Μυρωδάτες ανδρικές κεφαλές.

Διασκέδαση, μόδα, life style, dolce vita.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 16 επισκέπτες

Μυρωδάτες ανδρικές κεφαλές.

Δημοσίευσηαπό Alfonso » Ιούλιος 4th, 2006, 9:08 pm

:o
Τελευταία επεξεργασία απο Alfonso την Οκτώβριος 24th, 2006, 5:12 pm, επεξεργάστηκε 3 φορές συνολικά.
Μια φούντωση, μια φλόγα, έχω μέσα στην καρδιά.
Άβαταρ μέλους
Alfonso
Extreme poster

Δημοσ.: 21331
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 24th, 2004, 10:55 pm
Το μέλος Alfonso, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό mitsokollias » Ιούλιος 4th, 2006, 9:11 pm

FA....FROM AUSVICH....
Η ηλιθιότητα δεν είναι ρατσίστρια.Κάθε κράτος έχει τους δικούς του ηλίθιους ρατσιστές.
Άβαταρ μέλους
mitsokollias
Fast poster

Δημοσ.: 4012
Εγγραφη: Ιανουάριος 28th, 2006, 12:37 pm
Τοποθεσια: ΕΛΠΙΔΟΣ & ΟΝΕΙΡΟΥ ΓΩΝΙΑ
Το μέλος mitsokollias, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Alfonso » Ιούλιος 4th, 2006, 9:14 pm

Παρακαλώ, όσοι δεν έχουν διάθεση να συζητήσουν σοβαρά, να μη μου πηδάν το thread. Το θέμα με απασχολεί.
Άβαταρ μέλους
Alfonso
Extreme poster

Το μέλος Alfonso, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό kingstonian » Ιούλιος 4th, 2006, 9:18 pm

κερι παπουτσιων......
λαδακι.......
βαζελινη......
φορα περουκα.....

παγαινε σε ενα κομμωτηριο και ρωτα...ειναι η δουλεια τους.....
Σ-33
Άβαταρ μέλους
kingstonian
Maniac poster

Δημοσ.: 15704
Εγγραφη: Φεβρουάριος 8th, 2005, 12:14 pm
Το μέλος kingstonian, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό mitsokollias » Ιούλιος 4th, 2006, 9:18 pm

Καλά...συγνώμη...επαρεσύρθη. Χωρίς πλάκα από τη σειρά BLV του bulgari είναι ωραίο το σαμπουάν (και όλη η σειρά δηλαδή μου αρέσει).Κάποια κυρία ίσως μπορέσει να βοηθήσει περισσότερο.
Η ηλιθιότητα δεν είναι ρατσίστρια.Κάθε κράτος έχει τους δικούς του ηλίθιους ρατσιστές.
Άβαταρ μέλους
mitsokollias
Fast poster

Δημοσ.: 4012
Εγγραφη: Ιανουάριος 28th, 2006, 12:37 pm
Τοποθεσια: ΕΛΠΙΔΟΣ & ΟΝΕΙΡΟΥ ΓΩΝΙΑ
Το μέλος mitsokollias, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό yvris » Ιούλιος 4th, 2006, 9:19 pm

Δεν ξέρω αν επιτρέπεται να κάνουμε διαφήμιση εδώ μέσα κάποια προϊόντα :-?

Συνήθως για τα παιδικά προϊόντα χρησιμοποιούν κάπως πιο καλές και ασφαλείς πρώτες ύλες, οπότε ένα παιδικό δε θαταν άσχημο. :wink: :smt006
Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.
Oscar Wilde
Άβαταρ μέλους
yvris
Fast poster

Δημοσ.: 1524
Εγγραφη: Απρίλιος 7th, 2005, 5:37 am
Τοποθεσια: Edmonton
Το μέλος yvris, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Alfonso » Ιούλιος 4th, 2006, 9:32 pm

:-?
Τελευταία επεξεργασία απο Alfonso την Οκτώβριος 24th, 2006, 5:12 pm, επεξεργάστηκε 1 φορές συνολικά.
Άβαταρ μέλους
Alfonso
Extreme poster

Δημοσίευσηαπό yvris » Ιούλιος 4th, 2006, 9:37 pm

Καλού κακού βάζε καμια κρεμούλα με δείκτη UVB (οι ακτίνες του ήλιου είναι πιο χαμηλές από Ελλάδα). Αυτό είναι πιο βασικό.
Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.
Oscar Wilde
Άβαταρ μέλους
yvris
Fast poster

Το μέλος yvris, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό arsenios » Ιούλιος 4th, 2006, 9:37 pm

Loipon ALF,

Protino anepifilakta to antriko tis Dove ,
kai to Schauma ( anti-schuppen) tis Schwarzkopf gia kathimerini hrisi. Epipleon mia fora to 15 mero shampoo
Fungoral, einai poli kalo farmakeftiko proion me drasi sto trihoto tis kefalis.
Πιστεύω εις έναν Θεό, Πατέρα, Παντοκράτωρα
Άβαταρ μέλους
arsenios
Crazy poster

Δημοσ.: 7752
Εγγραφη: Μάρτιος 3rd, 2006, 10:08 pm
Τοποθεσια: Άτιμη ξενιτιά!!
Το μέλος arsenios, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό fagano3 » Ιούλιος 4th, 2006, 9:42 pm

Alfonso αφου θελεις παιδικο σαμπουαν γιατι δεν παιρνεις το κλασσικο Johnsons baby shampoo. Ε αν δεν πιασει και αυτο υπαρχει και η χριστιανικη μυρτουλα (η μοναδικη κολονια που τη βαζεις κατευθειαν στο κεφαλι) :D

Θα εβαζα και ειδικο ποστ στο κοσμοπολιταν για το προβλημα σου αλλα ας οψεται η σινιοριτα υβρις που μου πικρανε τα μικρα μου κοσμογκιρλς. :(
Άβαταρ μέλους
fagano3
Maniac poster

Δημοσ.: 15237
Εγγραφη: Ιούνιος 30th, 2006, 10:07 pm
Τοποθεσια: ΗΗ
Το μέλος fagano3, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό yvris » Ιούλιος 4th, 2006, 9:47 pm

fagano3 έγραψε:Alfonso αφου θελεις παιδικο σαμπουαν γιατι δεν παιρνεις το κλασσικο Johnsons baby shampoo. Ε αν δεν πιασει και αυτο υπαρχει και η χριστιανικη μυρτουλα (η μοναδικη κολονια που τη βαζεις κατευθειαν στο κεφαλι) :D

Θα εβαζα και ειδικο ποστ στο κοσμοπολιταν για το προβλημα σου αλλα ας οψεται η σινιοριτα υβρις που μου πικρανε τα μικρα μου κοσμογκιρλς. :(

Λατρεμένε...
πες στα κοριτσάκια ότι υπάρχει αρκετή ποσότητα βαλσάμικου ξυδιού εκ Modena και γι'αυτές. :P 8) :smt006
Κι αν εξακολουθούν να έχουν παράπονο, να μπουν στο φόρουμ να το συζητήσουμε...(κάποιοι θα κάνουν χαρές εδώ μέσα) :smt006
Oscar Wilde
Άβαταρ μέλους
yvris
Fast poster

Δημοσίευσηαπό fagano3 » Ιούλιος 4th, 2006, 9:54 pm

Oτι καποιοι θα κανουνε χαρες ειναι το μονο σιγουρο :)
για τα αλλα επιφυλασσομαι μουλτι μπελα σινιοριτα :smt006 :smt061
Άβαταρ μέλους
fagano3
Maniac poster

Δημοσ.: 15237
Εγγραφη: Ιούνιος 30th, 2006, 10:07 pm
Τοποθεσια: ΗΗ
Το μέλος fagano3, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό yvris » Ιούλιος 4th, 2006, 9:57 pm

fagano3 έγραψε:Oτι καποιοι θα κανουνε χαρες ειναι το μονο σιγουρο :)
για τα αλλα επιφυλασσομαι μπελα σινιοριτα :smt006 :smt061

Αν έρθουν να μας πουν τι shampoo βάζουνε και τι άλλα καλούδια χρησιμοποιούν. Να φανούν κι αυτές χρήσιμες. :D
Oscar Wilde
Άβαταρ μέλους
yvris
Fast poster

Re: Μυρωδάτες ανδρικές κεφαλές.

Δημοσίευσηαπό FallenAngel » Ιούλιος 4th, 2006, 10:30 pm

Alfonso έγραψε:Σήμερα τ'απόγευμα, μίλαγα στο κινητό με τον Fallen Angel και ψώνιζα στο σούπερμάρκετ. Του έλεγα ότι σκέφτομαι τι σαμπουάν να πάρω για το κεφάλι μου και ξεράθηκε στα γέλια. Ακόμη περισσότερο γέλασε όταν του είπα πως διαλέγω ένα μωρουδίστικο. Η αλήθεια είναι πως είμαι skinhead. Αλλά, η καράφλα δεν χρειάζεται να μοσχοβολάει; Να είναι λαμπερή και τρυφερή, σαν του μωρού; Εγώ νομίζω πως το έργο μας είναι δυσκολότερο. Εσείς τι λέτε; Τι σαμπουάν προτείνετε;

Τόπες και τόκανες :smt005 :smt005 :smt005
μα δε τα λες όλα ............
FallenAngel

Το μέλος FallenAngel, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό FallenAngel » Ιούλιος 4th, 2006, 10:36 pm

fagano3 έγραψε:Alfonso αφου θελεις παιδικο σαμπουαν γιατι δεν παιρνεις το κλασσικο Johnsons baby shampoo.

Αυτό του πρότεινα του ξερόλα του Alf μα δε μ άκουσε :( .
Μια κι είμαι και εγώ του club των skinheads
από όσα έχω δοκιμάσει την πιο απαλή επιδερμίδα και περιποίηση στην τρίχα την κάνουν είτε το Johnsons baby shampoo με χαμομήλι είτε το Johnsons baby shampoo με εκχύλισμα σταριού.
Τις 3 πρώτες μέρες μετά το καθάρισμα του sculp πάντως προτιμώ σαπουνάκι Neutro Roberts ή shower gel σώματος με φύκια (Avon Dead Sea Minerals)ή ανάλογο για απολέπιση και ενυδάτωση .
Κάνουν απαλή επιδερμίδα στο κεφάλι για χάδι και φίλημα . Απόλαυση και για τους δυό . :lol: :wink:
Τελευταία επεξεργασία απο FallenAngel την Ιούλιος 4th, 2006, 11:18 pm, επεξεργάστηκε 1 φορές συνολικά.
FallenAngel

Το μέλος FallenAngel, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Επόμενη

Επιστροφή στην Life style

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 16 επισκέπτες