your boyfriend/girlfriend

Διασκέδαση, μόδα, life style, dolce vita.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 17 επισκέπτες

Re: your boyfriend/girlfriend

Δημοσίευσηαπό fagano3 » Νοέμβριος 13th, 2017, 7:12 pm

don't speak έγραψε:

Πες τους και εσύ βρε παιδί μου να αλλάξουν στο σπίτι, να φορέσουν ένα φόρεμα.
Μετέτρεψε το σαλόνι σου σε πασαρέλα :lol:

Κατι σαν τα βικτορια σικρετ στο φασιον τιβι.

Καλο ακουγεται.Αμα της πω και να ετοιμασει και μερικα καναπεδακια για να μην την βλεπω ξεροσφυρι λες να θυμωσει; :lol:
http://nihilspot.blogspot.com

Und wenn ich dich lieb habe, was geht's dich an?
Άβαταρ μέλους
fagano3
Maniac poster

Δημοσ.: 15237
Εγγραφη: Ιούνιος 30th, 2006, 10:07 pm
Τοποθεσια: ΗΗ
Το μέλος fagano3, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό κουλούρι Θεσσαλονίκης » Νοέμβριος 13th, 2017, 7:20 pm

fagano3 έγραψε: Aυτα που φορανε οταν κανουνε στεπερ καλα ειναι :D

αλλα θελω να βλεπω και φουστανακια εξω. :smt010

Τι τζιν εφαρμοστα μου λες.Εδω βγαλαμε τα σκουφια.

Εγω αρχισα να γλυκοκοιταζω ενα μπακλαβα (oχι το γλυκο, το σκουφι) γιατι με εχει πιασει πονοκεφαλος απο το κρυο.

τι είναι ο μπακλαβάς σκουφος;;

Υπαρχουν τζιν εφαρμοστά που είναι εξισου τσοντέ!
https://www.tsiamita.gr/royha/jeans-roy ... shion.html
Τελευταία επεξεργασία απο κουλούρι Θεσσαλονίκης την Νοέμβριος 13th, 2017, 7:25 pm, επεξεργάστηκε 1 φορές συνολικά.
Αθεράπευτα όνειρα
Γαλήνεψε τώρα. Απελπίσου
Για μια φορά υστερινή.....
Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Crazy poster

Δημοσ.: 8328
Εγγραφη: Δεκέμβριος 21st, 2015, 8:54 am
Τοποθεσια: Αρτοποιείο
Το μέλος κουλούρι Θεσσαλονίκης, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό don't speak » Νοέμβριος 13th, 2017, 7:21 pm

fagano3 έγραψε:
don't speak έγραψε:

Πες τους και εσύ βρε παιδί μου να αλλάξουν στο σπίτι, να φορέσουν ένα φόρεμα.
Μετέτρεψε το σαλόνι σου σε πασαρέλα :lol:

Κατι σαν τα βικτορια σικρετ στο φασιον τιβι.

Καλο ακουγεται.Αμα της πω και να ετοιμασει και μερικα καναπεδακια για να μην την βλεπω ξεροσφυρι λες να θυμωσει; :lol:

Το γάμησες τώρα

:lol:
ΛΕΩΝ έγραψε:έτσι όπως την έβαλε πρέπει να την έβγαλε
γιαυτο δεν την φχαριστηθηκαμε
Άβαταρ μέλους
don't speak
Crazy poster

Δημοσ.: 8924
Εγγραφη: Ιούλιος 11th, 2011, 12:14 am
Το μέλος don't speak, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Ερμής » Νοέμβριος 13th, 2017, 8:49 pm

fagano3 έγραψε:

Τεσπα.Τζιν,μπλουζα,γοβες ειναι κλασσικο ντυσιμο κοπελας διπλανης πορτας απο μπουρναζι μεχρι εκαλη στην Ελλαδα. (οχι οτι ειναι κακο αλλα οντως ετσι ντυνονται οι περισσοτερες Ελληνιδες)

Το κλασσικό ειναι και το πιο δύσκολο να το πετύχεις σωστα.
Leon Degrelle: "Οι δεξιοί είναι δειλοί , δεν κάνουν για τίποτε..."

"Προσοχή στην δεξιά. Είναι δειλοί που συμμαχούν με τους πάντες , ακόμη και με τους κομμουνιστές..."
Άβαταρ μέλους
Ερμής
Extreme poster

Δημοσ.: 33218
Εγγραφη: Φεβρουάριος 19th, 2008, 2:12 pm
Το μέλος Ερμής, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Papa John » Νοέμβριος 14th, 2017, 10:22 pm

Ερμής έγραψε: Πρώτα απο όλα ποστάρουμε καθημερινό ντυσιμο που μπορεί να γίνει και βραδινό, ένα μπαλαντερ δλδ.
Βάλε φωτο απο το δικό σου γουστο σε στυλ

Φωτογραφίες που ανεβάζω από άλλους ιστότοπους συνήθως μου τις διαγράφουν,οπότε αν θέλεις δες αυτό το βίντεο

Το 90% των γυναικών που βλέπεις...τις παντρευόμουνα όλες :smt007
Φυσικά μιλάμε για ένα στυλ που κυριάρχησε 50+ χρόνια πριν,αλλά με τον ένα ή τον άλλον τρόπο έχει αφήσει το σημάδι του ανεξίτηλα χαραγμένο στις επόμενες δεκαετίες που ακολούθησαν.
Αυτό που μου αρέσει είναι ότι δεν βλέπεις κάτι τυποποιημένο,όπως είναι τα ρούχα στο Ζάρα,στο Πουλ εντ Μπερ,στο Η+Μ και άλλες τέτοιες αλυσίδες που πουλάνε είδη ρουχισμού με το τσουβάλι και τα προιόντα τους είναι όλα παρόμοια.Στο βίντεο βλέπεις ότι κάθε κομμάτι είναι μοναδικό,το στυλ του καθενός επίσης.Και δεν έχει τόσο να κάνει με το εφέ όσο με το ethos των 60ς που έλεγε ότι είναι ωραίο να δείχνεις ωραίος.Μια ζωή θα ζήσουμε,ας προσπαθούμε τουλάχιστον να ξεχωρίσουμε λίγο από το πλήθος.
Papa John
Fast poster

Δημοσ.: 1320
Εγγραφη: Απρίλιος 25th, 2015, 11:37 pm
Το μέλος Papa John, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Papa John » Νοέμβριος 14th, 2017, 10:27 pm

κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
Αμα τα 5.000.000 γυναικες μπορουν να αγοράσουν Λουμπουτέν γόβες τι να πώ!!
Ας μου πάρουν κι εμένα μία!!
:oops: :oops:

Βασικά δεν ήξερα καν ότι οι γόβες αυτές είναι αυτό που λες και ότι αξίζουν τόσο πολύ.
Δεύτερον,εγώ σαν άντρας πραγματικά δε βλέπω καμμία διαφορά από άλλες γόβες που βλέπω να φοράνε έξω,αλλά αυτό φαντάζομαι είναι δική μου άγνοια και το αποδέχομαι.Μπορεί σαν πατούμενα να είναι καταπληκτικά.Αλλά κοστίζουν όντως 500άρα ρε συ ; :-?
Papa John
Fast poster

Το μέλος Papa John, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Τρομπλόν » Νοέμβριος 14th, 2017, 10:35 pm

Papa John έγραψε:
Ερμής έγραψε: Πρώτα απο όλα ποστάρουμε καθημερινό ντυσιμο που μπορεί να γίνει και βραδινό, ένα μπαλαντερ δλδ.
Βάλε φωτο απο το δικό σου γουστο σε στυλ

Φωτογραφίες που ανεβάζω από άλλους ιστότοπους συνήθως μου τις διαγράφουν,οπότε αν θέλεις δες αυτό το βίντεο

