Ξυλοδαρμός ηθοποιού

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Αυγερινός, jimdenin και 25 επισκέπτες

Ξυλοδαρμός ηθοποιού

Δημοσίευσηαπό Nero » Ιανουάριος 15th, 2018, 10:21 pm

Απ'ότι καταλαβαίνω παίζει σε όλα τα κουτσομπλίστικα,υπέθεσα ότι "ξυλοδαρμός" είναι υπερβολή ένεκα click bait αλλά αυτό φαίνεται σοβαρό

"Την Πέμπτη το βράδυ γύρω στις 23:20 που τελείωσε η παράστασή μας ανέβηκα στο καμαρίνι μου και ο κύριος Παπαγιάννης που το καμαρίνι του είναι βρίσκεται στον κάτω όροφο με ρώτησε για ποιο λόγο δεν είπα την ατάκα που συνοδεύεται με μια κίνηση γιατί δεν έκανα την κίνηση. Την ξέχασα; Και του απάντησα “δεν μου βγήκε, δεν το έκανα”. Μου λέει “το έκανες επίτηδες επειδή εγώ ξέχασα να σου πω πριν μια ατάκα;”. Λέω “είναι δυνατόν να πιστεύεις ότι σκέφτομαι με αυτόν τον τρόπο;”. Και πάει στο πλατύσκαλο και τον βλέπω από κάτω, έχω οπτική επαφή με τον κύριο Παπαγιάννη που βρίσκεται στον κάτω όροφο. Μου λέει “θα σε γ... πάνω στη σκηνή έτσι και μου ξανακόψεις αστείο”. Και λέω “σε παρακαλώ μίλα πιο όμορφα”. Μου λέει “αυτό που σου λέω θα σου γ... ότι έχεις και δεν έχεις”. Λέω “δεν μπορώ να μιλάω άλλο μαζί σου”. Επέστρεψα στο καμαρίνι μου και έκλεισα την πόρτα. Σε δευτερόλεπτα ο κύριος Παπαγιάννης βρέθηκε να κλωτσάει την πόρτα του καμαρινιού μου και να μπαίνει μέσα, με άρπαξε από το λαιμό, με πέταξε κάτω, εγώ έπεσα πάνω στην καρέκλα γιατί είναι μικρό το καμαρίνι. Ευτυχώς δεν χτύπησα στο νεροχύτη παρά μόνο στη σπονδυλική μου στήλη και πετάγομαι στην καρέκλα. Έβριζε κατά τη διάρκεια και έλεγε “εμένα δεν θα μου κλείσει κανένας πόρτες θα σε γ... παλιο..., δεν θα μου ξανακόψεις αστείο” και μετά ήρθε ο συνάδελφος ο Σωτήρης Καλυβάτσης τον τράβηξε και τον κατέβασε κάτω. Έχω κάνει ήδη μήνυση και θα ήθελα πολύ να είχε δράσει και το αυτόφωρο, αλλά πέρασε η ώρα και δεν κατάφεραν να τον συλλάβουν...».

http://news247.gr/eidiseis/psixagogia/c ... 30048.html

τι παίρνει ο τύπος? :smt017 :o
iustum enim est bellum quibus necessarium, et pia arma ubi nulla nisi in armis spes est

A peaceful land,a quiet people

http://i.imgur.com/HB0fLMY.gif
Άβαταρ μέλους
Nero
Maniac poster

Δημοσ.: 18168
Εγγραφη: Ιανουάριος 23rd, 2014, 11:46 pm
Το μέλος Nero, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Re: Ξυλοδαρμός ηθοποιού

Δημοσίευσηαπό Cavaliere » Ιανουάριος 15th, 2018, 10:31 pm

ΟΙ ηθοποιοί είναι το πιο γλοιώδες και άχρηστο βιολογικά είδος.
ORDEM E PROGRESSO.
Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Σκληρή αρχή μιας σκληρής μέρας

Δημοσ.: 86327
Εγγραφη: Μάρτιος 5th, 2008, 3:51 pm
Τοποθεσια: Δόξα τω Θεώ.
Το μέλος Cavaliere, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Nero » Ιανουάριος 15th, 2018, 10:37 pm

Cavaliere έγραψε: ΟΙ ηθοποιοί είναι το πιο γλοιώδες και άχρηστο βιολογικά είδος.

καλά,συνήθως δεν είναι τόσο γελοιώδεις ώστε να αρπάξουν μια γυναίκα απ΄το λαιμο επειδή ξέχασε μια γραμμή :lol:
iustum enim est bellum quibus necessarium, et pia arma ubi nulla nisi in armis spes est

A peaceful land,a quiet people

http://i.imgur.com/HB0fLMY.gif
Άβαταρ μέλους
Nero
Maniac poster

Δημοσ.: 18168
Εγγραφη: Ιανουάριος 23rd, 2014, 11:46 pm
Το μέλος Nero, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Cavaliere » Ιανουάριος 15th, 2018, 10:41 pm

Nero έγραψε:
Cavaliere έγραψε: ΟΙ ηθοποιοί είναι το πιο γλοιώδες και άχρηστο βιολογικά είδος.

