόχο. Σε κάποια φάση συνηθίζεις κ ξέρεις πόσο να φας. Το δύσκολο είναι όταν φτιάχνεις φαγητά μαγειρευτά ή γλυκά που θα πρέπει να υπολογίσεις. Αν δεν έχεις κάποιο συγκεκριμένο στόχο, μία δύο, τρεις, θα μαθεις πόσο απτό καθετι να φας.

Όχι συχνά, αλλά μετράω ναι.
Yochanan έγραψε:Eγώ φταίω ο μαλάκας που σεβάστηκα. Μια φορά γμω το φελέκι μου. Μια φορά. Σταδιάλο. Δεν είστε για τίποτα ρε.
Άβαταρ μέλους
Custom_F
Maniac poster

Δημοσ.: 11777
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 8th, 2013, 12:17 am
Το μέλος Custom_F, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό ΜΝΗΜΟΝΙΑΚΗ ΔΙΑΣΠΟΡΑ » Σεπτέμβριος 2nd, 2017, 1:06 pm

Εχθές έκανα το πρώτο 20ωρο νηστεία με μόνο νερό και καφέ (όλοι μαύροι εκτός από έναν φλατ γουάιτ το πρωί). Κοιμήθηκα και ένα δεκάωρο. Έχω τρομερή ενέργεια και θα πάω για ένα δίωρο τρεκ εδώ κοντά. Θα σπάσω τη νηστεία με τσίλι κον κάρνε αμέσως μετά.
Σπρώχνοντας τον φάκελο από το πρώτο ποστ
Άβαταρ μέλους
ΜΝΗΜΟΝΙΑΚΗ ΔΙΑΣΠΟΡΑ
Fast poster

Δημοσ.: 3541
Εγγραφη: Απρίλιος 20th, 2017, 9:29 pm
Το μέλος ΜΝΗΜΟΝΙΑΚΗ ΔΙΑΣΠΟΡΑ, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Cecily Anne » Σεπτέμβριος 2nd, 2017, 1:09 pm

ΜΝΗΜΟΝΙΑΚΗ ΔΙΑΣΠΟΡΑ έγραψε: Εχθές έκανα το πρώτο 20ωρο νηστεία με μόνο νερό και καφέ (όλοι μαύροι εκτός από έναν φλατ γουάιτ το πρωί). Κοιμήθηκα και ένα δεκάωρο. Έχω τρομερή ενέργεια και θα πάω για ένα δίωρο τρεκ εδώ κοντά. Θα σπάσω τη νηστεία με τσίλι κον κάρνε αμέσως μετά.

Toυ χρόνου τέτοια μέρα θα μασάς μπαμπού ρίζες παρέα μ'ένα πάντα, διότι τη βλέπω τη γυναίκα να σε πακετάρει για Κίνα ως "εύθραυστον".
So are you to my thoughts as food to life,
Or as sweet-seasoned showers are to the ground;
And for the peace of you I hold such strife
As ‘twixt a miser and his wealth is found.
Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Maniac poster

Δημοσ.: 10769
Εγγραφη: Μάρτιος 23rd, 2015, 8:51 pm
Το μέλος Cecily Anne, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό paralo » Σεπτέμβριος 5th, 2017, 3:16 pm

10ωρο ύπνου vs 20 fasting ---> την ενέργεια την έδωσε το 20ωρο φαστινγκ.

Αχχχχχ δεν μπορωωωω.. θα φάω το υπόλοιπο παγωτό κ για εσένα ρε Ίντι, έτσι γ συμπαράσταση .

:wave:
61+1
Άβαταρ μέλους
paralo
Crazy poster

Δημοσ.: 7901
Εγγραφη: Οκτώβριος 3rd, 2015, 6:56 pm
Το μέλος paralo, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

ΔΙΑΚΟΠΤΟΜΕΝΗ ΝΗΣΤΕΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ (+POLL)

Δημοσίευσηαπό ΜΝΗΜΟΝΙΑΚΗ ΔΙΑΣΠΟΡΑ » Σεπτέμβριος 11th, 2017, 3:45 pm

Εικόνα

Σπάζοντας δεκαοκτάωρη νηστεία λάικ ε μπος. Χάσταγκ κίτο λάιφ. Χάσταγκ μπούλετ προυφ
Άβαταρ μέλους
ΜΝΗΜΟΝΙΑΚΗ ΔΙΑΣΠΟΡΑ
Fast poster

Το μέλος ΜΝΗΜΟΝΙΑΚΗ ΔΙΑΣΠΟΡΑ, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Dwarven Blacksmith » Σεπτέμβριος 11th, 2017, 3:51 pm

Βλέπω ποσότητα και ποικιλία, αλλά δε μου ανοίγει την όρεξη του μπι ονεστ.
Χασταγκ γκουντ φορ γιου, χασταγκ γιου γκόου γκερλ.
*Ode to Joy intensifies*
Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Extreme poster

Δημοσ.: 31870
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 3rd, 2011, 12:00 am
Τοποθεσια: Maiore Patria
Το μέλος Dwarven Blacksmith, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό GoBack » Σεπτέμβριος 11th, 2017, 3:57 pm

Βλεπεις ποσοτητα σε αυτο μετα απο 18ωρο χωρις τπτ;6-7 πιατα θα θελα.
-

Albrecht έγραψε:Λιγη τσιπα ρε.
Αν επαιρνε τετοια σφυριγματα ο Ολυμπιακος θα αλλαζα ομαδα. Εσυ καθεσαι και υποστηριζεις τις βρωμιες.
Άβαταρ μέλους
GoBack
Crazy poster

