Βοήθεια για drivers update

Λογισμικό, λειτουργικά συστήματα, προγραμματισμός, hardware, δίκτυα, Internet.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες

Βοήθεια για drivers update

Δημοσίευσηαπό About » Ιανουάριος 6th, 2018, 4:36 am

Έχω ένα laptop και χρειάζεται να κάνω update στους drivers αλλά επειδή με αυτά τα ζητήματα δεν έχω καμία επαφή θα ήθελα όποιος μπορούσε να με βοηθήσει γιατί φοβάμαι μην κάνω κανένα λάθος που θα μου προκαλέσει ζημιά.

Σε αυτούς τους drivers θέλω να κάνω update (ATI Mobility Radeon HD 4200 Series drivers for Windows 7 x64).
Άβαταρ μέλους
About
Fast poster

Δημοσ.: 3903
Εγγραφη: Ιούλιος 5th, 2016, 6:38 am
Τοποθεσια: Ασπρόπυργος - Γκορυτσά
Το μέλος About, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Re: Βοήθεια για drivers update

Δημοσίευσηαπό Archmage » Ιανουάριος 6th, 2018, 11:10 am

1. Γιατί «χρειάζεται» update; Είναι αρκετά παλιό, οπότε δε θα δεις μάλλον και καμιά τρομερή διαφορά. Αυτό το ρωτάω μόνο επειδή λες ότι δεν έχεις καμία επαφή οπότε αν πάει κάτι στραβά μπορεί να μπλέξεις 8)

2. Εδώ είναι οι οδηγοί για mobility radeon hd 4xxx: http://support.amd.com/en-us/download/d ... ows+7+-+64
Wither in denial.
Άβαταρ μέλους
Archmage
Fast poster

Δημοσ.: 3234
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 5th, 2012, 7:51 pm
Το μέλος Archmage, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό About » Ιανουάριος 6th, 2018, 1:05 pm

Τρέχω κάτι προγράμματα κι επειδή αντιμετωπίζω διάφορα προβλήματα πρέπει ν' ακολουθήσω τα παρακάτω βήματα οπότε τα παίρνω με τη σειρά.

Εικόνα

Ευχαριστώ για τη βοήθεια αλλά τελικά ακολούθησα τις οδηγίες του παρακάτω βίντεο και μου πέταξε μήνυμα που μου λέει ότι το καλύτερο λογισμικό προγράμματος οδήγησης της συσκευής μου είναι ήδη εγκατεστημένο.

Άβαταρ μέλους
About
Fast poster

Δημοσ.: 3903
Εγγραφη: Ιούλιος 5th, 2016, 6:38 am
Τοποθεσια: Ασπρόπυργος - Γκορυτσά
Το μέλος About, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Archmage » Ιανουάριος 6th, 2018, 2:31 pm

Αν τρέχουν σωστά αυτά που θες τότε δε χρειάζεται να κάνεις τίποτα. Πάντως αυτά που λέει στο βίντεο δεν ενημερώνουν αναγκαστικά τους οδηγούς.
Wither in denial.
Άβαταρ μέλους
Archmage
Fast poster

Δημοσ.: 3234
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 5th, 2012, 7:51 pm
Το μέλος Archmage, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Επιστροφή στην Πληροφορική

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες