Τρομερό πρόβλημα ΒΟΗΘΕΙΑ

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Bill87, paralimni13, Saliveros, Zaratul1234, άραξον, ΒΟΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΣ και 20 επισκέπτες

Τρομερό πρόβλημα ΒΟΗΘΕΙΑ

Δημοσίευσηαπό Lenio87 » Απρίλιος 28th, 2015, 9:47 am

Για σας.Θα ήθελα να ζητήσω την άποψη σας πάνω σε ένα θέμα το οποίο αφορά την σχέση μου και το οποίο με τυραννάει εδώ και κάτι μήνες.Κοντεύω να τρελαθώ εξαιτίας του.Όσοι δεν θέλετε να ασχοληθείτε σοβαρά με το πρόβλημα μου θα ήθελα αν γίνεται να μην απαντάτε.

Λοιπόν τα έχω με ένα παιδί εδώ και τρία χρόνια και είναι η μεγαλύτερη σχέση που έχω κάνει έως τώρα.Αυτός είναι τέσσερα χρόνια μεγαλύτερος μου.Καλός χαρακτήρας και ωραίο παιδί.Αν και δεν ήταν έρωτας με την πρώτη ματιά με τον καιρό τον αγάπησα πάρα πολύ.Όλα στην ζωή μας ήταν καλά μέχρι που αποφάσισε να με γνωρίσει στην μάνα του (ο πατέρας του έχει πεθάνει).Είχα άγχος βέβαια αλλά λέω ε εντάξει θα γινόταν κάποια στιγμή αφού το πάμε σοβαρά.Φτάνουν τα Χριστούγεννα λοιπόν,κλείνουμε εισιτήρια και πετάμε για Κρήτη (η καταγωγή του είναι από Χανιά).Μετά από δύο ώρες ταξίδι από το Ηράκλειο φτάσαμε στο πατρικό τους.Πάμε στην πόρτα,χτυπάμε το κουδούνι και περιμένουμε (εγώ χεσμένη από το άγχος βέβαια).Ανοίγει η πόρτα λοιπόν και τότε έπαθα το πρώτο σοκ.Η μάνα του ήταν ίδια εγώ.ΙΔΙΑ όμως.Ίδια πρόσωπο,ίδιο σωματότυπο,μέχρι και ίδια συχνότητα φωνής!Ήταν ανατριχιαστικό,λέω ωχ 100% οιδιπόδειο!!!

Τέλος πάντων για να μην τα πολυλογώ τελικά συστηθήκαμε και κάτσαμε στο τραπέζι να φάμε.Κατά την διάρκεια του δείπνου με ρώταγε συνεχώς εάν φροντίζω καλά τον γιο της και κάθε φορά που με ρώταγε γύρναγε τον κοίταζε και του λεγε "σε φροντίζει καλά αγόρι μου ή;".Το έκανε καμιά 15αρια φορές.Γενικά το ύφος της ήταν ιδιαίτερα επιθετικό απέναντι μου.Όπως καταλάβατε η γνωριμία μας δεν ξεκίνησε καλά.Πέρασε κάπως έτσι η μέρα και ξαπλώσαμε στο ξενώνα.Τότε εκείνος με ρώτησε "πως σου φάνηκε η μαμά;".Μια χαρά του λέω μου φάνηκε η γυναίκα πως να μου φανεί.Φυσικά τα συναισθήματα που έτρεφα για την μέλλουσα πεθερά δεν ήταν και τα καλύτερα.Τέλος πάντων.Περνάνε άλλες τρεις μέρες και η κατάσταση ήταν ίδια "να τον φροντίζεις αυτό γίνεται έτσι εκείνο είναι αλλιώς,δεν τον ξέρεις έτσι το θέλει" και κάτι τέτοια.Το κορυφαίο ήταν ότι όταν καθόμασταν να φάμε όταν τελειώναμε έπαιρνε την πετσέτα και τον σκούπιζε!!!Αυτός όταν το έκανε έπαιρνε ένα βλέμμα σαν να κανακεύουν μπέμπη.Φρίκαρα λέω ωχ που έμπλεξα.Που να ήξερα τι θα έρθει μετά.Είμασταν λοιπόν το βράδυ μία μέρα πριν φύγουμε.Εγώ είχα πέσει για ύπνο ενώ αυτός ήταν στο σαλόνι και έβλεπε τηλεόραση.Η μάνα του κοιμόταν στο δωμάτιο της.Σηκώνομαι εγώ σε κάποια φάση να πιω νερό και όπως είμαι στο χολ ακούω να μιλάει ψιθυριστά με την μάνα του.Δεν κοιμόταν αυτή λέω;Κάθομαι να κρυφακούσω τι στο διάολο λένε στις 1μιση το βράδυ οι δυο τους.Που να μην καθόμουν η ρουφιάνα.Το θέμα της συζήτησης ήμουν εγώ (προφανώς).Κάτι του έλεγε για τα ρούχα του και το πλύσιμο.Και μετά να σου σκάει η κεραμίδα.

"Και είπες σε ικανοποιεί παιδί μου στο κρεβάτι;"
Εγώ έμεινα.Τι;Δεν θα άκουσα καλά είπα στον εαυτό μου!.
"Ναι σου είπα μάνα τι το ρωτάς και το ξαναρωτάς".
"Για σένα το λέω αγόρι μου.Πάντως να το ξέρεις ότι άμα δεν σε ικανοποιεί υπάρχουν και τα μπουρδέλα, για αυτήν την δουλειά είναι.Και η γκόμενα.Για αυτό την λένε γκόμενα και όχι γυναίκα,υπάρχει για να ικανοποιεί τις ανάγκες του ο άντρας όταν η γυναίκα του δεν μπορεί.Για να μην διαλύσει το σπιτικό του.Εγώ με τον πατέρα σου τον μακαρίτη θεός σχωρεστον έτσι κρατήσαμε 40 χρόνια μαζί.Του είχα πει θες να γαμήσεις γάμα όποια θες(!!!).Μόνο μην μου ρθεις μία μέρα να μου πεις σε παρατάω για άλλη.Η γκόμενα γκόμενα όμως η γυναίκα σου είναι μία,του το χα ξεκαθαρίσει αυτό,και θα είσαι πρώτα από όλα σωστός οικογενειάρχης και συνεπής στις υποχρεώσεις σου.Την μέρα πήγαινε να ρίξεις πούτσο όπου θες όμως το βράδυ θα επιστρέψεις στο σπίτι σου με την γυναίκα και τα παιδιά σου(!!!!!).Ξεκάθαρα πράγματα.Και έτσι βάστηξε η σχέση μας."

"Όχι, ρε μάνα εγώ δεν κάνω τέτοια την αγαπάω την Ελενη" της απάντησε

"Έτσι δεν έκανε και ο πατέρας σου τα πρώτα χρόνια μετά εγώ ξέρω πως τον έπιασα στην αποθήκη με την ξεκωλιάρα την κόρη του μανάβη.Και μόνο που το θυμάμαι
ζουρλένομαι.Το τι ξύλο έφαγε εκείνη τη μέρα το βρωμοθήλυκο θα έχει να το θυμάται όλη της τη ζωή.Μας ακούσανε μέχρι το πέρα χωριό από τις φωνές.Άμα ήταν άλλη γυναίκα στην θέση μου τον πατέρα σου τότε θα τον είχε παρατήσει σίγουρα.Όμως εγώ τα σκέφτηκα λογικά τα πράγματα γιατί τις είχα βιώσει τις συνέπειες του χωρισμού.Ήξερα πως είναι να μεγαλώνεις ορφανό.Με τον παππού σου τον ντελικανή,που μας παράτησε τρεις κόρες και την γιαγιά σου για να πηγαίνει να γκαστρώνει γύρω γύρω στα χωριά.Και τα ζύγισα τα πράγματα για χατήρι σας.Χωρίς φωνές και υστερίες του τα εξήγησα και τα βρήκαμε.Στην αρχή είπε και ότι δεν θα το ξανακάνει όμως μέσα σε μισό χρόνο τον έπιασα με μία εργάτρια στο χωράφι μας.Η καύλα για τον άντρα είναι κακό πράγμα παιδί μου,και εάν την αφήσεις να σου ορίσει το μυαλό τότε το σπίτι και η φαμίλια σου θα πάνε στον βρόντο.Για αυτό άκουμε που σου λέω."

"Πω ρε μάνα εγώ με την Ελένη αγαπιόμαστε πόσες φορές θα στο πω;Τα πράγματα δεν είναι ίδια όπως ήταν στην εποχή σας.Ούτε γνώρισα την Ελένη με προξενιό όπως εσύ.Άλλαξε συζήτηση τώρα."

"Καλά τόσο γλυκό μνι έχει;"

"Μάνα!Σταμάτα είπα"

Με το που άκουσα αυτό πάγωσε το αίμα μου.Σάστισα.Πήγα σιγά σιγά τρέμοντας πίσω στον ξενώνα,χώθηκα στο κρεβάτι και άρχισα να κλαίω.
Δεν μπορούσα να το πιστέψω που είχα μπλέξει.Την επόμενη μέρα ήμουν σαν το ζόμπι.Δεν κατάλαβα πότε ξύπνησα,πότε ετοιμάστηκα και πότε φτάσαμε Αθήνα.
Δεν ήταν μόνο όλα αυτά που είπε,που προέτρεψε τον γιο της να με απατήσει,ούτε ο χυδαίος και εμετικός τρόπος με τον οποίο τα είπε.Το χειρότερο για μένα είναι το ότι εκείνος αντί να της αστράψει ένα χαστούκι και να με πάρει να φύγουμε όπως είμαστε αυτός της απάντησε με ένα κοφτό σταμάτα μάνα!!!

Πραγματικά κοντεύω να τρελαθώ.Έχει σκοτεινιάσει το μυαλό μου.Κάθε φορά που τον κοιτάζω μου έρχονται τα λόγια της.Το έχει καταλάβει ότι κάτι έχω αλλά δεν του έχω πει τίποτα σχετικά με το περιστατικό.Εάν του πω δεν ξέρω τι μπορεί να κάνει.Δεν θέλω ούτε καν να σκέφτομαι ότι θα με χωρίσει!!!Θα κατέρρεε η ζωή μου όλη.Δεν μπορώ όμως με τίποτα να αντικρίσω ξανά αυτήν την γυναίκα!!!Και μόνο η σκέψη μου φαίνεται σαν εφιάλτης.Η κολλητή μου μου λέει να του το πω και να πάρει θέση και αν δεν με υποστηρίξει να τον παρατήσω αλλά δεν θα το αντέξω!Πραγματικά κοντεύω να τρελαθώ δεν ξέρω τι θα κάνω νιώθω λες και πέφτω σε κατάθλιψη.

Δεν έχω ελπίδες ότι θα μου έρθει καμιά μαγική λύση από εδώ αλλά είχα την τρομερή ανάγκη να το πω σε κάποιους όλο αυτό.
Τελευταία επεξεργασία απο Lenio87 την Απρίλιος 28th, 2015, 4:33 pm, επεξεργάστηκε 1 φορές συνολικά.
Άβαταρ μέλους
Lenio87
New poster

Δημοσ.: 97
Εγγραφη: Απρίλιος 28th, 2015, 5:17 am
Το μέλος Lenio87, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Re: Τρομερό πρόβλημα ΒΟΗΘΕΙΑ

Δημοσίευσηαπό enterprise-psi » Απρίλιος 28th, 2015, 9:53 am

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
enterprise-psi
Extreme poster

Δημοσ.: 35403
Εγγραφη: Δεκέμβριος 26th, 2002, 4:56 am
Τοποθεσια: sector 001
Το μέλος enterprise-psi, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Lenio87 » Απρίλιος 28th, 2015, 10:09 am

Φίλε psy παρακάλεσα και θα προτιμούσα να μην γίνονται άκυρα σχόλια αλλά δεν πειράζει με έκανε να γελάσω.Το ξέρω ότι όλο αυτό σου φαίνεται τρελό,που να το ζούσες κιόλας.Πραγματικά δεν έχω αισθανθεί κάτι πιο απαίσιο στην ζωή μου μέχρι τώρα.
Άβαταρ μέλους
Lenio87
New poster

Το μέλος Lenio87, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό enterprise-psi » Απρίλιος 28th, 2015, 10:12 am

Και εγώ θα παρακαλούσα για την ορθή γραφή του ψευδώνυμου μου, αλλά δεν γίνεται να τα έχουμε όλα στην ζωή :)
Άβαταρ μέλους
enterprise-psi
Extreme poster

Το μέλος enterprise-psi, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Lenio87 » Απρίλιος 28th, 2015, 10:14 am

Συγνώμη.Δεν το είχα δει καλά.Psy νομίζω είναι αυτός που τραγουδάει το gangman style αν δεν κάνω λάθος.Το διάβασα φευγαλέα και μου βγήκε να το γράψω psy.
Άβαταρ μέλους
Lenio87
New poster

Δημοσίευσηαπό Nero » Απρίλιος 28th, 2015, 10:15 am

δεν είναι τίποτα αγαπητή,απλά αρραβωνιάστηκες τον Norman Bates,αν αν έχεις δει την ταινία κάν'την ελαφρά γιατί ξέρεις πως θα καταλήξει

9/10 κυρίως για τον γλαφυρό διάλογο που όμως τον θυμώσουν με κάθε λεπτομέρεια
iustum enim est bellum quibus necessarium, et pia arma ubi nulla nisi in armis spes est

A peaceful land,a quiet people

http://i.imgur.com/HB0fLMY.gif
Άβαταρ μέλους
Nero
Maniac poster

Δημοσ.: 18195
Εγγραφη: Ιανουάριος 23rd, 2014, 11:46 pm
Το μέλος Nero, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό kappa » Απρίλιος 28th, 2015, 10:16 am

Lenio87 έγραψε: Το χειρότερο για μένα είναι το ότι εκείνος αντί να της αστράψει ένα χαστούκι και να με πάρει να φύγουμε όπως είμαστε αυτός της απάντησε με ένα κοφτό σταμάτα μάνα!!!

Όταν θα πεις εσύ μαλακία για την μάνα του θες να σου αστράψει και σένα χαστούκι να σε βάλει στην θέση σου; Ή θες να δέρνει μόνο άλλες; :lol:
Άβαταρ μέλους
kappa
Crazy poster

Δημοσ.: 8173
Εγγραφη: Ιανουάριος 6th, 2012, 5:59 pm
Το μέλος kappa, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό enterprise-psi » Απρίλιος 28th, 2015, 10:19 am

Τέλος πάντων Λενιω, θα δώσω τοπο στην οργή, και θα σε συμβουλέψω το εξής. Την επόμενη φορά που θα ακούσεις αυτόν τον άρρωστο διάλογο, θα μπεις μέσα με τα εσώρουχα σου, και θα ξεκινήσεις threesome. Εσύ, αυτός, η μάνα του. Ρώτα όποιον ψυχολόγο θες, τέτοια προβλήματα λύνονται με ίσιο τρόπο.
Άβαταρ μέλους
enterprise-psi
Extreme poster

Δημοσίευσηαπό Φινγκόλφιν » Απρίλιος 28th, 2015, 10:22 am

Να συγχωνευτεί με το First World Problems - Πχόρουμ εντίσιον.
stavmanr έγραψε:τα σύγχρονα μαθηματικά δέχονται ότι όλοι οι αριθμοί είναι επί της ουσίας άρρητοι.
Άβαταρ μέλους
Φινγκόλφιν
Crazy poster

Δημοσ.: 7696
Εγγραφη: Ιούλιος 20th, 2013, 11:34 pm
Το μέλος Φινγκόλφιν, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Lenio87 » Απρίλιος 28th, 2015, 10:28 am

Nero έγραψε: δεν είναι τίποτα αγαπητή,απλά αρραβωνιάστηκες τον Norman Bates,αν αν έχεις δει την ταινία κάν'την ελαφρά γιατί ξέρεις πως θα καταλήξει

Σε ευχαριστώ για την απάντηση σου.Όχι,δεν την έχω δει την ταινία.Το να την κάνω με ελαφρά δεν αποτελεί λύση για εμένα αυτήν την στιγμή.Και μόνο που το σκέφτομαι να τον χάνω τρελαίνομαι .
Η συνομιλία έχει γραφτεί στον εγκέφαλο μου από τότε έχει γίνει ο εφιάλτης μου και δεν ξέρω πως να το παλέψω αυτό σας εξηγώ.Τίποτα από αυτά δεν είναι ψέμα στον λόγο της τιμής μου.Πραγματικά σας μιλάω σοβαρά.
Άβαταρ μέλους
Lenio87
New poster

Δημοσίευσηαπό Nero » Απρίλιος 28th, 2015, 10:31 am

Lenio87 έγραψε:
Nero έγραψε: δεν είναι τίποτα αγαπητή,απλά αρραβωνιάστηκες τον Norman Bates,αν αν έχεις δει την ταινία κάν'την ελαφρά γιατί ξέρεις πως θα καταλήξει

Σε ευχαριστώ για την απάντηση σου.Όχι,δεν την έχω δει την ταινία.Το να την κάνω με ελαφρά δεν αποτελεί λύση για εμένα αυτήν την στιγμή.Και μόνο που το σκέφτομαι να τον χάνω τρελαίνομαι .
Η συνομιλία έχει γραφτεί στον εγκέφαλο μου από τότε έχει γίνει ο εφιάλτης μου και δεν ξέρω πως να το παλέψω αυτό σας εξηγώ.Τίποτα από αυτά δεν είναι ψέμα στον λόγο της τιμής μου.Πραγματικά σας μιλάω σοβαρά.

οκ τότε,κάτσε και περίμενε,όταν όμως θα τον δεις να φοράει τα φουστάνια της μάνας του και να μιλάει με τη φωνή της στον καθρέφτη θα είναι πρέπει να ανησυχήσεις πραγματικά και να σκεφτείς σοβαρά το ενδεχόμενο να τρέξεις να γλιτώσεις,παραπάνω στάδιο δεν έχει 8)
iustum enim est bellum quibus necessarium, et pia arma ubi nulla nisi in armis spes est

A peaceful land,a quiet people

http://i.imgur.com/HB0fLMY.gif
Άβαταρ μέλους
Nero
Maniac poster

Δημοσ.: 18195
Εγγραφη: Ιανουάριος 23rd, 2014, 11:46 pm
Το μέλος Nero, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Birdy » Απρίλιος 28th, 2015, 10:31 am

Για τους υπόλοιπους θέλουν να το διαβάσουν και σκιάζονται από τις πολλές παραγράφους να κάνω απλά μια σύνοψη:
Συνδυασμός Ρετιρέ και ερωτικής λογοτεχνίας τύπου Playboy με αποκορύφωση το
"Καλά τόσο γλυκό μνι έχει;"
"Μάνα!Σταμάτα είπα"

Λενιώ χαστούκι στη μάνα δεν ρίχνεις ακόμη κι αν η μάνα σου ψηφίζει Ποτάμι. Επίσης θα σου το φέρω μαλακά όσο μπορώ:
- Κρήτη
- παππούς ντελικανής που γκάστρωνε σε όλα τα χωριά
- πατέρας που ξενοπηδάει
- μάνα που αφήνει τον πατέρα να ξενοπηδάει και προτρέπει και τον γιο (για να μη χαλάσει το σπιτικό, lol)
- Λενιώ που γράφει "Δεν θέλω ούτε καν να σκέφτομαι ότι θα με χωρίσει!!!Θα κατέρρεε η ζωή μου όλη."
- Κρήτη