Το 90% των γυναικών που βλέπεις...τις παντρευόμουνα όλες :smt007
Φυσικά μιλάμε για ένα στυλ που κυριάρχησε 50+ χρόνια πριν,αλλά με τον ένα ή τον άλλον τρόπο έχει αφήσει το σημάδι του ανεξίτηλα χαραγμένο στις επόμενες δεκαετίες που ακολούθησαν.
Αυτό που μου αρέσει είναι ότι δεν βλέπεις κάτι τυποποιημένο,όπως είναι τα ρούχα στο Ζάρα,στο Πουλ εντ Μπερ,στο Η+Μ και άλλες τέτοιες αλυσίδες που πουλάνε είδη ρουχισμού με το τσουβάλι και τα προιόντα τους είναι όλα παρόμοια.Στο βίντεο βλέπεις ότι κάθε κομμάτι είναι μοναδικό,το στυλ του καθενός επίσης.Και δεν έχει τόσο να κάνει με το εφέ όσο με το ethos των 60ς που έλεγε ότι είναι ωραίο να δείχνεις ωραίος.Μια ζωή θα ζήσουμε,ας προσπαθούμε τουλάχιστον να ξεχωρίσουμε λίγο από το πλήθος.

φίλε παπά τζαν, στο 1:42' η Iggy είναι του Barrett;;;;
moonlight έγραψε:Ο Ανάφεντος είναι από τα καλύτερα παιδιά εδώ μέσα. :wave:
Άβαταρ μέλους
Τρομπλόν
New poster

Δημοσ.: 419
Εγγραφη: Ιούλιος 29th, 2017, 3:40 pm
Το μέλος Τρομπλόν, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Φινγκόλφιν » Νοέμβριος 14th, 2017, 10:39 pm

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
:smt007
stavmanr έγραψε:τα σύγχρονα μαθηματικά δέχονται ότι όλοι οι αριθμοί είναι επί της ουσίας άρρητοι.
Άβαταρ μέλους
Φινγκόλφιν
Crazy poster

Δημοσ.: 7527
Εγγραφη: Ιούλιος 20th, 2013, 11:34 pm
Το μέλος Φινγκόλφιν, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό bluerose » Νοέμβριος 14th, 2017, 10:42 pm

Mοιαζει την ανηψια μου η δευτερη φωτο κι η τελευταία
Θα σε κανω προξενιο
Άβαταρ μέλους
bluerose
Maniac poster

Δημοσ.: 10201
Εγγραφη: Αύγουστος 29th, 2014, 2:30 am
Το μέλος bluerose, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Papa John » Νοέμβριος 14th, 2017, 10:53 pm

Τρομπλόν έγραψε:

:o
Μωρέ μπράβο μάτι ! Αλλά δεν έχω ιδέα αν είναι αυτή.Τώρα που το ανέφερες θα ρίξω μια ματιά στα σχόλια για να δω αν κάποιος έχει γράψει κάτι.

Spot on πάντως φίλε !
Papa John
Fast poster

Δημοσίευσηαπό Φινγκόλφιν » Νοέμβριος 14th, 2017, 11:02 pm

bluerose έγραψε: Mοιαζει την ανηψια μου η δευτερη φωτο κι η τελευταία
Θα σε κανω προξενιο

Παραείμαι ιδιότροπος, λυπήσου την κοπέλα.

(Αν ισχύει αυτό που λες, είστε ομορφόσογο πάντως.)
stavmanr έγραψε:τα σύγχρονα μαθηματικά δέχονται ότι όλοι οι αριθμοί είναι επί της ουσίας άρρητοι.
Άβαταρ μέλους
Φινγκόλφιν
Crazy poster

Δημοσ.: 7527
Εγγραφη: Ιούλιος 20th, 2013, 11:34 pm
Το μέλος Φινγκόλφιν, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Papa John » Νοέμβριος 14th, 2017, 11:04 pm

Papa John έγραψε:
Τρομπλόν έγραψε:

:o
Μωρέ μπράβο μάτι ! Αλλά δεν έχω ιδέα αν είναι αυτή.Τώρα που το ανέφερες θα ρίξω μια ματιά στα σχόλια για να δω αν κάποιος έχει γράψει κάτι.

Spot on πάντως φίλε !

Και,ναι ! Το βραβείο πάει στον Τρομπλόν ! Κάποιος σχολιαστής ονόματι Pietro Gorri το επισημαίνει εμφατικά.

