Αναζήτηση στο web για template letters στα Αγγλικά

Λογισμικό, λειτουργικά συστήματα, προγραμματισμός, hardware, δίκτυα, Internet.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες

Αναζήτηση στο web για template letters στα Αγγλικά

Δημοσίευσηαπό ΕλένηΚούκκου2 » Ιανουάριος 30th, 2018, 7:20 pm

Αναζητώ στο ιντερνετ κάποιο σαιτ ή άλλη πηγή που να έχει template επιστολές για διάφορες χρήσεις στα αγγλικά και ΔΕΝ μπορώ να βρω.
Όπου πέφτω είναι κάτι περίεργα σαιτ και με επικίνδυνα αρχεία (εξε).

Μήπως μπορεί να βοηθήσει κάποιος?
Θέλω template για service contract γενικής χρήσης αλλά κατά καιρούς έχω χρειασθεί και άλλες, δεν βρίσκω και χάνω πολύτιμες ώρες να φτιάχνω απ την αρχή.
Τα σέβη μου
Και λίγο ψυχραιμία ρε παιδιά,ότι έγιν' έγινε
http://fakellaki.blogspot.com
viewtopic.php?f=13&t=65477
viewtopic.php?f=43&t=59592&hilit
Άβαταρ μέλους
ΕλένηΚούκκου2
Fast poster

Δημοσ.: 2914
Εγγραφη: Μάιος 20th, 2006, 11:10 am
Τοποθεσια: Βαλκάνια, Θεσσαλονίκη για την ακρίβεια, ...
Το μέλος ΕλένηΚούκκου2, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Re: Αναζήτηση στο web για template letters στα Αγγλικά

Δημοσίευσηαπό klg » Ιανουάριος 30th, 2018, 10:24 pm

ΕλένηΚούκκου2 έγραψε: Αναζητώ στο ιντερνετ κάποιο σαιτ ή άλλη πηγή που να έχει template επιστολές για διάφορες χρήσεις στα αγγλικά και ΔΕΝ μπορώ να βρω.
Όπου πέφτω είναι κάτι περίεργα σαιτ και με επικίνδυνα αρχεία (εξε).

Μήπως μπορεί να βοηθήσει κάποιος?
Θέλω template για service contract γενικής χρήσης αλλά κατά καιρούς έχω χρειασθεί και άλλες, δεν βρίσκω και χάνω πολύτιμες ώρες να φτιάχνω απ την αρχή.

Εμένα μια αναζήτηση μου έφερε στο δεύτερο αυτό https://templates.office.com/en-us/Letters
skakos έγραψε:Το Άουσβιτς δεν ήταν ΜΙΑ περίπτωση. Ήταν μόνο η αρχή. Η αρχή ενός πολέμου της επιστήμης εναντίον του ανθρώπου.
Άβαταρ μέλους
klg
Fast poster

Δημοσ.: 1748
Εγγραφη: Μάιος 13th, 2014, 12:16 pm
Το μέλος klg, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό ΕλένηΚούκκου2 » Ιανουάριος 31st, 2018, 1:09 pm

Ευχαριστώ, όχι τέτοια, συμβόλαια ψάχνω. Υποδείγματα για συμβόλαια (contracts).
Τα σέβη μου
Και λίγο ψυχραιμία ρε παιδιά,ότι έγιν' έγινε
http://fakellaki.blogspot.com
viewtopic.php?f=13&t=65477
viewtopic.php?f=43&t=59592&hilit
Άβαταρ μέλους
ΕλένηΚούκκου2
Fast poster

Δημοσ.: 2914
Εγγραφη: Μάιος 20th, 2006, 11:10 am
Τοποθεσια: Βαλκάνια, Θεσσαλονίκη για την ακρίβεια, ...
Το μέλος ΕλένηΚούκκου2, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό klg » Φεβρουάριος 1st, 2018, 2:31 am

ΕλένηΚούκκου2 έγραψε: Ευχαριστώ, όχι τέτοια, συμβόλαια ψάχνω. Υποδείγματα για συμβόλαια (contracts).

Α οκ, δεν έχω κάτι στα υπόψην αλλά ευτυχώς έχουμε δικηγόρους τριγύρω, θα ρωτήσω αύριο στο γραφείο αν ξέρουν κάνα handy site.
skakos έγραψε:Το Άουσβιτς δεν ήταν ΜΙΑ περίπτωση. Ήταν μόνο η αρχή. Η αρχή ενός πολέμου της επιστήμης εναντίον του ανθρώπου.
Άβαταρ μέλους
klg
Fast poster

Δημοσ.: 1748
Εγγραφη: Μάιος 13th, 2014, 12:16 pm
Το μέλος klg, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Επιστροφή στην Πληροφορική

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες