Συμφερει το e-shop

Προβλήματα και προτάσεις.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες

Συμφερει το e-shop

Δημοσίευσηαπό ZTEO » Ιούνιος 11th, 2017, 3:04 pm

Θα ηθελα να ρωτησω εαν συμφερει καποιων να ανοιξει ενα e-shop την σημερον ημερα?
Άβαταρ μέλους
ZTEO
Crazy poster

Δημοσ.: 8279
Εγγραφη: Ιανουάριος 13th, 2012, 1:59 pm
Το μέλος ZTEO, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Re: Συμφερει το e-shop

Δημοσίευσηαπό Γιωργης » Ιούνιος 11th, 2017, 3:27 pm

Άμα είσαι Ελλάδα μη το ψάχνεις, άνοιξε σουβλατζιδικο η καφετέρια. Έχεις δει πως ξεφυτρωνουν; σίγουρο κέρδος, οι Έλληνες είναι πανέξυπνος λαός.
Είμαι για την ελληνική ταβέρνα ο,τι είναι ο Σωρρος για τις τράπεζες.
Άβαταρ μέλους
Γιωργης
New poster

Δημοσ.: 366
Εγγραφη: Μάρτιος 16th, 2017, 10:45 pm
Το μέλος Γιωργης, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό sys3x » Ιούνιος 11th, 2017, 3:30 pm

Γιωργης έγραψε: Άμα είσαι Ελλάδα μη το ψάχνεις, άνοιξε σουβλατζιδικο η καφετέρια. Έχεις δει πως ξεφυτρωνουν; σίγουρο κέρδος, οι Έλληνες είναι πανέξυπνος λαός.

Επ χέηρ, τι λέει η τζατζικερί ρε μλκ;
Λαο λακα;
·

Αν δεν είμασταν σπίρτα θα καίαμε για πάντα.
Άβαταρ μέλους
sys3x
Crazy poster

Δημοσ.: 6388
Εγγραφη: Οκτώβριος 21st, 2011, 8:05 am
Το μέλος sys3x, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Οργισμένος » Ιούνιος 11th, 2017, 3:43 pm

sys3x έγραψε:
Γιωργης έγραψε: Άμα είσαι Ελλάδα μη το ψάχνεις, άνοιξε σουβλατζιδικο η καφετέρια. Έχεις δει πως ξεφυτρωνουν; σίγουρο κέρδος, οι Έλληνες είναι πανέξυπνος λαός.

Λαο λακα;

Αποκλειεται να ειν ο χεηρ, δεν μπορει να επεσε τοσο χαμηλα.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Extreme poster

Δημοσ.: 33303
Εγγραφη: Νοέμβριος 15th, 2009, 2:47 pm
Τοποθεσια: Sector 001
Το μέλος Οργισμένος, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Γιωργης » Ιούνιος 11th, 2017, 3:43 pm

Αφήστε το ίντερνετ. Ξέρετε κανενανε να πλουτησε από αυτό που είναι και ελεγχόμενο από κέντρα εξουσίας που δεν θέλω να ονόματισω; αυτό άποψη μου φυσικά ετσι; εγώ θα επενδυα σε σταρταπ σουβλατζιδικο η καφετέρια η περίπτερο αυτό με συμβουλεύει το ελληνικό δαιμόνιο. Να είστε καλά καλημέρα δύναμη να χουμε.
Άβαταρ μέλους
Γιωργης
New poster

Το μέλος Γιωργης, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Γιωργης » Ιούνιος 11th, 2017, 3:50 pm

Αλλά ας το πιάσουμε και σοβαρά. Λοιπόν φιλαράκι οι Έλληνες δε ξέρουν από ίντερνετ, θες δε το εμπιστεύονται, θες είναι ίντερνετικα αναλφηβητοι δεν έχει σημασία. Το αγοραστικό κοινο είναι μικρό. Το δεύτερο πρόβλημα είναι ότι αν εισάγεις πουχου κινέζικα θα καθυστερούν πολύ να έρθουν ενώ αν τα εξάγεις στο εξωτερικό θα είναι πολλά τα μεταφορικά οπότε δε θα μπορείς να ανταγωνιστείς τις τιμές.

