Γιατί τόσο τράφικ απόψε στη Φιλοθέη;

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: menoulas, Ορέστης_35, paizwgames, paul25, zoltan και 41 επισκέπτες

Γιατί τόσο τράφικ απόψε στη Φιλοθέη;

Δημοσίευσηαπό Verso » Δεκέμβριος 17th, 2017, 1:33 am

Χαμός. Όλοι οι δρόμοι είχαν γίνει πάρκινγκ. Στο κάτω μέρος της Πλατείας Παπαδιαμάντη διπλοπαρκαρισμένοι. Στα πιό κιριλέ σπίτια (ή μάλλον βίλλες) απ' έξω φουσκωτοί και παρκαδόροι, με κόκκινα σακάκια. Ξέρει κανείς αν είναι η άρχουσα τάξη που γιορτάζει το Χανουκά;
Verso
Fast poster

Δημοσ.: 1398
Εγγραφη: Μάρτιος 26th, 2017, 4:39 pm
Το μέλος Verso, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Re: Γιατί τόσο τράφικ απόψε στη Φιλοθέη;

Δημοσίευσηαπό Yochanan » Δεκέμβριος 17th, 2017, 1:56 am

eleos re file, palaioimerologitis eisai?? h hanouka itan stis 12 fetos.
I Yochanan have foresuffered all
enacted in the same phorum thread
I who protested at the Berlin Wall
And toured in Europe with the Grateful Dead
Άβαταρ μέλους
Yochanan
Extreme poster

Δημοσ.: 29797
Εγγραφη: Ιούνιος 3rd, 2005, 7:01 pm
Το μέλος Yochanan, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Yochanan » Δεκέμβριος 17th, 2017, 1:56 am

eleos re file, palaioimerologitis eisai?? h hanouka itan stis 12 fetos.
I Yochanan have foresuffered all
enacted in the same phorum thread
I who protested at the Berlin Wall
And toured in Europe with the Grateful Dead
Άβαταρ μέλους
Yochanan
Extreme poster

Δημοσ.: 29797
Εγγραφη: Ιούνιος 3rd, 2005, 7:01 pm
Το μέλος Yochanan, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Verso » Δεκέμβριος 17th, 2017, 11:14 am

Αλλού διαβάζω ότι είναι στις 13-20 Δεκεμβρίου φέτος. Τότε λοιπόν τί σκατά γιορτάζανε; Αποκλείεται όλοι αυτοί να λέγονταν Λευτέρηδες ή Ελευθερίες.
Verso
Fast poster

Δημοσ.: 1398
Εγγραφη: Μάρτιος 26th, 2017, 4:39 pm
Το μέλος Verso, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Ερμής » Δεκέμβριος 17th, 2017, 1:36 pm

Δεν ειναι μονο στη φιλοθέη το τραφικο αδερφέ, παντού ειναι εδώ καια 2-3 μήνες. Πρώτη φορά φέτο έχω δει τη Θησέως πηγμένη μέχρι την Ερυθραία, τι στο μπέο γίνεται δε ξέρω.
Leon Degrelle: "Οι δεξιοί είναι δειλοί , δεν κάνουν για τίποτε..."

"Προσοχή στην δεξιά. Είναι δειλοί που συμμαχούν με τους πάντες , ακόμη και με τους κομμουνιστές..."
Άβαταρ μέλους
Ερμής
Extreme poster

Δημοσ.: 35182
Εγγραφη: Φεβρουάριος 19th, 2008, 2:12 pm
Το μέλος Ερμής, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Συριζαίος » Δεκέμβριος 17th, 2017, 2:45 pm

Ερμής έγραψε: Δεν ειναι μονο στη φιλοθέη το τραφικο αδερφέ, παντού ειναι εδώ καια 2-3 μήνες. Πρώτη φορά φέτο έχω δει τη Θησέως πηγμένη μέχρι την Ερυθραία, τι στο μπέο γίνεται δε ξέρω.

Mε τον Αλέξη ήρθε η ανάπτυξη
Συριζαίος
Casual Poster

Δημοσ.: 728
Εγγραφη: Οκτώβριος 24th, 2017, 7:17 pm
Το μέλος Συριζαίος, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Ερμής » Δεκέμβριος 17th, 2017, 2:56 pm

Συριζαίος έγραψε:
Ερμής έγραψε: Δεν ειναι μονο στη φιλοθέη το τραφικο αδερφέ, παντού ειναι εδώ καια 2-3 μήνες. Πρώτη φορά φέτο έχω δει τη Θησέως πηγμένη μέχρι την Ερυθραία, τι στο μπέο γίνεται δε ξέρω.

Αυτό βλέπω, οτι κάπου μάλλον μοιράζουν λεφτά και ψάχνω που τα μοιράζουν να πάρω και εγώ τίποτα.

"Προσοχή στην δεξιά. Είναι δειλοί που συμμαχούν με τους πάντες , ακόμη και με τους κομμουνιστές..."
Άβαταρ μέλους
Ερμής
Extreme poster

Το μέλος Ερμής, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Συριζαίος » Δεκέμβριος 17th, 2017, 2:57 pm

Ερμής έγραψε:
Συριζαίος έγραψε:

Αυτό βλέπω, οτι κάπου μάλλον μοιράζουν λεφτά και ψάχνω που τα μοιράζουν να πάρω και εγώ τίποτα.

Oι ανίκανοι ψάχνουν.Στους ικανούς έρχονται σπίτι.
Συριζαίος
Casual Poster

Δημοσ.: 728
Εγγραφη: Οκτώβριος 24th, 2017, 7:17 pm
Το μέλος Συριζαίος, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Ερμής » Δεκέμβριος 17th, 2017, 4:15 pm

Επειδή μωρε μένω μακρυά απο το κέντρο πλέον, λέω μπας και χάθηκε στο δρόμο.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Extreme poster

Επιστροφή στην Κοινωνία

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: menoulas, Ορέστης_35, paizwgames, paul25, zoltan και 41 επισκέπτες