καλά,συνήθως δεν είναι τόσο γελοιώδεις ώστε να αρπάξουν μια γυναίκα απ΄το λαιμο επειδή ξέχασε μια γραμμή :lol:
ΜΗ σου πω τι έχω ζήσει και δει. Ο τύπος προφανώς θεώρησε πως δεν του πάσαρε, και έχασε την καλή του ατάκα, και προφανέστατα θεώρησε πως έγινε επίτηδες. Στο ελληνικό θέατρο που είναι μπουρδέλο από πειθαρχία (μετά την πρεμιέρα που δεν πάει ο σκηνοθέτης αλλάζουν την παράσταση και ο καθένας παίζει όπως θέλει), μόνο με ξύλο παίρνεις ατάκα. Συνθήκες μπουλουκιών.
ORDEM E PROGRESSO.
Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Σκληρή αρχή μιας σκληρής μέρας

Δημοσ.: 86327
Εγγραφη: Μάρτιος 5th, 2008, 3:51 pm
Τοποθεσια: Δόξα τω Θεώ.
Το μέλος Cavaliere, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Ξυλοδαρμός ηθοποιού

Δημοσίευσηαπό ΜΝΗΜΟΝΙΑΚΗ ΔΙΑΣΠΟΡΑ » Ιανουάριος 15th, 2018, 10:46 pm

Η γυναίκα του, γράφει το άρθρο, είναι η αναπληρωματική του θύματος. Οπότε τίθεται το ερώτημα: μιτζιτάου ή μουνόδουλος;
Σπρώχνοντας τον φάκελο από το πρώτο ποστ
Άβαταρ μέλους
ΜΝΗΜΟΝΙΑΚΗ ΔΙΑΣΠΟΡΑ
Crazy poster

Δημοσ.: 5048
Εγγραφη: Απρίλιος 20th, 2017, 9:29 pm
Το μέλος ΜΝΗΜΟΝΙΑΚΗ ΔΙΑΣΠΟΡΑ, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Εθνικοφιλελευθερος » Ιανουάριος 15th, 2018, 10:50 pm

ΜΝΗΜΟΝΙΑΚΗ ΔΙΑΣΠΟΡΑ έγραψε: Η γυναίκα του, γράφει το άρθρο, είναι η αναπληρωματική του θύματος. Οπότε τίθεται το ερώτημα: μιτζιτάου ή μουνόδουλος;

αν ηταν mgtow oυτε καν θα εμπαινε στην διαδικασια να ασχοληθει ποσο μαλλον να απλωσει χερι
προσδοκιες Under για Κουλη
Να κλεισει τον Τσιπρα στη φυλακη και να καθαρισει το δημοσιο απο τους αριστερους.

Σοιμπλε- Γιουνκερ
οι Έλληνες είναι ένας μεγάλος λαός, αλλά η Ελλάδα δεν είναι κράτος
Εθνικοφιλελευθερος
Extreme poster

Δημοσ.: 30992
Εγγραφη: Φεβρουάριος 20th, 2009, 7:41 pm
Το μέλος Εθνικοφιλελευθερος, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » Ιανουάριος 15th, 2018, 11:46 pm

μπήκα να γράψω inb4 mgtow αλλά άργησα γμτ :smt011
"I have nothing to offer but blood, toil, tears, and sweat."
-Sir Winston Churchill
Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Crazy poster

Δημοσ.: 6329
Εγγραφη: Μάιος 29th, 2013, 9:50 pm
Το μέλος ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Verso » Ιανουάριος 16th, 2018, 12:17 am

Για να κάτσω να δώ θέατρο, θέλω να με πληρώσουν.
Verso
Fast poster

Δημοσ.: 1402
Εγγραφη: Μάρτιος 26th, 2017, 4:39 pm
Το μέλος Verso, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό διαστημικο μπιζελι » Ιανουάριος 16th, 2018, 12:20 am

Καλά άνοιξε ο nero τέτοιο θέμα;
:lol:
Άβαταρ μέλους
διαστημικο μπιζελι
Crazy poster

Δημοσ.: 6925
Εγγραφη: Οκτώβριος 30th, 2012, 10:27 pm
Το μέλος διαστημικο μπιζελι, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Verso » Ιανουάριος 16th, 2018, 12:24 am

διαστημικο μπιζελι έγραψε: Καλά άνοιξε ο nero τέτοιο θέμα;

Ναι. Προφανώς δεν σκέφτηκε ότι θα γυρίσουμε το θέμα στο κράξιμο που έριξε η Χρυσή Αυγή έξω από ένα κοπροστάσιο που οι "προοδευτικοί" το ονόμαζαν "θέατρο".
Verso
Fast poster

Δημοσ.: 1402
Εγγραφη: Μάρτιος 26th, 2017, 4:39 pm
Το μέλος Verso, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό paul25 » Ιανουάριος 16th, 2018, 2:45 pm

