Αγορά Laptop

Λογισμικό, λειτουργικά συστήματα, προγραμματισμός, hardware, δίκτυα, Internet.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες

Re: Αγορά Laptop

Δημοσίευσηαπό paizwgames » Ιανουάριος 5th, 2018, 8:07 pm

Πέταμα όπως είναι. Αν μου κάναν τέτοιο δώρο, θα διέκοπτα κάθε επαφή.
paizwgames
Casual Poster

Δημοσ.: 517
Εγγραφη: Νοέμβριος 17th, 2017, 1:47 pm
Το μέλος paizwgames, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Naida » Ιανουάριος 5th, 2018, 8:07 pm

Είπες γρόθος και κατάλαβα ποιον εννοείς.
Κάποια στιγμή θα νικήσουμε εμείς,
οι ελεύθεροι αυτής της γης.
Άβαταρ μέλους
Naida
Extreme poster

Δημοσ.: 33033
Εγγραφη: Μάιος 9th, 2009, 10:28 am
Το μέλος Naida, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Naida » Ιανουάριος 5th, 2018, 8:10 pm

paizwgames έγραψε: Πέταμα όπως είναι. Αν μου κάναν τέτοιο δώρο, θα διέκοπτα κάθε επαφή.

Ξέρεις τι και εγώ αισθάνομαι ότι είναι υπερβολικά τα λεφτά γι'αυτό το πραματάκι. Τέλοσπάντων θα το δώσω στην ανηψιά μου που θα το έχει για κανένα παιχνίδι,ταινίες και youtube και με αυτά που θα διέθετα τα έξτρα θα φτιάξω το δικό μου να πετάει.
Κάποια στιγμή θα νικήσουμε εμείς,
οι ελεύθεροι αυτής της γης.
Άβαταρ μέλους
Naida
Extreme poster

Δημοσ.: 33033
Εγγραφη: Μάιος 9th, 2009, 10:28 am
Το μέλος Naida, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό paizwgames » Ιανουάριος 5th, 2018, 8:12 pm

Εγώ δεν θα παιρνα λάπτοπ με τίποτα. Άχρηστη συσκευή σαν ύπαρξη. Αλλά εγώ παίζω games, έχω άλλα κριτήρια.
paizwgames
Casual Poster

Το μέλος paizwgames, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό talaipwros » Ιανουάριος 5th, 2018, 11:28 pm

για λαπτοπ surface pro και τερμα
talaipwros
Συντονιστής - Στην ομάδα από το '12

Δημοσ.: 61314
Εγγραφη: Ιούνιος 12th, 2008, 11:12 pm
Το μέλος talaipwros, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Πάνας » Ιανουάριος 5th, 2018, 11:41 pm

Κράτα τον είναι τετραπύρηνο αλλά έχει λίγη μνήμη, δώσε 30-40€ να του βάλεις 4-6γίγα και θα είναι μια χαρά. λ΄θος έκανα 4 γίγα έχει... και ο σκληρός είναι ssd σφαίρα θα πηγαίνει...

Μια χαρά είναι τι έχει;
Δεν επιβάλεις δικτατορία για να περιφρουρήσεις την επανάσταση. Κάνεις επανάσταση για να επιβάλεις δικτατορία.
Τζωρτζ Όργουελ
Άβαταρ μέλους
Πάνας
Extreme poster

Δημοσ.: 26935
Εγγραφη: Μάρτιος 17th, 2010, 7:04 pm
Το μέλος Πάνας, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό paizwgames » Ιανουάριος 6th, 2018, 3:44 am

Πάνας έγραψε:Κράτα τον είναι τετραπύρηνο αλλά έχει λίγη μνήμη, δώσε 30-40€ να του βάλεις 4-6γίγα και θα είναι μια χαρά. λ΄θος έκανα 4 γίγα έχει... και ο σκληρός είναι ssd σφαίρα θα πηγαίνει...

Μια χαρά είναι τι έχει;

Που ακριβώς θα το χρησιμοποιήσει ένας που έχει tablet και σταθερό;
paizwgames
Casual Poster

Δημοσίευσηαπό Cecily Anne » Ιανουάριος 6th, 2018, 3:45 am

paizwgames έγραψε:
Πάνας έγραψε:Κράτα τον είναι τετραπύρηνο αλλά έχει λίγη μνήμη, δώσε 30-40€ να του βάλεις 4-6γίγα και θα είναι μια χαρά. λ΄θος έκανα 4 γίγα έχει... και ο σκληρός είναι ssd σφαίρα θα πηγαίνει...

Μια χαρά είναι τι έχει;

Μια συσκευή για κάθε νικνέιμ. Χελόουυ
So are you to my thoughts as food to life,
Or as sweet-seasoned showers are to the ground;
And for the peace of you I hold such strife
As ‘twixt a miser and his wealth is found.
Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Maniac poster

Δημοσ.: 13449
Εγγραφη: Μάρτιος 23rd, 2015, 8:51 pm
Το μέλος Cecily Anne, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό paizwgames » Ιανουάριος 6th, 2018, 3:51 am

Cecily Anne έγραψε:
paizwgames έγραψε:

Μια χαρά είναι τι έχει;

Μια συσκευή για κάθε νικνέιμ. Χελόουυ

:roll:

Κάτι μου λέει ότι αν μπαίνεις απ την ίδια ip θα σε γραπώσουν. :smt005
paizwgames
Casual Poster

Δημοσίευσηαπό Cecily Anne » Ιανουάριος 6th, 2018, 3:52 am

paizwgames έγραψε:

:roll:

Κάτι μου λέει ότι αν μπαίνεις απ την ίδια ip θα σε γραπώσουν. :smt005

:smt005
So are you to my thoughts as food to life,
Or as sweet-seasoned showers are to the ground;
And for the peace of you I hold such strife
As ‘twixt a miser and his wealth is found.
Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Maniac poster

Δημοσ.: 13449
Εγγραφη: Μάρτιος 23rd, 2015, 8:51 pm
Το μέλος Cecily Anne, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Προηγούμενη

Επιστροφή στην Πληροφορική

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες