Σκατοψυχιά Χατζηστεφάνου για την μικρή Νεφέλη

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Alchemist501, Mixaliss, Non4me, Ορέστης_35, ΩRIΩNAS7 και 21 επισκέπτες

Re: Σκατοψυχιά Χατζηστεφάνου για την μικρή Νεφέλη

Δημοσίευσηαπό ethereal » Σεπτέμβριος 23rd, 2017, 8:28 pm

Πάνας έγραψε: Αυτό που θέλω να δηλώσω είναι ότι η τεχνική του σοκ που χρησιμοποιεί ο εν λόγω κύριος δεν την αποδέχομαι και ούτε θα με βρει σύμφωνο, ούτε μπορεί να με πείσει κάποιος για το αντίθετο. Αντιθέτως με απομακρύνει από κάτι που πίστευα ότι μπορεί να κάνει καλύτερα τα πράγματα.
Ο κόσμος που ονειρεύομαι δεν είναι ένας κόσμος αδιαφορίας και μίσους για τον διπλανό μου όπως το εκθέτει.
Θα μπορούσε να βρίσει το κράτος και το σύστημα (κάτι που δεν το ασπάζομαι ούτε και εγώ) αλλά όχι το άρρωστο παιδί και μάλιστα να εύχεται να πεθάνει επειδή δεν υπάρχει σωστό κράτος ή επειδή κάποιοι δεν ψήφισαν αυτό που ήθελε.
Με τις συγκεκριμένες προϋποθέσεις που υπάρχουν δεν μπορούσε να γίνει τίποτε άλλο εκτός από έρανο.

Σε κάποιο άλλο νήμα μου είπες να μην διαβάζω αποβράσματα αλλά εδώ τα υποστηρίζεις.

Αυτό τίποτε άλλο.

Αυτό που σωστά έχεις γράψει και μας το υπενθυμίζεις, ότι κακώς ασχολούμαστε τόσο πολύ με αυτόν, το έχω διατυπώσει πολύ πριν από εσένα εδώ:
ethereal έγραψε: Ο τρόπος του Χατζηστεφάνου μειώνει τον ίδιο, αλλά από τη στιγμή που την ανάρτησή του δεν την ακολούθησε μια τεράστια σιγή που θα άφηνε την πρόκληση να τον ξαναχτυπήσει εν είδει ηχούς, ο σκοπός του μάλλον επετεύχθει.

Όσο για τα "αποβράσματα" (sic) πολύ θα ήθελα να μου δείξεις πού αναφέρθηκα έτσι, γιατί ειλικρινά νομίζω ότι δεν έχει συμβεί ποτέ κάτι τέτοιο. Το ότι επίσης "υποστηρίζω αποβράσματα", εάν μπορείς καλό θα ήταν να μου υποδείξεις ποια και με ποιον τρόπο.
ethereal
Fast poster

Δημοσ.: 1751
Εγγραφη: Δεκέμβριος 25th, 2015, 11:30 am
Το μέλος ethereal, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Πάνας » Σεπτέμβριος 23rd, 2017, 9:48 pm

ethereal έγραψε:
Πάνας έγραψε: Αυτό που θέλω να δηλώσω είναι ότι η τεχνική του σοκ που χρησιμοποιεί ο εν λόγω κύριος δεν την αποδέχομαι και ούτε θα με βρει σύμφωνο, ούτε μπορεί να με πείσει κάποιος για το αντίθετο. Αντιθέτως με απομακρύνει από κάτι που πίστευα ότι μπορεί να κάνει καλύτερα τα πράγματα.
Ο κόσμος που ονειρεύομαι δεν είναι ένας κόσμος αδιαφορίας και μίσους για τον διπλανό μου όπως το εκθέτει.
Θα μπορούσε να βρίσει το κράτος και το σύστημα (κάτι που δεν το ασπάζομαι ούτε και εγώ) αλλά όχι το άρρωστο παιδί και μάλιστα να εύχεται να πεθάνει επειδή δεν υπάρχει σωστό κράτος ή επειδή κάποιοι δεν ψήφισαν αυτό που ήθελε.
Με τις συγκεκριμένες προϋποθέσεις που υπάρχουν δεν μπορούσε να γίνει τίποτε άλλο εκτός από έρανο.

Σε κάποιο άλλο νήμα μου είπες να μην διαβάζω αποβράσματα αλλά εδώ τα υποστηρίζεις.

Αυτό τίποτε άλλο.

Αυτό που σωστά έχεις γράψει και μας το υπενθυμίζεις, ότι κακώς ασχολούμαστε τόσο πολύ με αυτόν, το έχω διατυπώσει πολύ πριν από εσένα εδώ:
ethereal έγραψε: Ο τρόπος του Χατζηστεφάνου μειώνει τον ίδιο, αλλά από τη στιγμή που την ανάρτησή του δεν την ακολούθησε μια τεράστια σιγή που θα άφηνε την πρόκληση να τον ξαναχτυπήσει εν είδει ηχούς, ο σκοπός του μάλλον επετεύχθει.

Όσο για τα "αποβράσματα" (sic) πολύ θα ήθελα να μου δείξεις πού αναφέρθηκα έτσι, γιατί ειλικρινά νομίζω ότι δεν έχει συμβεί ποτέ κάτι τέτοιο. Το ότι επίσης "υποστηρίζω αποβράσματα", εάν μπορείς καλό θα ήταν να μου υποδείξεις ποια και με ποιον τρόπο.

Εντάξει εδώ σου οφείλω μια συγνώμη, χρησιμοποίησες την φράση: ανεπαρκείς (στην καλύτερη) ανθρώπους. Ο χαρακτηρισμός ήταν λάθος μου και αλλάζει όλη η έννοια.
Επίσης ξαναδιάβασα αυτά που έχεις γράψει και δεν είδα κάποια υποστήριξη, δεύτερο λάθος γιατί βιάστηκα να μιλήσω και ασχολούμουν παράλληλα και με άλλα πράγματα. Συγνώμη και για το δεύτερο λάθος.
Άβαταρ μέλους
Πάνας
Extreme poster

Δημοσ.: 25516
Εγγραφη: Μάρτιος 17th, 2010, 7:04 pm
Το μέλος Πάνας, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό ethereal » Σεπτέμβριος 23rd, 2017, 9:50 pm

Δεν τρέχει τίποτα.
Καλοπροαίρετα όλα μπορεί να συμβούν.
ethereal
Fast poster

Το μέλος ethereal, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Πάνας » Σεπτέμβριος 23rd, 2017, 9:52 pm

Για μένα τρέχει, γιατί θα έπρεπε να διαβάσω καλύτερα τα γραφόμενα και όχι να τους ρίξω μια ματιά μόνο με άλλα μέσα στο μυαλό μου πριν απαντήσω.
Άβαταρ μέλους
Πάνας
Extreme poster

Το μέλος Πάνας, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό ethereal » Σεπτέμβριος 23rd, 2017, 10:04 pm

Πάνας έγραψε: Για μένα τρέχει, γιατί θα έπρεπε να διαβάσω καλύτερα τα γραφόμενα και όχι να τους ρίξω μια ματιά μόνο με άλλα μέσα στο μυαλό μου πριν απαντήσω.

Πάνα περιγράφεις το δέον σε ένα φόρουμ. Ελάχιστα συμβαίνει όταν η αντιπαράθεση για την αντιπαράθεση είναι το ζητούμενο των περισσότερων.
Γι αυτό τιμά και σένα και όποιον άλλον το πράττει.

Εγώ θα στεκόμουν σε κάτι άλλο, αφού δείχνεις εξομολογητική διάθεση. Αλλά και δεν περιμένω απάντηση, επειδή δεν με αφορά άμεσα όπως το προηγούμενο.
Μια ορθογραφική διόρθωση (π.χ. του διπλού μ), θα γινόταν με τον χαρακτηρισμό "αγράμματε" στον οποιονδήποτε ή μόνο σε κάποιον που οι θέσεις του δεν μας αρέσουν;
Εάν δεν μας έχει απευθύνει ήδη κάποια αντίστοιχη πρόκληση, πόσο εύκολο είναι να το προσπεράσουμε ή να του την πούμε;
Και ως επέκταση της ερώτησης, πόσο έτοιμοι θα ήμασταν να δεχτούμε αντίστοιχη παρατήρηση;
Μήπως τελικά όλα έχουν να κάνουν με το ποιοι πιστεύουμε ότι "ανήκουν στην ίδια (όποια) ομάδα" με εμάς;
ethereal
Fast poster

Δημοσίευσηαπό Πάνας » Σεπτέμβριος 23rd, 2017, 10:39 pm

ethereal έγραψε:
Πάνας έγραψε: Για μένα τρέχει, γιατί θα έπρεπε να διαβάσω καλύτερα τα γραφόμενα και όχι να τους ρίξω μια ματιά μόνο με άλλα μέσα στο μυαλό μου πριν απαντήσω.

Πάνα περιγράφεις το δέον σε ένα φόρουμ. Ελάχιστα συμβαίνει όταν η αντιπαράθεση για την αντιπαράθεση είναι το ζητούμενο των περισσότερων.

Εγώ θα στεκόμουν σε κάτι άλλο, αφού δείχνεις εξομολογητική διάθεση. Αλλά και δεν περιμένω απάντηση, επειδή δεν με αφορά άμεσα όπως το προηγούμενο.
Μια ορθογραφική διόρθωση (π.χ. του διπλού μ), θα γινόταν με τον χαρακτηρισμό "αγράμματε" στον οποιονδήποτε ή μόνο σε κάποιον που οι θέσεις του δεν μας αρέσουν;
Εάν δεν μας έχει απευθύνει ήδη κάποια αντίστοιχη πρόκληση, πόσο εύκολο είναι να το προσπεράσουμε ή να του την πούμε;
Και ως επέκταση της ερώτησης, πόσο έτοιμοι θα ήμασταν να δεχτούμε αντίστοιχη παρατήρηση;
Μήπως τελικά όλα έχουν να κάνουν με το ποιοι πιστεύουμε ότι "ανήκουν στην ίδια (όποια) ομάδα" με εμάς;

Θα σου απαντήσω.
Δεν είπα αγράμματε αλλά "αγράμματο" σε αυτό περικλείω την σκέψη μου ότι είναι μικρής ηλικίας και θα πρέπει να σκεφτεί λίγο παραπάνω πριν δώσει την υποστήριξή του σε αυτό το άτομο χωρίς τις πολιτικές παρωπίδες. Χωρίς την υπεροψία του μεγαλύτερου που έχει πάντα δίκιο. Άλλωστε σε σένα που ζήτησα συγνώμη πρέπει να είσαι αρκετά μικρότερος.
Ας βγάλουμε τις πολιτικές παρωπίδες και ας εξετάσουμε τα γραφόμενα. Αν είναι σωστά να τα στηρίξουμε, αν είναι λάθος τότε ας μην μιλήσουμε καθόλου. Δεν έχω πολιτικό χώρο ούτε ομάδα, έχω δηλώσει δημοκράτης, χώρος που αυτή την στιγμή δεν εκπροσωπείται από κανένα πολιτικό.
Άβαταρ μέλους
Πάνας
Extreme poster

Δημοσίευσηαπό ethereal » Σεπτέμβριος 23rd, 2017, 11:27 pm

Πάνας έγραψε:
ethereal έγραψε:

Θα σου απαντήσω.
Δεν είπα αγράμματε αλλά "αγράμματο" σε αυτό περικλείω την σκέψη μου ότι είναι μικρής ηλικίας και θα πρέπει να σκεφτεί λίγο παραπάνω πριν δώσει την υποστήριξή του σε αυτό το άτομο χωρίς τις πολιτικές παρωπίδες. Χωρίς την υπεροψία του μεγαλύτερου που έχει πάντα δίκιο. Άλλωστε σε σένα που ζήτησα συγνώμη πρέπει να είσαι αρκετά μικρότερος.
Ας βγάλουμε τις πολιτικές παρωπίδες και ας εξετάσουμε τα γραφόμενα. Αν είναι σωστά να τα στηρίξουμε, αν είναι λάθος τότε ας μην μιλήσουμε καθόλου. Δεν έχω πολιτικό χώρο ούτε ομάδα, έχω δηλώσει δημοκράτης, χώρος που αυτή την στιγμή δεν εκπροσωπείται από κανένα πολιτικό.

Εσύ καλά τα λες, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι έχεις πέσει και μέσα σε αυτά που πιστεύεις. Απλώς περιγράφεις τη σωστή συμπεριφορά που όπως καταλαβαίνεις δεν έχει να κάνει με ηλικίες και πολιτικές παρωπίδες.
Επιβεβαιώνεις δε, πως αν κάποιος δεν έδινε την υποστήριξή του στο άτομο αυτό, δεν θα του διορθωνόταν καν το λάθος. (Το "υποστήριξη" κι αν είναι υποκειμενικό...άλλη κουβέντα αυτή.)
Για τις "ομάδες" νομίζω πως ήταν κατανοητό ότι δεν αναφέρομαι μόνο σε πολιτική τοποθέτηση.
ethereal
Fast poster

Δημοσίευσηαπό Γύπας » Σεπτέμβριος 23rd, 2017, 11:30 pm

Ας μου πει κάποιος αν είναι σίγουρα ο λογαριασμός του γνωστού Χατζηστεφάνου.
Γύπας
Casual Poster

Δημοσ.: 603
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 15th, 2017, 11:45 am
Το μέλος Γύπας, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Πάνας » Σεπτέμβριος 23rd, 2017, 11:31 pm

Γύπας έγραψε: Ας μου πει κάποιος αν είναι σίγουρα ο λογαριασμός του γνωστού Χατζηστεφάνου.

Γιατί σου χάλασε την εικόνα που είχες;
Άβαταρ μέλους
Πάνας
Extreme poster

Δημοσίευσηαπό Athina__P » Σεπτέμβριος 23rd, 2017, 11:41 pm

Υπάρχουν δύο γνωστοί Χατζηστεφάνου ο Παναγιώτης και ένας άλλος και ο άλλος δεν είναι γνωστός για ατενσιονχοριλικια τέτοια. Μάλιστα δεν νομίζω ότι είναι το χειρότερο που έχει αφήσει γραπτώς ο συγκεκριμένος, όσον αφορά να μας αποκαλύψει τι κουβαλάει στο κεφάλι του, αλλά γούστα είναι αυτά. Απλά δεν τα γράφεις αυτά τα πράγματα, ούτε όταν έχεις κάνει μυτιές ούτε ούτε ούτε, με τίποτα, αλλά είπαμε, θα βρεθούν και αυτοί που θα αρχίσουν τα ναι μεν αλλά.
Athina__P
Crazy poster

Δημοσ.: 5915
Εγγραφη: Απρίλιος 26th, 2015, 12:48 pm
Το μέλος Athina__P, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Non4me » Σεπτέμβριος 24th, 2017, 8:47 pm

Η attentionwhorα ζητιάνα της δημοσιότητας τα κατάφερε πάλι :smt015
Άβαταρ μέλους
Non4me
Fast poster

Δημοσ.: 1260
Εγγραφη: Σεπτέμβριος 27th, 2011, 1:16 am
Το μέλος Non4me, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό κουλούρι Θεσσαλονίκης » Σεπτέμβριος 24th, 2017, 8:58 pm

Athina__P έγραψε:Υπάρχουν δύο γνωστοί Χατζηστεφάνου ο Παναγιώτης και ένας άλλος και ο άλλος δεν είναι γνωστός για ατενσιονχοριλικια τέτοια . Μάλιστα δεν νομίζω ότι είναι το χειρότερο που έχει αφήσει γραπτώς ο συγκεκριμένος, όσον αφορά να μας αποκαλύψει τι κουβαλάει στο κεφάλι του, αλλά γούστα είναι αυτά. Απλά δεν τα γράφεις αυτά τα πράγματα, ούτε όταν έχεις κάνει μυτιές ούτε ούτε ούτε, με τίποτα, αλλά είπαμε, θα βρεθούν και αυτοί που θα αρχίσουν τα ναι μεν αλλά.

είναι ο Άρης Χατζηστεφάνου και γράφει στο ανφόλοου..(Δε ξερω αν γραφει ακόμη)
γνωστός ειναι σε αυτούς που απευθύνεται!!
Αθεράπευτα όνειρα
Γαλήνεψε τώρα. Απελπίσου
Για μια φορά υστερινή.....
Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Crazy poster

Δημοσ.: 8688
Εγγραφη: Δεκέμβριος 21st, 2015, 8:54 am
Τοποθεσια: Αρτοποιείο
Το μέλος κουλούρι Θεσσαλονίκης, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Ασεβαστος » Σεπτέμβριος 25th, 2017, 12:09 pm

black_paint έγραψε:
έχει ανάγκη από επαγγελματική βοήθεια

οχι, εσεις εχετε αναγκη απο επαγγελματικη βοηθεια και ο χατζηστεφανου σας την παρεχει
ο χατζηστεφ ειναι ο επαγγελματιας και η δουλεια του, στην οποια ειναι τοσο επιτυχημενος που του αφιερωνουμε νηματα εδω, ειναι να σας εξοργιζει, γιατι αυτο εχετε αναγκη και μονο αυτο σας επιτρεπει να βγαζετε τον αληθινο σας εαυτο, οπως εκανε η ζηνα σ αυτο το νημα. Μιζερια, μισος και σεξουαλικη ματαιωση.
Ο υπεροχος αυτος λαος ειναι ανικανος για οτιδηποτε δημιουργικο γιατι το μονο που ξερει ειναι να μισει τους παντες και τα παντα και κυριως τον ιδιο του τον εαυτο.

φιλος εχει καλο μεροκαματο το να εξοργιζεις τους αλλους; πληρωνει και ορθοπεδικο αμα τρως βρωμοξυλο;
μεσο ανεγκεφαλο κομμουνι έγραψε:
εγω βεβαια θα πραξω ο,τι αποφασισουν τα οργανα του κομματος

to be old and wise, you must first be young and stupid
Άβαταρ μέλους
Ασεβαστος
Maniac poster

Δημοσ.: 18989
Εγγραφη: Ιούνιος 24th, 2010, 5:27 pm
Το μέλος Ασεβαστος, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό sys3x » Σεπτέμβριος 25th, 2017, 1:05 pm

Πάνας έγραψε:
killerbee έγραψε:

Εάν είναι κοκάκιας,έχει την δυνατότητα να μαζέψει ενδιαφέροντα "τεμάχια"...

Με κάτι τέτοια παραμυθιάζονται όλοι όσοι πέφτουν στην λούμπα των σκληρών.

Παν ένα θα σου πω, μέσα σε τρία μηνάκια η Τζούλια έγινε bi, άλλα τρία και θα τον κάναμε άντρα (τρόπος του λέγειν ε).
·

Αν δεν είμασταν σπίρτα θα καίαμε για πάντα.
Άβαταρ μέλους
sys3x
Crazy poster

Δημοσ.: 6493
Εγγραφη: Οκτώβριος 21st, 2011, 8:05 am
Το μέλος sys3x, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Πάνας » Σεπτέμβριος 25th, 2017, 3:25 pm

sys3x έγραψε:
Πάνας έγραψε:
killerbee έγραψε:

Εάν είναι κοκάκιας,έχει την δυνατότητα να μαζέψει ενδιαφέροντα "τεμάχια"...

Με κάτι τέτοια παραμυθιάζονται όλοι όσοι πέφτουν στην λούμπα των σκληρών.

Παν ένα θα σου πω, μέσα σε τρία μηνάκια η Τζούλια έγινε bi, άλλα τρία και θα τον κάναμε άντρα (τρόπος του λέγειν ε).

Πρώτα από όλα θα πρέπει να πω ότι δεν κατέβηκα από τον Άρη και γνωρίζω πράγματα και καταστάσεις.
Γνωρίζω και πολύ καλά μάλιστα και δεν περιμένω να μάθω από το ίντερνετ τι είναι τι.
Η θέση μου είναι ότι η κόκα και η ηρωίνη σου γαμάνε το μυαλό και την ζωή. Άλλωστε αυτό φαίνεται από αυτό που γράφεις. Σε αντίθεση με την κάνναβη που πιστεύω ότι μπορεί να είναι ωφέλιμη σε μερικά άτομα με χρήση και όχι κατάχρηση.
Αυτό που με στεναχωρεί είναι το πρώτο πρόσωπο που χρησιμοποιείς.
Άβαταρ μέλους
Πάνας
Extreme poster

ΠροηγούμενηΕπόμενη

Επιστροφή στην Κοινωνία

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Alchemist501, Mixaliss, Non4me, Ορέστης_35, ΩRIΩNAS7 και 21 επισκέπτες