Μπορεί να έφταιγε και αυτή. Δηλαδή μπορεί να ήταν σκύλα, νευρική και ακραία ανταγωνιστική και να του τα είχε κάνει δεξαμενόπλοια του ανθρώπου και γι'αυτό βρίσκοντας αυτή την αφορμή να ξέσπασε. Σε κάθε περίπτωση όμως και δίκιο να είχε το έχασε με την επίθεση και οι συνάδελφοι θα σταθούν απέναντί του γιατί κανένας δε θέλει να υπερασπίζεται τέτοιους τύπους δημόσια και να βάζει σε κίνδυνο τη φήμη του. Πάντως για τον Παπαγιάννη λέγανε ότι ήταν χαρούμενος άνθρωπος και έκανε όλο πλάκες. Πως ξέσπασε έτσι ξαφνικά αν δεν προϋπήρχε κάτι; Βέβαια μπορεί να είχε φορτώσει και από οικογενειακά θέματα και να ξέσπασε...τι να πω;
Άβαταρ μέλους
paul25
Fast poster

Δημοσ.: 1790
Εγγραφη: Απρίλιος 30th, 2015, 11:46 pm
Το μέλος paul25, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό paul25 » Ιανουάριος 16th, 2018, 3:14 pm

Μάλλον όμως ο τύπος δεν πρέπει να ήταν και πολύ στα καλά του, τον κατηγορεί και μια άλλη ηθοποιός η Κάτια Νικολαίδου. Νομίζω παιδιά θα αποκτήσουμε το δικό μας εγχώριο και μικρής έκτασης περιστατικό του κυρίου Harvey Weinstein.
Άβαταρ μέλους
paul25
Fast poster

Δημοσ.: 1790
Εγγραφη: Απρίλιος 30th, 2015, 11:46 pm
Το μέλος paul25, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό ILIAS GR » Ιανουάριος 16th, 2018, 7:13 pm

Σίγουρα ρε παιδιά δεν ήταν κάτι τέτοιο; Πάνω στο γύρισμα και κατηγοράνε το χριστιανό άδικα;

Κανένα παιχνίδι δεν θεωρείται χαμένο, όσο αυτό εξακολουθεί να παίζεται!...
Άβαταρ μέλους
ILIAS GR
Fast poster

Δημοσ.: 1149
Εγγραφη: Νοέμβριος 4th, 2016, 1:37 pm
Τοποθεσια: Θεσσαλός μετανάστης στην Αθήνα (Μέτοικος)
Το μέλος ILIAS GR, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Δημοσίευσηαπό Ορέστης_35 » Ιανουάριος 16th, 2018, 8:53 pm

Αυτοι οι αηδιαστικοι ανθρωποι θεωρουνται διανοουμενοι και προτυπα ηθους.
Πάντα λοιπόν ο νικητής του νικημένου γράφει την ιστορία. Tο πρόσωπο του χτυπημένου παραλλάζει εκείνος που τον χτύπησε. Απ' τον κόσμο φεύγει ο αδύναμος, και πίσω μένει το ψέμα. Μ. Μπρεχτ
Ορέστης_35
Fast poster

Δημοσ.: 2641
Εγγραφη: Οκτώβριος 31st, 2015, 2:44 pm
Το μέλος Ορέστης_35, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Re: Ξυλοδαρμός ἠθοποιοῦ.

Δημοσίευσηαπό ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ » Ιανουάριος 17th, 2018, 8:54 am

διαστημικο μπιζελι έγραψε: Καλά άνοιξε ο nero τέτοιο θέμα;
Ἔμ, τί νόμιζες; Πῶς θὰ ἀνέτρεχε ἀγγλιστὶ σὲ ἄλλη εἴδηση;
Τὸ ψώνιο τέχνας κατεργάζεται.
Εἶμαι ὁ μεσιὲ Κλινοηδυεπὴς
ὡραῖος, ὀλέθριος.
Καί, ἡ τελευταία λέξη τῆς κλιν'-ἐρασμιότητος: :klino:
Περᾶστε τὸ ποντίκι σας πάνω στὴν εἰκόνα, τίποτ' ἄλλο δὲν σᾶς λέω!
Άβαταρ μέλους
ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ
Extreme poster

Δημοσ.: 33125
Εγγραφη: Ιανουάριος 31st, 2008, 11:31 pm
Τοποθεσια: Κλινοηδυεπὲς ΠαραΓατιανὸν ἀθηναϊκὸν κλεινὸν τέρας. Κλινοχαρής ἐπωνομασθεὶς Οἰδίνους!
Το μέλος ΚΛΙΝΟΣΟΦΙΣΤΗΣ, σύμφωνα με τους όρους χρήσης που αποδέχτηκε κατά την εγγραφή του, φέρει την αποκλειστική ευθύνη της παραπάνω δημοσίευσης, των απόψεων/θέσεων που εκφράζονται μέσω αυτής, καθώς και την επιλογή συνδέσμων που τυχόν συμπεριλαμβάνονται. Για άμεση επικοινωνία με τον διαχειριστή του phorum.gr στο email: admin(@)phorum.gr

Επόμενη

Επιστροφή στην Κοινωνία

Μετάβαση στην αρχή της σελίδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Αυγερινός, jimdenin και 25 επισκέπτες