Δημοσ.: 8958
Εγγραφη: Μάιος 30th, 2014, 7:47 pm
Το μέλος GoBack, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Cecily Anne » Σεπτέμβριος 11th, 2017, 4:19 pm

ΜΝΗΜΟΝΙΑΚΗ ΔΙΑΣΠΟΡΑ έγραψε:Εικόνα

Σπάζοντας δεκαοκτάωρη νηστεία λάικ ε μπος. Χάσταγκ κίτο λάιφ. Χάσταγκ μπούλετ προυφ

Τι ειναι αυτο πληγουρι; Καημένε δεν εκανες κόλυβα να τα φας να τα Φχαριστηθεις, μονο το κοκκινισες!!!
So are you to my thoughts as food to life,
Or as sweet-seasoned showers are to the ground;
And for the peace of you I hold such strife
As ‘twixt a miser and his wealth is found.
Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Maniac poster

Δημοσ.: 10769
Εγγραφη: Μάρτιος 23rd, 2015, 8:51 pm
Το μέλος Cecily Anne, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό ΜΝΗΜΟΝΙΑΚΗ ΔΙΑΣΠΟΡΑ » Σεπτέμβριος 13th, 2017, 2:54 pm

Εικόνα

χάσταγκ κ(εμπαμπ)ίτο λάιφ χάσταγκ ιντέρμινεντ φάστ εντ φιούριους (δεν τρώω την πίτα, χάσταγκ νο καρμπς νο χόμο)
Άβαταρ μέλους
ΜΝΗΜΟΝΙΑΚΗ ΔΙΑΣΠΟΡΑ
Fast poster

Δημοσίευσηαπό black_paint » Σεπτέμβριος 13th, 2017, 7:07 pm

οταν θα κανεις την πρωτη σου 48ωρη, μονο με νερο, και την κλεισεις με δεκαλεπτο εκρηκτικης γυμναστικης αντιστασης και μετα μια μπριζολα μπλακ ανγκους μισου κιλου με ενα κιλο μπροκολο με μια κουταλια της σουπας βουτυρο και ισως κανα ποτηρι κοκινο κρασι, θα δεις τι σημαινει αληθινη ζωη.
καλως ηρθες στο κλαμπ, νεαρε παντουαν.
black_paint
Fast poster

Δημοσ.: 1894
Εγγραφη: Μάιος 19th, 2017, 12:45 pm
Το μέλος black_paint, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό κουλούρι Θεσσαλονίκης » Σεπτέμβριος 13th, 2017, 7:16 pm

black_paint έγραψε: οταν θα κανεις την πρωτη σου 48ωρη, μονο με νερο, και την κλεισεις με δεκαλεπτο εκρηκτικης γυμναστικης αντιστασης και μετα μια μπριζολα μπλακ ανγκους μισου κιλου με ενα κιλο μπροκολο με μια κουταλια της σουπας βουτυρο και ισως κανα ποτηρι κοκινο κρασι, θα δεις τι σημαινει αληθινη ζωη.

:smt017 :smt017
Αθεράπευτα όνειρα
Γαλήνεψε τώρα. Απελπίσου
Για μια φορά υστερινή.....
Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Crazy poster

Δημοσ.: 8288
Εγγραφη: Δεκέμβριος 21st, 2015, 8:54 am
Τοποθεσια: Αρτοποιείο
Το μέλος κουλούρι Θεσσαλονίκης, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό black_paint » Σεπτέμβριος 13th, 2017, 7:31 pm

κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
black_paint έγραψε: οταν θα κανεις την πρωτη σου 48ωρη, μονο με νερο, και την κλεισεις με δεκαλεπτο εκρηκτικης γυμναστικης αντιστασης και μετα μια μπριζολα μπλακ ανγκους μισου κιλου με ενα κιλο μπροκολο με μια κουταλια της σουπας βουτυρο και ισως κανα ποτηρι κοκινο κρασι, θα δεις τι σημαινει αληθινη ζωη.

ρωτα
black_paint
Fast poster

Δημοσ.: 1894
Εγγραφη: Μάιος 19th, 2017, 12:45 pm
Το μέλος black_paint, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό κουλούρι Θεσσαλονίκης » Σεπτέμβριος 13th, 2017, 8:02 pm

black_paint έγραψε:
κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:

ρωτα
κατι σαν απεργία πείνας δηλαδή;
το έχω κάνει πολλές φορές στο παρελθόν να μην φάω τίποτα για μέρες αλλά μόνο με νερό. αλλά πλέον δεν το αντέχω.
όντως έχει αποτελέσματα. κλείνει το στομάχι οπότε μετά θες μικρές ποσότητες αλλά με τα ωράρια και τις δουλειές μας πώς το αντέχετε και πάνω απ'όλα πωε μπορείτε να το επιβάλλετε στο''ωράριο'' κυρίως;;
:wave:
Αθεράπευτα όνειρα
Γαλήνεψε τώρα. Απελπίσου
Για μια φορά υστερινή.....
Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Crazy poster

Δημοσ.: 8288
Εγγραφη: Δεκέμβριος 21st, 2015, 8:54 am
Τοποθεσια: Αρτοποιείο
Το μέλος κουλούρι Θεσσαλονίκης, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

ΠροηγούμενηΕπόμενη

Επιστροφή στην Ιατρική και θέματα υγείας

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 19 επισκέπτες