Φρονιμίτης

Θέματα υγείας, συμβουλές και συζητήσεις.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες ή/και οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στο πλαίσιο της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική πληροφόρηση. Το Phorum.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ, σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή ανταλλάσσεται/μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων. Συμβουλευτείτε τον προσωπικό σας γιατρό.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 21 επισκέπτες

Φρονιμίτης

Δημοσίευσηαπό Heir Transparent » Μάρτιος 1st, 2013, 11:25 pm

Από το πρωί με έχει καταστρέψει, πονάει και το αυτί μου :evil:
Διάδοχος, σωτήριο έτος Τζούτσε 103.
Άβαταρ μέλους
Heir Transparent
Maniac poster

Δημοσ.: 19151
Εγγραφη: Δεκέμβριος 19th, 2011, 11:56 pm
Το μέλος Heir Transparent, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Re: Φρονιμίτης

Δημοσίευσηαπό Μάγια η μέλισσα » Μάρτιος 1st, 2013, 11:27 pm

Να πας να τον βγάλεις!
Δεν είναι τίποτα...έχω βγάλει και τους 4 και ηρέμησα!
"Όταν η πραγματικότητα δεν μας συμφέρει...τόσο το χειρότερο για την πραγματικότητα!!"
Άβαταρ μέλους
Μάγια η μέλισσα
Crazy poster

Δημοσ.: 6714
Εγγραφη: Αύγουστος 8th, 2008, 2:10 pm
Τοποθεσια: ΑΘΗΝΑ
Το μέλος Μάγια η μέλισσα, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό xristos » Μάρτιος 1st, 2013, 11:32 pm

:o γιατι τους εβγαλες δηλαδη; εκει υπαρχουν για καποιον λογο
xristos
Crazy poster

Δημοσ.: 6474
Εγγραφη: Ιούλιος 13th, 2010, 10:37 pm
Το μέλος xristos, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Μάγια η μέλισσα » Μάρτιος 1st, 2013, 11:34 pm

xristos έγραψε: :o γιατι τους εβγαλες δηλαδη; εκει υπαρχουν για καποιον λογο

Ο μόνος λόγος που υπήρχαν στο δικο μου στομα ηταν για να με βασανιζουν!!! :lol: :lol: :lol:
Μια χαρα κανω την δουλειά μου και με τα υπόλοιπα δόντια....
"Όταν η πραγματικότητα δεν μας συμφέρει...τόσο το χειρότερο για την πραγματικότητα!!"
Άβαταρ μέλους
Μάγια η μέλισσα
Crazy poster

Το μέλος Μάγια η μέλισσα, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Wisdom » Μάρτιος 1st, 2013, 11:40 pm

Και εμένα με ταλαιπωρεί ο κάτω δεξιός ... και δεν πάω να τον βγάλω διότι θέλει γναθοχειρουργό ... και δεν διαθέτω το χρήμα.
Γ...μένη κρίση.
Now i'am going down to sleep, pray the Lord my soul to keep. If i die before i wake, pray the Lord my soul to take...
Άβαταρ μέλους
Wisdom
Extreme poster

Δημοσ.: 20096
Εγγραφη: Οκτώβριος 27th, 2010, 12:58 pm
Τοποθεσια: Αγύριστος
Το μέλος Wisdom, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Heir Transparent » Μάρτιος 1st, 2013, 11:40 pm

Λες δλδ Μέλισσα να τους στείλω στο Γκουλάγκ τους φρονιμίτες; :-?

Wisdom έγραψε:Και εμένα με ταλαιπωρεί ο κάτω δεξιός ... και δεν πάω να τον βγάλω διότι θέλει γναθοχειρουργό ... και δεν διαθέτω το χρήμα.
Γ...μένη κρίση.

Αυτός κι εμένα! :evil:

Τελευταία φορά την είχα σκαπουλάρει με παυσίπονα και αντιβίωση. Ελπίζω αύριο το πρωί που θα ξυπνήσω να έχει περάσει, αλλιώς περιπέτειες με γιατρούς για συνταγές και τραβήγματα πάλι.
Τελευταία επεξεργασία απο Heir Transparent την Μάρτιος 1st, 2013, 11:45 pm, επεξεργάστηκε 1 φορές συνολικά.
Άβαταρ μέλους
Heir Transparent
Maniac poster

Το μέλος Heir Transparent, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Μάγια η μέλισσα » Μάρτιος 1st, 2013, 11:45 pm

Heir Transparent έγραψε: Λές δλδ Μέλισσα να τους στείλω στο Γκουλάγκ τους φρονιμίτες; :-?

Ναι!!
Εμένα με βασανιζανε χρονια.Ηταν και μισοεγκλειστοι...ολο σκαγανε, ποναγα και μετα πάλι καλυπτοντουσαν!
Μιλάμε για μεγάλη ταλαιπωρία!! Τελικά το πηρα αποφαση και πηγα και τους εβγαλα και ηρεμησα!!
Άβαταρ μέλους
Μάγια η μέλισσα
Crazy poster

Δημοσίευσηαπό Ζενίθεδρος » Μάρτιος 1st, 2013, 11:46 pm

Heir Transparent έγραψε: Από το πρωί με έχει καταστρέψει, πονάει και το αυτί μου :evil:

Μεγάλο ζόρι. Είχα βγάλει πρώτα τους δύο δεξιά και μετά απο δύο εβδομάδες τους αριστερούς. Έτσι το είχε κανονίσει ο ντοκτορ. Δεν ξέρω άμα έχει σχέση η σειρά με το ότι ο ντοκ ήτανε κομμούνι. Τον έναν πάντως τον κράτησε ενθύμιο, γιατί είχε τέσσερις ρίζες. Άμα οι ρίζες έχουνε γαντζωτό σχήμα, θα πρέπει η βοηθός να κρατάει κόντρα για να μη σου βγει η κάτω γνάθος.
Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Maniac poster

Δημοσ.: 15738
Εγγραφη: Οκτώβριος 30th, 2008, 8:58 pm
Τοποθεσια: Kingdom of Tonga
Το μέλος Ζενίθεδρος, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό dna » Μάρτιος 1st, 2013, 11:47 pm

ρε αει στο διάολο! μόλις τον έβγαλα και είμαι χάλια μεσα στα αιματα ενώ ακόμη κρατάει η ένεση και μπαίνω στο phorum να ξεχαστώ και τι βλέπω

εντιτ:είχε 4 ρίζες και τον κράτησα ενθύμιο για τις μάσες που κάναμε μαζί
Άβαταρ μέλους
dna
Maniac poster

Δημοσ.: 14314
Εγγραφη: Ιανουάριος 30th, 2007, 12:47 am
Το μέλος dna, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Μάγια η μέλισσα » Μάρτιος 1st, 2013, 11:49 pm

Θεοδόσιος έγραψε:
Heir Transparent έγραψε: Από το πρωί με έχει καταστρέψει, πονάει και το αυτί μου :evil:

Μεγάλο ζόρι. Είχα βγάλει πρώτα τους δύο δεξιά και μετά απο δύο εβδομάδες τους αριστερούς. Έτσι το είχε κανονίσει ο ντοκτορ. Δεν ξέρω άμα έχει σχέση η σειρά με το ότι ο ντοκ ήτανε κομμούνι. Τον έναν πάντως τον κράτησε ενθύμιο, γιατί είχε τέσσερις ρίζες. Άμα οι ρίζες έχουνε γαντζωτό σχήμα, θα πρέπει η βοηθός να κρατάει κόντρα για να μη σου βγει η κάτω γνάθος.

Με αυτά που του λες...θα παειιιι..... :lol: :lol:
Εμένα ο ένας είχε κολλησει πάνω στο κοκκαλο....κομματια τον έβγαλε!! :-?
Πάντως δεν ειναι τίποτα...πονάς εκεινη την ωρα αλλα μετα ξεμπερδευεις μια και καλη!
Άβαταρ μέλους
Μάγια η μέλισσα
Crazy poster

Δημοσίευσηαπό antisocial » Μάρτιος 1st, 2013, 11:52 pm

αν πονάνε πάει να πει ότι είναι σάπιοι ή έχουν πύον και καταπίνεις διάφορα καλούδια για μεγάλο χρονικό διάστημα που μπορούν να σου δημιουργήσουν διάφορα προβλήματα
antisocial
Extreme poster

Δημοσ.: 20647
Εγγραφη: Μάρτιος 31st, 2011, 2:06 pm
Το μέλος antisocial, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Μάγια η μέλισσα » Μάρτιος 1st, 2013, 11:53 pm

dna έγραψε: ρε αει στο διάολο! μόλις τον έβγαλα και είμαι χάλια μεσα στα αιματα ενώ ακόμη κρατάει η ένεση και μπαίνω στο phorum να ξεχαστώ και τι βλέπω

εντιτ:είχε 4 ρίζες και τον κράτησα ενθύμιο για τις μάσες που κάναμε μαζί

Βαλε πολυ πάγο να μην πρηστεις...εγω ολο το απογευμα είχα πάγο στο μάγουλο μου (εγκαυμα κοντευα να πάθω) αλλα την επομενη μέρα ήμουνα σαν να μην ειχε συμβει τίποτα...μονο που δεν μπορουσα να μασησω απο εκεινη την πλευρα...
Αααα και πάρε και κανα παυσιπονο...θα το χρειαστείς...
Άβαταρ μέλους
Μάγια η μέλισσα
Crazy poster

Δημοσίευσηαπό Ζενίθεδρος » Μάρτιος 1st, 2013, 11:53 pm

Τι ξεμπερδεύεις; Τρεις μέρες είχα τουμπανιασμένο το μάγουλο λες και είχα βάλει τα @@ μου στο στόμα. Με βλέπανε στο δρόμο και γελούσανε ακόμα και τα μικρά παιδιά.
Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Maniac poster

Δημοσ.: 15738
Εγγραφη: Οκτώβριος 30th, 2008, 8:58 pm
Τοποθεσια: Kingdom of Tonga
Το μέλος Ζενίθεδρος, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό dna » Μάρτιος 1st, 2013, 11:54 pm

Μάγια η μέλισσα έγραψε: Ναι!!
Εμένα με βασανιζανε χρονια.Ηταν και μισοεγκλειστοι...ολο σκαγανε, ποναγα και μετα πάλι καλυπτοντουσαν!
Μιλάμε για μεγάλη ταλαιπωρία!! Τελικά το πηρα αποφαση και πηγα και τους εβγαλα και ηρεμησα!!

όταν ήμουν νέος δε μάσαγα (μεταφορικά)
πήρα ένα μακρύ λεπτό ψαλίδι, το απολύμανα και μπροστά στον καθρέφτη έκοψα το ούλο που τους εμπόδιζε να βγούν και ησύχασα.
Άβαταρ μέλους
dna
Maniac poster

Δημοσ.: 14314
Εγγραφη: Ιανουάριος 30th, 2007, 12:47 am
Το μέλος dna, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Heir Transparent » Μάρτιος 1st, 2013, 11:54 pm

dna έγραψε: ρε αει στο διάολο! μόλις τον έβγαλα και είμαι χάλια μεσα στα αιματα ενώ ακόμη κρατάει η ένεση και μπαίνω στο phorum να ξεχαστώ και τι βλέπω

:smt005

Όπως έγραψα, αυτό που θα με χαλάσει είναι να μην περάσει σχετικά σύντομα ο πόνος και να ανγκαστώ να τρέχω και να στήνομαι σε ουρες σε γιατρούς για να με γράφουν παυσίπονα κλπ.

Βοηθείστε με λίγο την ψυχολογία, πείτε μου ότι συνήθως πονάει 1-2 μέρες και μετά περνάει χωρίς να πάρεις φάρμακα :cry:
Άβαταρ μέλους
Heir Transparent
Maniac poster

Επόμενη

Επιστροφή στην Ιατρική και θέματα υγείας

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 21 επισκέπτες