Ε, δεν χρειάζεται μαγική σφαίρα για να προβλέψεις το μέλλον. Καλά ξεμπερδέματα

ΥΓ. Λενιώ, μήπως σου αρέσουν οι κόκκινες καυτές πιπεριές τσίλι;
Σε ερώτηση για το τι λύση σκέπτεται δεδομένου πως δεν μπορούν να νομοθετηθούν τα μέτρα έκτακτης ανάγκης, ο κ. Τσακαλώτος δήλωσε πως «η κυβέρνηση ΣΥΡΙΖΑ-ΑΝΕΛ είναι γεμάτη ιδέες»
Άβαταρ μέλους
Birdy
Crazy poster

Δημοσ.: 6157
Εγγραφη: Ιούνιος 13th, 2013, 10:43 am
Το μέλος Birdy, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Lenio87 » Απρίλιος 28th, 2015, 10:35 am

Καλά κατάλαβα.Δεν θα βρω καμία κατανόηση εδώ.Από την μια σας καταλαβαίνω είναι τόσο σουρεαλιστικό και απαίσιο που άμα το δεις σε γραμμένο σε ένα φορουμ είναι δύσκολο να το πιστέψεις.Πραγματικά σας εύχομαι ολόψυχα να μην βιώσετε κάτι παρόμοιο στην ζωή σας.
Εάν κάποιος θέλει παρόλα αυτά να μιλήσει μαζί μου για αυτό το θέμα και θεωρεί ότι μπορεί να με στηρίξει ψυχολογικά ή αν έχει ζήσει κάτι παρόμοιο ας το πει και θα του στείλω το fb μου να μιλήσουμε εκεί.
Άβαταρ μέλους
Lenio87
New poster

Δημοσίευσηαπό KiNiGoS » Απρίλιος 28th, 2015, 10:37 am

Lenio87 έγραψε: Συγνώμη.Δεν το είχα δει καλά.Psy νομίζω είναι αυτός που τραγουδάει το gangman style αν δεν κάνω λάθος.Το διάβασα φευγαλέα και μου βγήκε να το γράψω psy.

Δεν πειράζει. Δεν απέχει πολύ στην πραγματικότητα.

Το ερώτημα που πλανάται στο μυαλό όλων είναι

πεθερά έγραψε: "Καλά τόσο γλυκό μνι έχει;"
τς
Άβαταρ μέλους
KiNiGoS
Crazy poster

Δημοσ.: 5459
Εγγραφη: Νοέμβριος 24th, 2011, 9:36 am
Τοποθεσια: Β.Αιγαίο
Το μέλος KiNiGoS, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό enterprise-psi » Απρίλιος 28th, 2015, 10:39 am

Lenio87 έγραψε: Εάν κάποιος θέλει παρόλα αυτά να μιλήσει μαζί μου για αυτό το θέμα και θεωρεί ότι μπορεί να με στηρίξει ψυχολογικά ή αν έχει ζήσει κάτι παρόμοιο ας το πει και θα του στείλω το fb μου να μιλήσουμε εκεί.

Έχεις φώτο εκεί; :smt007

Birdy έγραψε: Λενιώ, μήπως σου αρέσουν οι κόκκινες καυτές πιπεριές τσίλι;

Αποκλείεται να είναι ο RHCP , γιατί είναι ομοφυλόφιλος, και δεν μπορεί να γράφει τέτοια μυθεύματα. :lol:

PSaRaS έγραψε: Δεν πειράζει. Δεν απέχει πολύ στην πραγματικότητα.

Ναι αυτός είναι Βόρειος, και εγώ νότιος κορεατης :lol:

PSaRaS έγραψε: πεθερά έγραψε: "Καλά τόσο γλυκό μνι έχει;"

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
enterprise-psi
Extreme poster

Επόμενη

Επιστροφή στην Κοινωνία

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Bill87, paralimni13, Saliveros, Zaratul1234, άραξον, ΒΟΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΣ και 20 επισκέπτες