Πρόγραμμα Υπαγόρευσης

Λογισμικό, λειτουργικά συστήματα, προγραμματισμός, hardware, δίκτυα, Internet.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: lonelyrider, sys3x και 9 επισκέπτες

Πρόγραμμα Υπαγόρευσης

Δημοσίευσηαπό paralo » Ιανουάριος 23rd, 2018, 4:06 pm

για windows 10

πού στον κόρακα να το ρυθμίσω; υποτίθεται οτι εχει μεσα και εμενα εχει απο το πρωί και μου λεει οτι η γλώσσα δεν υποστηρίζεται
μα γιατί; αυθεντικά 10 εχω και ο βλακας τα περασε στα ελληνικά . :smt011

ποιό αλλο προγραμμα να βρω;
ευχαριστώ
61+1+r

#dabda
Άβαταρ μέλους
paralo
Crazy poster

Δημοσ.: 8728
Εγγραφη: Οκτώβριος 3rd, 2015, 6:56 pm
Το μέλος paralo, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Re: Πρόγραμμα Υπαγόρευσης

Δημοσίευσηαπό George_V » Ιανουάριος 23rd, 2018, 4:13 pm

Παρε μια γραμματεα.
Δημήτρης006 έγραψε: (...)

Δεν μιλάει για ναζί (εθνικοσοσιαλιστές της Γερμανίας...) οι οποίοι εκ του αποτελέσματος δεν ηττήθηκαν...

Μιλάει για εθνικιστές φασίστες και εθνικοσοσιαλιστές,...
Άβαταρ μέλους
George_V
Extreme poster

Δημοσ.: 32047
Εγγραφη: Ιανουάριος 22nd, 2012, 1:42 pm
Τοποθεσια: Καλαμάτα
Το μέλος George_V, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό sys3x » Ιανουάριος 23rd, 2018, 4:18 pm

paralo έγραψε: για windows 10

πού στον κόρακα να το ρυθμίσω; υποτίθεται οτι εχει μεσα και εμενα εχει απο το πρωί και μου λεει οτι η γλώσσα δεν υποστηρίζεται

ευχαριστώ

Στο κινητό σου, πέρνα μία εφαρμογή σαν το έβερνόουτ πχ, δημιούργησε μία νέα σημείωση και αντί να γράψεις πάτησε το μικροφωνάκι (εικονίδιο) και μίλα το. Μετά μπορείς να στείλεις πολύ εύκολα το τεξτ όπου θέλεις.

Τζαστ μάη .6 σεντς.
·

Αν δεν είμασταν σπίρτα θα καίαμε για πάντα.
Άβαταρ μέλους
sys3x
Crazy poster

Δημοσ.: 6928
Εγγραφη: Οκτώβριος 21st, 2011, 8:05 am
Το μέλος sys3x, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό paralo » Ιανουάριος 23rd, 2018, 4:20 pm

sys3x έγραψε:
paralo έγραψε: για windows 10

ευχαριστώ

Στο κινητό σου, πέρνα μία εφαρμογή σαν το έβερνόουτ πχ, δημιούργησε μία νέα σημείωση και αντί να γράψεις πάτησε το μικροφωνάκι (εικονίδιο) και μίλα το. Μετά μπορείς να στείλεις πολύ εύκολα το τεξτ όπου θέλεις.

Τζαστ μάη .6 σεντς.

θελω για υπολογιστή Συς...

βοήθα λίγο ρε συ, γτ εχω πάρει και ακουστικά με μικρόφωνο για καλύτερη απομόνωση ήχου κτλ
61+1+r

#dabda
Άβαταρ μέλους
paralo
Crazy poster

Το μέλος paralo, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Σπυρος1 » Ιανουάριος 23rd, 2018, 4:37 pm

Στα Windows Settings δεν έχει Ease of Access => Narrator; Αν τα Windows είναι Ελληνικά θα υπάρχει κάτι αντίστοιχο. Εκεί επιλέγεις γλώσσα Ελληνική(Microsoft Stefanos).

Το δοκίμασα με το phorum και δουλεύει, όμως στο word υπάρχει πρόβλημα. Ίσως να θέλει κάποια ρύθμιση.
ΙΗΣΟΥΣ = ΕΙΜΙ Η ΖΩΗ = 888
Άβαταρ μέλους
Σπυρος1
Fast poster

Δημοσ.: 2198
Εγγραφη: Αύγουστος 23rd, 2014, 8:33 am
Τοποθεσια: Βοιωτική Εστία
Το μέλος Σπυρος1, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό paralo » Ιανουάριος 24th, 2018, 1:31 am

μου βγαζει μια παπαριά οτι δεν υποστηρίζεται η γλώσσα γαμώ το φελεκι μου γαμώ

αλλά το βρήκα. google docs και εχει όλες τις γλώσσες

καλά Συς, πολύ βοηθητικός, θεός, εγραψες παλι κτλ κτλ :smt016
(μπήκα μόνο και μόνο για να στην πώ :smt003 )
61+1+r

#dabda
Άβαταρ μέλους
paralo
Crazy poster

Δημοσίευσηαπό sys3x » Ιανουάριος 27th, 2018, 2:03 am

paralo έγραψε: μου βγαζει μια παπαριά οτι δεν υποστηρίζεται η γλώσσα γαμώ το φελεκι μου γαμώ

αλλά το βρήκα. google docs και εχει όλες τις γλώσσες

καλά Συς, πολύ βοηθητικός, θεός, εγραψες παλι κτλ κτλ :smt016
(μπήκα μόνο και μόνο για να στην πώ :smt003 )

Όχι και θεός, ημίθεος και βάλε.
·

Αν δεν είμασταν σπίρτα θα καίαμε για πάντα.
Άβαταρ μέλους
sys3x
Crazy poster

Δημοσ.: 6928
Εγγραφη: Οκτώβριος 21st, 2011, 8:05 am
Το μέλος sys3x, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Επιστροφή στην Πληροφορική

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: lonelyrider, sys3x και 9 επισκέπτες