Ίσως να συμφέρει άμα κάνεις εσύ το μανιουφακτσουρινγκ αλλά εκεί παίζουν πολλά. Δώσε λεπτομερείς για το προϊόν και θα σε κατατοπίσω.
Άβαταρ μέλους
Γιωργης
New poster

Δημοσίευσηαπό sys3x » Ιούνιος 11th, 2017, 3:50 pm

Οργισμένος έγραψε:
sys3x έγραψε:

Λαο λακα;

Αποκλειεται να ειν ο χεηρ, δεν μπορει να επεσε τοσο χαμηλα.

Εδώ σύντροφε θα διαφωνήσω πλήρως.
Μιλάμε για τρομερή αναβάθμιση.

Ζήτα του στα ίσια να αποκηρύξει τον Στάλιν και θα δεις.
Όμορφες καλησπέρες μαύρε καλησπεράκια.
:smt002
·

Άβαταρ μέλους
sys3x
Crazy poster

Το μέλος sys3x, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Γιωργης » Ιούνιος 11th, 2017, 3:53 pm

Εγώ θα πω μόνο ότι ο στελιν δεν έχει κριθεί ακόμη από την ιστορία. Λολ
Άβαταρ μέλους
Γιωργης
New poster

Δημοσίευσηαπό ZTEO » Ιούνιος 11th, 2017, 3:55 pm

Ρε φιλε δεν ψαχνω να πλουτισω επειδη εχω ενοικιαζομενα δωματια στην airbnb και αναγκαζομαι να ειμαι 6 μηνες στην πολη 6 μηνες στην Χαλκιδικη ψαχνω για ενα μοντελο επιχειρησης η εργασιας που να μπορω να το κανω και στα δυο μεροι και να μπορει να μου δωσει ενα εισοδημα 4-6.000 ευρω.
Άβαταρ μέλους
ZTEO
Crazy poster

Το μέλος ZTEO, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό sys3x » Ιούνιος 11th, 2017, 3:58 pm

Γιωργης έγραψε: Εγώ θα πω μόνο ότι ο στελιν δεν έχει κριθεί ακόμη από την ιστορία. Λολ

Αποτάσσεσαι τον Στάλιν τέκνο μου;

(πες απεταξάμην)
·

Άβαταρ μέλους
sys3x
Crazy poster

Δημοσίευσηαπό Γιωργης » Ιούνιος 11th, 2017, 3:59 pm

Άμα υπήρχε φόρμουλα για 4 με 6000 εισόδημα κολλητέ τώρα δε θα κωλοβαραγα στα φόρα.
Άβαταρ μέλους
Γιωργης
New poster

Δημοσίευσηαπό ZTEO » Ιούνιος 11th, 2017, 4:02 pm

Εννοω τον χρονο οχι τον μηνα μη το παρεξηγησεις.
Άβαταρ μέλους
ZTEO
Crazy poster

Δημοσίευσηαπό órale » Ιούνιος 11th, 2017, 4:02 pm

ZTEO έγραψε: Θα ηθελα να ρωτησω εαν συμφερει καποιων να ανοιξει ενα e-shop την σημερον ημερα?

Εδώ σφάζονται εταιρίες κολοσσοί που εισάγουν φθηνά και παραεισαγωγές σε σκρουτομάγαζα.

Αν νομίζει ότι μπορείς να κάνεις καλύτερες τιμές προχώρα, μην σκεφτείς όμως πως κάποιος θα αγοράσει γιατί έχεις ωραίο site πχ.
Άβαταρ μέλους
órale
New poster

Δημοσ.: 261
Εγγραφη: Ιανουάριος 29th, 2017, 12:49 am
Το μέλος órale, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό ZTEO » Ιούνιος 11th, 2017, 4:04 pm

Βασικα σκεφτομαι ενα e-shop με αμιγως Ελληνικα προιοντα και ευρισιτεχνιες.
Άβαταρ μέλους
ZTEO
Crazy poster

Δημοσίευσηαπό órale » Ιούνιος 11th, 2017, 4:06 pm

Αν πουλάς κάτι εξειδικευμένο που δεν πουλάνε οι άλλοι τότε αλλάζει.
Άβαταρ μέλους
órale
New poster

Δημοσ.: 261
Εγγραφη: Ιανουάριος 29th, 2017, 12:49 am
Το μέλος órale, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Επόμενη

Επιστροφή στην Οικονομία

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες