Ανταλλαγές συντρόφων Swingers +Sun Sea Sex

Διασκέδαση, μόδα, life style, dolce vita.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: vagabondo, Vellero, zoltan, Σπυρος1 και 10 επισκέπτες

Re: Ανταλλαγές συντρόφων Swingers +Sun Sea Sex

Δημοσίευσηαπό Dwarven Blacksmith » Αύγουστος 15th, 2017, 12:45 am

Spark: Τα Χρόνια της Νιότης
*Ode to Joy intensifies*
Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Extreme poster

Δημοσ.: 33143
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 3rd, 2011, 12:00 am
Τοποθεσια: Maiore Patria
Το μέλος Dwarven Blacksmith, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Πολιτικός μηχανικός » Αύγουστος 15th, 2017, 12:50 am

Spark στις ανταλλαγές, μπορεί κάποιος να φέρει π@στη και να πάρει γυναίκα;
Άβαταρ μέλους
Πολιτικός μηχανικός
Extreme poster

Δημοσ.: 21681
Εγγραφη: Δεκέμβριος 28th, 2013, 3:15 am
Τοποθεσια: Καλαμάτα
Το μέλος Πολιτικός μηχανικός, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Spark_ » Αύγουστος 15th, 2017, 10:12 am

Spark_ έγραψε:
ακόμα θα συμμετέχω στο επόμενο πάρτυ 20 Αυγ σε παραλία του Μαραθώνα Αττικής οπου θα πετάω σπινθήρες στα μέλη του κλαμπ,
(αρέσει πολυ αυτο στις γυναικες).

εαν κάποιος/α εχει εγγραφεί στα κλαμπ που εχω αναφέρει μπορει να λάβει πρόσκληση για το ερωτικό πάρτυ στην παραλία
οπου θα κάνω show και αλλα κόλπα. μόνο μέλη του κλαμπ να μου γραψουν προσωπικό μήνυμα για να λαβουν πρόσκληση.

πάρτυ στην παραλία ειναι, δεν ειναι ανταλλακτήριο συναλλάγματος,
ας έρθουν τα μέλη του κλαμπ και ας φερουν οτι μπορουν και θέλουν.
για να ερθει μελος του κλαμπ πρεπει να έχουμε επικοινωνία, να τους ξερω να τους καλέσω στο μέρος,
οι μπύρες δεν θα φθασουν για όλους...
Άβαταρ μέλους
Spark_
Fast poster

Δημοσ.: 2038
Εγγραφη: Μάιος 24th, 2016, 3:37 pm
Το μέλος Spark_, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Spark_ » Αύγουστος 29th, 2017, 10:02 pm

η ερωτική περιπέτεια αυτου του καλοκαιριου στην Πάρο και στην Νάξο
αναμείνατε :wave:
Άβαταρ μέλους
Spark_
Fast poster

Το μέλος Spark_, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Ορέστης_35 » Οκτώβριος 22nd, 2017, 6:44 pm

Εγώ συγκρατώ ότι οι γυναίκες μπαίνουν ασυνόδευτες και δωρεάν ενώ οι άντρες μόνο με συνοδό και πληρώνουν. Δηλαδή άλλος ένας τρόπος ζωής κομμένος και ραμμένος στις επιθυμίες των γυναικών.
Πάντα λοιπόν ο νικητής του νικημένου γράφει την ιστορία. Tο πρόσωπο του χτυπημένου παραλλάζει εκείνος που τον χτύπησε. Απ' τον κόσμο φεύγει ο αδύναμος, και πίσω μένει το ψέμα. Μ. Μπρεχτ
Ορέστης_35
Fast poster

Δημοσ.: 2234
Εγγραφη: Οκτώβριος 31st, 2015, 2:44 pm
Το μέλος Ορέστης_35, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Εθνικοφιλελευθερος » Οκτώβριος 22nd, 2017, 6:46 pm

Ορέστης_35 έγραψε: Εγώ συγκρατώ ότι οι γυναίκες μπαίνουν ασυνόδευτες και δωρεάν ενώ οι άντρες μόνο με συνοδό και πληρώνουν. Δηλαδή άλλος ένας τρόπος ζωής κομμένος και ραμμένος στις επιθυμίες των γυναικών.

νεοναζι/κομμουνιστη φαλλοκρατη

κατα τα αλλα ειναι ο γυναικοκεντρισμος ανοητοι..
προσδοκιες Under για Κουλη
Να κλεισει τον Τσιπρα στη φυλακη και να καθαρισει το δημοσιο απο τους αριστερους.

Σοιμπλε- Γιουνκερ
οι Έλληνες είναι ένας μεγάλος λαός, αλλά η Ελλάδα δεν είναι κράτος
Εθνικοφιλελευθερος
Extreme poster

Δημοσ.: 30287
Εγγραφη: Φεβρουάριος 20th, 2009, 7:41 pm
Το μέλος Εθνικοφιλελευθερος, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Πολιτικός μηχανικός » Οκτώβριος 22nd, 2017, 8:10 pm

Ορέστης_35 έγραψε: Εγώ συγκρατώ ότι οι γυναίκες μπαίνουν ασυνόδευτες και δωρεάν ενώ οι άντρες μόνο με συνοδό και πληρώνουν. Δηλαδή άλλος ένας τρόπος ζωής κομμένος και ραμμένος στις επιθυμίες των γυναικών.

Αλλάζεις φύλο με τον νέο νόμο και μπαίνεις σαν γυναίκα και άς έχεις πουλί.
Άβαταρ μέλους
Πολιτικός μηχανικός
Extreme poster

Δημοσ.: 21681
Εγγραφη: Δεκέμβριος 28th, 2013, 3:15 am
Τοποθεσια: Καλαμάτα
Το μέλος Πολιτικός μηχανικός, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Ορέστης_35 » Οκτώβριος 23rd, 2017, 2:23 am

Πολιτικός μηχανικός έγραψε:

Αλλάζεις φύλο με τον νέο νόμο και μπαίνεις σαν γυναίκα και άς έχεις πουλί.

Χαχαχα!
Πάντα λοιπόν ο νικητής του νικημένου γράφει την ιστορία. Tο πρόσωπο του χτυπημένου παραλλάζει εκείνος που τον χτύπησε. Απ' τον κόσμο φεύγει ο αδύναμος, και πίσω μένει το ψέμα. Μ. Μπρεχτ
Ορέστης_35
Fast poster

Το μέλος Ορέστης_35, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ » Οκτώβριος 23rd, 2017, 2:55 am

Eιμαι σε ενα swingerclub αλλα σημερα δεν επεσε καθολου γαμησι
Τους δειχνω τις δημοσιευσεις του Spark και κλαινε απο τα γελια

send by my swingerphone
Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Extreme poster

Δημοσ.: 41040
Εγγραφη: Αύγουστος 3rd, 2012, 1:21 pm
Το μέλος ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Spark_ » Ιανουάριος 13th, 2018, 8:59 pm

ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε: Eιμαι σε ενα swingerclub αλλα σημερα δεν επεσε καθολου γαμησι
Τους δειχνω τις δημοσιευσεις του Spark και κλαινε απο τα γελια

send by my swingerphone

εγω τις έκανα να γελάνε, εσυ δεν κατάφερες καμία = άχρηστος :smt016
στα χέρια μου σπαρταράνε σαν ψάρια εξω απο νερό

Άβαταρ μέλους
Spark_
Fast poster

Δημοσίευσηαπό Ορέστης_35 » Ιανουάριος 13th, 2018, 10:02 pm

η ανταλλαγές συντρόφων ειναι πολυ της μόδας, εναλλακτική διασκέδαση όπως "αγάπη πάμε για πήδημα;"
ομως αυτά εαν ειστε μικρότεροι των 40 ετων, έχετε εμφάνιση άνω του μέτριου και έχετε κάψες,
οι ηλικιωμένοι στα καφενεια παιζουν χαρτιά, τάβλι κα.
[/color]

Εχω ενα χρονο ακομα περιθωριο να βρω γυναικα και να δοκιμασω το swinging.
Ορέστης_35
Fast poster

Δημοσίευσηαπό Spark_ » Ιανουάριος 19th, 2018, 6:27 pm

Ορέστης_35 έγραψε:

μη το λες, ο χρονος ειναι σχετικός με το τίποτα. σήμερα σαι νέος αυριο σαι γέρος μεθαύριο εισαι τίποτα..