Μπράβο Τρομπλόν !! :smt023 :smt038 :vp15: :ne1:
Papa John
Fast poster

Δημοσίευσηαπό κουλούρι Θεσσαλονίκης » Νοέμβριος 14th, 2017, 11:26 pm

Papa John έγραψε:

Βασικά δεν ήξερα καν ότι οι γόβες αυτές είναι αυτό που λες και ότι αξίζουν τόσο πολύ.
Δεύτερον,εγώ σαν άντρας πραγματικά δε βλέπω καμμία διαφορά από άλλες γόβες που βλέπω να φοράνε έξω,αλλά αυτό φαντάζομαι είναι δική μου άγνοια και το αποδέχομαι.Μπορεί σαν πατούμενα να είναι καταπληκτικά.Αλλά κοστίζουν όντως 500άρα ρε συ ; :-?

δεν εχεις αδικο ότι όλα μοιαζουν γιατι υπάρχουν αντιγραφες.. οικονομικες..

https://www.net-a-porter.com/gr/en/prod ... ther-pumps

παρε ένα παράδειγμα..
6 κατοστάρικα.
και πες ότι το τζιν στη φωτογραφια του Ερμη είναι Ντιζελ.αλλα 300 ευρω.
και πες ότι το πουκαμισο είναι μοσκινο.. αλλα 300 ευρω.
και πες ότι το σακακι είναι αρμανι αλλα τοσα ευρω..
ε δε τη λες και λαικια Γιαννη μου!!
Αθεράπευτα όνειρα
Γαλήνεψε τώρα. Απελπίσου
Για μια φορά υστερινή.....
Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Crazy poster

Δημοσ.: 8328
Εγγραφη: Δεκέμβριος 21st, 2015, 8:54 am
Τοποθεσια: Αρτοποιείο
Το μέλος κουλούρι Θεσσαλονίκης, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό bluerose » Νοέμβριος 14th, 2017, 11:29 pm

Φινγκόλφιν έγραψε:
bluerose έγραψε: Mοιαζει την ανηψια μου η δευτερη φωτο κι η τελευταία
Θα σε κανω προξενιο

Παραείμαι ιδιότροπος, λυπήσου την κοπέλα.

(Αν ισχύει αυτό που λες, είστε ομορφόσογο πάντως.)

Mπα. Αυτή ξέφυγε ναι
Εγω εχω χοντρα χαρακτηριστικα, τι στο καλο λαθος φωτο είδες;
Mατι γκρεμλιν, μυτη ποντιακη και χειλη εμφανη.

Αλλα αμα επιμενεις να στη γνωρισω
Άβαταρ μέλους
bluerose
Maniac poster

Δημοσ.: 10201
Εγγραφη: Αύγουστος 29th, 2014, 2:30 am
Το μέλος bluerose, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Papa John » Νοέμβριος 14th, 2017, 11:41 pm

Papa John έγραψε:

δεν εχεις αδικο ότι όλα μοιαζουν γιατι υπάρχουν αντιγραφες.. οικονομικες..

https://www.net-a-porter.com/gr/en/prod ... ther-pumps

παρε ένα παράδειγμα..
6 κατοστάρικα.
και πες ότι το τζιν στη φωτογραφια του Ερμη είναι Ντιζελ.αλλα 300 ευρω.
και πες ότι το πουκαμισο είναι μοσκινο.. αλλα 300 ευρω.
και πες ότι το σακακι είναι αρμανι αλλα τοσα ευρω..
ε δε τη λες και λαικια Γιαννη μου!!

Δε διαφωνώ ότι και τα υπόλοιπα κομμάτια θα είναι εξίσου ακριβά (αν φοράει αυτές τις γόβες δε μπορεί να τις συνδυάζει με τζην από τη λαική),αλλά και πάλι,το στυλ δε μου λέει τίποτε.
Πιο πάνω ανέβασα ένα βίντεο και στα σχόλια διάβασα μία γυναίκα που έγραψε : τότε οι γυναίκες είχαν στυλ και γοητεία,σήμερα είναι σαν άντρες.

Αυτό ακριβώς (όχι ότι δεν υπάρχουν εξαιρέσεις εννοείται).
Papa John
Fast poster

ΠροηγούμενηΕπόμενη

Επιστροφή στην Life style

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 17 επισκέπτες