ειναι ντεμοντέ να εχει καποιος/α εναν μοναδικό συντροφο, πρεπει να εχει ελάττωμα, κουσούρι ή πρόβλημα οικονομικό
και σίγουρα προβλημα στο μυαλό.

εφέτος ειναι η ευκαιρία να αλλάξετε σύντροφο, μην μένετε με τους παλιούς, παλιοι last year.

εφέτος ειναι η μεγάλη ευκαιρία σας να διαγράψετε το παρελθόν και να ανανεωθείτε.
ξεκινήστε με τον αποκλεισμό των παλαιων επαφων σας σε τηλέφωνα κα
να μην μπορουν να σας βρουν, αλλάξτε νουμερο, αλλάξτε εμφάνιση, αλλάξτε τόπο, αλλάξτε τρόπο
αλλάξτε τα όλα.

εγω ετσι κάνω, ξεφορτώθηκα τις παλιές χαμουρες, erase and rewind 8)
Άβαταρ μέλους
Spark_
Fast poster

Δημοσίευσηαπό Ερμής » Ιανουάριος 19th, 2018, 6:34 pm

Για πες μιας και είσαι εδω.
Νιώθεις ερωτευμένος με τη γυναίκα σου;
Leon Degrelle: "Οι δεξιοί είναι δειλοί , δεν κάνουν για τίποτε..."

"Προσοχή στην δεξιά. Είναι δειλοί που συμμαχούν με τους πάντες , ακόμη και με τους κομμουνιστές..."
Άβαταρ μέλους
Ερμής
Extreme poster

Δημοσ.: 34656
Εγγραφη: Φεβρουάριος 19th, 2008, 2:12 pm
Το μέλος Ερμής, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Spark_ » Ιανουάριος 19th, 2018, 6:41 pm

Spark_ έγραψε:
Ορέστης_35 έγραψε:

μη το λες, ο χρονος ειναι σχετικός με το τίποτα. σήμερα σαι νέος αυριο σαι γέρος μεθαύριο εισαι τίποτα..

ειναι ντεμοντέ να εχει καποιος/α εναν μοναδικό συντροφο, πρεπει να εχει ελάττωμα, κουσούρι ή πρόβλημα οικονομικό
και σίγουρα προβλημα στο μυαλό.

εφέτος ειναι η ευκαιρία να αλλάξετε σύντροφο, μην μένετε με τους παλιούς, παλιοι last year.

εφέτος ειναι η μεγάλη ευκαιρία σας να διαγράψετε το παρελθόν και να ανανεωθείτε.
ξεκινήστε με τον αποκλεισμό των παλαιων επαφων σας σε τηλέφωνα κα
να μην μπορουν να σας βρουν, αλλάξτε νουμερο, αλλάξτε εμφάνιση, αλλάξτε τόπο, αλλάξτε τρόπο
αλλάξτε τα όλα.

εγω ετσι κάνω, ξεφορτώθηκα τις παλιές χαμουρες, erase and rewind 8)

ξεφορτώθηκα τις παλιές γυναίκες μου..

δεν περιμένω να βρω γυναικα όπως τη θέλω, τη γυναικα την φτιάχνω όπως θέλω.

ερωτας μου ειναι τα ηλεκτρόνια, για ανθρωπους δεν εχω αισθήματα
Άβαταρ μέλους
Spark_
Fast poster

Δημοσίευσηαπό τέρας του νες » Ιανουάριος 21st, 2018, 12:07 pm

γιατί ρε τι σας έκανε η καργιόλα,πήγε με άλλους?
Άβαταρ μέλους
τέρας του νες
Fast poster

Δημοσ.: 2579
Εγγραφη: Μάιος 11th, 2017, 10:27 am
Το μέλος τέρας του νες, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Προηγούμενη

Επιστροφή στην Life style

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: vagabondo, Vellero, zoltan, Σπυρος1 και 10 επισκέπτες